קרא את התיאור הרשמי

הקמפוס הראשי של NSU ממוקם בפורט לודרדייל רבתי עם מיקומים ברחבי פלורידה ופורטו ריקו. אנו נמצאים בלב המרכז האקדמי והמרכזי של האזור, ורק דקות מכמה מהחופים הטובים ביותר בעולם. עם יותר מ -26,000 תלמידים ו -152 אלף בוגרים ברחבי העולם, תמצאו חברים של כריש בכל פינה בארץ - ומעבר לכך.

הנה כמה סיבות מדוע סטודנטים בחרו NSU.

  1. גודל הכיתה קטן לתת לך גישה אחד אל אחד פרופסורים.
  2. חיים בקמפוס תוסס כולל NCAA אתלטיקה, ארגונים חברתיים ומקצועיים, פעילויות תרבותיות, בריאות וכושר.
  3. מדורגת העליון 200 המכללה הטובה ביותר בין האוניברסיטאות הלאומיות בשנת 2018.
  4. יוקרתי תוכניות בוגר רפואה, משפטים, פסיכולוגיה, עסקים, חינוך, בית מרקחת, רפואת שיניים ועוד.
  5. אוכלוסיית הסטודנטים מגוונת כוללת 1200 סטודנטים בינלאומיים מ -116 מדינות מחמש יבשות.
  6. מתקני המדינה- of-the-art כוללים את הטכנולוגיה האחרונה בכיתה, מעבדות מתקדמות, ואת הספריות המחקר הטוב ביותר.
  7. רבים מבוגרי NSU להמשיך להרוויח תואר שני, דוקטורט או תארים מקצועיים ב NSU או אוניברסיטאות אחרות. סטודנטים לתואר ראשון להשתתף במחקר NSU בתחומים כמו רפואה, אוקיאנוגרפיה, סרטן, פסיכולוגיה, רפואת שיניים ואוטיזם.
  8. סטודנטים לבנות קשרים על ידי השתתפות באירועים קהילתיים רבים, רבים שנערך בקמפוס של NSU. הקמפוס הראשי היפה שלנו הוא רק דקות מחוף פורט לודרדייל, סאות 'ביץ', חיי לילה לאס אולאס ואת אוורגליידס.
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MSc

Nova Southeastern University

36 ה- MS אשראי בענייני ביטחון לאומי וביחסים בינלאומיים נועד לספק לתלמידים מיומנויות תיאורטיות, מחקריות ויישומיות בתחום האקדמי המתפתח של ענייני ביטחון לאומי. ... [+]

סקירה כללית

36 ה- MS אשראי בענייני ביטחון לאומי וביחסים בינלאומיים נועד לספק לתלמידים הבנה בסיסית של סוגיות קריטיות המבטאות את תחום הביטחון הלאומי כיום, כולל הערכה וניתוח של איום הטרור בארה"ב ומחוצה לה, והניתוח של איסוף מודיעין. הסטודנטים יפתחו גם הבנה מעמיקה של ההקשר הבין-לאומי שבו עוצבו סוגיות הביטחון הלאומי של ארה"ב.

ענייני ביטחון לאומי הוא אחד המקצועות הגדל במהירות הרבה ביותר עם עמדות פתוחות במגזר הציבורי בממשל הפדרלי, המדינה והממשל המקומי במגזר הפרטי. תכנית זו מיועדת הן לאנשי מקצוע והן למי ששואפים קריירה בתחום, וכן לסטודנטים בעלי עניין אקדמי חזק בענייני ביטחון וביחסים בינלאומיים.... [-]

ארצות הברית Fort Lauderdale
בקשת מידע
תכנית מלאה
קמפוס
מקוון
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
כתובת
3301 College Avenue
33314 Fort Lauderdale, Florida, ארצות הברית