Zigurat Global Institute of Technology

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

עלינו

זיגוראת הינה ייחודית ומובחנת כבית ספר למנהל עסקים מפריע

 • מי אנחנו?

זיגוראת הוא בית ספר גלובלי לעסקים המתמקד בחדשנות וטכנולוגיה. אנו מציעים מגוון רחב של תוכניות, כולל מאסטרים, הכשרה ארגונית ואירועים, המותאמים לאנשי מקצוע ולצרכים עסקיים. התוכניות של זיגוראת הן דינמיות ומבוססות על הניסיון והידע של מועצת המנהלים, שהן מובילות בתעשייה הדיגיטלית. על ידי צוות רב תרבותי ומוכשר, המבקשים לשנות את המגזר החינוכי, לתרום להתפתחות החברה, באמצעות הכשרה משבשת ושינוי דיגיטלי.

 • מאיפה באנו?

Zigurat Global Institute of Technology הוא מוסד חינוכי מבוסס היטב, עם 16 שנות ניסיון בהכשרת אנשי מקצוע בתחום הבנייה, האדריכלות וההנדסה. בית הספר למינהל עסקים נוסד מניסיונו של זיגוראת ושאיפתו לספק הכשרה לעסקים ולאנשי מקצוע המעוניינים לקחת חלק בשינוי דיגיטלי, ומאפשר לנו להציע מגוון רחב יותר של מאסטרים ותוכניות, תוך התמקדות בתעשיות וברמות אחרות של הארגון.

חָזוֹן

כדי להיות התייחסות גלובלית לחדשנות עסקית מתמדת, מכובד כבית הספר לעסקים ייחודי ומפריע למצוינות חינוכית.

ערכים

אנו מאמינים בחינוך איכותי, המותאם לצרכים של סביבות טכנולוגיות וחדשניות. התוכניות שלנו מתוכננות כך מנהיגים עתידיים יכולים לנהוג את השינויים הדרושים לחברה טובה יותר.

 • גלוֹבָּלִי

מתוך מגוון המשתתפים שלנו למרצים והתוכניות של התכנית, לזיגוראת יש גישה גלובלית בכל היבט. בשל המגוון הרחב של המגזרים והאפשרויות לבניית התוכנית הנכונה עבור המשתתפים שלנו, אנשי מקצוע מכל רחבי העולם להצטרף לתוכניות שלנו.

 • חדשנות

המטרה העיקרית שלנו היא להיות בחוד החנית של מתודולוגיות חדשניות ויישומים בתעשייה. חברי מועצת המנהלים שלנו הם אנשי מקצוע בעלי ניסיון והשיגו הצלחה רבה. התוכן והידע שהם חולקים הם רלוונטיים ועכשוויים. בשל מחקר שוק נרחב להיות בפיתוח מתמיד של שיטות עבודה מקצועיות היומי הוא איך זה אפשרי

 • קהילת רשת

אנו מעריכים מה ניתן לבנות כקהילה, ועל ידי יצירת סביבה שבה כל המשתתפים, הפרופסורים והבוגרים יכולים להצליח לפוטנציאל מלא הוא מה שאנחנו שואפים. תמיכה וייעוץ ניתנות על ידי כל הצדדים, בצורה של רשת המאפשרת סינרגיות להתקיים. התרבות שלנו נבדלת על ידי שיתוף פעולה של אנשים שונים פרופילים, רמות בתוך הארגון, עם מטרה משותפת של מובילים עתיד דיגיטלי חדש.

 • מְחוּיָבוּת

הצוות של זיגוראת הוקם על ידי מומחים בתעשייה, משפיעים ומנהיגים בעלי נסיון, אשר חולקים ידע עם המשתתפים באמצעות מתודולוגיה אימרסיבית המונעת על ידי תוצאות, כך שהם יכולים להפוך למנהיגים עתידיים בתעשייה. בית הספר העסקי עוסק בתלמידים על ידי מתן משאבים לפיתוח מקצועי משופר עם מצוינות חינוכית.

 • חינוך דינמי

למאסטרים של זיגוראטים יש רמות גבוהות של אינטראקציה המבטיחה חוויה גלובלית ואמיתית ונותנת תרומה ברורה למשתתף השוהה פעיל ומוטיבציה. חלק מהערכים הדיפרנציאליים של אותם אדונים הם ביצוע פרויקטים אמיתיים, תפקידים של תפקידים, קהילות, פורומים, מולטימדיה ומשאבים אינטראקטיביים, כמו גם שיעורים אישיים ומעקב.

טיפול של הפלנטה שלנו

אנו מחויבים עם הקיימות הכלכלית, החברתית והסביבתית של כל פעילות ורואים בכך חיוני להתפתחות גלובלית. זיגוראת מעודדת פרויקטים בת-קיימא ומשתפת פעולה עם עסקים המשתתפים בשינוי התוצאה של השירות או המוצר. WATTIA הוא עסק שאנו תומכים בו ומשתפים פעולה איתו. הפרויקטים שהם מעורבים בהם הם בעלי אופי בר-קיימא, כמו אספקת אנרגיה עצמאית, והיא תואמת את דאגותינו להגנת הסביבה.

מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה

זיגוראת עיצבה מתודולוגיה ייחודית כדי לעדכן אתכם בכלים וחידושים האחרונים.

המחויבות שלנו היא לא רק לחלוק את הניסיון המקצועי הרחב, אלא גם את האופן שבו אנו מתקרבים למצוינות הפדגוגית המצטיינת ומעליה, על מנת לספק לתלמידים שלנו נקודת מבט מלאה על השווקים העולמיים ויכולות החדשנות.

מועצת המנהלים של המנהיגים בתעשייה הבינלאומית במגזרים שונים, כל הזמן לעדכן את התוכן שאנו מספקים, מה עושה את המתודולוגיה ההוראה שלנו ייחודי. פרויקט יחיד, בהנחיית דמויות מפתח בתחום החדשנות והטכנולוגיה, יאפשר לכם להשלים וליישם פתרונות חדשים לעסק הקיים שלכם או לפתח פרויקטים חדשים. כמו כן תהיה לך הזדמנות להשתתף בסביבה שיתופית, על ידי החלפת רעיונות ויצירת סינרגיות עם משתתפים ופרופסורים אחרים.

בד LMS

הפלטפורמה המקוונת nº1 בעולם, זו שהופכת את הלמידה לקלה יותר.

 • קמפוס וירטואלי

כלים ומשאבים מודרניים המעצימים ומפשטים את חווית הלמידה

 • טֶכנוֹלוֹגִיָה

פתוח, קל לשימוש, ענן יליד מערכת ניהול למידה ושירות אינטרנט אמזון מתארח

 • תמיד פועל

מאובטח כמו לא LMS אחרים בסיכון נמוך בגלל ענן יליד פירושו לא גרסאות, לא שדרוגים, לא הורדות, ולא הגירות

הקמפוס בד LMS פריסת פלטפורמה

התחייבות חברתית

זיגוראת מחויבת להעניק מענקים מוכווני קריירה המבוססים על ניסיון מקצועי, צרכים כלכליים וגישה בינלאומית לחינוך. בהיותנו מודעים לקשיים הכרוכים ביכולתם להירשם לתוכניות לתואר שני, אנו מציעים מענקים למשתתפים המתאימים לפרופילים הבאים:

 • מענק ליזמות

אנשי מקצוע ועסקים אשר יכולים להדגים כונן חיובי לקראת יזמות, פרויקטים עסקיים חדשים או הקשורים התמחויות תינתן תמיכה כספית כמו מענק. הערכת ההצעות תבוצע על ידי ועדה בינלאומית שתקבע את תוצאות האישור.

 • מענק למדינות מתפתחות

זיגוראת נושאת באחריות חברתית לספק גישה שווה לחינוך ברמה עולמית תוך הבטחת גיוון בינלאומי. אנו מציעים מענקים לאנשי מקצוע ממדינות מתפתחות החווים מגבלות פיננסיות ואינם יכולים להתקדם להשכלה נוספת. חלוקת המענקים, לפי מדינות, מהדורות התוכניות והפרופיל הנכון מאפשרת לנו לבחור מי ייבחר.

מיקומים

ברצלונה

כתובת
Almogàvers, 66
08018 Barcelona

ברצלונה, קטלוניה, ספרד

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך