ESCP Business School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ESCP Business School נוסד בשנת 1819 והפיק דורות של מנהיגים ויזמים. עם ששת הקמפוסים העירוניים בברלין, לונדון, מדריד, פריז, טורינו וורשה, הזהות האירופית האמיתית של ESCP מאפשרת לה להציע סגנון חינוך רב-תרבותי ייחודי בתחום העסקים והשקפה גלובלית בנושאי ניהול בינלאומי. מדי שנה, ESCP מברך מעל 6,000 סטודנטים ו -5,000 מנהלים ביותר מ -120 מדינות שונות, ומספק להם הצעה מקיפה של קורסי ניהול ותוכניות מיוחדות (תואר ראשון, תואר שני, מנהל תואר שני במנהל עסקים, דוקטורט וחינוך מנהלים). www.escpeurope.eu - עקבו אחרינו בטוויטר @ESCPeurope

עובדות מפתח

 • 6 קמפוסים: ברלין, לונדון, מדריד,
  פאריס, טורינו וורשה
 • 130 בריתות אקדמיות באירופה ובעולם
 • הסמכה משולשת: AACSB - EQUIS - אמבה
 • באופן קבוע מדורגת בין מיטב בתי הספר העסקיים בעולם
 • ממשל אירופי המייצג את הזהות האירופית העמוקה של בית הספר

הִיסטוֹרִיָה

למרות שמותג ESCP Business School התפתח במשך כמעט 200 שנות ההיסטוריה שלו, הוא תמיד נשאר נאמן לשלושת האותיות הראשונות שלו. החל משנת 1819 בשם École Spéciale de Commerce et d'Industrie וכעבור זמן קצר לאחר שמם של אקול סופריור דה קומרס , התפתח ל- ESCP חמישים שנה מאוחר יותר בשנת 1869. בשנת 1999, בית הספר נקרא ESCP-EAP במשך כעשור. לבסוף, בשנת 2009, שם בית הספר הפך ל- ESCP אירופה, תוך התייחסות מפורשת למורשתו ולמיקומה האירופי.

ההיקף הבינלאומי של ESCP Business School נראה כבר מגיל צעיר. כבר בכיתה של 1824 מנה 30% מהסטודנטים הבינלאומיים עם 15 לאומים שונים, ביניהם שבעה ספרדים, חמישה ברזילאים, חמישה הולנדים, ארבעה גרמנים ושני אמריקאים.

חינוך לשפה היה חלק מהותי בתכנית הלימודים הראשונה שלו שכלל, בנוסף לדקדוק הצרפתי, גם קורסים באנגלית, גרמנית וספרדית. נכון לשנת 1825, בסך הכל עשרה שפות נלמדו ב- ESCP והתלמידים נאלצו ללמוד לפחות שלוש מהן.
כמאה וחצי מאוחר יותר, ESCP שוב הייתה חלוצה באמצעות הקמת בית ספר לעסקים מרובי קמפוסים. על מנת לענות לקריאה האירופית של בית הספר, נפתחו קמפוסים בגרמניה ובבריטניה בשנת 1973, ואחריהם ספרד בשנת 1988, איטליה בשנת 2004, ורשה בשנת 2015. בהקשר של עולם גלובלי יותר ויותר, השאיפה ESCP Business School של ESCP Business School כיום הוא להכשיר מנהלים אירופיים אמיתיים על ידי טיפוח הקשר בין ערכים הומניסטיים לחינוך ניהול. ESCP הופך לבית ספר אירופי אמיתי הפתוח לעולם.

המאה ה -21 הבהרה

 • 2001: תכנית המאסטר בניהול של ESCP מאומתת על ידי אוניברסיטת סיטי בלונדון המעניקה לסטודנטים אפשרות לקבל תואר שני באירופה בניהול.
 • 2002: ESCP Business School הוסמך על ידי האגודה למקדמות בתי ספר למכללות (AACSB), מה שהופך אותו לאחד מבתי הספר למנהל עסקים הראשונים עם הסמכת Triple Crown: AACSB, EQUIS ו- AMBA.
 • 2004: קמפוס חמישי בטורינו, איטליה. מאסטר בניהול סטודנטים יכולים לקבל את התואר האיטלקי Laurea Magistrale, מאומת על ידי אוניברסיטת טורינו.
 • 2005: בית הספר חונך את הקמפוס בלונדון לאחר שעבר מאוקספורד. ל- ESCP יש כיום קמפוסים עירוניים בחמש ערים מרכזיות באירופה: פריז, לונדון, ברלין, מדריד וטורינו.
 • 2007: תכנית המאסטר בניהול מוכרת על ידי אוניברסיטת קרלוס השלישי במדריד וסטודנטים יכולים לקבל את התואר הספרדי של מאסטר אירופו en Administración y Dirección de Empresas. ESCP מסוגלת להעניק תואר לאומי בכל אחת מחמש מדינות ההשתלה שלה.
 • 2015: בית הספר הקים את הקמפוס האירופי השישי שלו באמצעות ברית אסטרטגית עם אוניברסיטת קוזמינסקי שבאוניברסיטת ורשה, בית הספר העסקי היחיד במרכז ומזרח אירופה עם הסמכה משולשת (AACSB, EQUIS, AMBA).
 • 2016: קמפוס פריז משתרע על מחוז מונפרנס (פריז השמאלית הבנק), לפתח פעילות החינוך המבצעי ולתמוך בפיתוח בית הספר וצמיחה.
 • 2018: ESCP Business School הופך לאוטונומי מלשכת המסחר והתעשייה האזורית פריז איל-דה-פראנס, שהיא כיום בעלת מניות הרוב בבית הספר.

משימה

"המשימה של ESCP Business School היא לעורר ולחנך את מנהיגי העסקים של מחר."

ההרשעה שלנו היא שמנהיגי העסקים של מחר יצטרכו להיות בינלאומיים, דיגיטליים ויעילים מבחינה תרבותית. הגישה שלנו לחינוך ולמבנה הארגוני משקפת זאת, עם תוכניות בינלאומיות חזקות המועברות על ידי פקולטה משולבת (פאן אירופית) בקמפוסים בכל אחד מהשווקים העיקריים באירופה.

אנו מקדמים את המשימה באמצעות הגישה הייחודית שלנו לחינוך וניהול בינלאומי, המקדמים חוויה בין-לאומית, שיתוף פעולה ולמידה במסגרת פאן-אירופית.

בשנת 2015, בית הספר רשמית גישה ייחודית נקודת מבט תחת ראשי תיבות C4B: תרבויות עבור (4) עסקים . זה ממשיך להנחות את העבודה שלנו והוא עכשיו מוטבע לתוך תוכנית אסטרטגית חדשה לתקופה 2018-2022.

החזון שלנו

(מה ואיפה אנחנו רוצים להיות על ידי 2022)

"בשנת 2022, ESCP יוכר בכל העולם כבית הספר למנהל עסקים אירופי המוביל לחינוך ניהול בינלאומי.
החזון שלנו מרמז
 • ייצור והפצה של מחקר ברמה עולמית בניהול בינלאומי / השוואתי, המעצב את האופן שבו ארגונים ומנהיגים חושבים ומתנהגים;
 • הפקת בוגרי חכמים תרבותיים דיגיטליים המצוידים לעצב ולחבר את עולמות העסקים של מחר;
 • התמודדות משמעותית עם עסקים, בוגרים וממשלות כדי לטפח התקדמות בפרקטיקה הניהולית הבין-לאומית וביחסים הבין-תרבותיים;
 • לרתום את הגיוון בכל צורותיו כמקור לחדשנות, כוח ומנהיגות

מיקומים

ספרד און ליין

כתובת
ספרד און ליין, ספרד

מדריד

כתובת
c/ Arroyofresno, 1
28035 - Madrid
Spain

מדריד, קהילת מדריד, ספרד

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אקרדיטציות

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited