קרא את התיאור הרשמי

משימה

לתת לתלמידים שלנו חינוך מקיף, חינוך מנהיגים ואנשי מקצוע המוכנים להיענות לצרכים של עולם גלובלי, לתרום ערך במקצועם ולהתקדמות חברתית באמצעות רוח יזמית ומחויבות חברתית. כדי ליצור ולהעביר ידע באמצעות מחקר יישומי, כמו כן לתרום התקדמות ומיקום עצמנו על חוד החנית של פיתוח טכני ואינטלקטואלי.

חָזוֹן

באוניברסלדאד אירופה, אנו רואים מצוינות אקדמית להיות אחד מעמודי התווך האסטרטגיים שלנו. לפיכך, המודל החינוכי שלנו אימץ את העקרונות של אזור ההשכלה הגבוהה האירופית על בסיס הלמידה ההוליסטית של הפרט. במודל זה, הפרופסור הוא מנחה, כמו גם יועץ התומך התלמיד לאורך החיים באוניברסיטה שלהם. התלמיד, לעומת זאת, ממפה את המסע החינוכי שלהם, מפתח את הידע, הכישורים, הכישורים והערכים שדורשת החברה כרגע.

ערכים

  • שיתופי פעולה: אנו נושאים את חותמת האישור, המתפרדת לרוח היזמות שלנו: אנחנו נחושים וחסדים, ומניחים את התלמיד בחזית. אנו משתפים פעולה ופועלים יחד כדי ליישם את השיטות המומלצות במוסד שלנו.
  • הבינלאומי: כחברים ברשת לוריאט יש לנו ייעוד עולמי והיקף, תוך שמירה על שורשים מקומיים חזקים. אנו מציעים משאבים בינלאומיים כדי לתמוך ולחזק את החינוך המקומי. הגודל וההשפעה של רשת לורייט מאפשרים לנו לספק לאנשי המקצוע ולסטודנטים שלנו הזדמנויות מצוינות. אנחנו ארגון רב-תרבותי, רב-תרבותי, המעריך גיוון ומכבד את כל נקודות המבט התרבותיות והמאפיינים.
  • אנליטית: אנו מיישמים תהליך הערכה עצמית קפדני כדי להגדיל באופן קבוע את המידע והידע שלנו כדי לשפר את הביצועים שלנו. גישה רפלקסיבית זו, המבוססת על ניתוח נתונים, מפרידה בינינו לבין מוסדות אחרים.
  • אמין: אם אנחנו רוצים להיות "כאן טוב" אנחנו חייבים לרכוש את האמון של התלמידים שלנו ושל משפחותיהם, המעסיקים והקהילות שבהן אנו פועלים. כל רמות הארגון שלנו כפופות לדרישות הגבוהות ביותר; אנו עובדים עם יושר ומקבלים אחריות מלאה על פעולותינו.
  • חוצפנית: אנחנו יזמים; אנו שואפים להיות נועזים ומוכנים לקחת סיכונים מחושבים תוך ובמקביל מבסס את ההחלטות שלנו על תכנון רציונלי, רפלקסיבי. אנו ממהרים למנף הזדמנויות ולבצע שינויים חיוביים על מנת להעשיר את חוויית התלמידים. אנו מחפשים דרכים חדשות לשיפור הלמידה ללא גבולות ולהפיכת המודל החינוכי המסורתי. יש לנו מנטליות חדשנית ואנו מספקים לחברי הקהילה באוניברסיטה הזדמנות לאתגר את הסטטוס קוו. אנו מיישמים גישות יצירתיות לחינוך ולעסקים. אנחנו אף פעם לא מפסיקים לחקור גישות חדשות, טכנולוגיות חדשות, מודלים עסקיים חדשים ותיאוריות חדשות. אנחנו מנהיגים, לא חסידים.
  • אחריות: הנחת האחריות לתוצאות התלמידים היא אבן הפינה של המהפכה שלנו בתחום החינוך. אנו מתמקדים בתלמידים ובמעסיקים כדי להתאים את התוכניות שלנו לצרכים שלהם. אנו שואפים לשמור על שיעורי שימור גבוהים, סיום הלימודים והתעסוקה, כך שהתלמידים שלנו יצטרפו לשוק החברתי.
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • ספרדית

מוסד לימודים זה גם מציע:


Universidad Europea - Programas Online

טופס בעצמך במגזר עם ביקוש גבוה לאנשי מקצוע מיוחדים ולהצהיר על עצמך עם שלושה התמחויות של היגיינה תעשייתית, בטיחות בעבודה וארגונומיה ופסיכו-סוציולוגיה. ... [+]

טופס בעצמך במגזר עם ביקוש גבוה לאנשי מקצוע מיוחדים ולהצהיר על עצמך עם שלושה התמחויות של היגיינה תעשייתית, בטיחות בעבודה וארגונומיה ופסיכו-סוציולוגיה.

תואר שני במניעת סיכונים תעסוקתיים מאמן אותך במיומנויות הטכניות, הארגוניות והניהוליות ומאפשר לך לבצע ביעילות את התפקידים כטכנאי בכיר במניעת סיכונים ברמה הלאומית והבינלאומית.

אתם תקבלו את אישורי ההתמחויות של היגיינה תעשייתית, בטיחות בעבודה וארגונומיה ופסיכו-סוציולוגיה החלים על מניעת סיכונים ורפואה תעסוקתית (רק רופאים).זה מאסטר יש אופי המאפשר ואתה יכול לעבוד כמו טכנאי מניעה.ההסמכה הרשמית מקובלת על ידי האזור האירופי להשכלה גבוהה (EHEA) והכרה בינלאומית.הפקולטה מורכבת מאנשי מקצוע פעילים מחברות ומומחים ידועים בנושאים שהם מלמדים.תוכן בלעדי אקטואלי מותאם לדרישות של המגזר.יהיה לך מגוון רחב של תוכן, משאבים וכלים ללמידה שלך עם פורמט דינמי, חזותי ונגיש מאוד.הכשרה תיאורטית ומעשית, בעקבות הלמידה על ידי עושה מתודולוגיה של האוניברסיטה האירופית, ליישם בסביבה טכנולוגית פשוטה וגמישה המאפשרת לך תאימות מלאה של הלימודים שלך עם החיים המקצועיים והאישיים שלך.יהיה לך מנטור אישי אשר ילווה אותך בכל התואר השני.יש לנו את ההסכם ואת שיתוף הפעולה של החברות העיקריות בתחום זה כגון סאסייר, Ferrovial, Acciona, בין היתר.פרופיל תלמיד חדש... [-]
ספרד Villaviciosa de Odón
בקשת מידע
ספרדית
10 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Universidad Europea - Programas Online

האיים הקנריים מגיבים לנטייתם של עמים וחברות לקחת בחשבון יותר ויותר את המטרה של המאבק בזיהום, פליטת גזי חממה והפחתת השימוש בדלקים פוסיליים. ... [+]

תואר שני באנרגיות מתחדשות של האוניברסיטה האירופית באיים הקנריים, מגיב לנטייתם של עמים וחברות להיות מודעים יותר ויותר למטרה של המאבק בזיהום, פליטת גזי חממה והפחתת השימוש דלקים ממוצא מאובנים. מגזר הולך וגדל הדורש אנשי מקצוע מוכנים, גמישים ותכליתי.

האוניברסיטה האירופית מובחנת במורה זה על ידי:

אנו מארגנים קבוצות קטנות לטובת קשר ישיר עם המגזר המקצועי ורשת הרשת.יהיו לך ביקורים טכניים מתקני אנרגיה מתחדשת, כך שתוכל לבדוק כיצד הם ליישם את מה שאתה לומד בכיתה.תוכלו להשתמש בכלים עדכניים עבור כלי פיתוח של פרויקטים כגון WASP עבור כוח הרוח.למה האיחוד האירופימודל למידה חדשניטכנולוגיה בכיתה. אנחנו מוכניםהבינלאומימורים פעילים עם מסלול מקצועי מוצק.גישה... [-]
ספרד Villaviciosa de Odón
בקשת מידע
ספרדית
1 שנה
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Universidad Europea - Programas Online

MBA הטוב ביותר בתחום האורבניזם על פי "דירוג 250 הטוב ביותר אדונים. תואר מוסמך רשמי רק שבו תוכלו לרכוש את הידע הספציפי של תוכניות MBA החלים על המאפיינים של ענף הבנייה ... [+]

MBA הטוב ביותר בתחום האורבניזם על פי "דירוג 250 הטוב ביותר אדונים. תואר מוסמך רשמי רק שבו תוכלו לרכוש את הידע הספציפי של תוכניות MBA החלים על המאפיינים של ענף הבנייה.

תיאורתואר שני בבניין ניהול ובנייה - MBA MBA Management Online הופך אותך למקצוען שחברות דורשות כיום, המסוגלות לנהל פרויקטים ולהנחה באחריות ניהול של חברות העוסקות בבנייה .ניתן יהיה להניח את כל השלבים של מחזור הבנייה , הכולל תכנון, פרויקטים טכניים ומבצעים, בנייה, ניהול אירועים, שיקום ובנייה.הדרכה בידע הספציפי להכנת פרוייקטים וניהול עבודות ברמה הלאומית והבינלאומית .אתה תדע לעומק את הניהול, אסטרטגיות וכלים של חברות המוקדש לבנייה אזרחית בנייה.המנזר מורכב מאנשי מקצוע של יוקרה מוכרת ומנהלים לאומיים ובינלאומיים מובילים של החברות העיקריות בענף כגון סאסייר, פרוביאל, אקיונה.כולל גישה הסמכה מקצועית כמו יועץ בניין טכני של ACP.הכשרה תיאורטית ומעשית, בעקבות הלמידה על ידי עושה מתודולוגיה של האוניברסיטה האירופית, ליישם בסביבה טכנולוגית פשוטה וגמישה המאפשרת לך תאימות מלאה של הלימודים שלך עם החיים המקצועיים והאישיים שלך .יהיה לך מנטור אישי אשר ילווה אותך בכל התואר השני.כִּיוּל... [-]
ספרד Villaviciosa de Odón
בקשת מידע
ספרדית
10 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Universidad Europea - Programas Online

התכונן להתמודד עם האתגרים של החינוך האוניברסיטאי, ולדעת דידקטי, פדגוגי, מחקר, חדשנות ושימוש של תחומי הטכנולוגיה. ... [+]

התכונן להתמודד עם האתגרים של החינוך האוניברסיטאי, ולדעת דידקטי, פדגוגי, מחקר, חדשנות ושימוש של תחומי הטכנולוגיה.

תיאור

תואר שני בחינוך המקוון של האוניברסיטה מאפשר לך לתרגל כמורה הן ברמה הארצית והן ברמה הבינלאומית . בנוסף, הודות לאופי החקירה שלה, נערכים מחקרים בתחום החינוך .

ההסמכה מוכרת ברמה האירופית עם איכות גבוהה וספציפיות במגזר האוניברסיטה.

תוכלו לרכוש את הכישורים הדרושים כדי להיות הפרופסור האוניברסיטאי הנוכחי והגלובלי, אשר נדרש באמצעות ידע ליישם את תחומי דידקטי-פדגוגי ניהול האוניברסיטה , מחקר, חדשנות ושימוש בטכנולוגיות.... [-]

ספרד Villaviciosa de Odón
ספטמבר 2020
ספרדית
15 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית