קרא את התיאור הרשמי

עובדות מהירים על Adelphi University

המספרים שלנו מספרים סיפור משכנע של התלמידים שלנו ואת ההצלחה שלהם.

סטודנט הדמוגרפיה

 • ממוצע כיתה גודל בכיתה: 20.8
 • סטודנט לפקולטה יחס: 10: 1
 • 5,266 סטודנטים לתואר ראשון
 • 43 מדינות שייצגו (כולל ארצות הברית)
 • 57 מדינות מייצגות

קבלה ועלות של נוכחות

 • ממוצע GPA ממוצע: 3.5
 • 1155: ציון SAT ממוצע (משולב מתמטיקה הוכחה מבוססת קריאה וכתיבה)
 • 50 תכניות לימוד (לתואר ראשון)
 • $ 37,170 שכר לימוד ואגרות
 • 73% מועמדים התקבלו
 • 94.9% מתלמידי השנה הראשונה מקבלים סיוע כספי
 • 14,360 $ חדר ומועצת (עלות שנתית של דמי פעילות כפולים סטנדרטיים) תוכנית ארוחה (העלות השנתית של תוכנית הזהב)

אַתלֵטִיקָה

 • חוג ספורט 2
 • 4 צפון-10 גביע הנשיאים
 • 81 צפון-מזרח 10 אליפות
 • הופעות בטורניר NCAA
 • 16 אליפות לאומית

פרסים והוקרה עבור Adelphi University

אדלפי גאה להיות מוכר על ידי ארגונים העליון.

Adelphi University כבר מוכר ארצית צוטט על ידי כמה ארגונים מכובד ופרסומים כגון פרינסטון סקירה, חדשות ארה"ב ואת הדו"ח העולמי, מדריך Fiske למכללות פורבס כמו הבחירה הטובה ביותר עבור חינוך איכותי. בזמן שהחינוך הגבוה נתון לבחינה אינטנסיבית כדי להדגים את הרלוונטיות והערך שלו, אנו גאים לדעת שאנשים אחרים נוכחים לדעת על הדברים הגדולים שקורים באדלפי.

חדשות בארה"ב

חדשות בארה"ב

חדשות ארה"ב גם בשם אדלפי לרשימה הטובה ביותר שלה בתי הספר למוסדות לתכניות שלנו סיעוד, שפת שפה, פתולוגיה, פסיכולוגיה קלינית, אודיולוגיה ועבודה סוציאלית; יש לנו גם מדורגת כאחד מכללות הטוב ביותר עבור ותיקי.

סקירה של פרינסטון

Princeton סקירה יש מדורגת Adelphi University בין מיטב Northeastern מכללות כמו גם רשימה של המכללות הירוק עבור התחייבויות יוצאת דופן על קיימות המבוססת על הנפקות אקדמיות והכנת הקריירה לסטודנטים, מדיניות הקמפוס, יוזמות ופעילויות.

מדריך פיסיקלי למכללות

אדלפי הוכרה על ידי מדריך פיסקה למכללות כאחד המוסדות ה"טובים והמעניינים ביותר "של האומה, ובמשך 11 שנים רצופות נרשמה בין מספר נבחר של מיטב הקניות בחינוך הגבוה. רק 25 מוסדות פרטיים במדינה מקבלים את ההבחנה הזאת מדי שנה. Accolades כגון זה מציעים הערכה עצמאית על איך את הספר פארס על שכר הלימוד של מרכז הנושא של התשואה על ההשקעה.

קולג 'של חלוקה

אדלפי הוכרה שוב על ידי מכללות ההבחנה ארגון למצוינות שלנו בארבעה תחומים: מעורבות, הוראה, קהילה ותוצאות. ההערכה שלהם כוללת גורמים כגון כיבוד על ידי אנשי מקצוע בתחום החינוך, תוך התמקדות חזקה בהוראה לתואר ראשון, מתן מגוון רחב של הזדמנויות לימודיות חווייתיות, קידום חיי קמפוס פעילים ומתן השכלה לתואר ראשון, המוערך מאוד על ידי תוכניות ומעסיקים לתואר שני.

ארה"ב היום קולג '

ארה"ב היום קולג 'tabbed אדלפי כבית הספר העליון 10 בארצות הברית בתחום העבודה הסוציאלית. אדלפי מדורגת במקום השישי באומה מתוך 513 בוגרי תואר ראשון בעבודה סוציאלית, דירוג יוצא דופן עבור בית ספר בערך בעשירית בגודל של רוב תשע העליון. רשימה זו התבססה על תוצאות התלמידים ועל היכולת למצוא עבודה. עם BSW, MSW, Ph.D. ותוכניות הסמכה, בית הספר לעבודה סוציאלית מאמן מתרגלים לשיפור חייהם ולדאוג לצדק חברתי ולפרקטיקת עבודה סוציאלית אתית.

פורבס

כאחת ממכללות פורבס באמריקה של מגזין פורבס, אדלפי אומצה על מה שתלמידיה יוצאים מהחינוך שלהם לעומת מה שמכניס אותם לבית הספר. פורבס מציגה את המכללות והאוניברסיטאות המספקות את התשואה הטובה ביותר על ההשקעה שלך דולר השקעה: סטודנט חוב נמוך, ב-זמן הסיום, אקדמאים איכות, פוטנציאל הכנסה גבוהה הצלחה בקריירה.

קולג 'בחירה

Adelphi University הוכרה בין המכללות של בחירה "50 הטוב ביותר נכות ידידותית מכללות ואוניברסיטאות" בשנת 2017 על שהראה "ערך עקבי ועדיפות לפגישה לצרכים פיזיים, חברתיים ואקדמיים של תלמידים עם לקויות למידה וצרכים מיוחדים."

עסקים בניו יורק

Crain's New York Business בירך על בית הספר לעסקים של רוברט ב. ווילומסטאד כאחד מתוכניות ה- MBA הגדולות ביותר בניו יורק, בהתבסס על ההרשמה.

מגזין כסף

מגזין Money בשם Adelphi University ברשימת המכללות הטובות ביותר למצוינות איכות חינוכית, affordability ואת הרווחים בוגרי. כאחת האפשרויות הטובות ביותר למשפחות, Adelphi University מספקת לתלמידים חווית למידה גלובלית המכינה אותם באופן מלא לקריירה מוצלחת ומספקת באמצעות תכנות חדשני, סגל ייעודי, תמיכה ושירותים מקיפים, והזדמנויות למידה מגוונות. תלמידי אדלפי בוגר עם הכלים להתחרות ולהצטיין בתחומים הנבחרים שלהם, ואת הכישורים כדי לענות על הצרכים של הקהילות שלהם. מערכות יחסים מתמשכות נוצרות ומתוחזקות באוניברסיטה באמצעות צורות שונות. רשת הבוגרים של אדלפי היא יותר מ -100,000 חזקים.

BETHPAGE הטוב ביותר של איים

מדי שנה, את לונג איילנד הקש שואל את הקוראים להצביע עבור המועדפים שלהם עבור הטוב ביותר של העיתון פרסים לונג איילנד. בשנת 2017, לונג איילנדס הצביעו Adelphi לא. 1 בשבע קטגוריות: המכללה הטובה ביותר או האוניברסיטה, לפני 19 מכללות אחרות, הגן הציבורי הטוב ביותר, המקום הטוב ביותר קונצרט, התיאטרון הטוב המקומי הטוב ביותר, קאלי צ 'אן עבור פובליציסט הטוב ביותר דומיניק סקאלה הטוב ביותר עבור המאמן ספורט קולג'. ונשיאנו, כריסטין מ. ריורדן, תואר דוקטור, נבחר לנשיא קולג 'הטוב ביותר.

המרכז העולמי לאוניברסיטאות

בית הספר לאקדמיה לפסיכולוגיה של Adelphi University , דרפור, דורג במקום הרביעי בעולם בין בתי הספר לפסיכולוגיה ופסיכואנליזה על ידי המרכז לאוניברסיטאות העולם (CWUR). יותר מ -26,000 מוסדות המעניקים תואר נכללו בדירוג השנתי.

צבאי ווטראני

כבית ספר צבאי ידידותית, אדלפי מדורגת ב -20 אחוז העליונים של המכללות, האוניברסיטאות ובתי הספר למסחר במדינה שעושים את הכי הרבה כדי לאמץ את אנשי השירות הצבאי, את הוותיקים ואת בני הזוג כתלמידים, ולהבטיח את הצלחתם בקמפוס. הרשימה מכירה רק את 15 אחוזים העליון של מכללות, אוניברסיטאות, בתי ספר למסחר כי לעשות הכי הרבה לאמץ את ותיקי אמריקה כתלמידים.

משרד החוץ של ארה"ב לענייני יש בשם אדלפי כמו סרט חינוך צהוב GI החינוך שיפור התוכנית. משמעות הדבר היא כי ותיקים מוסמך יכול להשתתף אדלפי במחיר קטן או ללא עלות.

קרן קרנגי

כמקבל של 2010 Carnegie מעורבות הקהילה סיווג, Adelphi University כבר שם את הרשימה שפורסמו לאחרונה 2015 של honorees המיועד. הקרן, שהוקמה על ידי קרן קרנגי לקידום ההוראה, מעצימה את מחויבותה של אדלפי לקהילתה הרחבה יותר, לשם חילופי ידע ומשאבים הדדית, בהקשר של שותפות והדדיות.

אדלפי היא אחת מ -361 המוסדות המחזיקים כיום בקטגוריה 'מעורבות קהילתית', תוך הכרה באירועי האוניברסיטה ותרומתה לסדר היום הקהילתי החשוב. האוניברסיטה היא אחת מתוך 24 מוסדות נבחרים בלבד מניו יורק.

צפון - מזרח - 10

תוכנית האלטלטיקה של אדלפי זכתה שוב לכבוד גביע הנשיאים של צפון-מזרח בשנת 2017. גביע הנשיאים מוענק למוסד היוצר את הנקודות המצטברות ביותר, המבוססות על גימורים בטבלאות של העונה הרגילה, מכל התוכניות שלו המתחרות באליפות הליגה. אדלפי הצטרף לצפון-מזרח בשנת 2009.

קהילת ההשכלה הגבוהה של הנשיא

במשך השנה החמישית ברציפות, אדלפי נקרא על שמו של כבוד נשיא הקהילה להשכלה גבוהה. זהו פרס לאומי שניתן להכרה במכללות ובאוניברסיטאות, אשר הוכיחו מצוינות בפיתוח ויישום יעיל של מעורבות קהילתית ותכניות שירות קהילתי במוסדותיהם. שוב השנה, אדלפי זכה גם על ידי קבלת הפרס "עם הבחנה", הדירוג שמורות "למוסדות המועמד העליון" בקטגוריות של שירות קהילתי כללי וחינוך.

PAYSCALE.COM

Payscale.com רשימות Adelphi כמובילה בקרב האוניברסיטאות הלאומיות לגבי התשואה החשוב ביותר על גורם ההשקעה (ROI). היא מפרטת את תוצאות התלמידים, ומנתחת את השכר הממוצע של סטודנטים לתואר ראשון ותלמידים לתואר שני ושאיזה מעסיקים מעסיקים בוגרי מקומות גיאוגרפיים. נתונים אלה שימשו גם את AffordableCollegesOnline.org אשר זיהה את Adelphi כאחת מ -84 מכללות בניו יורק שבהן מעלות השתלמו והתלמידים הרוויחו יותר מאשר את חייהם של מוסדות אחרים. שכר לימוד שנתי של Payscale ההחזר על ההשקעה (ROI) הדו"ח מוצא אדלפי עם שיעור שנתי הגבוה ביותר ROI - כאשר הסיוע הכספי הוא הבנתי ב-מכל מכללה על לונג איילנד. בוגרי Adelphi חווים תשואה שנתית של 10.6% החזר ROI ועל תשואה נטו של 30 שנה בסך 545,000 דולר.

רמות ניהול גבוהות

Adelphi University של רוברט B. Willumstad בית הספר לעסקים הוא מדורגת מס '16 בין ניהול העליון מעלות תואר שני 25 תוכניות MBA בניו יורק לשנת 2017 והוא מדורגת בין מובילים מעלות ניהול "25 Top סטודנט לתואר ראשון ניו יורק עסקים בתי ספר בשנת 2017. Adelphi של MBA מוכר על "שילוב של מצוינות חינוכית ו affordability", בעוד תוכנית הלימודים שלה הוא מצוטט עבור הסמכות על ידי AACSB הבינלאומי ו ארצות הברית ועדת ההשכלה הגבוהה, כמו גם הדירוג היוקרתי שלה על ידי חדשות ארה"ב

אמון החינוך

הקרן לחינוך ציינו כי אדלפי הוא "ה -25 הגבוה ביותר בשיעורי הסיום של הסטודנטיות ההיספאניות בקרב המוסדות הפרטיים". הדו"ח שכותרתו "הגברת שיעור התואר על ידי שיפור שיעורי הסיום וסגירת הפערים עבור סטודנטים היספאנים" - הודתה כי אדלפי השיגה הישגים חזקים בשיפור התוצאות לתלמידים הלטינו.

האומות המאוחדות

ב -2003 אישרה ועדת האו"ם לארגונים לא ממשלתיים של מחלקת ההסברה הציבורית את אדלפי כארגון לא-ממשלתי, מתוך הכרה במחויבותה של האוניברסיטה להביא את המודעות העולמית לנושאים בינלאומיים ולאו"ם לקהילת האוניברסיטה. הציבור."

הכשרת מורים לחינוך מ - NYCDOE

אדלפי קשר עם בית ספר אזורי אחר עבור האחוז הגבוה ביותר של המורים - 12 אחוזים - נחשב יעיל מאוד לשיפור הסטודנט על מתמטיקה סטנדרטית בדיקות אנגלית בין הכיתה הרביעית והשמינית בתוכנית הכנת מורים דוחות של מחלקת החינוך של ניו יורק. ההכרה הזאת נכתבה ב"וול סטריט ג'ורנל "ובאתר" פוליטיקו ".

מגזין

אדלפי הוצג במגזין MyMajors כאחד מ -20 בתי הספר המובילים עם המגמות המתאימות ביותר. סטודנטים פוטנציאליים לקחת את החידון MyMajors ו מתאימים לבתי ספר ממסד הנתונים שלהם של 7,200 מכונים להשכלה גבוהה.

סקירה שמיעה

סקירת השמיעה בשם Adelphi University ושותפיה לד"ר לונג איילנד של אודיולוגיה (Au.D.) קונסורציום כדי הטובה ביותר שלה רשימת שמיעה מקצועני בריאות.

מועדון סיירה

קמפוס גארדן סיטי הראשי של אדלפי הוא ארבטום רשום, חלק מהסיבה של מועדון סיירה בשם האוניברסיטה "בית ספר מגניב".

מוסד להשכלה גבוהה ממוסד להשכלה גבוהה

מכללת אדלפי ללימודים מקצועיים ומתמשכים (לשעבר מכללה אוניברסיטאית) היא חברה במועצת הלמידה למבוגרים וללמידה חוויתית (CAEL) של מוסדות למבוגרים למבוגרים (ALFI). המכללה ללימודים מקצועיים וממשיכים היא רק אחד משלושת המוסדות החברים בארגון ALFI במדינת ניו יורק.

מדריך לתואר שני בניהול משאבי אנוש

ניהול חירום תואר תוכנית מדריך מדורגת Adelphi University # 10 כמו מכללה העליון לניהול תואר שני חירום באינטרנט מעלות.

בחירת הנשים

פרס בחירת הנשים כלל את Adelphi University כאחת מ -300 המכללות הגבוהות ביותר לנשים, על בסיס קריטריונים הכוללים בטיחות בקמפוס, מוניטין, יחס סטודנט לסגל, עומק השכלה ושיעורי סיום של ארבע שנים.

סקר קריירה

Adelphi University כבר שם את הרשימה של למעלה 50 בתי ספר בארה"ב עבור משחק עיצוב ופיתוח על ידי אנימציה קריירה סקירה.

המרכז הטוב ביותר לאמנויות הבמה בארה ב "

ClickitTicket בשם אדלפי PAC אחד 35 הטוב ביותר באמנויות הבמה מרכזי לאמנויות במדינה, בצטטו הטכנולוגיה שלה מעולה ויצירתיות.

טופ 50 אונליין תוכניות ניהול הספורט

Adelphi University כבר שם את הרשימה של למעלה 50 באינטרנט של מאסטר באינטרנט של למעלה ב ספורט ניהול תוכניות 2018 על ידי חינוך עסקי מקוון קריירה מדריך ניהול העליונה מעלות.

בהתייחסו להבדלים יוצאי הדופן של בית הספר, אדלפי גאה לעמוד במוניטין שלו באקדמיה, באתלטיקה, בחוויה חווייתית ובהחזר על ההשקעה. האוניברסיטה תמשיך לאתגר את עצמה להציע הזדמנויות למידה ושירותים יוצאי דופן המאפשרים לתלמידים ולקהילתנו כולה לגדול.

המורה של אוגוסט 2016 הכי טוב עבור מכללות עבור מאסטר בחינוך מדורגת Adelphi University No.13 ברשימה שלהם מתוך 352 בתי הספר במוסדות.

קרן קרנגי לקידום ההוראה בחרה ב -115 מכללות ואוניברסיטאות בארה"ב עבור סיווג אירועי 2010 שלה. Adelphi University היתה מקבלת.

על חדשות ארה"ב

פורבס מדרג את Adelphi University מס '381 ברשימת המכללות המובילות באמריקה.

Adelphi University במבט מהיר

אוניברסיטת מטרופולין מודרנית עם גישה מותאמת אישית ללמידה גבוהה.

Adelphi University היא Adelphi University מחקרית בעלת תואר ראשון, בעלת תואר ראשון, בעלת תואר ראשון, בעלת תואר ראשון, בעלת תואר דוקטור, בעלת תואר ראשון, בעלת תואר אקדמי ומדעי הרוח, מקצועות עיסקיים וחינוכיים ובריאות. . אדלפי מוקדש לשינוי חיי התלמידים באמצעות שיעורים קטנים, למידה מעשית ודרכים חדשניות לתמוך בהצלחת התלמידים.

נוסדה ב ברוקלין בשנת 1896, אדלפי היא האוניברסיטה היפה ביותר של לונג איילנד פרטית coeducational. היום אדלפי משרתת כמעט 8,000 תלמידים בקמפוס הראשי היפה שלה בגארדן סיטי, ניו יורק, במרחק של 23 ק"מ בלבד מהזכויות התרבותיות וההתמחות של ניו יורק - ובמתקני למידה דינאמיים במנהטן, עמק ההדסון וסאפוק קאונטי, וכן באינטרנט.

יותר מ -100,000 בוגרי אדלפי רכשו את המיומנויות כדי לשגשג מבחינה מקצועית כאזרחים פעילים, אכפתיות, מה שהופך את חותמם על האוניברסיטה, הקהילות שלהם והעולם.

היסטוריה של Adelphi University

ראה כיצד אדלפי הפך למוסד רב עוצמה.

שורשיו של Adelphi University מגיעים עד 1863 וייסודו של אקדמיית אדלפי, בית ספר מכינה פרטי בברוקלין, ניו יורק. האקדמיה התאגדה בשנת 1869 וחבר הנאמנים שלה היה אחראי על הקמת מוסד מחלקה ראשונה להכשרה רחבה ומקיפה ביותר, ולהפוך את יתרונותיו לנגישים ככל האפשר למספר הגדול ביותר של האוכלוסייה שלנו. בית הספר קיבל במהרה מוניטין של תוכנית הלימודים החדשנית שלו, במיוחד בתרבות הפיזית ובחינוך לגיל הרך.

מינויו של צ'רלס ה. ליברמור, דוקטור, כראש האקדמיה ב- 1893, היה רגע חשוב בהיסטוריה של אדלפי. מימוש העיר ברוקלין היה ללא מכללת אמנויות ליברליות, Levermore לנצל את ההזדמנות להקים מכללת אדלפי. באמצעות מאמציו של טימותי וודרוף, סגן מושל מדינת ניו יורק ונשיא עתידי של חבר הנאמנים של אדלפי, קולג 'אדלפי, עם 57 סטודנטים ו -16 מדריכים, הוענק לאמנת צ'ארטר - אחת מהמנות הראשונות המוקנות למכללה לחינוך על-ידי חבר הנאמנים של מדינת ניו-יורק - ב- 24 ביוני 1896. מעתה ואילך היו תעודות שהונפקו על חותמות מכללת אדלפי ואוניברסיטת מדינת ניו יורק ונחתמו על-ידי קציני המכללה ועל ידי הקנצלר ו מזכיר האוניברסיטה. במשך 25 השנים הבאות, האקדמיה נותרה שלמה אך נפרדת מהמכללה.

במהלך 100 השנים הבאות גדל אדלפי והשתנה באופן משמעותי. בשנת 1929, Adelphi University הפכה למוסד הפרטי הראשון, המשולב של ההשכלה הגבוהה בלונג איילנד. מאז, למעלה מ -100 אלף תלמידים עברו את דלתותינו, והותירו את חותמם על האוניברסיטה והעולם שמעבר לה.

היום, אדלפי משגשגת. המכללות ובתי הספר שלנו כוללים את המכללה לאמנויות ומדעים; בית הספר לפסיכולוגיה ע"ש גורדון פ. מכללת הכבוד; בית הספר למנהל עסקים ע"ש רוברט ב. בית הספר לחינוך ע"ש רות ש 'עמון; בית הספר לסיעוד; בית הספר לעבודה סוציאלית; ואת המכללה למקצועות ולימודים מתמשכים. השקענו מחדש את הקהילה האקדמית שלנו והשקענו בעתיד. הפקולטה שלנו מובילה את הדרך להבטיח לתלמידים שלנו לקבל את החינוך הטוב ביותר באזור, כי אדלפי ממשיך לשמש משאב חיוני הקהילות המקומיות שלנו. כאשר אנו הופכים את התוכנית האסטרטגית שלנו לחזון לעתידנו, קהילת הקמפוס הגיעה יחד כדי להשיג מטרות הדדיות מרוכז על מלגה והישגי התלמידים.

בעוד האוניברסיטאות ברחבי הארץ כבר ביטול סגל, שכר אדלפי יותר מ 280 פרופסורים חדשים מאז 2001. סך מלא במשרה חלקית במשרה חלקית סגל 956, עם סטודנט / יחס הפקולטה של ​​10: 1. כדי להבטיח שלמדענים שלנו יש את המשאבים הדרושים כדי להשיג את מטרותיהם, השקענו מיליוני דולרים בתשתיות. יש לנו שיפוץ המתקנים שלנו; שדרג את הטכנולוגיה שלנו ויצר כיתות חכמות; שיפר באופן דרמטי את הספריות שלנו - הן מתקנים והן קולקציות; והשקיעו בציוד חדש, כולל לייזר חדשני לשתי מעבדות פיסיקליות חדשות, מיקרוסקופ סריקה אטומי ומכונת תהודה מגנטית גרעינית לתוכנית הכימיה, פסנתרים חדשים מסטיינוויי

חוקרים ברחבי האוניברסיטה עושים תרומות משמעותיות לדיסציפלינות שלהם. בשנים האחרונות, חברי סגל אדלפי הוכרו כחוקרי פולברייט והרטפורד, וקיבלו מימון מהקרן הלאומית למדעי הרוח, המכון הלאומי לבריאות והקרן הלאומית למדע. בית הספר לעבודה סוציאלית מוכר עבור הזמן המקסימלי שבו מעניקה הסוכנות. למעשה, בית הספר לעבודה סוציאלית קיבל הסמכה מחדש ללא המלצות לשיפור של הוועדה להערכת האתר של המועצה לעבודה סוציאלית, ומסמך הלימודים העצמאיים של בית הספר הרשים את המועצה בכך שהיא משמשת כעת כמודל בהדרכות להכשרה מחדש עבור תוכניות אחרות.

נכון לעכשיו, כ -8,000 תלמידים משגשגים בכיתות שלנו, בתוכניות שלנו, על מגרשי הספורט שלנו בקמפוס הראשי של גארדן סיטי ובמרכזים במנהטן, האופאוג ופוגקיפסי. התלמידים שלנו המשיכו להשיג פרסים והכרה לאומית על מלגתם, שירותם ומנהיגותם.

אדלפי מבקש גם לשרת את היישוב, המדינה והאומה באמצעות המחקר והפרקטיקה של הסגל שלה; התחזקות הקשרים בין בתי הספר המקצועיים לבין הקהילה; הצגה של אירועי תרבות מכובדים בקמפוסים; ובעיקרו של דבר, את החינוך של דור של מנהיגים עתידיים ואזרחים בעלי ידע, אנשי מקצוע וחברי הקהילה.

Adelphi University משלחת וחזון

הצהרת משימה

האוניברסיטה שלנו הופכת את חייהם של כל התלמידים על ידי יצירת סביבה ייחודית של קוהרנטיות אינטלקטואלית, מחקר, יצירתיות ומעורבות קהילתית עמוקה על פני ארבעה תחומים מרכזיים: אמנות ומדעי הרוח, STEM ומדעי החברה, המקצועות, בריאות ואיכות חיים.

חָזוֹן

נהפוך למנהיג מכובד ארצי - נושא רגיל - להגדרת הערך המעשי והאישי של החינוך לתלמידים, לסייע להם להגדיר את הצלחתם בכיתה, בקמפוס, בקריירה ובקהילות, ומעבר לכך.

ערכים

אנו מודרכים על ידי שישה ערכי ליבה המדגימים את סוג הקהילה שאנו מבקשים ליצור:

 1. מצוינות אקדמית
 2. יצירתיות וחדשנות
 3. קהילה ושיתוף פעולה
 4. מודעות גלובלית ומגוון
 5. כבוד הפרט
 6. אמת ויושרה

מוסד לימודים זה גם מציע:

Advanced Certificate

Adelphi University

היכונו לקריירה מתגמלת מאוד עם תוכניות הסמכה מתקדמות מקוונות באוטיזם ובמחלות קשות או מרובות (ASMD מתקדם) והפרעות אוטיזם בספקטרום (Advanced ASD) המוצעות על ידי בית הספר לחי ... [+]

להרוויח מומחיות, להרוויח הכרה ולהגדיר את עצמך לקידום הקריירה עם תוכניות האישור שלנו.

היכונו לקריירה מתגמלת מאוד עם תוכניות הסמכה מתקדמות מקוונות באוטיזם ובמחלות קשות או מרובות (ASMD מתקדם) והפרעות אוטיזם בספקטרום (Advanced ASD) המוצעות על ידי בית הספר לחינוך ע"ש רות ש 'עמון. התוכניות מספקות לך חוויית לימוד עשירה במיוחד, ידע שניתן להחיל באופן מיידי על מקום העבודה, ואישורי חינוך חשובים.

הם גם מציעים הזדמנות ייחודית ללמוד עם ולהשיג תובנות של סטיבן שור, Ed.D., אקדמיה בעל שם ארצי וחבר סגל Adelphi University המומחיות שלו הוא הודיע ​​באופן מלא על ידי הניסיון שלו חי על הספקטרום האוטיזם.... [-]

ארצות הברית Garden City
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית חלקית
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Adelphi University

היכונו לקריירה מתגמלת מאוד עם תוכניות הסמכה מתקדמות מקוונות באוטיזם ובמחלות קשות או מרובות (ASMD מתקדם) והפרעות אוטיזם בספקטרום (Advanced ASD) המוצעות על ידי בית הספר לחי ... [+]

להרוויח מומחיות, להרוויח הכרה ולהגדיר את עצמך לקידום הקריירה עם תוכניות האישור שלנו.

היכונו לקריירה מתגמלת מאוד עם תוכניות הסמכה מתקדמות מקוונות באוטיזם ובמחלות קשות או מרובות (ASMD מתקדם) והפרעות אוטיזם בספקטרום (Advanced ASD) המוצעות על ידי בית הספר לחינוך ע"ש רות ש 'עמון. התוכניות מספקות לך חוויית לימוד עשירה במיוחד, ידע שניתן להחיל באופן מיידי על מקום העבודה, ואישורי חינוך חשובים.

הם גם מציעים הזדמנות ייחודית ללמוד עם ולהשיג תובנות של סטיבן שור, Ed.D., אקדמיה בעל שם ארצי וחבר סגל Adelphi University המומחיות שלו הוא הודיע ​​באופן מלא על ידי הניסיון שלו חי על הספקטרום האוטיזם.... [-]

ארצות הברית Garden City
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית חלקית
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית

Associate Degrees

Adelphi University

עמית Adelphi University מקוון של המדע במינהל שירותי חירום (AS ב ESA) במהירות מספק לך את אבני הבניין להיכנס או להתקדם בתחום דינמי, מאתגר ומתגמל. אתה לא רק לרכוש ידע מעשי ו ... [+]

למד מה שנדרש כדי להיות מוכן לכל דבר - ולקחת את החינוך ואת הקריירה לשלב הבא.

עמית Adelphi University מקוון של המדע במינהל שירותי חירום (AS ב ESA) במהירות מספק לך את אבני הבניין להיכנס או להתקדם בתחום דינמי, מאתגר ומתגמל. אתה לא רק לרכוש ידע מעשי ומיומנויות כי אתה יכול מיד ליישם את העיסוק, הקהילה והחיים, אלא גם קריירה- boosting אישורים.

תוכנית הלימודים המתקדמת ביותר שלנו בתכנון כל הסיכונים חלה על תחומי עיסוק, ארגונים, תעשיות ומגזרים, פתיחת דלתות לתעסוקה מגוונת בתחום שירותי החירום. הוא פותח ונלמד על ידי אנשי חינוך מובילים, חוקרים ומתרגלים, רבים מהם בעלי ניסיון רב בקו הקדמי בניהול אירועים מתוכננים ולא מתוכננים, כולל ביקורים נשיאותיים, פגישות בינלאומיות, פיגועים, מגיפות בריאות, מצבי חירום ותחבורה.... [-]

ארצות הברית Garden City
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית חלקית
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית

Certificate

Adelphi University

Adelphi University Online בוגר הסמכה וניהול חירום ביעילות וביעילות מציידת תלמידים עם ידע ומיומנויות החלים על כל משמעת ותעשייה רק ​​שנה אחת. כפי שמראים האירועים האחרונים, ... [+]

קבל ידע, מיומנויות ותובנות ממובילי התעשייה ולהרוויח קריירה- boosting אישורי- על לוח הזמנים שלך.

Adelphi University Online בוגר הסמכה וניהול חירום ביעילות וביעילות מציידת תלמידים עם ידע ומיומנויות החלים על כל משמעת ותעשייה רק ​​שנה אחת. כפי שמראים האירועים האחרונים, מנהלים בארגונים מכל הגדלים וכל אזור צריך להיות מוכן כאשר חירום מכה. לא משנה מה העיסוק שלך, להרוויח את ניהול החירום שלך אישור מקוון מ Adelphi מאפשר לך ליישם עקרונות ניהול חירום למקום העבודה שלך, הקהילה והחיים.... [-]

ארצות הברית Garden City
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית חלקית
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Adelphi University

Adelphi University בנתה באיכות גבוהה, אקדמי מקוון קפדני אנגלית לתרגום ספרדית לימודי תעודה תוכנית לספק לאנשים דו לשוניים עם הזדמנות במהירות ובנוחות לפתח מיומנויות כי הם בי ... [+]

לחדד מיומנויות דו לשוני שלך בוגר מוכן לנצל הזדמנויות קריירה בתחום המתרחב במהירות.

Adelphi University בנתה באיכות גבוהה, אקדמי מקוון קפדני אנגלית לתרגום ספרדית לימודי תעודה תוכנית לספק לאנשים דו לשוניים עם הזדמנות במהירות ובנוחות לפתח מיומנויות כי הם ביקוש גבוה.

התוכנית פתוחה לציבור. אתה לא צריך להיות תלמיד אדלפי להירשם לקורסים והוא יכול לגור בכל מקום בעולם. את מלוא מקוון, מדריך מובל noncredit אנגלית / ספרדית תעודת מכין את הבוגרים לקחת את האגודה האמריקאית למתרגמים (ATA) בחינת הסמכה, והוא יכול להסתיים בתוך שישה עד שמונה חודשים.... [-]

ארצות הברית Garden City
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית חלקית
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
כתובת
1 South Ave
NY 11530 Garden City, New York, ארצות הברית
Website