קרא את התיאור הרשמי

משימה

כדי לעורר ולצייד אנשי מקצוע באמצעות מעשית, נגיש מיומנויות שיפור תוכניות לקדם קידום הקריירה ואת ההצלחה האישית.

חָזוֹן

American Heritage College חוזה שוק שבו שאפתני, אנשי מקצוע חרוצים יכולים לגשת הכשרה מיומנויות סבירים כדי לעזור להם להשיג מדידה קריירה לקידום מעשיר יחידים, חברות, והחברה בכללותה.

ערכים

דין וחשבון: בדיוק כפי שאנו מחשיבים את עצמנו לתלמידים שלנו ואת הקהילה הגדולה שלנו, התלמידים שלנו להציג דין וחשבון לעצמם.

מקצועיות: המקצועיות שבה אנו מנהלים את המכללה שלנו משתקפת חזרה למקצוענות שהסטודנטים שלנו לומדים ומציגים.

אקסלנס: אנו מחויבים למצוינות בשירות התלמידים וליצירת כוח עבודה מיומן יותר עבור הקהילה שלנו - התלמידים שלנו גם שואפים למצוינות באקדמיה ובחייהם.

גמישות: הגמישות שלנו היא גורם מרכזי ביכולתנו להתמקד על מנת לעמוד בדרישות של שוק העבודה המשתנה, ואנו מחפשים מורים ותלמידים המציגים איכות זו באמצעות נכונותם לעדכן את ערכות המיומנות שלהם באופן שוטף, על אף קריירה נתיבים "דרישות מגוונות יותר ויותר.

שלמות: Integrity הוא הליבה של American Heritage College ; זה מה שאנו מציגים בכל פעולותינו, והוא חלק בלתי נפרד ממה שהסטודנטים שלנו מביאים לקהילה כשהם עוזבים את הקפל שלנו.

אישורים

American Heritage College הוא מוסד פרטי שאושר על ידי הלשכה לפרסומים פרטיים ומקצועיים, בהתאם לסעיף החינוך בקליפורניה, סעיף 94311.

אישור הלשכה אומר שהמוסד עומד בסטנדרטים של המדינה, ואינו מתכוון לכל המלצה או המלצה של מועצת המדינה.

American Heritage College מוכר או מאושר על ידי: איגוד המעסיקים של קליפורניה, מחלקת השיקום, קליפורניה EDD-ETPL, והוא ספק שירות מאושר עבור חוק החדשנות והזדמנות של כוח העבודה (WIOA).

סיוע למשרה

עם המיקוד הלייזר שלה על חינוך מחדש אנשי מקצוע עובדים, את המיקום המוצלח של בוגרי הוא בעל חשיבות קריטית American Heritage College . כל הבוגרים מקבלים גישה לשירותי השמה - הן לפני סיום הלימודים והן לאחר סיום הלימודים. מומחי ההשמה שלנו לא רק מסייעים לבוגרים למצוא מקומות עבודה חדשים, אלא גם מסייעים לבוגרים להתפתח לקידום הקריירה בחברות הנוכחיות שלהם.

American Heritage College מאושרת ו / או מאושרת על ידי ההפרטה הבאה

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית