קרא את התיאור הרשמי


ה בית הספר לשירות בינלאומי (SIS) באוניברסיטה האמריקאית מבין כי האתגרים הגלובליים המורכבים מחייבים פתרונות בין-תחומיים משותפים. הקהילה SIS מגוונת מאוחדת על ידי הרעיון של שירות.

צוות המומחים, הצוות התומך ורשת של עמיתים מוכשרים מכינים סטודנטים לקריירה בעניינים בינלאומיים, תוך שימת לב לרגישות והבנה בין-תרבותית, מומחיות מקצועית ומיומנויות אנליטיות חזקות. SIS מדורגת באופן עקבי כבית הספר העליון עשר של עניינים בינלאומיים על ידי מגזין החוץ מדיניות.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

American University - School of International Service (SIS)

תואר שני ביחסים בינלאומיים משלב תורת היחסים הבין-לאומית המתקדמת ושיטות עם ריכוז בפתרון גלובלי לביטחון וסכסוכים, או לפיתוח בר-קיימא בינלאומי. ... [+]

ה מורה מקוון לאמנויות ביחסים בינלאומיים תוכננה במיוחד על מנת לספק לתלמידים בסיס לנושאים מתקדמים בתחום היחסים הבינלאומיים, וכן התמחות בתחום מקצועי בין תחומי. הריכוזים הנוכחיים כוללים אבטחה גלובלית & פתרון סכסוכים, ופיתוח בר קיימא הבינלאומי.

סטודנטים וחברי סגל מתקשרים בזמן אמת במהלך שיעורים מקוונים בשידור חי באינטרנט, באמצעות פלטפורמת ועידות וידאו חדשנית. הסטודנטים צפויים להשלים את הקורסים והקריאה לקראת המפגשים הקטנים והחיים.... [-]

אנגלית
תכנית מלאה
מקוון
למידע נוסף באנגלית