קרא את התיאור הרשמי

היסטוריה

ה אוניברסיטת למדעי הרוח וכלכלה בלודז הוקם בשנת 1993. זהו מוסד ללא כוונת הציבורית הגדולה של ההשכלה הגבוהה בפולין. בשנת 2007, באוניברסיטת צבר את הזכות דוקטורים הפרס בנושאים הבאים: בלשנות במחלקה למדעי הרוח, טכנולוגיית מידע במחלקה למדעים טכניים אמנות פלסטית במחלקה לאמנות. בשנת 2009, באוניברסיטת השיגה מעמד מכובד של האקדמיה.

חינוך ושיטות חדשות

באוניברסיטה יש יותר מ -20 פקולטות ומציע מגוון רחב של נושאים, כולל 4 קורסים באנגלית. התלמידים יכולים לבחור ללמוד כל של מעל 100 קורסים. תוכניות הלימוד של הקורסים מתעדכנים כל הזמן על פי דרישות השוק. בהתאם לדרישות ההתקנים החינוכיים האירופי AHE בלודז מיישם פרדיגמה חדשה של חינוך, מאופיינת: שיטות חדשות, תכנים חדשים, סגל הוראה חדש.

אחד המאפיינים הייחודיים ביותר של האוניברסיטה למדעי הרוח וכלכלה היא שכל היתרונות סטודנט מן גישה אישית לצרכים למידה. זה עוזר בפתרון משימות ובעיות בפניהם עם בדרך יצירתית וחדשנית. עבור כל שנת הלימודים אנו משתמשים בשיטה של ​​פרויקטים וסדנות, לפיו לתלמידים לפתח את כישוריהם, ולעצב עמדות הדרושות כדי להצליח בחיים ובקריירה. הודות למודל החדש של תלמידים מהחינוך גם לפתח את האישיות שלהם. במהלך הלימודים הן סדנאות, אשר משפרים מיומנויות תקשורת, פתרון קונפליקטים, שיתוף פעולה, או משא ומתן. את הפרויקטים הטובים ביותר מוענקים בארבע קטגוריות: פרויקט בתחום יזמות, פרו-חברתי פרויקט, הפרויקט התמקד בפיתוח האישי, פרויקט אמנותי.

סגל הוראה חדש

תוכנית חינוכית חדשה זו אנו יכולים להבין רק בזכות ההתלהבות והמחויבות של הצוות הצעיר שעבד לודז AHE. הם מקיימים שיעורים בשיטת פרויקט וסדנאות. הם עובדים עם יזמים, להכין פרויקטים שנלקחו בפועל של חיים כלכליים, חברתיים ותרבותיים. בין הפרויקטים המאורגנים על ידי תלמידים ניתן למצוא תערוכות רבות, קונצרטים, הרצאות חינוכיות, אירועי תרבות, מופעי מחול או צדקה. ההצלחות של פרויקטים אלה לגרום המלצות חיוביות של יזמים. סטודנטים בעבודת הפרויקט שלהם פותרים בעיות אמיתיות ובכך ליצור תיק משלהם המאשר יכול רכש.

מרכז וסביבה באוניברסיטת

האוניברסיטה למדעי הרוח וכלכלה בלודז ממוקם באתרי המפעל המאה ה -19. באותם השתמרו היטב, שוחזר קירות עם אווירה תעשייתית ייחודית מאורגנים חינוך, אירועים תרבותיים ועסקיים. סטודנטים ומרצים שלנו יש לרשותם חדרי הרצאות מאובזר, ספרייה, מעבדות מחשבים ומולטימדיה, אולפן רדיו, אולפני טלוויזיה, סדנאות מדע וגלריות התערוכה. יש גם קנטינה.

ה אוניברסיטת פולנית וירטואלי (Polski Uniwersytet Wirtualny) הוא חלק AHE. הפלטפורמה החינוכית PUW מספקת הזדמנויות להרוויח כישורים ללא צורך בנסיעות ושיבוש חובות היומיום או מחויבויות משפחתיות.

AHE צריך בית ספר טכנולוגיות חדישות המתגאה בהוצאת מצויד באופן מקצועי, אולפן טלוויזיה, מרפאת חוץ ובית הדפוס כמו גם הגדולים, בין בתי ספר שאינם ציבוריים באזור, הספרייה שהכניסה אליו חופשית. אנחנו הספר הראשון והיחיד בפולין המציע התמחות במערכות המיינפריים - וירטואליזציה, עסקה, גיור המוני וכו '

במשך 20 שנות ניסיון

שנת 2013 הייתה יוצאת דופן, משום האוניברסיטה חגגה יום השנה עשרים שלה. בעשורים שני אלה אפשרו אוניברסיטת למדעי הרוח וכלכלה בלודז להיות אחת האוניברסיטאות הפרטיות הגדולות בפולין.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • פולני

מוסד לימודים זה גם מציע:

Bachelor

AHE - The University of Humanities and Economics

בוגרי המחלקה הזאת לרכוש כישורים ומיומנויות בתחומי יזמות וניהול, חיוניות שיגור מוצלח בניהול חברה, ארגון או מוסד. התכנית שלנו גם מכוונת לכל מי שמעוניין בשיפור מיומנויות איש ... [+]

מטרה

בוגרי המחלקה הזאת לרכוש כישורים ומיומנויות בתחומי יזמות וניהול, חיוניות שיגור מוצלח בניהול חברה, ארגון או מוסד. התכנית שלנו גם מכוונת לכל מי שמעוניין בשיפור מיומנויות אישיות בקבלת החלטות עסקיות חריפות, ללא קשר לכיבוש.

תאור

שינויים כלכליים דינמי בדרך שבה ארגונים בשוק לתפקד כרגע להצביע על רמת הגוברת של מסחור מבוסס על כללים של מודל כלכלת השוק החופשי. כתוצאה מכך, קיים ביקוש גובר גם משכיל, מקצועיים ומנהלים מסוגלים לפעול להסתגל במהירות לשינויים מהירים בסביבה העסקית. הניהול החדשני עבור התמחות פיתוח עסקי שאנו מציעים מספק לתלמידי הזדמנות ייחודית לרכוש מיומנויות ויכולות רלוונטיות קריירה כמנהל מקצועי. בוגרים יהיו מאומני מיומנויות חשיבה יצירתית וחדשניות המאפשרות להם להגיע לפתרונות גאוניים אופטימליים המבוססים על עבודת צוות פרויקט.... [-]

פולין Łódź
אוקטובר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
6 סמסטרים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
AHE - The University of Humanities and Economics

מטרת הלימודים ב טכנולוגיית מידע היא להכין מומחים מודרניים מקיף משכילים. המוצע על ידי האקדמיה למדעי הרוח התוכנית לכלכלה היא התגובה האחרונה ומקורי ביותר של הכשרה אקדמית מעש ... [+]

תיאור

מטרת הלימודים זה היא להכין מומחים מודרניים ומשכילים מקיף. המוצע על ידי האקדמיה למדעי הרוח התוכנית לכלכלה היא התגובה האחרונה ומקורי ביותר של הכשרה אקדמית מעשית לדרישות של מערכת החינוך ואת הביקוש של שוק העבודה.

טכנולוגיית המידע שנערך באנגלית (on-line) הוא תחום הלימוד לכל הסטודנטים המעוניינים ברכישת ידע בשלוש ההתמחויות המוצעות:

טכנולוגיות תכנות גרפיקה ממוחשבת ומולטימדיה אמנות משחק וגרפיקה תלת מימדית ... [-]
פולין Łódź
אוקטובר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
7 סמסטרים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
AHE - The University of Humanities and Economics

רווק עיצוב גרפי לתואר להציע חוויה רחבה של עיצוב גרפי עם ההזדמנות להתמחות באחד משלושה מסלולים: תקשורת חזותית ומולטימדיה, צילום, אמנות משחק מחשב ועיצוב. ... [+]

לחשוב באופן יצירתי, לפתח פתרונות, להגיב לשינויים, להיות חדשני, לבדר ולהעניק השראה!

רווק עיצוב גרפי לתואר להציע חוויה רחבה של עיצוב גרפי עם ההזדמנות להתמחות באחד משלושה מסלולים: תקשורת חזותית ומולטימדיה, צילום, אמנות משחק מחשב ועיצוב. אנו שואפים לעודד גישה פתוחה אופקים, גמישה גישוש לעצב בסביבת לימודים תומכת. אתה תהיה הציג תחומים מרכזיים של עיצוב תקשורת, בניית אמון העיצוב שלך באמצעות פרויקטים וצוותים. באמצעות מגוון של סדנאות והרצאות, תוכלו להשיג מיומנויות בתחומים כגון עיצוב מולטימדיה, טיפוגרפיה, מיתוג, הדפס, עיצוב בתנועה. המחנכים מוכרים ואמנים ארציים.... [-]

פולין Łódź
אוקטובר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
6 סמסטרים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית

Zobacz, jak studiuje się na Akademii

Kreatywne Spotkania z Akademią -- odkrywamy talenty