קרא את התיאור הרשמי

עלינו

זיגוראת הינה ייחודית ומובחנת כבית ספר למנהל עסקים מפריע

 • מי אנחנו?

זיגוראת הוא בית ספר גלובלי לעסקים המתמקד בחדשנות וטכנולוגיה. אנו מציעים מגוון רחב של תוכניות, כולל מאסטרים, הכשרה ארגונית ואירועים, המותאמים לאנשי מקצוע ולצרכים עסקיים. התוכניות של זיגוראת הן דינמיות ומבוססות על הניסיון והידע של מועצת המנהלים, שהן מובילות בתעשייה הדיגיטלית. על ידי צוות רב תרבותי ומוכשר, המבקשים לשנות את המגזר החינוכי, לתרום להתפתחות החברה, באמצעות הכשרה משבשת ושינוי דיגיטלי.

 • מאיפה באנו?

Zigurat Global Institute of Technology הוא מוסד חינוכי מבוסס היטב, עם 16 שנות ניסיון בהכשרת אנשי מקצוע בתחום הבנייה, האדריכלות וההנדסה. בית הספר למינהל עסקים נוסד מניסיונו של זיגוראת ושאיפתו לספק הכשרה לעסקים ולאנשי מקצוע המעוניינים לקחת חלק בשינוי דיגיטלי, ומאפשר לנו להציע מגוון רחב יותר של מאסטרים ותוכניות, תוך התמקדות בתעשיות וברמות אחרות של הארגון.

חָזוֹן

כדי להיות התייחסות גלובלית לחדשנות עסקית מתמדת, מכובד כבית הספר לעסקים ייחודי ומפריע למצוינות חינוכית.

ערכים

אנו מאמינים בחינוך איכותי, המותאם לצרכים של סביבות טכנולוגיות וחדשניות. התוכניות שלנו מתוכננות כך מנהיגים עתידיים יכולים לנהוג את השינויים הדרושים לחברה טובה יותר.

 • גלוֹבָּלִי

מתוך מגוון המשתתפים שלנו למרצים והתוכניות של התכנית, לזיגוראת יש גישה גלובלית בכל היבט. בשל המגוון הרחב של המגזרים והאפשרויות לבניית התוכנית הנכונה עבור המשתתפים שלנו, אנשי מקצוע מכל רחבי העולם להצטרף לתוכניות שלנו.

 • חדשנות

המטרה העיקרית שלנו היא להיות בחוד החנית של מתודולוגיות חדשניות ויישומים בתעשייה. חברי מועצת המנהלים שלנו הם אנשי מקצוע בעלי ניסיון והשיגו הצלחה רבה. התוכן והידע שהם חולקים הם רלוונטיים ועכשוויים. בשל מחקר שוק נרחב להיות בפיתוח מתמיד של שיטות עבודה מקצועיות היומי הוא איך זה אפשרי

 • קהילת רשת

אנו מעריכים מה ניתן לבנות כקהילה, ועל ידי יצירת סביבה שבה כל המשתתפים, הפרופסורים והבוגרים יכולים להצליח לפוטנציאל מלא הוא מה שאנחנו שואפים. תמיכה וייעוץ ניתנות על ידי כל הצדדים, בצורה של רשת המאפשרת סינרגיות להתקיים. התרבות שלנו נבדלת על ידי שיתוף פעולה של אנשים שונים פרופילים, רמות בתוך הארגון, עם מטרה משותפת של מובילים עתיד דיגיטלי חדש.

 • מְחוּיָבוּת

הצוות של זיגוראת הוקם על ידי מומחים בתעשייה, משפיעים ומנהיגים בעלי נסיון, אשר חולקים ידע עם המשתתפים באמצעות מתודולוגיה אימרסיבית המונעת על ידי תוצאות, כך שהם יכולים להפוך למנהיגים עתידיים בתעשייה. בית הספר העסקי עוסק בתלמידים על ידי מתן משאבים לפיתוח מקצועי משופר עם מצוינות חינוכית.

 • חינוך דינמי

למאסטרים של זיגוראטים יש רמות גבוהות של אינטראקציה המבטיחה חוויה גלובלית ואמיתית ונותנת תרומה ברורה למשתתף השוהה פעיל ומוטיבציה. חלק מהערכים הדיפרנציאליים של אותם אדונים הם ביצוע פרויקטים אמיתיים, תפקידים של תפקידים, קהילות, פורומים, מולטימדיה ומשאבים אינטראקטיביים, כמו גם שיעורים אישיים ומעקב.

טיפול של הפלנטה שלנו

אנו מחויבים עם הקיימות הכלכלית, החברתית והסביבתית של כל פעילות ורואים בכך חיוני להתפתחות גלובלית. זיגוראת מעודדת פרויקטים בת-קיימא ומשתפת פעולה עם עסקים המשתתפים בשינוי התוצאה של השירות או המוצר. WATTIA הוא עסק שאנו תומכים בו ומשתפים פעולה איתו. הפרויקטים שהם מעורבים בהם הם בעלי אופי בר-קיימא, כמו אספקת אנרגיה עצמאית, והיא תואמת את דאגותינו להגנת הסביבה.

מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה

זיגוראת עיצבה מתודולוגיה ייחודית כדי לעדכן אתכם בכלים וחידושים האחרונים.

המחויבות שלנו היא לא רק לחלוק את הניסיון המקצועי הרחב, אלא גם את האופן שבו אנו מתקרבים למצוינות הפדגוגית המצטיינת ומעליה, על מנת לספק לתלמידים שלנו נקודת מבט מלאה על השווקים העולמיים ויכולות החדשנות.

מועצת המנהלים של המנהיגים בתעשייה הבינלאומית במגזרים שונים, כל הזמן לעדכן את התוכן שאנו מספקים, מה עושה את המתודולוגיה ההוראה שלנו ייחודי. פרויקט יחיד, בהנחיית דמויות מפתח בתחום החדשנות והטכנולוגיה, יאפשר לכם להשלים וליישם פתרונות חדשים לעסק הקיים שלכם או לפתח פרויקטים חדשים. כמו כן תהיה לך הזדמנות להשתתף בסביבה שיתופית, על ידי החלפת רעיונות ויצירת סינרגיות עם משתתפים ופרופסורים אחרים.

בד LMS

הפלטפורמה המקוונת nº1 בעולם, זו שהופכת את הלמידה לקלה יותר.

 • קמפוס וירטואלי

כלים ומשאבים מודרניים המעצימים ומפשטים את חווית הלמידה

 • טֶכנוֹלוֹגִיָה

פתוח, קל לשימוש, ענן יליד מערכת ניהול למידה ושירות אינטרנט אמזון מתארח

 • תמיד פועל

מאובטח כמו לא LMS אחרים בסיכון נמוך בגלל ענן יליד פירושו לא גרסאות, לא שדרוגים, לא הורדות, ולא הגירות

הקמפוס בד LMS פריסת פלטפורמה

התחייבות חברתית

זיגוראת מחויבת להעניק מענקים מוכווני קריירה המבוססים על ניסיון מקצועי, צרכים כלכליים וגישה בינלאומית לחינוך. בהיותנו מודעים לקשיים הכרוכים ביכולתם להירשם לתוכניות לתואר שני, אנו מציעים מענקים למשתתפים המתאימים לפרופילים הבאים:

 • מענק ליזמות

אנשי מקצוע ועסקים אשר יכולים להדגים כונן חיובי לקראת יזמות, פרויקטים עסקיים חדשים או הקשורים התמחויות תינתן תמיכה כספית כמו מענק. הערכת ההצעות תבוצע על ידי ועדה בינלאומית שתקבע את תוצאות האישור.

 • מענק למדינות מתפתחות

זיגוראת נושאת באחריות חברתית לספק גישה שווה לחינוך ברמה עולמית תוך הבטחת גיוון בינלאומי. אנו מציעים מענקים לאנשי מקצוע ממדינות מתפתחות החווים מגבלות פיננסיות ואינם יכולים להתקדם להשכלה נוספת. חלוקת המענקים, לפי מדינות, מהדורות התוכניות והפרופיל הנכון מאפשרת לנו לבחור מי ייבחר.

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Global MBA

Zigurat Global Institute of Technology

Business Digital Global MBA תוכנן עבור אנשי מקצוע המעוניינים לטפח את הטכנולוגיה שלהם ואת קבלת ההחלטות מיומנויות ולהוסיף ערך דיפרנציאלי כדי להגדיל את התחרותיות שלהם בשוק ה ... [+]

לשבש את התעשייה

Business Digital Global MBA תוכנן עבור אנשי מקצוע המעוניינים לטפח את הטכנולוגיה שלהם ואת קבלת ההחלטות מיומנויות ולהוסיף ערך דיפרנציאלי כדי להגדיל את התחרותיות שלהם בשוק העולמי.

המטרה הבסיסית של Digital Business Global MBA היא להדריך אותך כיצד להגדיר מחדש את הדרך בה הביצועים של הארגון שלך באמצעות דיגיטליות. אנו נתמקד כיצד שינוי דיגיטלי תהיה השפעה חיובית על פני כל רמות ומחלקות של הארגון, כולל שיווק, מכירות, רכש, לוגיסטיקה, משאבי אנוש, ומחלקות אחרות. על ידי השלמת התוכנית, המשתתפים יהיו הבנה טובה יותר של המתודולוגיה החדשנית וכיצד כלים דיגיטליים יכולים לשפר את אסטרטגיות ותהליכים של העסק. הפרויקט הסופי מתמקד בשינוי דיגיטלי מלא של חברה קיימת... [-]

ספרד Barcelona
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
1 שנה
מקוון
למידע נוסף באנגלית

Master

Zigurat Global Institute of Technology

המאסטר עוצב ופיתח כדי להדגים את ההיבטים הרלוונטיים ביותר של תכנון, ביצוע ותחזוקה של פרויקטים של בנייה ותשתית. מוצגים מקרים אמיתיים של אנשי מקצוע וחברות מהמגזר, עם דגש על ... [+]

סקירה כללית

המאסטר עוצב ופיתח כדי להדגים את ההיבטים הרלוונטיים ביותר של תכנון, ביצוע ותחזוקה של פרויקטים של בנייה ותשתית. מוצגים מקרים אמיתיים של אנשי מקצוע וחברות מהמגזר, עם דגש על קיימות, טכנולוגיות חדשות וניהול.

גלובל מאסטר `s בפרויקטים מבניים נותן הדרכה בינלאומית מוצק אשר יסייעו לך לגדול לתוך מנהל משאבים מבניים מנהל.

פרופיל מקצועי חדש זה - המוגדר על ידי המיומנויות ליצירת פתרונות בכל שלבי פרויקטים של בנייה ותשתית, תוך שימוש בכלים טכנולוגיים ונהלי ניהול מודרניים - הוא בביקוש הגובר של חברות גדולות בתחום AEC.... [-]

ספרד Barcelona
מאי 2020
אנגלית
תכנית חלקית
1 שנה
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Zigurat Global Institute of Technology

המאסטר נועד לרכוש התמחות נרחבת בתחום מיזוג האויר (HVAC), נושא חשוב מאוד בתכנון פרויקטי בנייה ופרויקטים תעשייתיים, תוך התחשבות בקיימות ויעילות אנרגטית על ידי יישום כל החיד ... [+]

המאסטר נועד לרכוש התמחות נרחבת בתחום מיזוג האויר (HVAC), נושא חשוב מאוד בתכנון פרויקטי בנייה ופרויקטים תעשייתיים, תוך התחשבות בקיימות ויעילות אנרגטית על ידי יישום כל החידושים שהוא מציע לנו. את השוק ואת התקנות הנוכחיות.

התמחו פרופיל רועם, מהנדס HVAC

בחברות הגדולות במגזר הביקוש הגובר למומחים עם היכולת ליישם פתרונות HVAC קיימא בפרויקטים למגורים, מסחר ותעשייה, אשר יכול להגיב על מיזוג תרמי וניהול יעיל של משאבים אלה.... [-]

ספרד Barcelona
ספטמבר 2019
ספרדית
תכנית חלקית
1 שנה
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Zigurat Global Institute of Technology

המאסטר מעוצב במסגרת תפיסת "עיר חכמה", על מנת לספק למשתתף גישה רב-תחומית, תוך התחשבות בכלים הטכנולוגיים המתפתחים בהקשרים עירוניים שונים. ... [+]

המאסטר מעוצב במסגרת תפיסת "עיר חכמה", על מנת לספק למשתתף גישה רב-תחומית, תוך התחשבות בכלים הטכנולוגיים המתפתחים בהקשרים עירוניים שונים.

אנחנו מאמנים את התלמידים להיות מנהל עיר חכם, שיוביל את מחלקות ערים חכמות, במטרה לספק קוהרנטיות לכל היוזמות והפרויקטים של העיר, מגישה חכמה ובר-קיימא.

כיום, 55% מאוכלוסיית העולם מתגוררת באזורים עירוניים והוא צפוי כי עד 2050 נתון זה יגדל בשיעור של עד 68%... [-]

ספרד Barcelona
אוקטובר 2019
ספרדית
תכנית חלקית
1 שנה
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Zigurat Global Institute of Technology

הסימוכין הראשי במידע בניין מבוסס על התחום של כלי ה- BIM המובילים בשוק לניהול מידע ותיעוד לאורך כל מחזור החיים של הפרויקט. בנוסף, נרכשים מיומנויות של מודלים, תיאום, יכולת ... [+]

אודות ויקי

הסימוכין הראשי במידע בניין מבוסס על התחום של כלי ה- BIM המובילים בשוק לניהול מידע ותיעוד לאורך כל מחזור החיים של הפרויקט. בנוסף, נרכשים מיומנויות של מודלים, תיאום, יכולת פעולה הדדית, יישום וניהול מתודולוגיית BIM בפרויקטי בנייה גדולים, בינוניים וקטנים.

אבטחה, מהירות, קריטריונים ורווחיות של פרויקטים.

ההתמחות ב - BIM מקוונת וממוקדת ברמקולים פורטוגליים הממוקמים בכל חלקי העולם, ובכך מספקת חילופי חוויות ורשתות בין מורים ואנשי מקצוע ברמה הלאומית והבינלאומית. בנוסף, מתודולוגיית e-learning מאפשרת לתלמידים לקחת את הקורס בגמישות רבה יותר ולהתאים את ההכשרה לשגרת חייהם האישית ולמקצועם.... [-]

ספרד Barcelona
בקשת מידע
פורטוגזי
תכנית חלקית
1 שנה
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Zigurat Global Institute of Technology

המאסטר בניהול גלובלי של BIM מציג חוויה אמיתית ומסייע לתלמידים להשיג חזון עולמי. התוכנית מעודדת עבודה משותפת עם עמיתים באזורים גיאוגרפיים שונים - כל קבוצת פרויקטים של 5 עד ... [+]

סקירה כללית

המאסטר בניהול גלובלי של BIM מציג חוויה אמיתית ומסייע לתלמידים להשיג חזון עולמי. התוכנית מעודדת עבודה משותפת עם עמיתים באזורים גיאוגרפיים שונים - כל קבוצת פרויקטים של 5 עד 6 תפעל בשיתוף פעולה באמצעות שרת BIM ופלטפורמת ניהול פרויקטים, המעשירה את הדרך הזו את הניסיון הכללי ומעודדת פיתוח מקצועי בשוק גלובלי תחרותי יותר ויותר.

Nº 1 המליץ על תוכנית מנהל ה- BIM בעולם.

לתכנית זו יש את התוכנית האקדמית המתקדמת והחדשנית ביותר בניהול BIM בתחום, בה מאומנים למעלה מ -600 אנשי מקצוע בכל שנה ברחבי העולם. התוכנית נועדה לענות על הצרכים של אנשי מקצוע מיותר מעשרים סקטורים של תעשיית AEC. מבנהו האקדמי מציע לסטודנטים את המתודולוגיה, הכלים והכישורים הדרושים להכשרת המנהיגים הבאים ביישום ה- BIM ולהכנת פרופילים שונים שיסייעו בשינוי הפרדיגמה: מנהלי BIM, מיישמים ויועצים. ... [-]

ספרד Barcelona
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית חלקית
1 שנה
מקוון
למידע נוסף באנגלית