University of the People

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

האוניברסיטה האמריקאית המקוונת הראשונה ללא מטרות רווח, ללא שכר לימוד, מוסמך.

בקיצור

University of the People (UoPeople) היא מהפכת החינוך. אנו האוניברסיטה המקוונת הראשונה שהוסמכה ללא מטרות רווח, ללא שכר לימוד, אמריקאית . מוקדש לפתיחת הגישה להשכלה גבוהה ברחבי העולם, UoPeople נועד לעזור לבוגרי תיכון מוסמכים להתגבר על אילוצים פיננסיים, גיאוגרפיים, פוליטיים ואישיים, כדי למנוע מהם לימודים מכללות.

האוניברסיטה מציעה תכניות לימוד ותואר ראשון במנהל עסקים, מדעי המחשב ומדעי הבריאות וכן תכניות לתואר שני במנהל עסקים וחינוך. UoPeople הוקמה בשנת 2009 והוסמכה בפברואר 2014. כיום היא מונה מעל 36,000 סטודנטים הרשומים ביותר מ- 200 מדינות וטריטוריות. 1,000 מתלמידים אלה הם פליטים, מתוכם 600 סורים.

על ידי אונסק"ו מעריכים כי עד שנת 2025 יהיו כמעט 100 מיליון צעירים המחפשים מושבים באוניברסיטאות שאינן קיימות. אנשי UoPeople מאמינים כי גישה להשכלה גבוהה יכולה לקדם שלום עולמי והתפתחות כלכלית עולמית. כזכות בסיסית, השכלה גבוהה יכולה לשנות לא רק את חייהם של התלמידים, אלא גם את חייהם של משפחותיהם, את קהילותיהם, את מדינותיהם, ובדרך אגב, את העולם.

UoPeople מנוהל על ידי הנשיא שי רשף, ועל ידי מועצות נאמנים ויועצים בינלאומיים מכובדים. את מועצת נשיא המדינה מובילה מנהיגות נוכחית לשעבר מכמה מהמוסדות המובילים בעולם, ביניהם: ג'ון סקסטון, ניו יורק; ג'ורג 'רופ, אוניברסיטת קולומביה; קתרין בונד היל, מכללת וסאר; ניקולס דירקס, UC ברקלי; ג'ודית שפירו, מכללת ברנרד; אדוארדו ג'. פדרון, מכללת דאמי במיאמי, וחתן פרס נובל טורסטן נ. ויזל, אוניברסיטת רוקפלר. יותר מ 17,000 אנשי מקצוע התנדבו ל- UoPeople, כולל אלה הממלאים תפקידים מובילים של UoPeople.

ל- UoPeople יש שיתופי פעולה אקדמיים עם NYU, אוניברסיטת אדינבורו ו- UC ברקלי. 92% מבוגרי UoPeople מועסקים, חלקם בחברות ברמה העולמית כולל אמזון, אפל, דל, דלויט, יבמ, מיקרוסופט וג'יי.פי מורגן, ומוסדות כמו האו"ם והבנק העולמי.

UoPeople נתמך על ידי נדיבותם של יחידים וקרנות, כולל ה- Gates, Hewlett, and Ford Foundations, Fondation Hoffmann, ועוד. UoPeople סוקר על ידי ניו יורק טיימס, BBC, NPR, טיימס להשכלה גבוהה, חדשות ארה"ב ודו"ח עולמי, ועוד. בראיון TED Talk של הנשיא רשף והראיון של Nas Daily על האוניברסיטה יש יותר מ 20- צפיות יחד.

UoPeople בונה מודל חדש בר-קיימא להשכלה גבוהה, בו התלמידים מתבקשים לשלם רק דמי הערכה של 120 דולר בסוף כל קורס (240 דולר לתואר שני במנהל עסקים). תואר ראשון בן ארבע שנים הוא 4,860 דולר בלבד. עבור סטודנטים שעשויים למצוא אפילו עמלות צנועות אלה אוסרות, UoPeople מציעה מגוון מלגות למילוי החלק של ייעודו ששום סטודנט מוסמך לא יישאר מאחור מסיבות כלכליות.

בפגישת ה- WEF בשנת 2019 בירדן, הודיעו אנשי UoPeople על כוונתם לפתח UoPeople בערבית שתשרת את מאות אלפי הפליטים והעקורים באזור MENA שאין להם אלטרנטיבה להשכלה גבוהה. בהמתנה למשאבים הכרחיים נוספים לפיתוח התוכנית ואישורם על ידי סוכנות ההסמכה שלה, DEAC, UoPeople יציעו תואר במנהל עסקים ויספק דרך להשתלב בתוכנית בשפה האנגלית.

בשנת 2020 UoPeople קיבלו זכאות להסמכת WASC ! המכללה הבכירה של WASC ונציבות האוניברסיטה (WSCUC) היא סוכנות הסמכה אזורית. University of the People הגישה בקשה לזכאות להתאמן על ידי הוועדה שלהם. WSCUC בדק את בקשת הזכאות של UoPeople וקבעה כי המוסד כשיר להמשיך בבקשה להסמכת WASC.

קביעת הזכאות אינה מעמד רשמי אצל המכללה הבכירה של WASC ונציבות האוניברסיטה, והיא גם אינה מבטיחה הסמכה בסופו של דבר. זהו ממצא ראשוני כי המוסד הוא בעל הסמכה פוטנציאלית ויכול להמשיך תוך חמש שנים מיום קביעת הזכאות שלו להיבדק לגבי המועמדות או מעמד ההסמכה הראשונית אצל הנציבות. שאלות על זכאות יכולות להיות מופנות למוסד או ל WSCUC בכתובת href = "https://www.wscuc.org/contact או (510) 748-9001.

משימה וערכים

חזון UoPeople

University of the People (UoPeople) מאמינה כי גישה להשכלה גבוהה היא מרכיב מרכזי בקידום שלום עולמי והתפתחות כלכלית עולמית. היא רואה בחינוך הגבוה זכות בסיסית ומאמינה כי היא יכולה לשנות את חייהם של יחידים ולהוות כוח חשוב לשינוי חברתי. UoPeople מאמינים כי חינוך ממלא תפקיד מהותי בחיזוק הכבוד לזכויות האדם וחירויות היסוד, ובקידום הבנה וסובלנות.

משימת UoPeople

המשימה של University of the People היא להציע תוכניות חינוכיות במחיר סביר, איכותי, מקוון ומעניק תואר, לכל סטודנט מוסמך מעל גיל 16.

מטרות UoPeople

לאפשר הזדמנות להשכלה גבוהה לתלמידים מרקעים מגוונים באמצעות:

 • שימוש באינטרנט כדי לספק השכלה מרחוק
 • מציע תוכניות בעלויות מינימליות
 • מתן מגוון רחב של אפשרויות סיוע פיננסי
 • קידום תכניות האוניברסיטה באזורים לא מוגבלים בעולם

להציע תוכניות איכותיות ש:

 • שמירה על סטנדרטים אקדמיים גבוהים
 • כלול מרכיבי ליבה לטיפוח חשיבה ביקורתית, תקשורת ומחויבות ללמידה לכל החיים
 • התמקדו בכישורים ובכישורים הנדרשים להצלחה בכלכלה העולמית
 • נבדקים ומשתפרים ללא הרף באמצעות הערכת תוצאות רגילות וביקורות חיצוניות
 • לקדם תרבות של למידה משותפת באמצעות שיתוף פעולה, אינטראקציה והוראה של עמיתים לעמית
 • מיועדים סביב משאבי חינוך פתוחים (OER)

לספק לתלמידים שירותים התורמים להשגת תוצאות הלמידה הרצויות על ידי:

 • לעסוק בתהליך מתמיד של שיפור מתמיד
 • שימוש בטכנולוגיה ואוטומציה לשיפור השירות והדיוק

לסייע לסטודנטים לפתח, להעריך וליישם החלטות ותכניות תעסוקה על ידי:

 • סיוע לתלמידים לפתח ידע עצמי הקשור לבחירת קריירה והעדפות עבודה
 • מתן מידע חינוכי ותעסוקתי כדי להנחות את הקריירה והתכנון החינוכי של התלמידים ולפתח את הבנתם את עולם העבודה
 • קישור סטודנטים עם בוגרים, מעסיקים וארגונים מקצועיים שיכולים לספק הזדמנויות לשילוב למידה אקדמית עם סביבת העבודה ולחקור אפשרויות קריירה עתידיות

כדי להבטיח יציבות וצמיחה פיננסית מוסדית באמצעות:

 • ניצול מתנדבים לעבודה מנהיגותית, אקדמית ומנהלית
 • שמירה על תהליכים יעילים ביותר
 • פיתוח קהילת תומכים

137315_pexels-photo-3759089.jpeg

ערכי UoPeople

הִזדַמְנוּת

אנשים ב- UoPeople מבוססים על אמונה שהשכלה בעלות מינימלית היא זכות בסיסית עבור כל מועמדים מוסמכים, ולא רק למעטים חסרי זכויות. האוניברסיטה פועלת לפתיחת שערי ההשכלה הגבוהה לסטודנטים מוסמכים בכל מקום בעולם על ידי הצעת התוכניות שלה באמצעות למידה מרחוק ועל ידי הפיכת הזדמנות זו לזולה.

קהילה

UoPeople מייצרת קהילה עולמית על ידי העמדת התוכניות האקדמיות, שירותי החינוך וההזדמנויות התעסוקתיות שלה לאנשים מוסמכים מכל רחבי העולם, ועל ידי מתן הזדמנויות למידה המעסיקות סטודנטים וסגל אקדמי מרקע מגוון.

יושרה

UoPeople מבסס את התרבות המוסדית שלה בכנות, בשקיפות ובשיטות המקצועיות הטובות ביותר. UoPeople גם מצפה מכל הסטודנטים, סגל ההורים, הצוות והמנהלים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של יושרה אישית, יושר ואחריות. בנוסף, האוניברסיטה מצפה שסטודנטים שלה ייקחו אחריות על השכלתם, ויתמידו בלימודים בחריצות וברצינות המטרה.

איכות

UoPeople מעניקה חינוך לאמנויות ליברליות באיכות גבוהה ומקוונת המתאימה בהיקף ובעומק לאתגרי המאה ה -21. האוניברסיטה מעריכה ומעריכה באופן שוטף את כל היבטי המודל האקדמי שלה.

137350_pexels-photo-4144222.jpeg

ללא שכר לימוד

מה המשמעות של להיות ללא שכר לימוד?

"ללא שכר לימוד" פירושו שבניגוד לאוניברסיטאות אחרות, UoPeople לא גובה סטודנטים בגין קורסים. UoPeople גם לא מחייב סטודנטים להירשם או לשלם עבור ספרים וחומרי קורס אחרים. המודל המקוון הייחודי שלנו להשכלה גבוהה מאפשר לנו להביא את הכיתה אליך - לקצץ בעלויות עבור התלמידים שלנו בסך הכל.

מדוע ללא שכר לימוד?

המשימה של האוניברסיטה היא לספק חינוך בר השגה ללא שכר לימוד לכל אחד. אנו מאמינים כי ההשכלה הגבוהה היא זכות בסיסית לכולם, ולכן מטרתנו להנגיש את ההשכלה הגבוהה לכל מקום ובכל זמן ובכל מקום.

האם הדגם של UoPeople ללא שכר לימוד טוב מכדי להיות אמיתי?

המודל ללא שכר הלימוד של UoPeople הוא 100% אמיתי! אנו מציעים תכניות תואר ללא שכר לימוד, בזכות התורמים הנדיבים שלנו התומכים במשימה שלנו. כדי לסייע בתמיכת המשך פעילותה של האוניברסיטה, UoPeople גובה דמי בקשה בסך $ 60, ודמי הערכה לכל קורס שהושלם (120 $ לתכניות לתואר הראשון, ו -240 $ עבור התוכניות לתארים מתקדמים). זהו זה. אין דמי הרשמה שנתיים ללא עלות לחומר הקורס.

על סמך זה, ניתן להשלים תואר מקורב בשנתיים תמורת 2,460 דולר, ניתן להשלים תואר ראשון בארבע שנים תמורת 4,860 דולר. לתכניות לתארים מתקדמים ניתן להשלים תואר שני במנהל עסקים תוך 15 חודשים תמורת 2,940 דולר, ואת ה- M.Ed. ניתן להשלים תוך 17 חודשים תמורת 3,180 $. UoPeople לעולם לא יבקשו סכומים אלה מראש, אלא סטודנטים ישלמו כל דמי הערכה בסוף כל תקופת הבחינה. עמלות צנועות אלה מבטיחות שהאוניברסיטה תישאר בת קיימא ויכולה להמשיך לספק חינוך איכותי לכולם.

100% תואר מקוון

המודל המקוון הייחודי שלנו להשכלה גבוהה מאפשר לנו להביא את הכיתה אליך - לקצץ בעלויות עבור התלמידים שלנו בסך הכל. אנו מציעים לסטודנטים בחירה בתואר מקוון ו / או תואר ראשון במינהל עסקים, מדעי המחשב או מדעי הבריאות וכן תכניות לתואר שני במנהל עסקים וחינוך, כולם ללא שכר לימוד, מקוונים, גמישים ונגישים בקלות.

מיקומים

פסדינה

כתובת
595 E. Colorado,
Boulevard. Suite 623

91101 פסדינה, קליפורניה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך