קרא את התיאור הרשמי

AACSB Accredited

היסטוריה ומיקום בבית הספר

נוסדה בשנת 1920 בקמפוס ייל, University of New Haven היא אוניברסיטה פרטית בחוף הדרומי של ניו אינגלנד. האוניברסיטה היא תוססת ומגוונת, יותר מ -7,000 תלמידים מגיעים מ -50 מדינות ברחבי ארה"ב וכ -50 מדינות ברחבי העולם, חלקם של הסטודנטים הבינלאומיים הוא 12%. הקמפוס הראשי של 80 דונם ממוקם ליד ניו הייבן, קונטיקט של טכנולוגיה ותרבות מרכז, רק אחד וחצי שעות נסיעה מניו יורק ושעתיים וחצי מבוסטון. נבנה בשנת 1638, ניו הייבן יש היסטוריה ארוכה ומורשת תרבותית עשירה, המכונה "שער ניו אינגלנד".

הפליגה בהצלחה מכאן

המוסדות שלנו מציעים אמנות ליברלית, מדע, אמנות, עסקים, הנדסה, בריאות, בטיחות הציבור ושירותים ציבוריים על מנת לספק לסטודנטים שירותי חינוך מונחה קריירה טרנספורמטיבי. יש לנו יותר מ -100 תוכניות אקדמיות, שכולן מונחות על ידי למידה שיתופית, אינטרדיסציפלינרית, מבוססת פרויקטים.

הנה, הלמידה היא ניסיון אישי ומעשי, בהנחיית מורים מצטיינים שיובילו כל תלמיד להצלחה. צוות המורים הוא מוביל בתחומם, ומספק לתלמידים את ההשראה וההכרה כדי לסייע להם לגלות את הפוטנציאל שלהם ולהפוך אותם למוצלחים בתחום הנבחר שלהם.

אנו קוראים לזה "סטודנט הראשון" המושג

 • ידע מקצועי ומסירות של המורה

למד מפרופסורים המחויבים לקידום צמיחה אישית ופיתוח קריירה. במשך קרוב למאה שנים, זה כבר דרך הכיוון הזה כי בתי הספר הובילו אינספור תלמידים להצליח בחייהם האישיים ובמקומות העבודה שלהם.

 • חינוך בסיסי

חינוך מוכח וממוקדת המספק לסטודנטים את המיומנויות, הידע והניסיון המרכזיים הדרושים כדי להבטיח שהם ישפיעו על הקריירות והחיים העתידיים שלהם.

 • קורס בינתחומי

סוג זה של הקורס נועד לעודד חקר בין תחומי ולספק לתלמידים את היכולת להצליח בקהילה הבינלאומית, ולהבטיח שהם מוכנים לחלוטין להבין את העולם הרחב ולנווט בו.

 • מספר רב של הזדמנויות אקדמיות ופעילויות משותפות

יש מגוון של הזדמנויות למידה זמין בתוך, מחוץ, וכן בקהילה, כך שתוכל לשחרר את התשוקה שלך או למצוא תחומי עניין חדשים.

 • קהילת קמפוס תוססת

קהילת קמפוס קרובה ומלאת חיים, בינונית, קטנה, קלה לניהול, גדולה מספיק כדי לספק לתלמידים מגוון של מתקני לימוד ולינה, וכן השתתפות בספורט ופיתוח מנהיגות. הזדמנות.

 • מנהיג ו achiever

יש יותר מ -57,000 בוגרים בתעשיות השונות, ולאחר סיום הלימודים, יש להם הופעות שונות על נתיבי החיים שלהם. יותר מ -91% מהבוגרים מועסקים או ממשיכים לתואר ראשון בתוך שנה, ו -96% מהבוגרים מצליחים בתחומם תוך שש שנים.

הצהרת משימה

אוניברסיטת ניו הייבן היא אוניברסיטה מקיפה ומוקדמת לתלמידים עם השכלה אקדמית ומקצועית יוצאת דופן. המשימה שלנו היא לספק את החינוך באיכות הגבוהה ביותר באמצעות למידה חוויתית, שיתוף פעולה וגילוי מבוסס, לעזור לתלמידים להתכונן לחיים הגשמה ומשמעותית על הבמה הבינלאומית.

ניו הייבן אוניברסיטת דירוגים מוניטין

 • ברשימה כמו ברשימת האוניברסיטה העליונה בארצות הברית במשך חמש שנים רצופות - פרינסטון סקירה
 • למעלה 100 אוניברסיטאות צפון אמריקה - 2019 חדשות ארה"ב
 • העליון 30% של מכללות הנדסה בארה"ב 2019 חדשות ארה"ב
 • לאומי Top15 ROI דירוג - וול סטריט ג 'ורנל
 • Best ספורט ניהול מקצועי דירוג # 12 - "ספורט עסקים"
 • בית הספר למדעי הבריאות מדרג 10% למעלה במקצוע הבריאות - "College Factual"
 • בית הספר עסקים הוא מוכר על ידי האיגוד הבינלאומי של בתי ספר עסקיים AACSB ו מדורגת בין 5% העליון של העולם.
 • Best Service Service Center דורג במקום ה -17 בארה"ב

בוגרים אחרונים נמצאים באפל, בוסטון ברוינס, ESPN, Google, יבמ, פיליפס, ג'יי.פי מורגן צ'ייס, פרייסווטרהאוס קופרס, ארנסט אנד יאנג (ארנסט)

מלגה מעולה

הסיוע של פרובוסט מספק 75% סיוע שכר לימוד זמין מדי שבוע במגזר האקדמי עם משולם (שכר לשעה).

מלגת הדיקן מציעה 10% -50% שכר לימוד.

התלמידים נכללים בהערכת המלגות לאחר הקבלה, ואין צורך להגיש בקשה למלגות.

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

University of New Haven

University of New Haven מציעה תוכנית לימודים לתואר שני בהנדסה סביבתית של 30 נקודות זכות, המגשרת בצורה חלקה את התיאוריה עם יישומים נדרשים המאפשרת לבוגרים להיות לא רק יצרני ... [+]

University of New Haven מציעה תוכנית לימודים לתואר שני בהנדסה סביבתית של 30 נקודות זכות, המגשרת בצורה חלקה את התיאוריה עם יישומים נדרשים המאפשרת לבוגרים להיות לא רק יצרניים אלא מובילים בתעשייה הנבחרת שלהם.

עולמנו המשתנה ללא הרף

בעזרת קורסים מאתגרים ומכוונים מקצועיים במסגרות בכיתה, התלמידים מפתחים במהירות את הכישורים הנחוצים כדי לספק פתרונות פורצי דרך לבעיות סביבתיות מורכבות באמצעות מחקר בין תחומי בנושאי שמירה על איכות הסביבה, איכות וטיהור מים, טיפול בשפכים, ניהול פסולת מוצקה, תיקון אתרים, אמצעי בקרת פליטה.... [-]

ארצות הברית 300
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
כתובת
300 BOSTON POST RD WEST HAVEN
300, קונטיקט, ארצות הברית