University of Fashion - Online Fashion Design School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

לחץ כאן למידע נוסף על הרשמה לאוניברסיטת האופנה

למד עיצוב אופנה באופן מקוון מאנשי מקצוע
 • הסגנון המקוון הראשון והגדול בעיצוב אופנה וספריית וידאו עסקי בעולם
 • שיעור הנלמד על ידי פרופסורים למכללות אופנה
 • הירשם כמנוי וליהנות מגישה בלתי מוגבלת ללמעלה מ- 500 שיעורי וידאו המלמדים את כל תחומי עיצוב האופנה
 • בקר באתר אוניברסיטת האופנה ב- UniversityofFashion.com כדי לדפדף בתצוגות מקדימות הזמינות לכל השיעורים ולראות את התכונות המיוחדות הרבות באתר.
איך זה עובד

אנו עובדים במנוי. כשאתה נרשם לאוניברסיטת האופנה, אתה מקבל גישה מיידית לפי דרישה לכל 500 השיעורים שלנו ב 13 תחומי אופנה שונים. אתה יכול לצפות בהם בכל מקום ובכל מקום. מרבית בתי הספר גובים שכר לימוד נפרד לכל קורס. עמלות אלה יכולות להוסיף כמה אלפי דולרים לפני סיום הלימודים. בנוסף, עליכם לנסוע פיזית לכיתות בית הספר במהלך מספר שנים כדי ללמוד את מה שאתם צריכים לדעת. עם זאת, עם אוניברסיטת האופנה, תמורת 189 דולר בלבד, תוכלו ליהנות מגישה של שנה שלמה לכל הקורסים שלנו (מעל 500) ולהיות מסוגלים ללמוד עיצוב אופנה מכל מקום במהירות או באיטיות שרוצים.

שיעורים שהופקו באופן מקצועי

הספרייה של אוניברסיטת האופנה מכילה מאות שיעורים המדגימים כל היבט של עסקי אופנה ועיצוב אופנה, למשל: כריכה, ביצוע דפוסים, אמנות אופנה, פיתוח מוצרים, CAD, תפירה, עסק אופנה, סריגים, הרצאות ועוד ועוד. השיעורים שלנו מאורגנים על ידי מתחילים, ביניים ומתקדמים הן לחינוך תלמידי אופנה מתחילים כמו גם מעצבי אופנה מנוסים, מקצועיים וביוב לבית המחפשים להרחיב את כישוריהם.

נלמד על ידי אנשי מקצוע, לעולם לא חובבנים

השיעורים שלנו מועברים אך ורק על ידי פרופסורים למכללות אופנה ואנשי מקצוע בענף האופנה.

שיעורים קלים למעקב

שיעורי הווידיאו שלנו מסבירים כיצד לעשות הכל בעצמכם, שלב אחר שלב. חלק מהסרטונים שלנו הם קצרים, למשל 10 דקות בערך. אבל, אחרים רצים שעה וחצי. מרבית השיעורים שלנו נמשכים 30-40 דקות בממוצע.

שאל אותנו כל דבר

אם יש לך שאלות בזמן שאתה צופה בשיעורים שלנו או אם אתה נתקל בבעיה במהלך העבודה על אחד הפרויקטים שלנו, פשוט כתוב לנו! אתר האינטרנט שלנו מספק טופס יצירת קשר פשוט. אנו כמעט תמיד עונים על שאלות התלמידים שלנו תוך 24 שעות, אפילו בסופי שבוע.

כלים וציוד

כל השיעורים שלנו כוללים רשימה של חומרים מתכלים וכלים שתצטרך כדי ליצור את הפרויקט המוצג של השיעור. אם אינך מכיר כלי נדרש או שאין ברשותך ציוד או חלק מהציוד הדרוש לך, יש לנו דף כלים לעיצוב אופנה שמסביר כיצד נראה וכל כלי נראה, ומספק דרכים שונות לקנות מה אתה צריך.

הפגנות נראות בבירור

השיעורים שלנו מיוצרים בצורה מקצועית בסטודיו גדול ומואר היטב, תוך שימוש בווידיאוגרפים וטכנאי סאונד מקצועיים המפעילים ציוד איכותי למצלמה, תאורה והקלטה. כל השיעורים שלנו נלמדים מנקודת המבט של המעצב, כלומר להסתכל על העבודה שלך כמו שהיית עושה כשאתה יוצר משהו, בעצמך. זוהי דרך טובה בהרבה ללמוד מאשר לצפות בהפגנה מולך, שם אתה יכול לראות רק מה המורה עושה מנקודת מבט מפגרת או "הפוכה".

כיתובים וסגולות תמלול

כל השיעורים צעד אחר צעד שלנו כוללים תמלול מלא כך שתוכלו לקרוא בדיוק את מה שהמדריך אמר בשיעור. כל הסרטונים שלנו כוללים גם כיתובים סגורים אופציונליים כדי להפוך אותם למובנים יותר.

איכות שמע מעולה

כל השיעורים שלנו מופקים עם מסלול קריינות נפרד המתוזמן להתאים בדיוק לפעולות של המורה על המסך. תמיד תוכלו לשמוע ולהבין כל שלב ושיעור בשיעור באוניברסיטת האופנה. אין הפסקות ארוכות ומשעממות. אין טעויות. אין עשה.

משאבי אופנה רבים ומועילים

רבים מהשיעורים שלנו מגיעים עם קבצים מועילים להורדה שיעזרו לכם להבין טוב יותר מושגי מפתח, לבצע חישובי מדידה מסובכים או להתאים אישית את הפרויקט עבור דגמים בגודל שונה.

רבים מהמנויים נרשמים כעת בבית ספר לאופנה

אנו תומכים גדולים בבתי ספר לאופנה. אם אי פעם התגעגעת לשיעור מפתח, אתה יודע שכמעט בלתי אפשרי לשחזר את ההפגנה הזו, אפילו כשאתה שואל פתקים של חבר. מילים כתובות פשוט אינן יכולות לתאר את כל התנועות הפיזיות המורכבות בהן משתמש מדריך בעת ביצוע בגד. אבל, אוניברסיטת האופנה באמת יכולה לעזור לכם כאן! רוב הסיכויים שיש לנו שיעור שמתקרב למדי להראות בדיוק את מה שהדגים הפרופסור שלך בשיעור.

המנויים שלנו אוהבים את היכולת לשחק מחדש את השיעורים שלנו שוב ושוב, לראות מה המדריך עושה ולעשות ואז לבצע את אותם הצעדים, בעצמם, להשתמש בבדים וכלים משלהם. התלמידים הרציניים שלנו חוזרים ועושים את מה שהמדריך עשה באחד מהשיעורים שלנו מספר פעמים עד שהם באמת שולטים במיומנות הנלמדת. זה יכול להיות ההבדל בין קבלת A או C בסיום המונח. אלפים רבים של תלמידים ממיטב בתי הספר לאופנה בעולם צפו בשיעורים שלנו כדי להוסיף את השכלתם הרשמית לאופנה וכדי לעזור להם להכין שיעורי בית ופרויקטים מיוחדים.

תעודות ותארים

אנחנו לא מעניקים תעודות או תארים רשמיים. רבים מהתלמידים שלנו כבר עובדים או לומדים בבית ספר לאופנה במשרה מלאה. רבים מהסטודנטים שלנו מנויים לאוניברסיטת האופנה כדי שיוכלו לעבוד אחר כך בעצמם בעסקי העיצוב שלהם. סטודנטים אחרים באוניברסיטת האופנה גרים רחוק מדי מבית ספר לאופנה טוב בכדי שיוכלו להגיע אליו, או שיש להם ילדים לטפל בהם ויכולים ללמוד רק אופנה בלילה או בסוף השבוע, או פשוט לא יכולים להרשות לעצמם את עלות ההליכה לבית ספר רגיל. אנו נותנים לתלמידים הללו דרך הרבה יותר נוחה וגמישה ללמוד עיצוב אופנה. עם זאת, המנויים שלנו עדיין יכולים להשתמש בהכשרה שלנו כדי לקבל עבודה ממגדלי המסורת. סטודנטים מאוניברסיטת האופנה מדגימים את יכולתם למעסיקים בכך שהם מראים למעסיקים את עשרות הבגדים שהם הכינו בעצמם תוך שימוש בשיעורים שלנו. זוהי הוכחת יכולת טובה בהרבה מאשר חתיכת קלף.

סיכום היתרונות
 • ליהנות מגישה בלתי מוגבלת לספריה המכילה רבים ממאות שיעורי וידיאו לעיצוב אופנה, כולם נלמדים על ידי מעצבי אופנה מקצועיים
 • למד כל זמן ביום או בלילה, במחשבים, בסמארטפונים או בטאבלטים, בכל מקום שהוא
 • תוכל לחזק עוד יותר את הלמידה שלך על ידי קריאת תמלילי השיעורים המלאים שלנו
 • קבל תשובות לשאלות שלך, מהר. יש לנו צוות של מעצבי אופנה מנוסים המוכנים לענות על שאלותיך ולפתור את בעיותיך.
 • קבל רשימת כלים
 • צרו הוכחות גלויות לכישוריכם החדשים שיוצגו בפני מעסיקים פוטנציאליים ומכללות אופנה
 • ליהנות מהרצאות אופנה רבות, ראיונות מעצבים, סיורי חברה ומוזיאונים ועוד עם המנוי שלך.
 • נצל את המשאבים הרבים שלנו בחינם עם המנוי שלך, למשל השתמש במילון המינוח האופנתי שלנו, דפדף בספרים, בירחונים והבלוגים המומלצים שלנו והורד קרוקיז בחינם
עֲלוּת

המינוי השנתי שלנו עולה 189 דולר בלבד לשנה. אנו מציעים גם שיעור מנוי חודשי חוזר של 19.95 דולר לחודש. בתמורה תקבלו גישה בלתי מוגבלת, לפי דרישה, לכל המשאבים ושיעורי הווידיאו שלנו. הכל! הסתכל מסביב באינטרנט. מרבית קורסי האופנה המקוונים האחרים עולים מאות רבות, אם לא אלפי דולרים במחלקה אחת בלבד! לעולם לא תמצא ערך טוב יותר מאוניברסיטת האופנה.

ההיסטוריה שלנו

אוניברסיטת האופנה נוסדה ופיתחה על ידי פרנצ'סקה סטרלאצ'י. פרנצ'סקה בוגרת המכון הטכנולוגי לאופנה (FIT) בניו יורק. היא הקימה את פרנצ'סקה סטרלצ'י בע"מ, מותג מעצבים יוקרה בניו יורק שנמכר לסאקס, נורדסטרום ולשאר חנויות יוקרה אחרות ברחבי העולם. לאחר מכן החלה ללמד ב- FIT ובסופו של דבר קמה להיות הכיסא שלהם בעיצוב אופנה. פרנצ'סקה כתבה ספרי כתיבה רבים בנושא אופנה, ובמיוחד "עיצוב עור אופנה", "מילון היסטורי של תעשיית האופנה", ובשנת 2019, סדרה בת 3 ספרים: "טכניקות תפירה למתחילים", "טכניקות להכנת תבניות למתחילים" ו- "טכניקות רישום למתחילים".

לחץ כאן למידע נוסף על הרשמה לאוניברסיטת האופנה

מיקומים

ניו יורק

כתובת
The University of Fashion has no classrooms. You don't have travel to take classes at set times. You can learn wherever you want, and whenever you want...online!
ניו יורק, ניו יורק, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך