קרא את התיאור הרשמי

הוליווד היא ההיסטוריה שלנו

כמעט 100 שנה לאחר חנוכת שדרות סאנסט, בית הספר לקולנוע לוס אנג'לס פתח את שעריו. בסיפור שכולל רגעים איקוניים, החל ביצירתה של תהילת התהילה ועד שלט הוליווד, אנו מהווים פרק חדש. השקיעה עברה משביל בקר בתחילת המאה ה -20 אל השדרה המפורסמת בעולם, שבה נמצא הקמפוס שלנו היום.

המקום שבו הכל התחיל

RCA Studio B

הקרן שלנו בנויה על היסטוריה עשירה של בידור הוליווד - פשוטו כמשמעו. הבניין שלנו הממוקם ב -6363 Sunset Boulevard היה במקור בניין RCA ההיסטורי, אולפן הקלטות, ששימש את אמני המוסיקה האגדיים כמו אלביס פרסלי, הרולינג סטונס, גרייטפול דד, הנרי מנצ'יני ואחרים, דלתות ב 21 באפריל 1964, דרך 1970s.

113091_photo-1542204165-19b33620e2c8.jpgדניס יאנס / Unsplash

המשימה שלנו היא החינוך שלך

בואו לגדול יחד

כאשר פתחנו LAFS, המטרה שלנו היתה להקים בית ספר שבו אנשי מקצוע בתעשייה הנוכחי יכול לחלוק את הידע שלהם עם דור חדש של יוצרי סרטים, אבל זה היה רק ההתחלה.

בשנת 2009, הצגנו תואר שותף ב אנימציה מחשב, הרחבת הצעות חינוכיות שלנו באופן משמעותי. בשנת 2012, אנחנו premiered הראשון שלנו תואר ראשון התוכנית עם בידור עסקים. הצמיחה שלנו נמשכת גם עכשיו, כמו שאנחנו בונים תארים מקוונים חזקים בעיצוב גרפי ו filmmaking דיגיטלי, רק כדי שם כמה. עברנו כברת דרך ארוכה, אבל המסע היה מתגמל ומרגש והוא רחוק מלהסתיים.

מעלות מקוונות

שלנו מרגש מקוון תואר ראשון ו עמית לתואר תוכניות מועברות 100% באינטרנט באמצעות מערכת ניהול הלמידה שלנו יוצאת דופן.

סרטים דיגיטליים - Online

תואר ראשון במדעי תואר ראשון

התלמידים שלנו לומדים את כל היקף הייצור. התוכנית שלנו מכין לך את ערכי האסתטיקה, חשיבה ביקורתית, פתרון בעיות וכישורים אנליטיים הדרושים כדי לעזור לך להמשיך קריירה ארוכה ופורה בתעשיית הבידור.

בידור עסקים - באינטרנט

תואר ראשון במדעי תואר ראשון

אנשי מקצוע בתחום הבידור הם הכוח המניע מאחורי ההצלחה של כל סרט, קונצרט, אלבום, קבוצת ספורט ומבצעים. עם התוכנית המקוונת שלנו, תלמד כיצד לפתח את הרעיונות היצירתיים הדרושים כדי להפעיל ולקדם מותגים הבידור.

עיצוב גרפי - Online

תואר ראשון במדעי תואר ראשון

התוכנית שלנו מכינה אותך להיות חדשנית ויזואלית. למד כיצד להמשיג רעיונות, ליצור חזותיים משכנעים להעביר מסרים באמצעות צילום, גרפיקה בתנועה, הדפסה, אינטרנט וניסיון עיצוב.

הפקת מוסיקה - באינטרנט

עמית לתכנית

למד מה שנדרש כדי להפוך שיר מתוך רעיון להפקת היטב ומוצלח היטב. התוכנית המקוונת שלנו מתמקדת בשלושה תחומים של מחקר: קומפוזיציה, הפקה והצד העסקי של ניהול המוסיקה.

אנימציה - Online

תואר ראשון במדעי תואר ראשון

בניית עולמות חדשים עם הכישורים תלמד מתוכנית אנימציה המחשב המקוון שלנו. תוכלו לפתח את הסגנון האמנותי האישי שלך תוך כדי ללמוד את אותה תוכנה וטכניקות אנשי מקצוע להשתמש כדי ליצור גרפיקה עבור סרטים, טלוויזיה, משחקים ועוד.

שדרות סאנסט

ציר זמן

1904

22 ק"מ ארוכה בעקבות נתיב בקר הישן, שדרות סאנסט הוקדש במאי 1904. שקיעה אולי היה שמו, אבל הפתיחה הגדולה של השדרה היה שחר של עידן חדש בהיסטוריה של LA, כמו מצעד של כלי רכב, עגלות ורכבות חשמליות שהסתובבו על הכביש שחיבר עכשיו את מרכז העיר לעיר הוליווד.

1923

ממוקם על הר. לי עם אותיות 45 מטר, סימן הוליווד נוצר במקור בשנת 1923 כפרסומת לפיתוח דיור מקומי בשם "הוליוודלנד". בשנת 1949, לשכת המסחר הוליווד קבע כי "ארץ" יש להסיר, באיות "הוליווד" כדי לשקף את מחוז שלם, לא רק את הפיתוח.

1929

פרסי האוסקר הראשונים התקיימו ב -16 במאי 1929, במלון הוליווד רוזוולט עם קהל של 270 איש. עלות כרטיס אורח לטקס היתה רק 5 דולר, ופרס האוסקר הראשון הוענק לאמיל ג'נינגס כמבצע הטוב ביותר עבור הופעותיו בפיקוד האחרון ובדרך כל הבשר.

1958

מורכב מ -2,300 כוכבים, הליכה של תהילה פועל 1.3 קילומטרים Gower כדי לה ברה. בתחילת שנות החמישים הציע נשיא לשכת המסחר של הוליווד, אם סטיוארט, את ההליכה כאמצעי "לשמור על התהילה של קהילה ששמה פירושו זוהר והתרגשות בארבע קצוות העולם". הבנייה החלה ב -1958.

1911

27 באוקטובר 1911, נסטור Motion Picture החברה פתחה את אולפן הסרטים הראשון הממוקם בתוך הוליווד על ידי שכירת מה היה אז את Blunderau Tavern בניין מוגן בפינת Sunset ו Gower עבור $ 40 לחודש. השלב הראשון בתנועה היה בנוי מאחורי המסבאה.

1927

התיאטרון הסיני של גראומן נפתח ב -18 במאי 1927. כתב היד והחתימה הראשונה של מלט רטוב נמנו עם מנהל העבודה, ז'אן קלוסנר, שחתם את עבודתו ליד קיוסק יד ימין, שם ניתן לראותו כיום.

1942

נוסדה בשנת 4 ביוני 1942, Capitol Records היה הראשון החוף המערבי התווית מבוסס בארה"ב בשנת 1956, רק ממערב הוליווד ו Vine, הקפיטול Records Records נפתח. העיצוב של הבניין התבסס על ציורים של בית הספר התיכון של לו ניידורף, וזה רק צירוף מקרים זה מזכיר ערימה של רשומות על פטיפון.

1999

כמעט 100 שנה לאחר חנוכת שדרות סאנסט, בניין RCA ההיסטורי ב 6363 שקיעה, בשימוש על ידי אלביס ואת הרולינג אבנים, הופך את בית הספר לקולנוע לוס אנג'לס. במאי 1999, אוליבר סטון מוביל את טקס ההשבעה ומתחיל את חלקנו במורשת הזהב של הוליווד.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Associate Degrees

The Los Angeles Film School Online

האם אתה נלהב למוסיקה? האם יש לך רצון עז ללמוד על הצד המקצועי של תעשיית המוסיקה? עם תוכנית הלימודים המקוונת שלנו, תלמד כיצד לייצר ולהלחין את המוסיקה שלך ואת מה שנדרש כדי ל ... [+]

האם אתה נלהב למוסיקה? האם יש לך רצון עז ללמוד על הצד המקצועי של תעשיית המוסיקה? עם תוכנית הלימודים המקוונת שלנו, תלמד כיצד לייצר ולהלחין את המוסיקה שלך ואת מה שנדרש כדי לקבל את השירים שלך שמע.

הפקה למוסיקה של הפקולטה למדעי המחשב היא תוכנית סמסטר של 60 שעות, אשר מועברת באופן מקוון באמצעות מערכת ניהול הלמידה הייחודית שלנו (LMS) - פלטפורמת אינטרנט מאובטחת המשתמשת בטכנולוגיות מולטימדיה מודרניות והיא נגישה 24 שעות ביממה דרך האינטרנט. סטודנטים מקוונים משתמשים במערכת זו כדי להציג תוכן וידאו, לקבל ולשלוח עבודה בפרויקט ומשימות, לקחת בדיקות וחידונים, לתקשר עם מדריכים וחברים לכיתה, ולסקור ציונים התקדמות הקורס. סביבת הלמידה המקוונת שלנו משתמשת בשילוב של מדיה אינטראקטיבית מבוססת אינטרנט כדי ליצור מגוון של חומרי הדרכה לתמיכה בפעילויות למידה דינמיות, מכוונות-עצמית ושיתופיות. פעילויות אלו יכולות לספק לתלמידים מגוון רחב יותר של אפשרויות למידה ולקדם שיתוף פעולה משמעותי יותר בין תלמידים ומדריכים.... [-]

ארצות הברית לוס אנג'לס
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
18 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית

BSc

The Los Angeles Film School Online

תעשיית הבידור של היום צריך אמנים בכל שלב של הייצור. תוכנית אפקטים חזותיים שלנו לוקח אותך דרך צינור הייצור כולו, מ storyboarding, שרטוט ו דוגמנות אנימציה אופי, אפקטים מיוח ... [+]

תעשיית הבידור של היום צריך אמנים בכל שלב של הייצור. תוכנית אפקטים חזותיים שלנו לוקח אותך דרך צינור הייצור כולו, מ storyboarding, שרטוט ו דוגמנות אנימציה אופי, אפקטים מיוחדים, ואת compositing הסופי. האם אתה מוכן להביא את האמנות שלך למסך?

לימודי תואר ראשון במדעי תואר ראשון בתואר ראשון (120 שנות לימוד), אשר נמסרו 100% דרך מערכת הלמידה הייחודית שלנו (LMS) - פלטפורמת אינטרנט מאובטחת המשתמשת בטכנולוגיות מולטימדיה מודרניות ונגישה 24 שעות ביממה האינטרנט. סטודנטים מקוונים משתמשים במערכת זו כדי להציג תוכן וידאו, לקבל ולשלוח עבודה בפרויקט ומשימות, לקחת בדיקות וחידונים, לתקשר עם מדריכים וחברים לכיתה, ולסקור ציונים התקדמות הקורס. סביבת הלמידה המקוונת שלנו משתמשת בשילוב של מדיה אינטראקטיבית מבוססת אינטרנט כדי ליצור מגוון של חומרי הדרכה לתמיכה בפעילויות למידה דינמיות, מכוונות-עצמית ושיתופיות. פעילויות אלו יכולות לספק לתלמידים מגוון רחב יותר של אפשרויות למידה ולקדם שיתוף פעולה משמעותי יותר בין תלמידים ומדריכים.... [-]

ארצות הברית לוס אנג'לס
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
36 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
The Los Angeles Film School Online

תעשיית הבידור היא מונעת לא רק על ידי יצירתיות, אלא גם על ידי מנהיגות ואסטרטגיה. התוכנית המקוונת שלנו מציגה אותך לסביבה מקצועית, מבוססת פרויקטים, המיועדת לספק תובנה לגבי פ ... [+]

תעשיית הבידור היא מונעת לא רק על ידי יצירתיות, אלא גם על ידי מנהיגות ואסטרטגיה. התוכנית המקוונת שלנו מציגה אותך לסביבה מקצועית, מבוססת פרויקטים, המיועדת לספק תובנה לגבי פעולתו הפנימית של עסקי הבידור.

התוכנית לבוגרי תואר ראשון במדעי הפקולטה היא תוכנית סמסטר של 120 סמסטרים לתואר ראשון, אשר מועברת 100% באמצעות מערכת ניהול הלמידה הייחודית שלנו (LMS) - פלטפורמת אינטרנט מאובטחת המשתמשת בטכנולוגיות מולטימדיה מודרניות והיא נגישה 24 שעות ביממה דרך האינטרנט. סטודנטים מקוונים משתמשים במערכת זו כדי להציג תוכן וידאו, לקבל ולשלוח עבודה בפרויקט ומשימות, לקחת בדיקות וחידונים, לתקשר עם מדריכים וחברים לכיתה, ולסקור ציונים התקדמות הקורס. סביבת הלמידה המקוונת שלנו משתמשת בשילוב של מדיה אינטראקטיבית מבוססת אינטרנט כדי ליצור מגוון של חומרי הדרכה לתמיכה בפעילויות למידה דינמיות, מכוונות-עצמית ושיתופיות. פעילויות אלו יכולות לספק לתלמידים מגוון רחב יותר של אפשרויות למידה ולקדם שיתוף פעולה משמעותי יותר בין תלמידים ומדריכים... [-]

ארצות הברית לוס אנג'לס
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
36 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
The Los Angeles Film School Online

עיצוב גרפי הוא אמנות של תקשורת רעיונות בשיטות חזותית חווייתית. במסגרת תואר ראשון לתואר ראשון במדעי המחשב, תלמד כיצד לזהות מטרה להעברת הודעות, לפתח רעיונות ומושגים וליצור ... [+]

עיצוב גרפי הוא אמנות של תקשורת רעיונות בשיטות חזותית חווייתית. במסגרת תואר ראשון לתואר ראשון במדעי המחשב, תלמד כיצד לזהות מטרה להעברת הודעות, לפתח רעיונות ומושגים וליצור עיצובים שמביאים את המסר בדרכים ייחודיות ומרגשות.

עיצוב גרפי תואר ראשון במדעי תואר ראשון בתכנית לתואר ראשון של 36 חודשים, 120 סמסטרים לתואר ראשון, אשר מועברת 100% באינטרנט באמצעות מערכת ניהול הלמידה הייחודית שלנו (LMS) - פלטפורמת אינטרנט מאובטחת המשתמשת בטכנולוגיות מולטימדיה מודרניות ונגישה 24 שעות ביממה באמצעות האינטרנט. סטודנטים מקוונים משתמשים במערכת זו כדי להציג תוכן וידאו, לקבל ולשלוח עבודה בפרויקט ומשימות, לקחת בדיקות וחידונים, לתקשר עם מדריכים וחברים לכיתה, ולסקור ציונים התקדמות הקורס. סביבת הלמידה המקוונת שלנו משתמשת בשילוב של מדיה אינטראקטיבית מבוססת אינטרנט כדי ליצור מגוון של חומרי הדרכה לתמיכה בפעילויות למידה דינמיות, מכוונות-עצמית ושיתופיות. פעילויות אלו יכולות לספק לתלמידים מגוון רחב יותר של אפשרויות למידה ולקדם שיתוף פעולה משמעותי יותר בין תלמידים ומדריכים.... [-]

ארצות הברית לוס אנג'לס
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
36 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
The Los Angeles Film School Online

תוכנית קולנוע Filmaking דיגיטלי immerses סטודנטים באמנות של וידאו דיגיטלי ייצור סרטים עבור מגוון של שקעים. על ידי שימוש בכלים העדכניים ביותר למפתחי המדיה של היום, התלמידי ... [+]

תוכנית קולנוע Filmaking דיגיטלי immerses סטודנטים באמנות של וידאו דיגיטלי ייצור סרטים עבור מגוון של שקעים. על ידי שימוש בכלים העדכניים ביותר למפתחי המדיה של היום, התלמידים לומדים כיצד ליצור תוכן מקצועי לשידורי טלוויזיה, מדיה מקוונת, אפליקציות לנייד, סרטים עצמאיים ועוד.

תוכנית הפקולטה לתואר ראשון במדעי הפקולטה למדעי המחשב היא תוכנית סמסטר של 120 סמסטרים לתואר ראשון, אשר מועברת באופן מקוון באמצעות מערכת ניהול הלמידה הייחודית שלנו (LMS) - פלטפורמת אינטרנט מאובטחת המשתמשת בטכנולוגיות מולטימדיה מודרניות והיא נגישה 24 שעות ביממה דרך האינטרנט. סטודנטים מקוונים משתמשים במערכת זו כדי להציג תוכן וידאו, לקבל ולשלוח עבודה בפרויקט ומשימות, לקחת בדיקות וחידונים, לתקשר עם מדריכים וחברים לכיתה, ולסקור ציונים התקדמות הקורס. סביבת הלמידה המקוונת שלנו משתמשת בשילוב של מדיה אינטראקטיבית מבוססת אינטרנט כדי ליצור מגוון של חומרי הדרכה לתמיכה בפעילויות למידה דינמיות, מכוונות-עצמית ושיתופיות. פעילויות אלו יכולות לספק לתלמידים מגוון רחב יותר של אפשרויות למידה ולקדם שיתוף פעולה משמעותי יותר בין תלמידים ומדריכים.... [-]

ארצות הברית לוס אנג'לס
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
36 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
The Los Angeles Film School Online

לבנות את העולם הווירטואלי של החלומות שלך. התוכנית שלנו ילמד אותך 3-D דוגמנות, עיצוב אופי, compositing, אנימציה אופי ועוד. תאר לעצמך יצירת סביבות ותווים שבאמת תוכל להפעיל. ... [+]

לבנות את העולם הווירטואלי של החלומות שלך. התוכנית שלנו ילמד אותך 3-D דוגמנות, עיצוב אופי, compositing, אנימציה אופי ועוד. תאר לעצמך יצירת סביבות ותווים שבאמת תוכל להפעיל. בואו נתחיל בבנייה!

לימודי תואר ראשון במדעי תואר ראשון בתואר ראשון (120 שנות לימוד), אשר נמסרו 100% דרך מערכת הלמידה הייחודית שלנו (LMS) - פלטפורמת אינטרנט מאובטחת המשתמשת בטכנולוגיות מולטימדיה מודרניות ונגישה 24 שעות ביממה האינטרנט. סטודנטים מקוונים משתמשים במערכת זו כדי להציג תוכן וידאו, לקבל ולשלוח עבודה בפרויקט ומשימות, לקחת בדיקות וחידונים, לתקשר עם מדריכים וחברים לכיתה, ולסקור ציונים התקדמות הקורס. סביבת הלמידה המקוונת שלנו משתמשת בשילוב של מדיה אינטראקטיבית מבוססת אינטרנט כדי ליצור מגוון של חומרי הדרכה לתמיכה בפעילויות למידה דינמיות, מכוונות-עצמית ושיתופיות. פעילויות אלו יכולות לספק לתלמידים מגוון רחב יותר של אפשרויות למידה ולקדם שיתוף פעולה משמעותי יותר בין תלמידים ומדריכים.... [-]

ארצות הברית לוס אנג'לס
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
36 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית

LAFS Productions at the AIS Lumiere Awards