Mount Mercy University Online

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אודות ההר

באוניברסיטת מאונט מרסי, אנו מציעים לתלמידים מכל הרקע חינוך הגשמה והכנה מוצקה לעולם המשתנה וכוח העבודה. אנחנו משרתים כמעט 1,900 סטודנטים בקמפוס שלנו ב Cedar Rapids, איווה, ועכשיו, עם תוכניות הלימודים המקוון שלנו, אנחנו יכולים לשרת אלפי יותר. ולא משנה איך אתה ניגש לקורסים שלנו, אנו מספקים הוראה אקדמית ברמה הגבוהה ביותר, המבוססת תמיד על חמשת הדאגות הקריטיות שלנו: טיפול באדמה, הגירה, אי אלימות, גזענות ונשים.

הר תואר של מרסי תוכניות מקוון ללכת מעבר לזמן שאתה מבלה מול המחשב. שיעורים מקוונים עדיין מאפשרים לך להסתבך עם מחקר ולהשתתף התמחויות עם חברות וארגונים מקומיים וגלובליים.

השקנו את תוכניות הלימודים המקוונות במלואן בשנת 2014, כך שתלמידים בכל מקום יוכלו לקבל חינוך איכותי זהה לזה של תלמידינו בקמפוסים מבלי להקריב את הקריירה או את החובות המשפחתיות.

ההיסטוריה שלנו

אוניברסיטה קתולית בחולשה

נוסדה בשנת 1928 במטרה לאחד אנשים עם הזדמנות באיכות גבוהה, המבוססת על ערכים החינוך, הר אוניברסיטת מרסי יש בסיס עשיר שעליו אנו כבר בנוי על הקמפוס המקוון שלנו ואת תוכנית תואר.

גדלנו ממכללה ג'וניור לאוניברסיטה של ​​ארבע שנים והיום, אוניברסיטת מאונט מרסי שמחה להציע את התוכניות האקדמיות המקוונות שלנו לאוכלוסייה גדולה עוד יותר של תלמידים באותה רוח של המייסדים שלנו.

הזיהוי הקתולי והחרסיבי שלנו

החינוך הוא יותר מאשר ספרי לימוד ובחינות. חינוך אמיתי מכין אותך לכל מקום עבודה ומטפל האדם כולו. אוניברסיטת מאונט מרסי נוסדה כאוניברסיטה קתולית, שנבנתה על חמש הדאגות הקריטיות של אחיות מרסי, ואנו ממשיכים לקיים את המשימה הזו בקורסים המקוונים שלנו בדיוק כפי שאנו עושים עם התוכניות המסורתיות שלנו בקמפוס.

אוניברסיטת מאונט מרסי שואפת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של מסורת אינטלקטואלית קתולית, המקדמת את ערכי היסוד של האמת, הכבוד, האחריות, המצוינות והשירות, ומקבלת בברכה את כל האנשים מכל הרקע.

אנו תומכים גאים של נותני החסות שלנו, המכון לאחיות הרחמים של אמריקה, דרך הכנס לחינוך גבוה של רחמים. כמו מוסד Mercy, אנו בכבוד רב לציית להצהרה שלהם על זהות קתולית ו Mercy Charism.

ההצלחה שלנו

הר הרחמים סטודנטים מגיעים ממגוון רחב של רקע גיאוגרפי, אתני וכלכלי מגוונים. הם בטוחים, אכפתיות, מהר להושיט יד, מאושרים עם מי הם, ונרגשים לאן הם הולכים. והכי חשוב, תלמידי הר רחמים להוטים לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם.

למה סטודנטים מרוצים הצטברו

אוניברסיטת מאונט מרסי מדורגת המכללה הטובה ביותר של איווה על מגזין MONEY של "2017 מיטב המכללות" רשימה. אבל הדרך הטובה ביותר לשפוט תוכנית לתואר היא על ידי התבוננות בתוצאות של התלמידים להירשם:

 • 66% של סטודנטים MMU יש התמחויות או קריירה הקשורות חוויות אחרות עד שהם בוגר.
 • 96% של סטודנטים MMU מועסקים או בוגר בית הספר בתוך תשעה חודשים של סיום הלימודים.

הכבוד לקהילה טובה

תלמידי הר רחמים תורמים יותר מ -15,000 שעות של שירות קהילתי מדי שנה. אנו מספקים הזדמנויות שירות והתנדבות לכל התלמידים.

המשימה שלנו ואת הערכים

המשימה שלנו

הר רחמים היא אוניברסיטה קתולית אשר מספק חינוך ממוקד סטודנט ברוח האחיות של רחמים מברך אנשים מכל האמונות להצטרף לקהילה שלנו במרדף של baccalaureate ו בוגר השכלה שירות חמלה לנזקקים.

אנו שואפים למצוינות בביצוע המשימה שלנו באמצעות ארבע מטרות תלויות זו בזו:

 • באמצעות שיפוט רפלקטיבי. היכולת לחשוב בבירור ובזהירות, להתווכח בצורה עקבית, ולהעריך את המתחרים על טענות האמת באופן ביקורתי הם יסודיים לחינוך במכללה. שיפוט רפלקטיבי דורש ידע על העובדות הבסיסיות, בחינה והערכה של הנחות; הצדקה נאותה להסיק מסקנה; והבנה של ההשלכות של ציור המסקנה. עם מיומנויות אלה, אנשים יכולים לפתור בעיות יצירתי ולשלב ידע על פני תחומי.
 • תקשורת אסטרטגית. תקשורת אסטרטגית מחייבת בחירה מתוך מגוון אפשרויות כדי להשיג מטרה נבחרת בצורה אתית. אפשרויות אלה כוללות בנייה ופרשנות של מסרים בצורות כתובות, אוראליות ואסתטיות תוך שימוש בטכנולוגיה מתאימה.
 • משרת את הטוב המשותף. הטוב המשותף הוא בלב ההוראה החברתית הקתולית. מכיוון שהאנשים הם חברתיים מטבעם, טובתו של כל יחיד מתייחסת בהכרח לטובה המשותפת, לסך התנאים החברתיים שמאפשרים לכל בני האדם להגיע לפוטנציאל האנושי שלהם באופן מלא יותר. הוא כולל כיבוד, ואת האינטראקציה האתית עם כל אדם ואת הסביבה הטבעית, ברוח אחיות רחמים, שירות לרווחת כל האנושות ופעולה למען הצדק בעולם.
 • קידום חיים תכליתיים. חינוך ליברלי מאפשר לאנשים להשיג מידה רבה יותר של חירות. מאז פיתוח המטרה כרוך בתכנון חיים המבוססים על סדרי עדיפויות, אוניברסיטת הר מארי מספקת הזדמנויות לצמיחה רוחנית, מעורבות אינטלקטואלית, בהירות מקצועית, התפתחות חברתית, רווחה פיזית, בגרות רגשית ומנהיגות קהילתית אחראית.

הערכים שלנו

כחברים בקהילת מאונט מרסי, המבוססים על מסורת אחיות הרחמים והזהות הקתולית שלנו, אנו מחויבים:

 • למידה לכל החיים וחינוך של האדם כולו
  אנו מאמינים כי החינוך הוא ניסיון לכל החיים שבו למידה מעצימה את האדם כולו, אינטלקטואלית, רוחנית, רגשית, ופיזית.
 • המרדף אחר האמת והכבוד
  אנו מטפחים חקירה חופשית בתרבות רחומה שבה מסירותנו לאמונה, לאמת ולרחמים תומכת בכבודו של כל אדם בתוך הקהילה האנושית.
 • מחויבות לסטודנטים
  אנו מודים ומאשרים כי צרכי התלמידים שלנו הם מרכזיים בהחלטות המשפיעות על חיי הקהילה.
 • צֶדֶק
  אנו תומכים בשוויון על ידי יצירת יחסים צודקים ובריאים בקהילת הלמידה שלנו ובחברה הגלובלית שלנו.
 • הכרת תודה
  אנו חוגגים בענווה את כל המתנות והכישרונות שהוענקו על ידי אלוהים בנאמנות לחלוק את הברכות עם הקהילה הרחבה.
 • הכנסת אורחים
  אנו משיגים את העבודה שלנו ברוח החן של קתרינה מקאולי והכללה שמקבלת בברכה את כל האנשים והפרספקטיבות.
 • שֵׁרוּת
  אנו מטילים תחושה של אחריות ואכפתיות הקוראת לנו לשרת את הטוב המשותף.

מיקומים

סידר ראפידס

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך