קרא את התיאור הרשמי

University of Fairfax הבחנה

University of Fairfax היא מוסמכת, מוסד מקוון בוגר שהוקם כדי להתמודד עם המחסור הגובר של אנשי מקצוע מוסמך cybersecurity במגזר הציבורי והפרטי.

המעסיקים העיקריים (כולל נורת'רופ גרומן, CSC, לוקהיד מרטין, וולס פארגו, CISCO, DHS, NSA, NRC וותיקים לענייני) לשכור ולקדם את התלמידים שלנו ואת הבוגרים. מעסיקים מכירים בכך שתלמידי University of Fairfax יכולים ליישם מייד את מה שהם לומדים ולבצע תרומות בעבודה, משום ש: (1) תוכניות הבוגרים שלנו בתחום הסייברסקוריטי, מוכווני המתרגלים, נלמדים על ידי מתרגלי מומחה בתחום cybersecurity, ו (2) כל הקורסים מתמקדים ב cybersecurity ודורשים השלמת "העולם האמיתי" פרויקטים cybersecurity.

מי הם הסטודנטים שלנו?

טיפוסי University of Fairfax סטודנט הוא cybersecurity או IT מקצועי שרוצה לעבור cybersecurity או המבקש להתקדם ב cybersecurity על ידי השגת מנהיגות או מעמד מומחה. הגיל הממוצע University of Fairfax סטודנט University of Fairfax הוא 46.

למה אנחנו?

התלמידים שלנו מדווחים שהאוניברסיטה ייחודית ובלתי מעורערת. באופן ספציפי, הם בחרו University of Fairfax בשל הדברים הבאים:

 • 100% cybersecurity להתמקד
 • סגל מומחה מומחה cybersecurity
 • תוכניות לימוד נמרצות, פרוייקטים, מונחות-תרגול
 • קורס מקוון נגיש
 • הישגי הקריירה של הסטודנטים והבוגרים
 • שביעות רצון של סטודנטים ובוגרים

הסמכה ואישורים

University of Fairfax מוסמכת על ידי ועדת החינוך מרחוק (DEAC), הנסחרת על ידי משרד החינוך האמריקאי כחברה מוכרת ארצית ומוכרת כחברה בתר-דוקטורט של המועצה להשכלה גבוהה (CHEA).

הסמכות, אישורים ואישורים נוספים כוללים:

 • ועדת הסמכה של DEAC

University of Fairfax מוסמכת על ידי ועדת ההסמכה מרחוק (DEAC). ועדת Accrediting של DEAC מופיע על ידי משרד החינוך האמריקאי כסוכנות מוכר מוכר ארצית הוא חבר מוכר של המועצה להשכלה גבוהה ההסמכה (CHEA).
»Http://www.deac.org
»Https://www.chea.org

כתובת וטלפון עבור DEAC:
1101 17th Street NW, Suite 808, וושינגטון הבירה
P 202-234-5100 F 202-332-1386

בנוסף, University of Fairfax מחזיקה University of Fairfax ממלכתיים במספר מדינות, וכמו מוסד מאושר (הסכם הרשאת הסמכות של המדינה) יכול לרשום תלמידים מכל מדינות ארה"ב למעט קליפורניה ומסצ'וסטס וכן סטודנטים בינלאומיים.

 • וירג'יניה

University of Fairfax מאושרת על ידי המועצה להשכלה גבוהה של וירג 'יניה בהתאם להוראות פרק 23, פרק 21.1 של קוד של וירג' יניה. University of Fairfax קיבלה את "תעודה להפעיל מוסד של חינוך תיכון" מסמיך את University of Fairfax להציע תארים, קורסים לתואר תואר, או תוכניות של מחקר המוביל תואר או תעודה בחבר של וירג 'יניה. »Http://www.schev.edu

 • יתרונות ותיקים

ותיקים וזכאים אשר זכאים להטבות חינוכיות תחת פוסט 911 / GI ביל ופרקים אחרים GI ביל עשויים להיות זכאים להטבות חינוכיות בעת נרשמו תוכניות חינוכיות המוצעים על ידי University of Fairfax . UOF היא משתתפת גאה בתוכנית הסרט האדום. »Http://www.va.gov

eLearning University of Fairfax

להבטיח את העתיד שלך מראש הקריירה שלך cybersecurity כפי שאתה לומד באופן בלעדי באינטרנט University of Fairfax . eLearning נוח עבור אנשי מקצוע cybersecurity שצריכים להיות ניידים ו תגובה בתחום תובעני ומהיר.

יתרונות הנגישות

כל התוכניות שלנו מוכרות, העוסקות במתמטיקה, מוכחות באמצעות פלטפורמת נגישות, אינטראקטיבית, מקוונת, המספקת לך את:

 • נוחות 24/7 גישה לקורסים שלך מכל מקום
 • גמישות כדי ללהטט טוב יותר את העבודה שלך, המשפחה והתחייבויות חינוכיות
 • הזדמנות לתמיכה חד-פעמית
 • יכולת לשתף פעולה עם אנשי סגל וסטודנטים עמיתים

הטבות חינוכיות

המומחה שלנו סגל המתרגלים ואת תוכנית הלימודים מוכווני מתרגלים יעזור לך ליישם את מה שאתה לומד מיד. באמצעות קפדני, מרתקים, באינטרנט קורסים אבטחה באינטרנט אתה:

 • למד את שיטות העבודה המומלצות הנוכחיות מפקולטה מובילה בתחום המומחים
 • שתף את הרעיונות שלך ושתף פעולה עם סטודנטים וסגל אחרים
 • שפר את החשיבה הביקורתית שלך ואת כישורי פתרון הבעיות
 • שפר את כישורי התקשורת שלך
 • מלא פרויקטים בעולם האמיתי, אשר חלים על מקום העבודה שלך

קריירה הטבות

באמצעות שיתוף פעולה אינטראקטיבי, eLearning תוכניות, תוכל לבנות את הרשת המקצועית שלך כמו שאתה להשלים את החינוך. סגל המתרגלים המלמד את הקורסים שלך, כמו גם את עמיתים cybersecurity עם מי אתה משתף פעולה באינטרנט, יהפוך לחלק בלתי נפרד של הרשת המקצועית שלך לאורך הקריירה שלך כמו שאתה:

 • הגדל את החשיפה שלך עם עמיתים בשדה
 • החל את מה שאתה לומד על העבודה והם מוכרים את התרומות שלך
 • רשת עם סגל וסטודנטים אחרים
 • מצא הזדמנויות מקצועיות מתגמלות

גישה ייחודית לבית הספר המקוון למידה

אנו משתמשים בגישה ייחודית ללמידה מקוונת - אחת שמשלבת שני סוגים של שיטות משלוח מקוונות על מנת לספק את חוויית הלמידה היעילה ביותר ללומדים מבוגרים. כדי לשפר את הלמידה, התוכניות המקוונות שלנו כוללות הזדמנויות הן לאינטראקציה בזמן אמת (סינכרוני) והן לא-סינכרוני.

דיונים מתוזמנים

אינטראקציה אסינכרוני מתרחשת על ידי השתתפות בהובלת "דיונים משורשרים". התלמידים משתתפים בזמנים המתאימים ביותר ללוחות הזמנים שלהם.

חדרי צ'אט מקוונים

המדריך שלך מחזיקה "שעות עבודה" בשעה קבועה בכל שבוע בערב. הפעלות אלה אינן נחוצות, אך הן זמינות כדי לעזור לך לתמוך בך. כל צ'אט מאוחסן בארכיון באופן אוטומטי וניתן לצפות בו לאחר המהירות.

SyncSessions ™

המפגשים האלה מתוזמנים כל שבוע אחר ומספקים פורום ללמידה שיתופית על ידי הפעלת אינטראקציה בזמן אמת בין סגל וסטודנטים. הם נרשמים וארכיון לשימוש התלמידים.

דרישות טכנולוגיה

על התלמידים להיות בעלי גישה אישית למחשב עם Windows עם מינימום של 512 MB זיכרון RAM, קישוריות לאינטרנט במהירות גבוהה, והחבילה המתאימה של תוכנות משרדיות לתמיכה במילה עיבוד, פיתוח מצגות ויכולות גיליון אלקטרוני. בנוסף, נדרשים מצלמת אינטרנט ומיקרופון / אוזניות.

תמיכה בלמידה מקוונת

University of Fairfax באינטרנט Cyber ​​אבטחת תואר, תעודה הסמכה תוכניות לספק לך את הכלים ואת התמיכה שאתה צריך כדי להצליח כפי שאתה לומד באינטרנט. זה פלטפורמה חינוכית מקוונת היא גם ידידותית למשתמש וקל לניווט. כדי להבטיח לתלמידים יש ניסיון חינוכי מועיל ומועיל, כל התלמידים החדשים להשתתף בהכוונה על איך לנצל את הפלטפורמה המקוונת.

בנוסף, שירותי תמיכה רבים משפרים את חווית הלמידה המקוונת שלך, כולל:

 • גישה ניידת לקורסים באמצעות טכנולוגיית הטלפון החכם, כגון אנדרואיד, iPhone
 • טוויטר הזנות עבור הודעה מוקדמת של מועדים חשובים והודעות
 • Help Desk לעזרה טכנית זמין 24/7
 • משאבי הספריה האלקטרונית זמינים לביצוע מחקר משני 24/7
 • ספרן מקוון
 • הדרכות ספריות / סמינרים מקוונים על מחקר משני
התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

University of Fairfax

למד מקצוענים מנוסים העסק וליישם את השיטות הדרושות וכלים הדרושים כדי להישען על הארגון. University of Fairfax תוכנית MBA פותחה על ידי מומחים בתעשייה נותן לך בסיס רחב במגוון ... [+]

סקירה כללית

תואר מוסמך במנהל עסקים (MBA) תוכנית תואר מורכב 12 קורסים מקוונים.

למד מקצוענים מנוסים העסק וליישם את השיטות הדרושות וכלים הדרושים כדי להישען על הארגון. התוכנית University of Fairfax מאסטר פותחה על ידי מומחים בתעשייה ומאפשר לך לחקור את הספקטרום המלא של הזירה העסקית. באמצעות התוכנית, אנשי מקצוע עסקיים להגדיל את רוחב הידע שלהם, היכולת שלהם לנתח חלופות עסקיות בצורה יסודית יותר, והזדמנויות שלהם קריירה מאתגרת יותר, אחראי, יצרני בקהילה העסקית. סטודנטים יכולים לבחור לתואר שני במנהל עסקים במנהל עסקים. University of Fairfax מציעה את תחומי התמחות הבאים:... [-]

ארצות הברית Roanoke
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית

MSc

University of Fairfax

למד מתרגלי אבטחה מנוסים להשתמש בתכנית הלימודים החדשנית לקחת את אישורי cybersecurity שלך לשלב הבא. התוכנית University of Fairfax מאסטר פותחה על ידי מומחים בתעשייה ומאפשר ל ... [+]

להרוויח את University of Fairfax Cyber ​​אבטחה תואר שני באינטרנט

מאסטר מוסמך של המדע ב ניהול אבטחה Cybersecurity (MSCSM) התוכנית כוללת 12 קורסים מקוונים.

למד מתרגלי אבטחה מנוסים להשתמש בתכנית הלימודים החדשנית לקחת את אישורי cybersecurity שלך לשלב הבא. התוכנית University of Fairfax מאסטר פותחה על ידי מומחים בתעשייה ומאפשר לך לחקור את הספקטרום המלא של תחום cybersecurity.

מטרות תכנית הלימודים

תוכנית תואר MSCSM מפתחת אנשי מקצוע אשר:... [-]

ארצות הברית Roanoke
בקשת מידע
אנגלית
מקוון
למידע נוסף באנגלית

PhD

University of Fairfax

כסטודנט לדוקטורט, כל הקורסים שלך כאן יחקרו את הנושאים הרלוונטיים של מדיניות cybersecurity בניהול הארגון, תוכלו להשלים פרויקט cybersecurity בכל אחד מהם, מה שמאפשר לכם לבצע ... [+]

תוכנית זו מסייעת לתלמידים לקדם את הקריירה שלהם כיועצים או למנהלים מקצועיים בתחום אבטחת מידע ואבטחה . במסגרת תוכנית זו, הסטודנטים מתחייבים לפרויקטי מחקר בתחום יישומי-יישומי, העוסקים בבעיות בתעשייה הרלוונטית ותורמים לקידום הידע בתרגול של אבטחת מידע.

תוכנית זו מטפחת את התפתחותם של סטודנטים אשר:

הם מוכרים כמו מתרגלים עם מומחיות בתחום התמחות של מחקר רלוונטי לקהילה cybersecurityהחלת מיומנויות חשיבה ביקורתית ופתרון בעיות בניתוח של אבטחת מידע בעיותהשתמש בגישה המבוססת על ראיות לפתרון הזיהוי בעת מענה לבעיות הרלוונטיות לקהילת cybersecurityלהפגין יכולת לנהל מחקר שדה ממוקד פתרון רלוונטי לאנשי אבטחת מידעהפוך תרומות מתמשכות לידע ולתרגול בתחום של cybersecurityמטרות התוכנית... [-]
ארצות הברית Roanoke
בקשת מידע
אנגלית
מקוון
למידע נוסף באנגלית

קורס

University of Fairfax

בקורס זה, התלמידים חוקרים את שמונת התחומים של גוף הידע המשותף (ISC) 2 (CISSP) (CISSP) של אבטחת מידע (CBC) בתחום אבטחת המידע כמסגרת לבחינה ביקורתית של סוגיות של מודעות בנו ... [+]

אבטחה בעידן הדיגיטלי

בקורס זה, התלמידים חוקרים את שמונת התחומים של גוף הידע המשותף (ISC) 2 (CISSP) (CISSP) של אבטחת מידע (CBC) בתחום אבטחת המידע כמסגרת לבחינה ביקורתית של סוגיות של מודעות בנושאי אבטחה ולהערכת שיטות העבודה המומלצות בביצוע האבטחה מערכות בתוך הארגון. (3 נ"ז)

הצטרף האליטה CybersecurityU של נתיב החינוך Cybersecurity החינוך

להפריד את עצמך ולקדם את הקריירה שלך cybersecurity על ידי מעקב אחר University of Fairfax Online Cybersecurity נתיב החינוך. לא משנה באיזו תוכנית בוגר אתה רודף, כל הקורסים שלך יחקרו מדיניות cybersecurity הרלוונטיים ונושאי ניהול, תוכלו להשלים פרויקט cybersecurity בכל קורס. אתה יכול ליישם את מה שאתה לומד לעשות תרומות משמעותיות במקום העבודה שלך מיד.... [-]

ארצות הברית Roanoke
בקשת מידע
אנגלית
מקוון
למידע נוסף באנגלית