Noble Manhattan Coaching Americas

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

סקירה כללית

אנחנו Noble Manhattan Coaching Americas - מוביל מאמן הדרכה החברה בארצות הברית ובקנדה.

כחלק מנובל מנהטן אימון, חברות מובילות בעולם להכשרת מאמנים, אנו מציעים תוכניות הכשרה מאמן איכותיות והסמכה לאימון. מגוון רחב של שירותים מסייע למנהלים ומנהיגים גדל העסק שלהם.

אנו מנחים את המשימה שלנו על ההנחה כי אדם אחד יכול למלא אנשים אחרים כדי לקחת אחריות על חייהם. לכן, אנו מאמנים מאמנים ומנהיגים מדהימים להתחיל את אפקט הפרפר של שינוי אישי בקהילות שלהם.

גמישות רבה

השילוב שלנו של למידה מרחוק עם חוויות פנים אל פנים מציע לך את האפשרות לעבור קורס אימון בשלום שלך. בנוסף, אנו מציעים קורסים מחוייט על פי דרישה.

תמיכה כלכלית

ראוי לציון ביותר, אנו מוודאים כי ההרשמה לתוכניות שלנו לא אשאיר אותך פושט רגל. מסיבה זו, אנו מציעים את הפתרון הטוב ביותר, מתוך הנחה שוברי מלגות.

האיכות הכי טובה

המאמנים הטובים ביותר שלנו לתכנן ולספק את התוכניות שלנו. לכן, תוכלו לחוות תוכן באיכות גבוהה בפועל עם קורסי האימון שלנו.

תמיכה לסטודנטים

אנחנו רוצים לוודא כי מסע האימון שלך הוא חלק מוצלח. לכן, אנחנו תמיד מוכנים לעזור לך להגיע ליעדים שלך.

ניהול רשת

בגלל הרשתות הוא בעל חשיבות עליונה עבור מאמן מוצלח, אנחנו לא רק מתן הדרכה, אנחנו עוזרים לך להתחבר עם אנשים כמו אופקים, אנשי מקצוע, לקוחות פוטנציאליים.

הסמכה בינלאומית

אנו מספקים קורסים להכשרת מאמנים בינלאומיים.

המשימה שלנו

המשימה שלנו היא להכשיר מאמנים נהדרים, לעזור להם לבנות את העסק שלהם ולהעלות את המודעות של היתרונות של אימון. כמו כן, באמצעות אימון, יש לנו מחויבים לסייע לעסקים לשגשג.

לא רק אנו מציעים קורסים מוכרים ומוסמכים על ידי 2 גופים בינלאומיים, אך אנו דואגים לנו למקם את התלמידים שלנו ואת המאמנים בתוך רשת רחבה של אנשי מקצוע ולקוחות.

בנוסף, אנו יוצרים הזדמנויות לצמיחה ומציעים תמיכה מתמשכת. כשאנשים נכנסים למשפחה שלנו, הם אף פעם לא עוזבים. הנה, הם ימצאו מדריכים, חברים ומגוון רחב של משאבים כדי להתחיל ולשפר את העסק האימון שלהם.

פִילוֹסוֹפִיָה

באמצעות הכשרה אנשים להיות מאמנים אנו בצע את הנחת היסוד של אפקט פרפר. על ידי ארגון החברה שלנו תחת מבנה B-Corporation, ארגון מטרה גדולה יותר. הודות למסירת קורסים מיוחדים לאימון ולתמיכה במערכות אימון, אנו יוצרים "הפוגה למשפחות בעלות צרכים חברתיים וכלכליים לבסס יציבות ותקווה".

כל הכנסה ההכנסות דולר יניב 10% באופן מיידי לקראת המטרה שלנו. בסוף כל שנת כספים, נקצה גם אחוז מהרווח הנקי. את הכספים שנמסרו יהיה דלק "הבית שלנו" קרן. כך, משפחה מאומצת ייהנו מן האהבה שלנו בצורה של דיור, סיוע בעבודה, מזון, טיפול בילדים, וחינוך כדי לעבוד את דרכם חזרה חבר עצמאי של הקהילה שלנו.

ערכי ליבה

האימון מבוסס על סטנדרטים ועקרונות גבוהים. עם זאת, עבורנו, חשוב לציין את הערכים האלה בכל מה שאנחנו עושים. לכן, אנו מעריכים ומתחילים יושר, יושר, אמון ותרומה בכל מה שאנו עושים. אנו מבטיחים אימון, פיתוח עצמי ובניית עסקים. ואנו מספקים את מה שאנו מבטיחים!

אנו מאמינים בכוחה של כל אחד להוביל בעוז. כמו כן, אנו מבססים בפועל שלנו על ההנחה כי יש לך את כל המשאבים הדרושים כדי להיות המאמן הטוב ביותר או המאמן. לכן, הקורסים שלנו נותנים לך את הידע לבנות את כישורי האימון שלך. והצוות שלנו הוא אכפתיות ותומכת, כך שתגיע למטרות שלך על השלום שלך.

נובל מנהטן אימון בינלאומי בדמויות

נובל מנהטן אימון הוקמה בשנת 1993, על החוף הדרומי של בריטניה, שם צוות ייעודי הוא לשירותך. כל מה שאנחנו עושים נועד להכשיר מאמנים מפוארים ולעזור להם לבנות את העסק שלהם. יתר על כן, אנחנו רוצים להעלות את המודעות הגלובלית על היתרונות של אימון.

  • נובל מנהטן אימון יש 24 שנות ניסיון במתן הכשרה מאמן ליחידים וחברות.
  • אנחנו נמצאים ב 28 מדינות ברחבי העולם. Noble Manhattan Coaching Americas היא headquarter עבור ארצות הברית וקנדה.
  • בגלל המשימה שלנו היא להקל על המשך האימון, גיבוי ותמיכה של התלמידים שלנו ואת המאמנים ברחבי העולם אנו מספקים קורסים ותמיכה ב -7 שפות.
  • אנו מציעים 18 תוכניות אימון מאמן נפרדות לחלוטין, החל אימון חיים לחברות אימון מנהלים.
  • מלבד נובל מנהטן אימון, שלנו עטורת הפרסים המאמן אימון הספר, יש לנו 12 חטיבות אחרות להציע תמיכה ופיתוח מתמשך.
  • קורסי האימון שלנו מוסמכים על ידי המכון הבינלאומי לאימון וחונכות. יתר על כן, אנחנו מאושרים על ידי המכון למנהיגות

מיקומים

ריצ'מונד

כתובת
11425 Timber Point Dr.
23838 ריצ'מונד, וירג'יניה, ארצות הברית

תכניות

כרגע אין תוכניות לתצוגה

צמצם את החיפוש לעיל, לבדוק את הקטגוריות הפופולריות שלנו מתחת או לבצע חיפוש לפי מילות מפתח.


... or simply by choosing your degree: