קרא את התיאור הרשמי

AACSB Accredited

החיים שלך עסוק לא צריך להיות מכשול להגיע למטרות שלך. בכל מקום שאתה נמצא במסע החינוכי שלך, בכל מקום שבו אתה נמצא בעולם, יש לנו תוכנית בשבילך. חקור את התואר הגמיש ואת אפשרויות ההסמכה בכל האתר שיתאימו לחייך על פי התנאים שלך ועל המכשיר המועדף עליך. והחלק הכי טוב הוא ... תלמד מאותו סגל CU ולהרוויח אותו תואר CU כמו שלך בקמפוסים בכיתה, אבל עם הגמישות שאתה צריך.

111222_50_b2.jpg 111223_best.jpg 111224_student.jpg

50 מעלות

בין אם אתם מחפשים לסיים תואר, להוסיף הסמכות כדי לקדם את הקריירה שלך, או להרוויח תואר מתקדם - יש לנו יותר מ 50 תוכניות מקוון מלא זמין.

מדורגת במקום ה -5 בקולורדו

המדריך לבתי ספר מקוונים מדורגת CU דנוור החמישי בקולורדו בשנת 2018 עבור affordability, המבוססת על שכר הלימוד, כוח אקדמי, לכל ציונים הציון הציון הסטנדרטי.

אנחנו

צוות הניווט שלנו תומך בלומדים מחוץ לקמפוס במהלך מסע CU שלהם. צוות ייעודי זה מחבר תלמידים עם תמיכה אקדמית ושירותי קריירה.

בחר את לוח הזמנים שלך

מה הופך CU דנוור של תוכנית מקוונת שונה (וגם סוג של מדהים) היא שאתה יכול לבחור את לוח הזמנים שלך.

לא רק בין מקוונים בקמפוס (מה שהופך את CU דנוור ייחודי).

אבל במקום זאת, אתה יכול לבחור את לוח הזמנים שלך כדי לאזן את בית הספר עם חובות עבודה ומשפחה. ללא צורך לוותר:

  • איכות (אותו סגל ללמד באינטרנט מי מלמד בקמפוס)
  • אפשרויות (450 קורסים מקוונים מעל 20 מעלות באינטרנט מלא)
  • הצלחה (תלמידים הלומדים בכיתה מקוונת הם בעלי סיכוי גבוה פי 1.5 להתקבל)
  • מוניטין (אם אתה לוקח שיעורים מקוונים, בקמפוס, או שניהם, אתה מקבל את אותה CU תואר)

לקחת את הקורסים המקוונים בקולורדו, או בכל מקום אחר בעולם, תקבל את הידע הרלוונטי ואת המיומנויות שאתה צריך, תוך שמירה על לוח הזמנים שאתה רוצה לשמור.

סיים את התואר המקוון שלך

אם לקחו לפחות קורס אחד במכללה קהילתית או במוסד בן ארבע שנים, אתם זכאים להגיש בקשה כתלמידת העברה. עם תוכניות רבות זמין באינטרנט, אתה בטוח למצוא אחד המסייע לך לשנות או לקדם את הקריירה שלך. העברת תלמידים נדרשת להגיש תמלילים ממוסדות קודמים יחד עם השלמת הבקשה המקוונת.

ניתן ללמוד יותר על תהליך העברת האשראי, לדבר עם יועץ הקבלה או ללמוד על דרישות הקבלה ממשרד הקבלה שלנו. בנוסף, אתה יכול להירשם לחשבון טרנספורולוגי חינם כדי לקבל מושג איך הזיכויים שלך יעבור. הערה: רק במשרד הקבלה ניתן להערכה רשמית להעברה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

University of Colorado Denver Online

המאסטר למדעים בניהול אנרגיה גלובלית (GEM) הוא תואר עסקי ומנהיגות המוצע במתכונת מקוונת היברידית כך שתוכלו לעבוד בזמן הלימודים. 18 חודשים, "MBA אנרגיה" של 36 נקודות זכות, מ ... [+]

המאסטר למדעים בניהול אנרגיה גלובלי (GEM) מבית הספר למינהל עסקים באוניברסיטת קולורדו, הממוקם ממש בלב מרכז האנרגיה של דנוור, הוא תואר עסקי ומנהיגות בוגר שנועד לפתח מנהיגים עתידיים בתעשיית האנרגיה. 18 חודשים, "MBA אנרגיה" בן 36 חודשים, המוצע במתכונת מקוונת היברידית, מציע קורסים עסקיים בדרגה מתמקדת כולה בתעשיית האנרגיה עם פרספקטיבה עולמית המשתרעת על כל מגזרי האנרגיה. תכנית הלימודים מועברת על ידי מתמחים מומחים ומוערכת באופן שוטף על ידי שותפים בתעשייה.... [-]

ארצות הברית דנוור
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
18 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית

CU Online: Student Perspectives