קרא את התיאור הרשמי

המכון הפוליטכני Purdue

אודות

המכון הפוליטכני של Purdue הוא אחד מכל 10 מכללות אקדמיות באוניברסיטת Purdue, המציע תארים לתואר ראשון ושני במגוון רחב של דיסציפלינות. המכללה כוללת שבעה בתי ספר, מחלקות ואגפים אקדמיים:

 • תעופה ותחבורה
 • טכנולוגיה הנדסית
 • מחשב וטכנולוגיית מידע
 • טכנולוגיית גרפיקה ממוחשבת
 • בניה ניהול טכנולוגיה
 • מדע וטכנולוגיה צבאיים
 • טכנולוגיה ומנהיגות

בנוסף הקמפוס הראשי של אוניברסיטת Purdue במערב Lafayette, אינדיאנה, Purdue הפוליטכני מציעה תוכניות תואר לבחור תשע קהילות אינדיאנה.

המכללה עוברת שינוי משמעותי המשפיע על כל היבטי המכללה. השם הפוליטכני מגלם בצורה הטובה ביותר את המאפיינים, האלמנטים והפילוסופיה של המכללה שהשתנתה, ומייצג בקלות מותג ייחודי המדגיש את האופי הייחודי של חווית הלמידה.

התוכניות האקדמיות משלבות למידה מבוססת יישומית, פרויקטים מבוססי-צוות, מחקרים משולבים במדעי הרוח, הסמכה המבוססת על כשירות, וסדרה של מרכיבים חווייתיים כגון פרויקטים מובילים בחסות תעשייתית, התמחויות, טבולים גלובליים ופעילויות מרוויחות הסמכה. חוויית הלמידה הפוליטכנית נועדה לייצר בוגרים שלא רק שיש להם ידע טכני עמוק ומיומנויות יישומיות בדיסציפלינה שנבחרה, אלא גם בעלי פתרון בעיות, חשיבה ביקורתית, תקשורת ומיומנויות מנהיגות המבקשות על ידי תעשיות וקהילות.

המחקר בתוך המכללה גם ממשיך להתרחב ולחזק, עם חמישה אזורים חתימה דוחף את המכללה לחזית טכנולוגית ומדעית:

 • ביו בהשראת קיימות
 • רובוטיקה, ייצור ואוטונומיה
 • סגור לולאה הבריאות
 • חדשנות STEM החינוך
 • מחשוב אנושי

בין אם ביצע חווית למידה שהשתנתה כדי לייצר בוגרי מוכנות לתעשייה, שיש להם את הכישורים לכלכלה של ימינו או מנהלים מחקר בהשראת שימוש כדי לקדם את התפתחות הטכנולוגיה ולפתור אתגרים בעולם האמיתי, המכון הפוליטכני של Purdue שואף להיות מנהיג עולמי.

Purdue הפוליטכני נוסדה בשנת 1964 כמו בית הספר של אוניברסיטת אוניברסיטת Purdue. זה היה שונה שם המכללה לטכנולוגיה בשנת 2005, וב 2015, מועצת הנאמנים אישרה את שמה הנוכחי לתמוך המכללה של טרנספורמציה כחלק מיוזמתו של הנשיא מיטש Daniels 'יוזמות.

המכון הפוליטכני Purdue

שליחות, חזון וערכים

משימה

כדי לעורר, לחנך וללמד את התלמידים באמצעות למידה תוך כדי עבודה ומחקר משולב, הכנת הבוגרים להצלחה כחדשנים טכנולוגיים עתידיים ומובילי התעשייה; ולקדם למידה רב-תחומית, מעורבות ומחקר בהשראת שימוש, העוסק באתגרים חשובים של המדינה והאתגרים הגלובליים.

חזון

אנחנו מכללת טרנספורמציה ללא מסורת ... חלוצים של מחקר בהשראה ושימוש בהשראה.

הצהרת יושרה וקוד התנהגות

ב Purdue ואת המכון Purdue הפוליטכני, שלמות היא הכרחית המשימה שלנו. אנו פועלים מתוך יושר ועומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של ערכים וערכים מוסריים ואתיים באמצעות ההתנהגות האישית והמקצועית שלנו. אנו מדגימים את הבנתנו את הערכים והעקרונות הללו, ומקיימים אותם בכל פעולה והכרעה. אמון ואמון הולכים יד ביד עם האופן שבו אנו מנהלים את עצמנו, כפי שאנו לקיים תרבות המבוססת על התנהגות אתית אנו מצפים הפעולות שלנו להיות בקנה אחד עם המילים שלנו, ואת המילים שלנו להיות בקנה אחד עם הכוונות שלנו. אנו מקבלים על עצמנו את האחריות, מנהיגות המניות ברוח דמוקרטית, ונושאים את עצמנו ברמה הגבוהה ביותר של אמון הציבור. אנחנו מחזיקים את עצמנו אחראים על המילים שלנו ואת הפעולות שלנו. אנו מקיימים את המעמדות הגבוהים ביותר של הוגנות, פועלים כאזרחים אחראיים, מכבדים במידה שווה את המגוון, שומרים על זכויותיהם של אחרים ומתייחסים לכל אדם בכבוד. כדי להגשים את מטרותינו כקהילה לומדת, אנו עומדים על כך שהמטרות של למידה של תלמידים אינן מתפשרות. אנו מתייחסים לכל התלמידים בצורה שוויונית, והערכותינו לגבי הישגי הלמידה הם חסרי פניות ומבוססים רק על ביצועים אקדמיים מוכחים.

כמסד מענקי קרקע, אנו מדגימים את היענותנו לבוחרים שלנו ומספקים להם גישה למשאבי הידע שלנו. אנו מתחייבים לעשות שימוש מושכל במשאבינו ולהיות מפיקים טובים של הון, הון ומשאבי אנוש.

סביבת למידה פולטכנית

המכון הפוליטכני של Purdue מגיב לשינויים שחלו בתלמידינו ובחברה שלנו - אנו משנים את סביבת הלמידה שלנו כדי לשרת טוב יותר את צרכיהם.

סביבת הלמידה הייחודית של Purdue Polytechnic מוגדרת על ידי שילוב של 10 מרכיבים מרכזיים.

תיאוריה המבוססת על תיאוריה

אנחנו מתחילים ללמוד את התיאוריה, ואז אנחנו מיישמים אותה. . . אנחנו באמת ליישם את זה. הלמידה על ידי עושה היא הבסיס של חוויית הלמידה הפוליטכנית של אוניברסיטת Purdue. זוהי גישה חזקה ומוכחת המניע תלמידים להבין טוב יותר מושגים.

צוות מבוסס על למידה

חברות וקהילות להסתמך על עבודת צוות כדי להשיג הצלחה. אנחנו מתרגלים את זה. מן הסמסטר הראשון ועד האחרון, פרויקטים צוות הם אבן הפינה של תוכניות פוליטכני Purdue, חשיפת התלמידים דינמיקה צוות, מועדים, וטכניקות לפתרון בעיות.

שיטות לימוד מתוקננות

מדוע יש ללמד שיעורים על ידי מדריך המרצה לפני כיתה? הם לא. יותר ויותר מהקורסים שלנו מעסיקים שיטות מחקר מוכחות ומפותחות, המוכרות כלמידה אקטיבית. זה שונה, כיף, מאתגר, ויעיל יותר.

משולב למידה בקורולה

התלמידים לומדים ביתר קלות כאשר 1) יש להם הבנה עמוקה של מטרת הלמידה שלהם, 2) הלמידה שלהם מתרחשת בדיוק בזמן, לפני שהיא נחוצה, ו -3) תוצאות הלמידה קשורות לחוויות מעשיות. הקורסים שלנו עוקבים אחר עמודי התכלית, העיתוי והמעשיות.

מחקרים משולבים בתחום האנושות

השילוב של לימודי הטכנולוגיה עם מדעי הרוח ומדע מדעי החברה משפר את החשיבה הביקורתית של התלמידים, יצירתיות, לוגיקה וחדשנות. סטודנטים פוליטכניים מתקדמים עם מיומנויות אלה מוכנים היטב לכל החיים של למידה והצלחה.

הסמכה מתאימה

התלמידים מפגינים שליטה על מושגים ומיומנויות יישומיות (הידועים ככישורים), נהנים מגמישות להתמקד באינטרסים שלהם תוך כדי למידה בקצב שלהם, ובניית תיקי דואר כדי להציג את יכולותיהם. Purdue היא מובילה בתחום הלמידה מבוסס כישורים.

פרויקטים מיוחדים של קרטון

פרויקטים אמיתיים עם לקוחות אמיתיים מרוויחים תלמידים, חברות וקהילות. Purdue תוכניות פוליטכני כוללים בכיר capstone פרויקטים המאפשרים לתלמידים ליישם את מה שהם למדו לפתור אתגרים בעולם האמיתי שנבחרו על ידי שותפים עסקיים וקהילה.

שיטות

אנחנו לא פשוט מעודדים את התלמידים להמשיך בהתמחויות - אנחנו מטמיעים אותם ופעילויות אחרות כמו כוח עבודה בתוכניות שלנו. בקיץ או במהלך הסמסטר, התלמידים משתמשים בהזדמנויות אלה כדי להרחיב את הידע והמיומנויות שלהם ולהגדיר את הבסיס לתעסוקה עתידית.

השפעות גלובליות / תרבותיות

העולם הולך ומתכווץ, בעוד ההזדמנויות הגלובליות והתרבותיות שלנו צומחות. המתגאה בסביבה לימודית רב-תרבותית, המונה סגל, סגל וסטודנטים מ -100 מדינות, פרדו פולטכניק מציעה גם פרספקטיבה מעשירה באמצעות לימוד בחו"ל, התמחויות בינלאומיות ופעילויות תרבותיות ותרבותיות אחרות.

מרצה בין סטודנטים לסטודנטים

סטודנטים מצליחים יותר כאשר יש להם מישהו לוקח עניין מיוחד שלהם שאיפות והתקדמות. לתלמידים שלנו יש הזדמנות ייחודית להקצות חבר סגל למורה הרוחני שלהם, להנחות אותם לקראת הצלחה על ידי מתן הדרכה מקצועית ותמיכה לאורך כל שנת הלימודים.

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Graduate Certificate

Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

טכנולוגיית המידע עסקים ניתוח תעודת בוגר התוכנית תספק לסטודנטים לתואר שני המבוא היוקרתי ברמת החינוך בהיבטים החשובים של ניתוח עסקי. ... [+]

טכנולוגיית המידע עסקים ניתוח תעודת בוגר התוכנית תספק לסטודנטים לתואר שני המבוא היוקרתי ברמת החינוך בהיבטים החשובים של ניתוח עסקי.

תוכנית האישור תספק לאנשי מקצוע את הידע כיצד לקבוע דרישות עסקיות המניעות פרויקטים הקשורים IT. בנוסף, הוא יעזור להם לזהות, לנתח ולתכנן תהליכים כדי לשפר את זרימת המידע הכוללת בארגון שלהם.

תוכנית התעודה תספק השכלה בסיסית לתואר ראשון לתעסוקה לאלו שעובדים כיום כאנליסטים עסקיים או כאלו המחויבים או מעוניינים לקבל על עצמם אחריות בתחום המטפל.... [-]

ארצות הברית West Lafayette
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
12 - 36 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

אם אתם מחפשים להתקדם בתוך העולם המאתגר והתעופה של התעופה, תעודת ההסמכה של Purdue בניהול בטיחות הטיסה תעזור לכם לרכוש ידע כדי לפתח, להוביל ולבצע תוכניות בטיחות יעילות לתעו ... [+]

הרשמות רולינג - קבלת יישומים עכשיו

אם אתם מחפשים להתקדם בתוך העולם המאתגר והתעופה של התעופה, תעודת ההסמכה של Purdue בניהול בטיחות הטיסה תעזור לכם לרכוש ידע כדי לפתח, להוביל ולבצע תוכניות בטיחות יעילות לתעופה. על ידי פרופסורים עם רקע חינוכי מכובד וניסיון עבודה בתעופה אזרחית, תעופה צבאית ותפקידים ממשלתיים, הקורסים הספציפיים לתעשייה שלנו יכינו אותך לתפקידי תעופה רבים.

התחזיות הכלכליות מראות כי עלייה מתמדת בדרישות הנוסעים לנוסע ולמטען האווירי תעודד התרחבות דרמטית של תעשיית התעופה ותדרוש שינוי מבני מלא בארכיטקטורת מערכת התחבורה הקיימת. צמיחה זו בתעשייה מייצרת מגוון רחב של הזדמנויות בתעשיית התעופה עבור אנשים בעלי מיומנויות ניהול תעופה וחלל כגון ניהול סיכונים, פיתוח מערכות בטיחות ומיומנויות בינתחומיות קשורות.... [-]

ארצות הברית West Lafayette
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 3 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

התוכנית ללימודי תואר שני במנהל מערכות המידע תספק לסטודנטים לתארים מתקדמים תואר ראשון בחינוך בהיבטים החשובים של פרויקטים מובילים, תכנון, ביצוע ובקרה של פרויקטי IT. ... [+]

נהל את הדרך שלך לקריירה טובה יותר

התוכנית ללימודי תואר שני במנהל מערכות המידע תספק לסטודנטים לתארים מתקדמים תואר ראשון בחינוך בהיבטים החשובים של פרויקטים מובילים, תכנון, ביצוע ובקרה של פרויקטי IT. תוכנית תעודה זו תספק מיומנויות ברמה הכנה כדי לתמוך בהצלחת מורכבות, חוצה תפקודית IT- יוזמות עסקיות הקשורות.

תעודת הבוגרים המקוונת מצויה במיוחד בביקוש לאנליסטים, מתכנתים ומעצבי מערכות, מנהלי פרויקטים ואחרים בתחום ניהול פרויקטים טכנולוגיים. למד את כלי ניהול הפרויקטים החדשים והמשופרים של IT וטכניקות המשמשות את שוק הטכנולוגיה של ימינו.... [-]

ארצות הברית West Lafayette
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
12 - 36 חודשים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

קבל ידע של יסודות ניהול הבנייה. ידע זה יעזור לך ליישם את התיאוריות והעקרונות של ניהול הבנייה כדי לזהות, לנתח ולנהל באופן יעיל את פעולות הבנייה בארגון שלך. ... [+]

קבלת יישומים עכשיו באביב 2019

קבל ידע של יסודות ניהול הבנייה. ידע זה יעזור לך ליישם את התיאוריות והעקרונות של ניהול הבנייה כדי לזהות, לנתח ולנהל באופן יעיל את פעולות הבנייה בארגון שלך.

עם תעודת בוגר מאוניברסיטת Purdue, אנשי מקצוע ילמדו לנתח טכניקות עבור עסקים עכשוויים הבנייה כולל תרגול החשבונאות והפיננסים, חובות משפטיות, זכויות ותרופות הנוגעות הצעות בנייה החברה, חוזים, שינויים בבנייה, ניהול סיכונים, תורת השיווק ו תהליך.... [-]

ארצות הברית West Lafayette
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 3 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית

MSc

Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

הגדר את עצמך לבד עם אישור מעולה עם מאסטר למדע (MS), התמקד ניתוח עסקי ה- IT. זה 100% באינטרנט MS תכונות IIBA ® ... [+]

הגדר את עצמך לבד עם אישור מעולה עם מאסטר למדע (MS), התמקד ניתוח עסקי ה- IT. זה 100% באינטרנט MS תכונות IIBA ®

אנליסטים עסקיים ממלאים תפקיד חיוני לגשר על עסקים ועל פונקציות IT של הארגון. היכולת שלהם להבין את תחום העסקים ולתרגם צרכים אלה לאנשים טכניים במונחים שהם יכולים להבין הוא חיוני להצלחה של כל יוזמה הפרויקט.

תוכנית הלימודים מגבירה את הידע שלך בתחומי המבנה, המדיניות והפעולות של הארגון. למד לעבוד כמנהל קשר בין המנהיגות הארגונית לבין מחלקת ה- IT כדי לסייע להם להבין את צרכי הארגון וכיצד ה- IT יכול לסייע בהשגת מטרותיו. לפתח מיומנויות לזהות, לתעד וליישם דרישות IT עבור כל המכשולים העסקיים. החל את הידע שנרכש רכש בהצלחה לעבור את IIBA ®... [-]

ארצות הברית West Lafayette
הרשמה פתוחה
אנגלית
1 - 5 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

נהל את דרכך לקריירה טובה יותר עם מאסטר למדעים, המתמקד ב- IT Project Management, כדי לעמוד בדרישות התעשייה / העסק בתחום דינמי זה. למד כלים וטכניקות ניתן להחיל על כל שלב של ... [+]

נהל את דרכך לקריירה טובה יותר עם מאסטר למדעים, המתמקד ב- IT Project Management , כדי לעמוד בדרישות התעשייה / העסק בתחום דינמי זה. למד כלים וטכניקות ניתן להחיל על כל שלב של מחזור החיים של הפרויקט. תוכנית זו 100% באינטרנט כולל חומר הכלול בגוף הידע שפותח על ידי מכון ניהול פרויקטים (PMI ®), כולל דרישות גילוי וניהול, פיתוח לוח הזמנים וניהול, ניהול תיקים, וניהול של מקורות מיקור חוץ.

תוכנית הלימודים מגבירה את הידע שלך בתחומי ההיקף, הזמן, העלות, התקשורת... [-]

ארצות הברית West Lafayette
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
11 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

הגדר את עצמך לבד עם אישור מעולה עם MS בניהול הבנייה. בניה ניהול (CM) חל עקרונות ניהול וטכנולוגיות חדשניות ביעילות להוביל, לארגן ולנהל את פרויקטים של בנייה, מגורים, תשתיות ... [+]

הגדר את עצמך לבד עם אישור מעולה עם MS בניהול הבנייה. בניה ניהול (CM) חל עקרונות ניהול וטכנולוגיות חדשניות ביעילות להוביל, לארגן ולנהל את פרויקטים של בנייה, מגורים, תשתיות מתקנים.

באמצעות CM, מבנים ומתקני תשתית ניתן לבנות באופן שיטתי מבוקר כדי למקסם את יעילות הבנייה להבטיח איכות הגבוהה ביותר.

עם תואר מתקדם מאוניברסיטת Purdue, אתה תהיה מצויד עם ידע חיוני וניסיון חינוכי לעשות תרומות משמעותיות בתחום הבנייה. 100% תוכנית הלימודים באינטרנט נועד להכין אנשים מוסמכים לתפקידי מנהיגות בענף הבנייה. דגש על פעולות בנייה וניהול ברמת החברה - היתרונות של MBA אבל עם דגש על הבנייה. תוכנית זו היא עבור אנשים עם תואר ראשון בניהול הבנייה, הנדסה אזרחית, או בתחום הדוק הקשורים מאוניברסיטת מוכר.... [-]

ארצות הברית West Lafayette
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
24 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

אם אתם מחפשים להתקדם בתוך העולם המאתגר, המקצועית של התעופה, MS של Purdue ב תעופה וחלל ניהול יעזור לך לפתח מיומנויות ניהוליות הכרחי. ... [+]

אם אתם מחפשים להתקדם בתוך העולם המאתגר, המקצועית של התעופה, MS של Purdue ב תעופה וחלל ניהול יעזור לך לפתח מיומנויות ניהוליות הכרחי.

על ידי פרופסורים עם רקע חינוכי מכובד וניסיון עבודה בתעופה אזרחית, תעופה צבאית ותפקידים ממשלתיים, הקורסים הספציפיים לתעשייה שלנו יכינו אותך לתפקידים רבים של ניהול תעופה.

התחזיות הכלכליות מראות כי עלייה מתמדת בדרישות הנוסעים לנוסע ולמטען האווירי תעודד התרחבות דרמטית של תעשיית התעופה ותדרוש שינוי מבני מלא בארכיטקטורת מערכת התחבורה הקיימת. צמיחה בתעשייה זו יוצרת מגוון רחב של הזדמנויות למנהיגות בתעשיית התעופה עבור אנשים בעלי מיומנויות ניהול תעופה וחלל כגון ניתוח תפעולי, פיתוח מערכות בטיחות, ניהול פרויקטים, שילוב מערכות, קיימות סביבתית ומיומנויות בינתחומיות קשורות.... [-]

ארצות הברית West Lafayette
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
11 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית

Uniquely qualified: employers describe Purdue Polytechnic graduates

כתובת מיקום
Purdue University - Purdue Polytechnic Institute, 401 N Grant Street, West Lafayette, IN 47907
West Lafayette, Indiana, US
מדיה חברתית