קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת Ubiquity - סוג חדש של חינוך. עבור סוג חדש של עולם.

Ubiquity אוניברסיטת רואה את ייעודה מתן חינוך מקוון עבור העולם של היום, ועבור העולם של מחר. האוניברסיטה בוסס על הצרכים שאנו רואים בעולם סביבנו: להיות חוויה למידה רלוונטית באמת, ניצול טכנולוגיה מודרנית, במחיר כי הוא זול לסטודנטים בכל רחבי העולם.

גישתה הייחודית של Ubiquity

את יכולות הליבה כי אתה לומד לפתח ב Ubiquity נחלקים לשלושה תחומים: תוכן Base (הדברים אתה הולך ללמוד), תכונות אישיות (הממדים בעצמך אתה הולך לעבוד על), ופעולה בעולם (איך אתם עוסקים בעולם). כל המחקר שלך ופעילות הקשורות לתוכנית ב Ubiquity יתרום לפיתוח יכולות הליבה הללו.

הִמָצְאוּת בְּכָל מָקוֹם

מה גורם אחר Ubiquity?

תוֹכֶן: יצירתיות שיתופית, לא פשוט ידעתי, היא המפתח את מקומות העבודה ואת אתגרי העתיד. על ידי לימוד על Ubiquity, תלמידים יקבלו הוא את יכולות הליבה שהם צריכים, כמו גם את היצירתיות השיתופית ומנהיגות יזמית הדרישות העתידיות שלהם.

מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה: חינוך קונבנציונלי מסתמך במידה רבה על הרצאות, בדיקות, מאמרים, ושינון. המתודולוגיה של Ubiquity מרחיק לכת הרבה מעבר לכך. בנוסף להרצאות בדיקות, הקורס מורכב תרגילי שליטה עצמיות, פרויקטי השפעת חיים אמיתיים, ותרחישי משחק מיועדים לתלמיד רב החושי.

לְעַצֵב: להכשיר ספר קונבנציונלי לתארים. Ubiquity מתרכז במה בין הדור הצעיר של סטודנטים בעצם צריך - חוויות למידה מבוססות מיומנות מודולרי לעודד את היצירתיות שיתופית ולפתח מיומנויות ישירות רלוונטיים לחייהם.

בהקשר גלובלי: מ ואילך מאוד המנה הראשונה שלהם, תלמידים יקובצו "תרמילים" כי יהיה שנועדו ליצור כיתות העולמי בו האינטראקציה שלהם עם עמיתים מכל רחבי העולם. הם ילמדו את השיעורים שלהם, עוסקים בפיתוח אישי, ולהשתתף בפרויקטי השפעת חיים אמיתיים עם תלמידים אחרים מרחבי העולם הנתמכים על ידי עוזרי מורה מאומנים תכנית אימון וחניכה.

עֲלוּת

עלויות שכר לימוד סטודנט ברחבי עולם באופן דרמטית הן הסלמה וכן, לוקחים חינוך מחוץ להישג ידם של מיליון תלמידים מוסמכים מושלם בכל שנה. Ubiquity יהיה להציע תוכניות שעולות רק 3,000 $ לשנה עבור סטודנטים לתואר ראשון במשרה מלאה, כך תואר ראשון 12,000 $, EMBA, MBA ו- $ 6,000 MSc. זול. אין חוב. זה עושה Ubiquity גלובלי סביר.

התוכניות המקוונות שלנו

בנוסף לארצות הברית, יש Ubiquity שותפים במדינה במדינות מגוונים כמו בנגלדש, ברזיל, האיחוד האירופי, הודו, מקסיקו, פקיסטן, רוסיה, דרום אפריקה, סרי לנקה, ווייטנאם המוקדש לקידום Ubiquity כאוניברסיטה העולמי. כל הקורסים יתקיימו בשפה האנגלית עם תוכנה המאפשרת כתוביות בשפה המקומית. המחויבות שלנו לכל התלמידים שאנגלית היא שפה שנייה היא שעד הסיום, יהיה לך מיומנות מקצועית בשפה האנגלית. בכל קורס, סטודנטים יקובצו תרמילים של 8-12 תלמידים נמשכים מכל רחבי העולם. זה מאפשר לסטודנטים לקיים אינטראקציה עם בני גילם ברחבי העולם כבר מהיום הראשון.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

Ubiquity University

לימודי התואר ראשון זה נועד לצעירים מניעים ברוח רעיונות וחדשנות ורעננה, שיודעים שיש להם בהווה עתיד כמו גיבורים, ממציאים, ואת המסר השיווקי תרבותי. ... [+]

10 קורסי ליבה 20 קורסי בחירה 5 קורסים שליטה עצמית בתוספת שליטה עצמית מנטור 5 קורסי השפעה בתוספת מאמן השפעה פרויקט אימפקט עם נתיב מעבר מן המחשבות לבין הופעה

דרישות: תיכון / אורך סיום בית ספר תיכון: 40 קורסים מחיר: 12,000 $

תוכנית זו מוצעת כשותפות בין אוניברסיטת Ubiquity והמכון פרסונליים Integral במילאנו, איטליה.

ברוכים באי תכנית סיום התואר הראשון שלנו עבור ריכוז בפסיכולוגיה. התוכנית פתוחה לכל התלמידים Ubiquity. סטודנטים המגיעים בתי ספר מוכרים עם המקבילה של 75% מהון מניות של הסמכת התואר ראשון רשאיים להגיש בקשת אבן הראשה BA שנה אחת של 10 קורסים. תלמידי תואר ראשון אבן הראשה צריך לקחת 5 קורסי ליבה ו -5 קורסי בחירה כדי לקבל תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת Ubiquity. כל קורסי הליבה חייבים להילקח מהרשימה כמובן ליבת Ubiquity להלן. ניתן לקחת כל קורסי הבחירה משני Ubiquity ומכון פרסונליים אינטגרל (ITI) כמו גם בתי ספר מוכרים אחרים המשתתפים בתכנית זו בשותפות עם Ubiquity ו ITI.... [-]

ארצות הברית Mill Valley
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
מקוון
למידע נוסף באנגלית