קרא את התיאור הרשמי

גלה את העתיד שלך עם תואר מקוון מאוניברסיטת Faulkner!


משימתנו היא להכשיר אנשי חינוך יסודיים ותיכוניים בעלי השכלה גבוהה, בעלי ידע מקצועי, פדגוגי ומקצועי, שמדגישים את שלמות האופי, המשתמשים במתנותיהם בשירותם של אחרים, ומפגינים יכולת מקצועית מנהיגות בתחומם.

אוניברסיטת פוקנר היא מוסד פרטי, נוצרי לליברלי, המספק חינוך יוצא דופן לתלמידיו כבר יותר מ -70 שנה. תוכנית החינוך המקוון שלנו מספק מגוון רחב של תוכניות תואר מעולה מכל מקום בארץ. בחר מתוך כל 23 תואר מקוון תוכניות. אתה יותר ממספר בפוקנר. עם הוראה גמישה כדי להתאים לכל לוח הזמנים של התלמיד ואת המורשת הנוצרית כי הוא מכובד בכל מה שאנחנו עושים, תוכניות החינוך המקוון שלנו לספק חוויה אישית לכל מי שמחפש את יוקרה ומצוינות של Fokkner תואר.

אוניברסיטת פוקנר חינוך למבוגרים הזמנה מאוניברסיטת פוקנר על Vimeo.


חינוך מקוון באוניברסיטת פוקנר

אוניברסיטת פוקנר היא מוסד פרטי, נוצרי לליברלי, המבוסס על מונטגומרי, אלבמה, אשר הציע לתלמידים חינוך יוקרתי המבוסס על אמונה במשך רוב המאה. כדי להשלים את הרשימה הנרחבת שלנו של תוכניות בקמפוס, אנו גאים להציע לסטודנטים מגוון של תוכניות תואר שניתן להשלים באופן מקוון לחלוטין. כל תוכנית מספקת חוויה אישית גמישה, תוכנית לימודים מעמיקה ואותה איכות חינוך, אשר ידועה לתוכניות שלנו בקמפוס.


היתרונות של Online נוצרי אוניברסיטאות

בהתחשב בלימוד מקוון באוניברסיטת Faulkner? יש הרבה סיבות להירשם באחת 23 שלנו תואר שני תוכניות. הנה רק כמה מן היתרונות המוצעים על ידי האוניברסיטאות הנוצריות באינטרנט, כולל אוניברסיטת Faulkner:

  • התוכניות מציעות גמישות, תזמון מותאם אישית כדי להתאים את ההעדפות שלך.
  • תוכניות רבות ניתן להשלים מהר יותר מאשר בחלופות בקמפוס.
  • אנו מציעים שיעורי שכר תחרותי כדי להתאים את התקציב שלך.
  • אם יש לך עבודה, אין צורך לשים את זה על מבער האחורי.
  • ביקורים בקמפוסים נדרשים רק לעתים נדירות (תוכניות מסוימות מאופיינות בקורסים בקמפוס).
  • אתה יכול ללמוד איפה אתה רוצה, איך אתה רוצה.
  • התלמידים יכולים לבחור מתוך מגוון רחב של נושאים - התוכניות שלנו מכסות כל דבר, החל ממחקרים מקראיים ועד ניהול צדק.
  • הטבות מיוחדות זמינים עבור ותיקים וחברי צבא הנוכחי.


חינוך נוצרי

תוכניות מקוונים של אוניברסיטת Fokkner לספק יותר מאשר רק תואר. כל תוכנית לימודים מושפעת ממשימתו וערכיו של בית הספר, הנשארים נאמנים למורשת הנוצרית בגאווה. לא משנה איזה סוג של נושא הקורסים שלך לכסות, האידיאולוגים הנוצריים שלנו מושרשת עמוק יהיה להחדיר לאורך כל הדרך.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Master

Faulkner University - Online Programs

המאסטר שלנו בתוכנית החינוך מאפשר לך ללמוד את הכישורים והערכים שישפרו את הקריירה שלך. תכנית הלימודים שלנו משלבת קורסים מקצועיים עם קורסים בתחום ההוראה לתוכנית לימוד מעוגלת ... [+]

למה להרוויח תואר שני בחינוך ותכנית הוראה?

המאסטר שלנו בתוכנית החינוך מאפשר לך ללמוד את הכישורים והערכים שישפרו את הקריירה שלך. תכנית הלימודים שלנו משלבת קורסים מקצועיים עם קורסים בתחום ההוראה לתוכנית לימוד מעוגלת. כתוצאה מכך, אתה הופך להיות יעיל, יעיל יותר מחנך, עם יכולות משופרות להוביל כיתות ועיצוב תוכניות הלימודים בבית הספר.

מטרת תכנית הלימודים וההוראה היא להגדיל את הידע של המועמדים בפדגוגיה ובהוראה מתקדמת, הערכה וטכנולוגיה במסגרת אזור תוכן. M.Ed. ב הוראה והדרכה יש חמישה אזורי ריכוז זמין מסלול כללי אחד.... [-]

ארצות הברית USA Online
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Faulkner University - Online Programs

מאסטר החינוך בחינוך היסודי בכיתה א 'הסמכה היא הדרך המושלמת עבור המורים הנוכחיים כדי לשפר את כישוריהם ואת הסחירות או להפנות את המומחיות שלהם כלפי תלמידים בגילאי היסודי ... [+]

למה להרוויח תואר שני בחינוך היסודי בכיתה א 'הסמכה?

מאסטר החינוך בחינוך היסודי בכיתה א 'הסמכה היא הדרך המושלמת עבור המורים הנוכחיים כדי לשפר את כישוריהם ואת הסחירות או להפנות את המומחיות שלהם כלפי תלמידים בגילאי היסודי. בנוסף לעבודת הכיתה, תואר גבוה יותר בחינוך פותח דלתות ברחבי השדה, מכתיבת תוכניות לימוד וספרי לימוד כדי להפוך למנהלת. עבור אלה שרוצים להגדיל את רמות הסמכה שלהם.

תוכנית זו גם להעפיל לך לעבור על מנת להרוויח תואר מומחה חינוכי.... [-]

ארצות הברית USA Online
בקשת מידע
תכנית מלאה
מקוון
למידע נוסף באנגלית