Fundación Universitaria Popayán - Univida

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

היחידה האקדמית הווירטואלית והמרחקית - UNIVIDA

100% השכלה גבוהה וירטואלית באיכות וירטואלית

118884_Banner-quienes-somos-19.jpg

המשימה

לתרום לגיבוש אינטגרלי של אנשים באמצעים המבוססים על שימוש ופיתוח של טכנולוגיות מידע ותקשורת המסכנים את מאמציהם בפיתוח בר-קיימא של האזור והמדינה; על בסיס התאמה מקצועית ואסטרטגיות פדגוגיות המבטיחות זאת. פרויקט בפעולות מוסדיות המחזקות את תהליכי החינוך של האזור והמדינה.

נוף

היחידה האקדמית הוירטואלית והמרחוק של UNIVIDA של הקרן האוניברסיטאית לפופאיאן, צריכה להיות אזור המוכר בביצועיו בתחומי החינוך הווירטואלי והמרחוק והקרנה חברתית, ולהפיק תוכניות על פי צרכים אזוריים, לאומיים ובינלאומיים. לשם כך, פיתוח התהליכים חייב להיות מבוסס על מסגרת של תקני איכות בינלאומיים, העונים על צרכי החינוך שקבע משרד החינוך הלאומי וגופי ההסמכה.

מדיניות איכות

היחידה האקדמית הוירטואלית והמרחוק של UNIVIDA, המחויבת להכשרה אינטגרלית של אנשים באמצעות שימוש בתקשורת ובהסתמך על כישרון אנושי מתאים, מבקשת את שביעות רצונם של לקוחותיה באמצעות יישום של תהליך אפקטיבי בכפוף לשיפור מתמיד, אשר תואם לתקנות משפטיות ותקני איכות בינלאומיים.
ה- FUP וה- UNIVIDA, שהגשמו את המטרה להציע שירותי חינוך באיכות גבוהה על פי תקנים בינלאומיים, קיבלו את אישור ה- ISO 9001: 2008 שהוענק על ידי הארגון הבינלאומי Bureau Veritas, ב- 15 במרץ 2016.


באופן זה, מאומתת המחויבות שלנו לקהילה האקדמית ומציעה תהליכי התמקצעות מווירטואליות העומדת בתכונות האיכותיות ביותר, בלחיצה אחת.

יעדי איכות

  • שמור על תעודת האיכות ISO 9001: 2008 שהוענקה על ידי הלשכה וריטאס.
  • פיתוח תהליך יעיל ליצירת קורס וירטואלי המותאם לנורמות החוקיות.
  • החל שיפור מתמיד בתהליך יצירת קורסים וירטואליים ותהליכים אחרים התורמים למימוש הייעוד של UNIVIDA.

118886_Banner-educacion-virtual-19.jpg

מה זה חינוך וירטואלי?

"חינוך וירטואלי, המכונה גם" חינוך מקוון ", מתייחס לפיתוח תוכניות הכשרה שיש בהן מרחב סייבר כתרחיש הוראה ולמידה. (...) מנקודת מבט זו, חינוך וירטואלי הוא פעולה שמבקשת לקדם מרחבי אימונים, תוך הסתמכות על תקשוב כדי לבסס דרך חדשה של הוראה ולמידה. " (גברים- 2009).

במובן זה, חינוך וירטואלי מתייחס לתהליך שאינו מחייב את נוכחות התלמיד באותו זמן ובאותו מרחב להיות חלק מחוויה לימודית, באמצעות אסטרטגיה פדגוגית מקיפה.

כיצד מתודולוגיית הלימוד במצב וירטואלי?

המתודולוגיה המיושמת על ידי UNIVIDA היא למידה אלקטרונית, הידועה יותר בשם חינוך וירטואלי. במודל זה תפקיד המורה משתנה, הוא מנחה, רכז, מנחה, מתווך ומשתתף אחד נוסף. התלמיד הוא הגיבור של תהליך בניית הידע, מכיוון שהוא אינו מגיב להעברת תוכן, אלא לפיתוח שיתופי של הנושאים המוצעים המניבים ידע משמעותי. גמישות הזמן מנוהלת ואינה מצריכה להיות נוכחת בכיתה מסורתית, אלא דרך פלטפורמת למידה, במקרה זה, Moodle.

כמה זמן עלי להקדיש לתוכנית וירטואלית?

בווירטואליות יש להקדיש שעה לכל נושא. שני קורסים (מקצועות) מפותחים על פני חמישה שבועות, בסך הכל שישה מקצועות במשך 15 שבועות, שזה משך סמסטר אחד.

כל סטודנט אחראי לזמנם ולכן הקורסים יהיו זמינים בזמן בו התלמיד מעוניין לרשום אותם.

איך העבודות והסדנאות מתקיימות?

עבודות שיתופיות קיימות, אך במסגרת פילוסופיית עבודה עצמאית שבה תוכלו לבצע את פעילויותיכם באופן אוטונומי, מכיוון שתלמידים לא תמיד יופיעו בקנה אחד אחר לוח הזמנים. עם זאת, תרגילים כמו וויקי (אתרי אינטרנט שנבנו בשיתוף פעולה) ופורומים, בהם התלמידים תורמים לנושא בצורה לא סינכרונית, כלומר בזמנים שונים.

איך תהליך ההערכה?

ישנן פעילויות הערכה רבות, כולל: סדנאות, בחינות, שיטות בית, הסכמים עם מעבדות בדיקה, שיעורי בית, עבודות וכו '. נוכחות צ'ט, השתתפות בפורומים וגישה לרציף מוסיפים גם הם לציון התלמיד.

המורה הווירטואלי יעריך את העבודות השבועיות ואת ההערכה הסופית, המורכבת על ידי מערכת פעילויות אקדמיות.

119090_Banner-investigacion-19.jpg

מחקר

מחקר UNIVIDA הוא אחד התחומים העיקריים של עניין ופיתוח. לא רק מכיוון שמדובר ביחידה אקדמית, אלא מכיוון שאנו מאמינים באמונה שלמה כי פיתוח מיומנויות ועיצוב גישה מחקרית יספקו משאבים גדולים לאנשי מקצוע עתידיים שיוצרים איתנו.

אנו מחשבים את הפעילות הזו משתי שורות עבודה:

  • מחקר מכונן: אשר מפותח בתוכניות וירטואליות, וכן באמצעות מיטות זרעים בהן סטודנטים ומורים יכולים לפתח כישורי מחקר ויכולות באמצעות פעילויות משלימות שונות (סדנאות, משחק, ימי עיון וכו ').
  • המחקר עצמו: יישום פרויקטים שונים של מחקר, פיתוח וחדשנות (IDI), התמקדו בחינוך בתיווך תקשוב. זה כולל פיתוח תוכנה ויצירת משאבים חינוכיים, כמו גם השתקפות מתמדת על העבודה הפדגוגית שלנו.

מיקומים

פופאיאן

כתובת
פופאיאן, קוקה, קולומביה

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך