קרא את התיאור הרשמי

University of Arizona (UA) היא מקום ללא גבולות - שבו הוראה, מחקר, שירות, וחדשנות להתמזג כדי לשפר את חייהם באריזונה ומעבר. אנחנו לא מפחדים לשאול שאלות גדולות יותר, כדי לקבל תשובות טובות יותר.

נוסדה בשנת 1885 , University of Arizona , המדינה העל של המדינה מענק אוניברסיטה עם שני בתי ספר לרפואה, מייצרת בוגרי העולם האמיתי מוכן דרך 100% שלה Engagement יוזמה. ה- UA , המוכר כמובילה עולמית, מובילה בתחום המחקר ומביאה יותר מ -606 מיליון דולר להשקעות מחקר בכל שנה, ומדורגת במקום ה -21 בין כל האוניברסיטאות הציבוריות. ה- UA מקדם את הגבולות של מלגות בין-תחומיות ושותפות יזמית, וחבר באגודת האוניברסיטאות האמריקאיות , 62 אוניברסיטאות המחקר הפומביות והמובילות. היא מעניקה למדינה השפעה כלכלית מוערכת של 8.3 מיליארד דולר בשנה.

אנחנו מחדשים ומגלים.

הקמת האוניברסיטה הראשונה של אריזונה באמצע המדבר סונוראן היה מהלך נועז. אבל המייסדים שלנו היו חסרי פחד, ומעולם לא איבדנו את הרוח. עד היום אנחנו מהפיכים את תחומי מדעי החלל, אופטיקה, מדעי החיים, רפואה, אמנות ומדעי הרוח, עסקים, העברת טכנולוגיה ועוד. מאז נוסדה, UA גדל כדי לכסות יותר מ 380 דונם במרכז טוסון, קרקע עשירה לגילוי.

איפה עוד בעולם אתה יכול למצוא במעבדה מראה אסטרונומית מצפה תחת אצטדיון כדורגל? מערכת אקולוגית שלמה מתחת לכיפת זכוכית? מי עוד מביא דגימות מאסטרואידים? בקר בקמפוס שלנו רק פעם אחת, ותוכל להבין במהירות מדוע UA הוא אוניברסיטה שלא כמו כל האחרים.

המכללה להנדסה נוסדה כאשר University of Arizona הוקמה בשנת 1885 . במשך יותר מ 125 שנים, UA מכללה בוגרת הנדסה בחנה, בצורה והוכשרה למגורים בעולם, אכן היקום, שבו אנו חיים.

כיום, בוגרי המכללה הם יזמים שמפתחים חברות היי-טק, יוצרים מקומות עבודה ומשפרים את איכות החיים שלנו. חינוך הנדסי מספק את המחקר כדי לבנות תעשיות חדשות הידע עבור מי להפעיל אותם.

על המכללה להנדסה

מהנדסים עוזרים לאנשים, ותוכניות ההנדסה במכללה להנדסה של אווה הם בעלי רוחב עצום ותוצאות חברתיות מרחיקות לכת. בין היתר, סטודנטים ועובדי הפקולטה מעצבים רשתות חדשות עבור עיניים פגועות, מערכות טיהור מים במחירים סבירים למדינות העולם השלישי שנפגעות מבצורת, שיטות ייצור בנות קיימא לסביבה, מכוניות היברידיות ומערכות אנרגטיות סולאריות, חיישנים ביו, המאתרים ומוציאים אנשים מהחיים - סכנה מאיימת, מערכות הדמיה אופטית לזיהוי סרטן, איסוף נתונים ומערכות תומכות החלטה לצבא ומבנים העומדים בפני רעידות אדמה ואירועים מרכזיים אחרים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

The University of Arizona College of Engineering Online
כתובת
1209 East 2nd Street, Room 100
AZ 85721 Tucson, Arizona, ארצות הברית