קרא את התיאור הרשמי

George Washington University , מוסד אקדמי עצמאי, שהוסמך על ידי קונגרס ארצות הברית בשנת 1821, מקדיש את עצמו לקידום רווחת האדם. האוניברסיטה מעריכה קהילה דינמית, מתמקדת בסטודנטים, המגודרת על ידי גיוון תרבותי ואינטלקטואלי ומבוססת על יסודות של יושרה, יצירתיות ופתיחות לחקר רעיונות חדשים.

George Washington University , הממוקמת בצומת הדרכים הלאומית והבינלאומית של וושינגטון , מתחייבת למצוינות ביצירה, בהפצה וביישום של ידע.

כדי לקדם את תהליך הלמידה לאורך החיים מנקודת מבט גלובלית ואינטגרטיבית, האוניברסיטה מספקת סביבה אינטלקטואלית מגרה לסטודנטים ולסטודנטים המגוונים שלה. על ידי טיפוח מצוינות בהוראה, האוניברסיטה מציעה חוויות למידה יוצאת דופן עבור סטודנטים במשרה מלאה ו חלקית במשרות לתואר ראשון, בוגר, ומקצועית בוושינגטון, האומה, ובחו"ל. כמרכז לחקר ומחקר אינטלקטואלי, האוניברסיטה מדגישה את הקשר בין לימוד בסיסי ויישומי, תוך התעקשות שהמעשית תתבסס על ידע ותיאוריה. האוניברסיטה פועלת כזרז ליצירתיות באמנויות, במדעים ובמקצועות על ידי עידוד האינטראקציה בין תלמידיה, סגל ההוראה, הצוות, הבוגרים והקהילות שהיא משרתת.

George Washington University מתבססת על מגוון עשיר של משאבים מאזור הבירה הלאומי כדי לשפר את המאמצים החינוכיים שלה. בתמורה, האוניברסיטה , באמצעות הסטודנטים שלה, סגל, צוות, בוגרים, תורמת כישרון וידע כדי לשפר את איכות החיים במטרופולין וושינגטון הבירה

חינוך בניגוד לכל האחרים

ארבעה תלמידים מדברים באנדרטת לינקולן עם אנדרטת וושינגטון ברקע

מאז ימיו הראשונים של עיר הבירה שלנו, אנשים נסעו לכאן מסיבות רבות. הם באים לחקור את העבר ולתכנן חוזים חדשים. הם באים לשאול שאלות ולבקש תשובות מומחים. הם באים כדי להתחיל בשיחה ולזכור בשתיקה. הם באים לדרוש שינוי ולהיות השינוי הזה. הם באים לגדול. הם באים ללמוד. הם באים לעשות היסטוריה ולהצטרף לשורות לצד בוגרי ג"ו בולטים רבים.

התלמידים שלנו מגיעים ל- GW מסיבות רבות. הם באים לפקולטה נלהבת, לקבוצות תלמידים מגוונות, לאתלטיקה של חטיבת I, פעם אחת בהתמחויות שלמים ובהזדמנויות שירות מעוררות השראה. GW, כמו אוניברסיטאות רבות, מספק את כל זה. אבל התלמידים שלנו באים למשהו אחר, גם כן.

הם לא רק רוצים לעשות פרויקט שירות קהילתי. הם רוצים לפגוש, ולאחר מכן יעלה, אתגר השירות של הגברת הראשונה של ארצות הברית.

הם לא רק רוצים לראות שקופיות של אמנות. הם רוצים לדון יצירות מופת בגלריות של מוזיאונים ברמה עולמית או לרקוד על השלבים של מרכז קנדי.

והם לא רק רוצים לקחת קורס הנדסי. הם רוצים לערוך מחקר במתקן מעבדה חדש ומדהים עם סגל, אשר מעצבים את עולם המחר.

שוכנים בעיר בניגוד לכל האחרים, התלמידים שלנו לקבל חינוך בניגוד לכל האחרים. כל העיר היא הכיתה שלנו, והתלמידים שלנו יוצאים לא רק עם דיפלומה, אלא עם חוויות שיכול לקרות רק ב GW.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
School of Engineering & Applied Science Online
כתובת
800 22nd Street, NW
DC 20052 Washington, District of Columbia, ארצות הברית