קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת UNICAF במבט מהיר

אוניברסיטת Unicaf היא אוניברסיטה עצמאית פאן אפריקאית, מוכרת, המשלבת את מיטב מרכיבי החינוך הבינלאומי, ומציעה הכשרה איכותית ברמה בינלאומית.

לאוניברסיטה יש קמפוסים סניפים או מרכזי למידה ב 9 מדינות שונות באפריקה והיא רשומה ואושרה על ידי המועצה הלאומית להשכלה גבוהה (NCHE) במלאווי והרשות להשכלה גבוהה של זמביה (HEA).

אוניברסיטת Unicaf רודפת מצוינות בהוראה, הישגי תלמידים וסיפוק בסביבה אקדמית משופרת. האוניברסיטה שואפת להפוך לאוניברסיטה המובילה באפריקה שמדרום לסהרה, מוכרת בזכות תרומתה הבולטת להוראה, למידה ומחקר.

קמפוסים של אוניברסיטת יוניקף מציעים לסטודנטים את ההזדמנות להרוויח באיכות גבוהה מוכשרים ברמה בינלאומית בעלות נמוכה מאוד. אוניברסיטת Unicaf שואפת להציע לתלמידים הזדמנות להגדיל את הידע שלהם ואת הכישורים האישיים, לקדם את הקריירה שלהם ולבנות את חייהם הם חולם.

אוניברסיטת Unicaf מציעה תוכניות מקוונות באופן מלא, כמו גם תוכניות המוצעות באמצעות בלנדד למידה באחד הקמפוסים שלה מרכזי למידה. בנוסף בקמפוסים של הסניף, הסטודנטים יכולים לקיים מפגש פנים אל פנים וליהנות ממספר שירותים כגון גישה לספריות דיגיטליות, הרצאות ציבוריות, סמינרים ומספר פעילויות חברתיות.

האוניברסיטה מנצלת שותפויות של UNICAF עם אוניברסיטאות בינלאומיות מוכרות, כגון אוניברסיטת סאות 'ויילס, אוניברסיטת ניקוסיה ומרימאונט קליפורניה, להציע תארים תחרותיים בעלי תואר בינלאומי במחירים סבירים. הסטודנטים גם נהנים מהקורסים בקמפוסים, המוצעים על ידי אוניברסיטת יוניקאף עצמה.

UNICAF הוא אחד המלגות הנדיבות ביותר תוכניות זמין. התכנית תומכת בתלמידים הממוקמים באפריקה ומספקת הזדמנויות ללימודים לקראת תוכניות שונות ללימודי מרחק מרחוק המוענקות על ידי אוניברסיטאות אירופאיות, בריטיות ואמריקאיות. נכון לעכשיו, UNICAF מספק מלגות עבור תוכניות מקוונות המוצעים על ידי אוניברסיטת דרום ויילס בבריטניה, אוניברסיטת ניקוסיה באיחוד האירופי ואת אוניברסיטת מרימאונט קליפורניה בארה"ב.

בשני העשורים האחרונים, המוסדות השותפים שלנו מציעים מלגות לסטודנטים בינלאומיים. תלמידים מצליחים היו מסוגלים לתרום תרומה משמעותית למחוזות הבית שלהם ברמה הגבוהה ביותר.

תוכנית המלגות של UNICAF הוקמה במטרה להציע לסטודנטים מוכשרים מחוננים את האפשרות לקדם את השכלתם על ידי לימוד לקראת הסמכה בינלאומית מוכרת בעלות נמוכה בהרבה.

החזון שלנו

אוניברסיטת Unicaf שואפת להיות תורם מוביל למצוינות בחינוך שלישוני ובמחקר במדינות אפריקה.

המשימה שלנו

כדי לסייע לתלמידים להיות אנשים משכילים, להשיג את המטרות האקדמיות והמקצועיות שלהם ולטול על עצמם תפקידים אחראיים בעולם המשתנה של תלות הדדית גלובלית; לקדם מחקר וליצור ידע; להיות בשירות החברה באמצעות הפצה ויישום של ידע, כמו גם באמצעות שותפויות חדשניות עם עסקים ומוסדות החברה האזרחית.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Unicaf University (ZM)

תואר שני במנהל עסקים מסייעים להתחקות אחרת המסלול להצלחה עבור כל תלמיד או מקצועי. אוניברסיטת Unicaf מהמדרגה הראשונה MBA מכינה את דרך בוגריה עבור העסק בדרישה ומספקת הזדמנוי ... [+]

תואר שני במנהל עסקים מסייעים להתחקות אחרת המסלול להצלחה עבור כל תלמיד או מקצועי. אוניברסיטת Unicaf מהמדרגה הראשונה MBA מכינה את דרך בוגריה עבור העסק בדרישה ומספקת הזדמנויות מצוינות סטודנטים שאפתנים או נכסים עסקיים כדי לשפר את הקריירה שלהם. בנוסף, MBA הוא אידיאלי עבור אנשים המעוניינים להתחיל את העסק שלהם, כפי שהוא מציע סיכויים מצוינים עבור תעסוקה בעתיד.

במהלך התוכנית מאסטר יכירו התלמידים את הידע החיוני הקשור לעסק, כולל מיומנויות על מנהיגות, ניהול אסטרטגי ופיננסי, פיתוח מקצועי, שיטות מחקר ומסחר.... [-]

קפריסין קפריסין ברשת
הרשמה פתוחה
צָרְפָתִית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית

UNICAF is by your side on the road to success

UNICAF Scholarship Programme

כתובת מיקום
UNICAF Building 52 Famagusta Avenue
Larnaca, לרנקה, 6019 CY
כתובת מיקום
1745 Broadway
New York, ניו יורק, 10019 US
מדיה חברתית
כתובת מיקום
265 Mesogeion Ave,
Neo Psychico

Athens, מרכז אתונה, GR
כתובת מיקום
31A Economu Cezarescu Street,
Sector 6

Bucharest, בוקרשט, 060754 RO
כתובת מיקום
Kemp House, 152 City Road
London, אַנְגלִיָה, EC1V 2NX GB
כתובת מיקום
No.39 Lebanon Street, 6th Floor
El Mohandessin

Cairo, נפת קהיר, EG
כתובת מיקום
Ghana Christian University College
Off Dodowa Amrahia Main Road
P.O. BOX AF 919
ADENTA

Accra, אזור אקרה רבתי, GH
כתובת מיקום
Unit 1 Shopers Mall (Opposite Fame & Shoprite), Area 4, Plot 67
Lilongwe, אזור מרכזי, MW
כתובת מיקום
5th Floor, Wing A,
Cybertower 1,
Ebene Cybercity

Port Louis, מחוז פורט לואי, MU
כתובת מיקום
West Park Suites,
7th Floor, Ojijo Road,
opp. Parklands Police Station

Nairobi, מחוז ניירובי, KE
כתובת מיקום
Plot 10 Peace Avenue, Oshorun Heritage Estate, Off Channels TV Avenue, Isheri North
Lagos, לאגוס, NG
כתובת מיקום
Km-4, Hodan Mogadishu
Mogadishu, בנאדיר, SO
כתובת מיקום
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres,
Lusaka,

Lusaka, מחוז לוסאקה, ZM
כתובת מיקום
Jordan-Irbid – Alabrar neighbourhood
Irbid, נפת עירביד, JO
כתובת מיקום
Cyprus Online, CY