Purdue Online - Polytechnic Institute

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Purdue Polytechnic Institute

על אודות

המכון Purdue Online - Polytechnic Institute הוא אחת מעשר המכללות האקדמיות באוניברסיטת פרדו, המציעה תארים מתקדמים ותארים שונים במגוון תחומים. המכללה כוללת שבעה בתי ספר, מחלקות ואגפים אקדמיים:

 • טכנולוגיית תעופה ותחבורה
 • טכנולוגיה הנדסית
 • מחשבים וטכנולוגיית מידע
 • טכנולוגיית גרפיקה ממוחשבת
 • טכנולוגיית ניהול בניה
 • מדע צבאי
 • מנהיגות טכנולוגית

בנוסף לקמפוס הראשי של אוניברסיטת פרדו במערב לאפייט, אינדיאנה, Purdue Polytechnic מציעה תכניות תואר נבחרות בתשע קהילות באינדיאנה. המכללה עוברת טרנספורמציה משמעותית שמשפיעה על כל תחומי המכללה. השם הפוליטכני מגלם בצורה הטובה ביותר את המאפיינים, האלמנטים והפילוסופיה של המכללה שהפכה ומייצג בקלות מותג ייחודי המדגיש את האופי הייחודי של חוויית הלמידה. התוכניות האקדמיות משלבות למידה יישומית מבוססת תיאוריה, פרויקטים מבוססי צוות, לימודי מדעי הרוח משולבים, הסמכה מבוססת כישורים, וסדרה של מרכיבים חווייתיים כמו פרויקטים בכירים בגיבוי חסימת תעשיה, סטאז ', טבילה גלובלית ופעילויות מרוויחות הסמכה. חווית הלמידה הפוליטכנית מיועדת לייצר בוגרים אשר לא רק בעלי ידע טכני מעמיק וכישורים מיושמים בתחומי המחקר שנבחרו, אלא גם הם בעלי כישורי פיתרון בעיות, חשיבה ביקורתית, תקשורת ומנהיגות המבוקשים על ידי תעשיות וקהילות. גם המחקר במכללה ממשיך להתרחב ולהתחזק, כאשר חמישה תחומי חתימה המציעים את המכללה לחזית הטכנולוגית והמדעית:

 • קיימות בהשראת ביו
 • רובוטיקה, ייצור ואוטונומיה
 • שירותי בריאות סגור
 • חינוך גזעני חדשני
 • מחשוב בקנה מידה אנושי

בין אם לספק חווית למידה שהשתנה כדי לייצר בוגרים מוכנים בתעשייה שיש להם כישורים לכלכלה של ימינו או לערוך מחקר בהשראת שימוש כדי לקדם את התפתחות הטכנולוגיה ולפתור אתגרים בעולם האמיתי, alt = "המכון הפוליטכני של Purdue שואף להיות גלובלי מנהיג. Purdue Polytechnic הוקמה בשנת 1964 כבית הספר לטכנולוגיה של אוניברסיטת פרדו, ושמה שונה בשנת 2005 למכללה הטכנולוגית, ובשנת 2015 אישר מועצת הנאמנים את שמה הנוכחי לתמיכה בטרנספורמציה של המכללה וכחלק מהנשיא מיץ 'דניאלס. Purdue Moves יוזמה. Purdue Polytechnic Institute

שליחות, חזון וערכים

משימה לעודד, לחנך ולנחות סטודנטים באמצעות לימוד-על-ידי-ביצוע ולימוד משולב, תוך הכנת בוגרים להצלחה כחדשני טכנולוגיה עתידיים וכמובילים בתעשייה; ולקדם למידה, מעורבות ומחקר בהשראת שימוש בטרנס-דיסציפלינריות, העוסק בהתמודדות עם אתגרים חשובים וממלכתיים. חזון אנו מכללה טרנספורמטיבית ללא גבולות על ידי המסורת ... חלוצי למידה על ידי ביצוע ומחקר בהשראת שימוש. הצהרת יושרה וקוד התנהגות בחברת Purdue ו- alt = "המכון הפוליטכני של Purdue, יושר הוא חיוני למשימה שלנו. אנו פועלים בכנות ודבקים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של ערכים ועקרונות מוסריים ואתיים דרך התנהגותנו האישית והמקצועית. אנו הדגימו את הבנתנו בערכים ועקרונות אלו ומקיימים אותם בכל פעולה והחלטה. אמון ואמינות הולכים יד ביד עם ההתנהלות שלנו, כאשר אנו מקיימים תרבות המבוססת על התנהגות אתית אנו מצפים כי מעשינו יהיו בקנה אחד עם מילים ודברינו כדי להתאים עם כוונותינו. אנו מקבלים את האחריות שלנו, חולקים מנהיגות ברוח דמוקרטית, וכפופים לעצמנו בסטנדרטים הגבוהים ביותר של אמון הציבור. אנו נותנים את עצמנו באחריות לדברים שלנו ולמעשינו. אנו מקיימים את הגבוה ביותר עומדת בהגינות, מתנהגת כאזרחים אחראיים, מכבדת באותה מידה בין המגוון, שמירה על זכויותיהם של אחרים ומתייחסת לכל האנשים עם כבוד. כדי להגשים את יעדינו כקהילה לומדת, אנו מתעקשים כי היעדים של למידת התלמידים אינם נפגעים. אנו מתייחסים באופן שווה לכלל התלמידים, והערכותינו על הישגי למידה אינן משוחדות ומבוססות אך ורק על ביצועים אקדמיים מופגנים. כמוסד להענקת קרקעות, אנו מדגימים את היענותנו כלפי מחוזותינו ומרחיבים להם גישה למשאבי הידע שלנו. אנו מתחייבים לעשות שימוש מושכל במשאבים שלנו ולהיות דיילים טובים של משאבים כספיים, הוניים ואנושיים.

סביבת למידה פוליטכנית

Alt = "המכון הפוליטכני של Purdue מגיב לשינויים התלמידים והחברה שלנו - אנו הופכים את סביבת הלמידה שלנו לשרת טוב יותר את צרכיהם. סביבת הלמידה הייחודית של Purdue Polytechnic מוגדרת על ידי שילוב של 10 אלמנטים עיקריים. למידה מבוססת תיאוריה אנו מתחילים ללמוד את התיאוריה ואז אנו מיישמים אותה ... אנו באמת מיישמים אותה. למידה על ידי עשייה היא הבסיס לחוויית הלמידה הפוליטכנית של אוניברסיטת פרדו. זוהי גישה עוצמתית ומוכחת המניעה את הסטודנטים להבין טוב יותר ולשמר מושגים. פרויקט צוות חברות וקהילות למידה מבוססות להסתמך על עבודת צוות כדי להשיג הצלחה. אנחנו עושים את זה. מתוך הסמסטר הראשון ועד האחרון, פרויקטים צוותיים הנם אבן יסוד של תוכניות הפוליטכני פרדו, חשיפת תלמידי צוות דינמיקה, מועדים, וטכניקות לפתרון בעיות. מודרניות שיטות הוראה מדוע צריך להעביר שיעורים על ידי מדריך המרצה לפני כיתה? הם לא עושים יותר ויותר מהאנשים שלנו קורסים מעסיקים שיטות הוראה מוכחות ומודרניות המוכרות כלימוד פעיל. זה שונה, מהנה, מאתגר ויעיל יותר. תכניות לימוד משולבות-למידה בתוך הקשר התלמידים לומדים ביתר קלות כאשר 1) יש להם הבנה מעמיקה של מטרת הלמידה שלהם, 2) הלמידה שלהם מתרחשת בדיוק בזמן לפני שהיא נדרשת, ו- 3) תוצאות הלמידה קשורות לחוויות מעשיות. . הקורסים שלנו עוקבים אחר עמודי התווך הללו של מטרה, תזמון ומעשיות. לימודים משולבים רוח לשילוב לימודי טכנולוגיה עם רוח ולימודי מדעי חברה לשפר חשיבה ביקורתית תלמיד, יצירתיות, לוגיקה, וחדשנות. סטודנטים פוליטכניים מסיימים כישורים אלו ומוכנים היטב לכל חיי הלמידה וההצלחה. הסמכת מיומנות התלמידים מפגינים שליטה במושגים וכישורים יישומיים (הידועים כמיומנויות), נהנים מהגמישות להתמקד בתחומי העניין שלהם תוך כדי למידה בקצב שלהם, ובונים תיקי דואר אלקטרוניים כדי להציג את יכולותיהם. Purdue היא המובילה בתחום הלמידה מבוססת יכולות. פרויקטים של SENIOR CAPSTONE פרויקטים אמיתיים עם לקוחות אמיתיים מיטיבים עם סטודנטים, חברות וקהילות. התוכניות הפוליטכניות של Purdue כוללות פרויקטים בכירים באבני מצפה המאפשרות לסטודנטים ליישם את מה שלמדו כדי לפתור אתגרים בעולם האמיתי שנבחרו על ידי שותפים עסקיים וקהילתיים. INTERNSIPS אנחנו לא פשוט מעודדים סטודנטים להמשיך סטאז '- אנחנו מטמיעים אותם ופעילויות אחרות כמו כוח אדם בתוכניות שלנו. בקיץ או במהלך הסמסטר, הסטודנטים משתמשים בהזדמנויות אלה כדי להרחיב את הידע והכישורים שלהם ולהקים את התשתית לתעסוקה עתידית. הופעות גלובליות / תרבותיות העולם מצטמק בעוד ההזדמנויות הגלובליות והתרבותיות שלנו צומחות. Purdue PolyteAchnic, המתגאה בסביבת למידה רב-תרבותית עמוסת סגל, צוותים וסטודנטים ממעל 100 מדינות, מציעה גם פרספקטיבה מועשרת באמצעות לימודים בחו"ל, סטאז 'בינלאומי ופעילויות גלובליות ותרבותיות אחרות. חונכות מקצועית לסטודנטים סטודנטים במכללה מצליחים יותר כאשר יש להם מישהו שמתעניין במיוחד בשאיפותיהם ובהתקדמותם. לסטודנטים שלנו יש את ההזדמנות הייחודית להעניק להם איש סגל כמנחה שלהם, ומנחה אותם לקראת הצלחה על ידי מתן הדרכה ותמיכה מקצועית לאורך כל שנת הלימודים.

מיקומים

ווסט לאפייט

כתובת
Purdue University - Purdue Polytechnic Institute, 401 N Grant Street, West Lafayette, IN 47907
ווסט לאפייט, אינדיאנה, ארצות הברית

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך