קרא את התיאור הרשמי

Spartanburg Methodist College היא דרום קרולינה רק האזורי מוכר שנתיים, פרטיים, קולג' מגורים. אנו מציעים תארים עמיתים באמנויות, מדע, צדק פלילי, עסקים, אמנות, ומחקרים דתיים.


SMC מחויבת לספק תוכניות והזדמנויות המעודדות מצוינות אקדמית, חקר אינטלקטואלי, מודעות חברתית ופיתוח אופי. בנינו על מסורת זו להציע 100% שלנו באינטרנט התוכנית.


מנחים חינוכיים

היועצים שלנו כאן כדי לעזור לך להשיג את המטרות המקצועיות שלך. אנחנו איתך מתחילתו ועד סופו. מתהליך הבקשה לסיוע כספי לבחירה כמובן, אנחנו כאן כדי להבטיח לך להצליח.


סיוע פיננסי סיוע

אחד המרכיבים מלחיץ ביותר של היציאה לתואר אקדמי התוכנית היא להבטיח שיש לך את המשאבים לא רק להתחיל אלא גם להשלים את התוכנית. היועצים שלנו כאן כדי להדריך אותך בתהליך הסיוע הכספי כדי לעזור לך לקבל את ההחלטות הטובות ביותר בעת בחירת מקורות הסיוע הכספי.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Associate Degrees

Spartanburg Methodist College

בין אם אתם מחפשים לעבור למיקום חדש או פשוט רוצה את שביעות הרצון של השלמת התואר שלך ... Online עמית בדרגה פלילית צדק יכול לעזור לך להשיג את המטרות שלך! Spartanburg Methodi ... [+]

שותף מקוון פלילי צדק המשפטים יעזור לך ללמוד מיומנויות שיכולות להוביל משרות בשכר גבוה והזדמנויות קידום, ולהגדיר אותך בנפרד מהמתחרים. תוכנית זו תוכננה עם עובד מקצועי בראש. חוויית הכיתה הווירטואלית שלנו מאפשרת לך גמישות להשלים את התואר שלך בסביבת למידה יעילה - 100% באינטרנט. הקורסים מעוצבים ומלמדים על ידי אנשי מקצוע מובילים הפועלים בתחום וכוללים: מבוא למערכת המשפט הפלילי, מינהל המשטרה, מבוא לקרימינולוגיה, ראיות ונהלים פליליים, מבוא למשפט פלילי, קשרי נוער, מבוא לתיקונים ומבוא לפירנזי מַדָע.... [-]

ארצות הברית Spartanburg
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
18 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית