קרא את התיאור הרשמי

כל מה שצריך לדעת על הכשרה בקריירה מאוניברסיטת Bryan University

Bryan University מספקת תוכניות הכשרה מקצועיות ממוקדות ורלוונטיות לסטודנטים מאז 1982, ואנחנו ממש נלהבים ומחויבים להצלחת הסטודנטים שלנו עכשיו כמו שהיינו אז. בריאן הוקמה על פי רצון בלתי פוסק לשפר את חייהם של התלמידים שלנו. לכן זה חלק מהצהרת המשימה שלנו:

המשימה שלנו היא לשפר את חייהם של התלמידים שלנו, הצוות שלנו והמעסיקים שלנו. אנו משיגים את המשימה שלנו על ידי מתן חינוך איכותי בסביבה המאפשרת לצוות שלנו לשגשג ולתלמידים שלנו לממש את הפוטנציאל שלהם, תוך יצירת השפעה חיובית על הקהילות שלנו.

יותר משלושים שנה לאחר מכן, דברים אלה נשארים בליבת המטרות והמשימה שלנו כבית ספר להכשרה בקריירה. אנו שואפים לשפר את חייהם של התלמידים שלנו, בין אם יש להם משפחה, הם בצבא או סתם מחפשים התחלה חדשה בחיים.

118889_rsz_adobestock_61764258.jpg

BU. היי.

Bryan University זה המוקד העיקרי שלנו ... אתה!

יעדי המשימה שלנו הם מוקד המחויבות שלנו לתלמידים שלנו:

 • לספק תכניות מקיפות והזדמנויות אימונים התומכות בצרכים של פיתוח עובדים מזוהים ביישובים שאנו משרתים.
 • ליצור סביבת למידה מאתגרת המסייעת לתלמידים להגיע ליעדי החינוך והקריירה שלהם במגוון תחומים רלוונטיים.
 • להעניק לתלמידים גישה לחוויות חינוכיות תוך שימוש במגוון שיטות משלוח הדרכה.
 • לספק שירותי קריירה לסטודנטים ובוגרים.
 • לעודד למידה לכל החיים ולצמיחה מקצועית .
 • לתמוך בקהילות באמצעות התנדבות ופעילויות צדקה.

חוגגים את ההיסטוריה העשירה שלנו, שואפים לעתיד גדול

מכללת נסיעות בריאן. ככה הכל התחיל. עם הקמתו בשנת 1982, הציע בריאן תוכנית אחת מבוססת קמפוס ברמת תעודה לסטודנטים פוטנציאליים שרוצים להיכנס לענף הנסיעות.

Bryan University מציעה כיום הזדמנויות למסלולי קריירה למבקשים דיפלומה, עמית, תואר ראשון או תואר שני. איזו טרנספורמציה. ואנחנו רוצים שהתלמידים שלנו יחוו את אותה התמורה דרך תוכניות ההדרכה שלנו.

בנוסף לתכניות התואר שלנו, בריאן מציע גם למעלה מתריסר תכניות להכשרה בקריירה במגוון תחומי תעסוקה. אנו מציעים קורסי הכשרה קצרי טווח ללא אשראי המתקיימים בקמפוס, ברשת או בהיברידית - הכל לנוחיות הסטודנטים שלנו. מאמצי ההתרחבות שלנו נערכו תוך התמקדות יחידה במחויבותנו להישגי התלמידים, פיתוח כוח אדם ולמידה לכל החיים.

חיבורי קריירה

כן, באוניברסיטת Bryan University תקבלו את ההכשרה המקצועית הרלוונטית לתעשייה הדרושה לכם כדי להגיע רחוק בקריירה. אבל נחשו מה עוד תקבלו? חיבורי קריירה .

לא יסולא בפז.

אצל בריאן, לאחר שתסיים את התוכנית, המחויבות שלך כלפיך ממשיכה. אנו עוזרים לך ומדריכים אותך לקריירה שלך. המחלקה לשירותי הקריירה שלנו נמצאת שם בכדי לסייע בחיפוש העבודה שלך לא רק כבוגר לאחרונה, אלא גם מתמשך כבית ספר.

זה נכון.

לאחר שקיבלת את ההכשרה שלך מבריאן, מחלקת שירותי הקריירה שלנו מתחייבת כל העת לסייע לך במה שאתה צריך להתקדם בקריירה שלך.

בין אם אתה זקוק לעזרה בבניית קורות החיים שלך, כתיבת מכתב השער, תרגול לראיון או חיפוש פתיחות עבודה, שירותי קריירה של בריאן מחויבים לעזור לך.

118888_rsz_adobestock_254467474.jpg

בית ספר לרוב הסיכויים השנייה

Bryan University אנו מאמינים שזה לא קשור למקום שאתה מתחיל, אלא היכן שאתה מסיים. אף פעם לא מאוחר מדי להפוך את עתידך טוב יותר ומואר יותר משל אתמול. בריאן מצייד אותך באימוני קריירה לקראת הקריירה העתידית שלך ומעניק לך חוויה חינוכית שתוכל לקחת איתך לכל החיים.

אצל בריאן זה יותר מסתם אימוני קריירה. אתה מקבל כישורי חיים וקשרים בקריירה שיכולים לקדם אותך באופן אישי ומקצועי. אנחנו עושים הכל בשבילכם כי אנחנו רוצים שתצליחו!

 • חינוך בר השגה
 • אימונים בהתאמה אישית
 • עבודות לימוד רלוונטיות
 • סגל ייעודי
 • קשרים רבים בקריירה
התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Associate Degrees

Bryan University

הקריירה בתחום טכנולוגיות המידע צומחת במהירות, ואתה לא רוצה לפספס את ההזדמנות להרוויח תואר מערכות מידע מקוונות - רשת ברשת מאוניברסיטת Bryan University . עם מקורב לתואר בטכ ... [+]

הקריירה בתחום טכנולוגיות המידע צומחת במהירות, ואתה לא רוצה לפספס את ההזדמנות להרוויח תואר מערכות מידע מקוונות - רשת ברשת מאוניברסיטת Bryan University . עם מקורב לתואר בטכנולוגיית מידע מאוניברסיטת Bryan University , אתה יכול ללמוד את מה שאתה צריך לדעת כדי להתקדם באופן מקצועי וליצור בסיס אימונים איתן לקריירת ה- IT העתידית שלך.

קמפוס מקוון או חבר מקוון ללימודי מדע יישומי במערכות מידע למחשבים ברשת ברשת מאוניברסיטת Bryan University יעניק לך מגוון רחב של מיומנויות שאתה צריך כדי להצליח. עם קורסי IT החל מ- scripting ברשת ועד ניהול טכנולוגיות מידע, תהיה מוכן למצוא את הדרך המתאימה לך - ותגיע נכון לעבודה. המדריכים שלנו הם בעלי ניסיון ממקור ראשון ומציעים תובנות יקרות ערך ואסטרטגיות מעשיות שנועדו לעזור לך להצליח.... [-]

ארצות הברית Tempe
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית חלקית
70 שבועות
מקוון
למידע נוסף באנגלית

BSc

Bryan University

האם סיימתם תוכנית של חבר עמית אך רוצים הכשרה מעמיקה יותר? אם כן, התואר הראשון במנהל עסקים Bryan University ברין הוא אידיאלי עבורך. ... [+]

האם סיימתם תוכנית של חבר עמית אך רוצים הכשרה מעמיקה יותר? אם כן, התואר הראשון במנהל עסקים Bryan University ברין הוא אידיאלי עבורך.

תכנית התואר במנהל עסקים חורגת מעבר לתמיכה מנהלית. הוא יכסה עקרונות ניהול ועסק יעילים, וכן ידריך אותך בין הצדדים הפיננסיים, הטכנולוגיים והתיאורטיים של העסק.

התואר הראשון במנהל עסקים של בריאן מוצע באופן מקוון, כך שתוכלו להשלים את התוכנית בזמן שנוח לכם.

התוכנית לתואר ראשון במדעים במינהל עסקים תוכננה לספק הזדמנויות חינוכיות מתקדמות לסטודנטים שסיימו תכנית תואר שני במוסד מוסמך על-תיכוני.... [-]

ארצות הברית Tempe
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית חלקית
140 שבועות
מקוון
למידע נוסף באנגלית

MBA

Bryan University

מוכנים להרוויח את ה- MBA ולהגשים את שאיפות הקריירה שלכם? תוהה איך אתה יכול להתאים את זה ללוח הזמנים העמוס שלך? Bryan University מאפשרת להרוויח תואר שני במנהל עסקים מקוון ... [+]

מוכנים להרוויח את ה- MBA ולהגשים את שאיפות הקריירה שלכם? תוהה איך אתה יכול להתאים את זה ללוח הזמנים העמוס שלך? Bryan University מאפשרת להרוויח תואר שני במנהל עסקים מקוון תוך פחות משנה.

אם סיימתם תואר ראשון ממוסד תיכוני מוסמך אזורי או לאומי, הגישה הגמישה שלנו מציעה את התואר המתקדם שנדרש כדי ליצור את העתיד אותו אתם מחפשים.

ניתן להשלים את תכנית המאסטר למנהל עסקים מקוון בעוד כשנה, כך שתוכלו להתקדם בכוח העבודה עם מערך מיומנות אשר יהפוך אתכם לא יסולא בפז לחברה שלכם. ההכשרה הממוקדת בקריירה של Bryan University מבטיחה שתסיימו את הידע הרלוונטי ואת היכולת ליישם את הידע הזה בסביבה עסקית אמיתית. לא רק שתוכלו לקבל החלטות מדויקות בלחץ ולנהל בצורה יעילה צוות עובדים, אלא תוכלו להיות בטוחים ביכולת שלכם להתקדם בקריירה.... [-]

ארצות הברית Tempe
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית חלקית
1 שנה
מקוון
למידע נוסף באנגלית