קרא את התיאור הרשמי

נוסדה בשנת 1986, את צ 'ארלס מ' ריבס בית הספר לכלכלה וכלכלה מציעה מוסמך תואר ראשון ותואר שני של תוכניות על פני מגוון רחב של דיסציפלינות עסקיות. למעלה מ -700 סטודנטים לומדים כיום מ -29 מדינות ו -17 מדינות. methodist102 מטרת בית הספר לעסקים ריבס היא לעצב ולטפח את רוח היזמות ואת המאמץ הכלכלי היצירתי. היא עושה זאת על ידי פיתוח התלמידים בהבנה של הכלכלה האמריקנית המודרנית, הערכה של כוחה והמבנה המוסדי שלה, ויכולת לתפקד ביעילות בה. הכוח המניע של כלכלת ארצות הברית הוא הרוח היזמית. ללא דחף חדשני ויצירתי זה, בין אם בתאגיד גדול או בעסק קטן, המשק יקפא. הערך של הרוח היזמית אינו מוגבל לעסקים. חדשנות, יצירתיות, ואתית אחראי סיכון מוסרי נדרשים הממשלה, הצבא, החינוך והכנסייה. בית הספר ריבס לעסקים מוקדש לפיתוח של רוח יזמית זו.

הַאֲמָנָה

acbspבית הספר לעסקים של ריווס מוערך ארצית על ידי מועצת ההסמכה לבתי ספר ותוכניות עסקים (ACBSP) כדי להציע את התואר הבא: תואר מוסמך במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול ומנהיגות ארגונית, תואר ראשון במדעים (BS ) בחשבונאות, מנהל עסקים, יזמות, כלכלה פיננסית, ניהול, שיווק וניהול ספורט. בנוסף, קטין בחשבונאות; מנהל עסקים; יזמות; כלכלה פיננסית; ניהול משאבי אנוש; עסקים בינלאומיים; הַנהָלָה; שיווק; ניהול מקצועי טניס; Resort, Club, and Hospitality Management; ואת ניהול הספורט הוא מוכר. לבסוף, תואר BS בחשבונאות, מנהל עסקים, כלכלה פיננסית או שיווק עם ריכוז PGA גולף ניהול; ניהול מקצועי טניס; Resort, Club, and Hospitality Management; ואת ריכוז ניהול ספורט הוא מוכר./>

הצהרת משימה

בית הספר ריבס לעסקים שואף לפתח את התלמידים כדי לעמוד בדרישות העסק ולטפח מנהיגים אתיים שיצרו ערך כלכלי וחברתי לחברה גלובלית.

הצהרת חזון

בית הספר ריבס לעסקים שואף להיות מנהיג מוכר בקרב בתי ספר עסקיים, מצוינות השראה, חדשנות, ויזמות.

הצהרת ערכים

  • אתיקה: לעודד את התלמידים לפתח קוד אישי של ערכים ואתיקה ולדבוק בערכים מוסריים ואתיים, כולל אלו המבוססים על קודים של אתיקה מקצועית
  • מקצועיות: לספק לתלמידים הזדמנות להירשם לריכוזים מקצועיים
  • מעורבות: קידום הזדמנויות למידה חווייתיות ויישומיות, כולל התמחויות, חוויות עבודה משותפות, פרויקטים, חוויות מעשיות ולמידה בשירות.
  • מנהיגות: הכן את התלמידים להצליח בקורסים המקצועיים ו / או האקדמיים הבאים שלהם
  • גלובל: ספק הזדמנויות לסטודנטים וחוויות שיעודדו את השתתפותם בחברה הגלובלית שלנו.

methodist104

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית