קרא את התיאור הרשמי

מצגת

Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació (FUdGIF) הוא המוסד שנוצר על ידי אוניברסיטת ג'ירונה (UdG) במטרה לקדם מחקר והוראה מדעיים בכל תחומי אוניברסיטת גירונה, ולהיות בשירות החברה של החברה שהוא חלק.

מטרתה העיקרית היא לקדם את התקדמות החברה ולתרום להכשרה ופיתוח של אזרחים, כמו גם קידום העברת הידע בין אוניברסיטת ג'ירונה לעולם העסקים. כדי לממש מטרה זו, הקרן מנהלת את פעילויות ה- UdG במחקרים משלה על הכשרה רציפה והפצה תרבותית ומדעית.

מאז הקמתו בשנת 1997, Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació קידם וניהל הצעה נרחבת של תוכניות UdG. יותר מ 40,000 אנשי מקצוע סיימו כמה מאסטרים, תארים מתקדמים או תעודות בתחומי הידע השונים שהם מציעים.

Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació הוא גם המחזיק במרכז ללימודים לתארים מתקדמים, מרכז משלו המצורף לאוניברסיטת ג'ירונה המלמד מאסטרים באוניברסיטאות, מאסטרים משלו, תעודות לתארים מתקדמים וקורסים לתארים מתקדמים על פי התקנות שאושרו על ידי ה- UdG.

התוכניות מועברות ב:
  • ספרדית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Master

Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació

מידע גיאוגרפי הוא מרכיב אסטרטגי בחברה של ימינו. שילוב מערכות מידע גיאוגרפיות (GIS) בחברות ובמוסדות הולך וגובר, כמו גם הביקוש לאנשי מקצוע מוסמכים לנהל פרויקטים גיאו-מידע. ... [+]

הסיבות לעשות את הקורסUNIGIS היא תוכנית ההדרכה הגדולה ביותר ב- GIS באופן בינלאומי, עם ניסיון של למעלה מעשרים שנה במדינות שונות. אנו שייכים לאיגוד הבינלאומי UNIGIS, רשת בינלאומית של אוניברסיטאות המציעה תארים מתקדמים ותואר שני המגיבים לאסטרטגיית הוראה משותפת.סביבת העבודה החברתית, הכלכלית והעבודה שלנו משלבת, יותר ויותר, טכנולוגיות מידע גיאוגרפיות, כך שאנשי מידע בתחום החלל נוכחים יותר ויותר הן בממשלות המקומיות והן בחברות ציבוריות ופרטיות.אנו מכשירים אנשי מקצוע המסוגלים לנהל, ליישם ולפתח מערכות מידע גיאוגרפיות כדי לענות ולפתור את הצרכים והדרישות של עולם העבודה.תוכנית UNIGIS מחויבת במיוחד לידע והפצה של תוכנה חופשית מבלי לוותר על תוכנה מסחרית, לקיים הסכמים עם חברות פיתוח התוכנה העיקריות ב- GIS למתן רישיונות סטודנטים וגישה חופשית לקורסי הכשרה מיוחדים.נהלים חיצוניים... [-]
ספרד ז'ירונה
בקשת מידע
ספרדית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
19 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
כתובת
XRPG+7V Girona, Espanha
ז'ירונה, קטלוניה, ספרד