קרא את התיאור הרשמי

קונסורציום של אוניברסיטאות בוטיק מסייע לתלמידים להשיג התקדמות כלכלית וחברתית דרך גישה ממוקדת סטודנט לחינוך. המכללות הקטנות שלנו מאפשרות לנו להציע שירותי תלמיד יוצא דופן, אישיים וגמישים כמו גם חינוך איכותי במחיר סביר.

אוניברסיטת הברית ארצות

בקמפוס, באינטרנט, ואפשרויות בלנדד

הצלחה השגת באמצעות חינוך ממוקד-תלמיד אזורי מוכר ממוקם בסן דייגו, קליפורניה סטודנטים מגוונים

אוניברסיטת הברית ארצות ממוקמת בפינה הדרומית-מערבית של ארצות הברית: יפה בסן דייגו, קליפורניה. החופים היפים של סן דייגו ותרבות הבינלאומית למשוך מבקרים מכל רחבי העולם. סן דייגו היא מדורגת כאחת הערים המבוקשות ביותר בארה"ב המבוססות על מזג אוויר, בילוי, עסקים, תרבות והזדמנויות.

באוניברסיטת הברית ארצות הוסמכה אזורי, אנו גאים על העקרונות של חינוך ממוקד-תלמיד; חינוך שבקהילת האוניברסיטה כולו מוקדש להצלחה של כל תלמיד ותלמיד. אנו מדגימים מסירות זו דרך כיתות קטנות המבטיחות לא תלמיד נשארו מאחור, שיעורי שכר לימוד סבירים שהופכים את החינוך נגיש לאנשים מכל המעמדות והלאומים, וסטודנטים מגוונים שמקדמים הכללה והבנה בכיתה, הקהילה והעולם.

אוניברסיטת הפוטומק

בקמפוס, באינטרנט, ולנדד אפשרויותינו להוביל אותך לעתיד שלך. אנו חוגגים את ההצלחה שלך.

אזורי מוכר מקומות בוושינגטון ובווינה, וירג'יניה גמיש לסטודנטים בכל לוחות הזמנים

אוניברסיטת הפוטומק מציעה אווירה רב-תרבותית תוססת. הוא ממוקם בלב הליבה של בירת ארה"ב, וושינגטון; גם הבית של מפקדות של ארגונים רבים מובילים, ארגונים ללא כוונת רווח, ארגונים בינלאומיים, ושגרירויות מכל רחבי העולם.

תלמידים יכולים להשתתף בשיעורים באוניברסיטה בוושינגטון, וירג'יניה או באינטרנט. יש אוניברסיטת הפוטומק יתרונות רבים עבור תלמידים עם חייהם עסוקים. ללא קשר לדרישות התזמון שלך, האוניברסיטה של ​​שותפי הפוטומק עם כל תלמיד כדי לספק את הכלים ומשאבים לחוויה חינוכית מותאמת אישית שעונה על הצרכים שלך.

לונדון מכללה לעסקים בינלאומיים ללימודים

ממוקם בלב של מרכז לונדון, אנגליה יישום, ניסיון, והתמחויות זמינות קמפוס בינלאומי עם ניסיון הגלובלי

לונדון המכללה לעסקים בינלאומיים ללימודים (LCIBS) היא מכללה פרטית ממוקמת בלב של מרכז לונדון. LCIBS יצר סביבה שבה סטודנט יכול להרוויח גם ידע מעשי וביקורתי של הנושא הנבחר שלהם, כמו גם להיות חלק מסביבה גלובלית אמיתי. יש לנו תוכניות שמכסות עסקית, ניהול בריאות, חשבונאות / מימון, שיווק, יחסי ציבור וניהול ספורט. מה קובע LCIBS מלבד כל מכללת HE אחרת הוא כיצד מדיניות ואתיקה ציבוריות לחזק את כל התוכניות שלנו.

UBIS

בקמפוס, באינטרנט, ואפשרויות בלנדד

בינלאומי מוכר ממוקם בלב של ז'נבה, שוויץ - בירת עסקים של העולם הזדמנויות גלובליות בלעדיות

UBIS ממוקם בלב הליבה של ז'נבה, שווייץ, ללא ספק אחד מהבירות המשפיעות ביותר בעולם. UBIS נותן לך את הבחירה של לימוד הפיזי בGeneva- התוסס, בירה-או עסקית הגלובלית ללמוד באינטרנט. האוניברסיטה מציעה תואר ראשון וUBIS מעלות שני במנהל עסקים ויחסים בינלאומיים.

UBIS נרשם כיום תלמידים מכ -40 מדינות שונות, והוא שותף פעיל של יותר מ -35 תוכניות שיתוף פעולה במדינות רבות אחרות. דינמיקה אלה ליצור מעלות והזדמנויות ייחודיות מותאמים לתת מענה לדרישות של עסקים וארגונים לקריירה גלובלית בלעדיות.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Boutique Universities Consortium

קבלת תואר שני במנהל עסקים מוכר באופן מלא מאוניברסיטה בארה"ב להגיע מטרות הקריירה שלך. אין צורך להתרחק או לעזוב את העבודה שלך. אתה יכול לסיים את התואר באופן מלא באינטרנט ול ... [+]

קבלת תואר שני במנהל עסקים מוכר באופן מלא מאוניברסיטה בארה"ב להגיע מטרות הקריירה שלך. אין צורך להתרחק או לעזוב את העבודה שלך. אתה יכול לסיים את התואר באופן מלא באינטרנט ולהרוויח תואר MBA ברמה עולמית.

תכנית MBA המקוונת ב ארצות הברית האוניברסיטה משלבת התאוריה והסטודנטים-המאפשר תרגול כדי ליישם את מה שהם למדו. זה גם נותן לתלמידים את הגמישות להמשיך לעבוד תוך כדי השלמת התואר.

ארצות הברית האוניברסיטה ממוקמת בסן דייגו היפה, קליפורניה. USU הוא אוניברסיטה ברמה עולמית, המציע גם שיעורים מקוונים ולמידה בקמפוס. ישנם מאות עסקים מקומיים וחברות המציעים הזדמנויות הסטודנטים והבוגרים ניסיון בעולם האמיתי, מחקר תוך כדי לימוד או תעסוקה לאחר סיום הלימודים. אנו מדגימים את מסירות שלנו תלמידינו באמצעות תלמידים בכיתות קטנות המבטיחים אף תלמיד לא נשאר מאחור. אנחנו שומרים על שיעורי לימוד סבירים שהופכים חינוך נגיש. סן דייגו היא ביתם של סטודנטים מגוונים שמקדמים הכללה והבנה בכיתה, בקהילה, בעולם. ארה"ב האוניברסיטה מציעה Homestay ואפשרויות דיור מחוץ לקמפוס המאפשרים לתלמידים לחיות כמו תושבי קליפורניה נכון. ארה"ב אונ' היא דקות מן החופים יפים ויש לו שנת אקלים כמעט מושלמת. קבלת התואר שלך יכול להיות מהנה ב- US האוניברסיטה. ... [-]

ארצות הברית ארה"ב מקוונת סן דייגו שווייץ שווייץ און ליין וושינגטון הממלכה המאוחדת לונדון ג'נבה  + 5 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
18 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית

Master

Boutique Universities Consortium

האוניברסיטה של ​​הפוטומק מדורגת # 2 בארה"ב עבור "מכללות קטנים שעולות המעטה אבל לקצור את מרבית הרווחים" על פי הרחוב, המגזין הכלכלי. הפוטומק מציעה תכנית הלימודים לתואר המלא ... [+]

האוניברסיטה של ​​הפוטומק מדורגת # 2 בארה"ב עבור "מכללות קטנים שעולות המעטה אבל לקצור את מרבית הרווחים" על פי הרחוב, המגזין הכלכלי. הפוטומק מציעה תכנית הלימודים לתואר המלאה MBA בשני מקומות נוחים. התלמידים יכולים גם לבחור לקחת קורסים שלהם בלב וושינגטון או על הקמפוסים וינה, וירג'יניה. עבודת הסגל ועובדי הפוטומק בנפרד עם כל אחד התלמידים שלנו להקים מסלול אקדמי המספק כמיטב יכולתו או צרכיה, וכיצד צורכים אלה מתייחסים הלימודים שלהם, כמו גם מטרות המקצועיות האולטימטיבית שלהם.... [-]

ארצות הברית ארה"ב מקוונת שווייץ שווייץ און ליין סן דייגו וושינגטון הממלכה המאוחדת לונדון ג'נבה  + 5 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית חלקית
מקוון
למידע נוסף באנגלית