קרא את התיאור הרשמי

מאז 2013, ה- DMAC שלך (Digital Marketing Academy) היה מוסד למידה מקוון מוביל המתמחה בסיוע לסטודנטים בארה"ב, קנדה ובעולם, להתכונן לקריירה דיגיטלית מדיה חברתית שיווק.

הקורס המקוון שלנו נוצר על ידי מומחים מדיה דיגיטלית מדיה חברתית שעובדים יום יום סוכנויות השיווק הדיגיטלי אשר mandated לשמור על קשר עם האחרונה שיווק דיגיטלי שיטות עבודה מומלצות ועדכוני התעשייה. הקורס נוצר כדי לספק סקירה מעשית יחד עם אסטרטגיה מפורטת ויישום תובנה. הקורס הזה הוא לא על תיאוריה אלא על יישום העולם האמיתי.

ב- DMAC שלך , יצאנו ליצור חוויית למידה מקוונת מקיפה שתאפשר לכל מי שיסיים את הקורס שלנו לעבוד בתחום הדיגיטלי

עם זאת, אנו גם מבינים כי לוקח קורס מקוון מפורט בקצב שלך עשוי לדרוש כמות ניכרת של משמעת להתמקד. בהתאם לכך, אנו מספקים לכל תלמיד מאמן הצלחה אישי משלו. מאמני ההצלחה שלנו זמינים לסטודנט בכל יום עסקים, והם יתקשרו עם התלמיד בכל פעם שהתלמיד דורש זאת או כאשר המאמן חש שכל הנחיה נדרשת על סמך התקדמות התלמיד ותוצאות החידון.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

your Digital Marketing Academy

קורס מוסמך שיווק דיגיטלי מקצועי אכיר לך את כל המושגים מפתח שיווק דיגיטלי ושיטות מומלצות: מ מדיה חברתית וחברתית שיווק בדוא"ל, שיווק PPC (Google מודעות) ו- SEO (אופטימיזציה ... [+]

בתחילת 2019, האוכלוסייה העולמית של משתמשי אינטרנט פעילים היה 4.4 מיליארד אנשים. לא פחות מ 3.5 מיליארד אנשים היו פעילים מדיה חברתית משתמשים.

בין אם אתה מתחיל מלא, בעל עסק או שיווק מקצועי מחפש upskill, זו תוכנית שיווק דיגיטלי מושלם בשבילך.

קורס מוסמך שיווק דיגיטלי מקצועי אכיר לך את כל המושגים מפתח שיווק דיגיטלי ושיטות מומלצות: מ מדיה חברתית וחברתית שיווק בדוא"ל, שיווק PPC (Google מודעות) ו- SEO (אופטימיזציה למנועי חיפוש).... [-]

קנדה טורונטו ארצות הברית ניו יורק סן פרנסיסקו  + 1 יותר
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית חלקית
30 שעות
מקוון
למידע נוסף באנגלית
your Digital Marketing Academy

פייסבוק נוסדה בשנת 2004 ו Instagram נרכשה על ידי פייסבוק בשנת 2012. הם לטעון את שתי פלטפורמות מדיה חברתית החזקים ביותר כיום מנקודת מבט שיווקית. רוצה לדעת כיצד לבנות מסע פ ... [+]

פייסבוק נוסדה בשנת 2004 ו Instagram נרכשה על ידי פייסבוק בשנת 2012. הם לטעון את שתי פלטפורמות מדיה חברתית החזקים ביותר כיום מנקודת מבט שיווקית. רוצה לדעת כיצד לבנות מסע פרסום מוצלח של Facebook ו- Instagram? הפייסבוק שלנו ואת Instagram קורס מזורז נועד ללמד אותך איך לפרסם על שתי פלטפורמות מדיה חברתית פופולרי. לאחר נטילת הקורס שלנו תוכל להגיע כמה 2.62 מיליארד משתמשים העוסקים באופן פעיל עם תוכן כמו שלך.

מי היה קורס זה עשה עבור?... [-]
קנדה טורונטו ארצות הברית ניו יורק סן פרנסיסקו  + 1 יותר
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית חלקית
10 שעות
מקוון
למידע נוסף באנגלית
your Digital Marketing Academy

ב DMAC שלך, יצאנו ליצור חוויית למידה מקוונת מקיפה שתאפשר לכל מי לוקח את הקורס שלנו לעבוד דיגיטלי ... [+]

ב DMAC שלך, יצאנו ליצור חוויית למידה מקוונת מקיפה שתאפשר לכל מי לוקח את הקורס שלנו לעבוד דיגיטלי

הקורס המקוון שלנו נוצר על ידי מומחים מדיה דיגיטלית מדיה חברתית שעובדים היום יום ב סוכנויות שיווק דיגיטלי והם mandated לשמור על קשר עם שיטות השיווק הדיגיטלי האחרונה העדכונים העדכניים ביותר בתעשייה. הקורס מספק סקירה מעשית יחד עם אסטרטגיה מפורטת צעד אחר צעד ניהול מסע הפרסום תובנה.

תוכנית הלימודים כוללת כמובן 16 סעיפים ו 80 מודולים.... [-]

קנדה טורונטו ארצות הברית ניו יורק סן פרנסיסקו  + 1 יותר
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
30 - 40 שעות
מקוון
למידע נוסף באנגלית

your Digital Marketing Academy