ESCP Europe

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ESCP Europe , שנוסדה בשנת 1819, ייצרה דורות של מנהיגים ויזמים. עם ששת הקמפוסים העירוניים שלה בברלין, לונדון, מדריד, פריז, טורינו וורשה, הזהות האירופית האמיתית של ESCP Europe מאפשרת לה להציע סגנון חינוך רב-תרבותי ייחודי בתחום העסקים וראיה עולמית בנושאי ניהול בינלאומי. כל שנה, ESCP Europe מברכת מעל 6,000 סטודנטים וכ -5,000 מנהלים מיותר מ -120 מדינות שונות, ומספקת להם הצעה מקיפה של קורסי ניהול ותוכניות ייעודיות (Bachelor, Master, Executive MBA, PhD and Executive Executive). ESCP Europe כלולה רק 1% מבתי הספר לעסקים בעולם המחזיקים בהסמכת Triple Crown (AACSB, AMBA ו- EQUIS). www.escpeurope.eu - עקבו אחרינו בטוויטר @ESCPeurope

עובדות מפתח

 • 6 קמפוסים: ברלין, לונדון, מדריד,
  פאריס, טורינו וורשה
 • 130 בריתות אקדמיות באירופה ובעולם
 • הסמכה משולשת: AACSB - EQUIS - אמבה
 • באופן קבוע מדורגת בין מיטב בתי הספר העסקיים בעולם
 • ממשל אירופי המייצג את הזהות האירופית העמוקה של בית הספר

הִיסטוֹרִיָה

למרות המותג ESCP Europe התפתח על כמעט 200 שנים של ההיסטוריה שלה, זה תמיד נשאר נאמן לשלושת המכתבים הראשונים שלה. החל משנת 1819 תחת השם Eecle Spéciale de Commerce et d'Industrie וזמן קצר לאחר שמה של אקול סופרייר דה קומרס , הוא התפתח ל- ESCP כעבור 50 שנה בשנת 1869. לאחר שהתמזג עם בית הספר לאחיותו, בית הספר האירופי לניהול (EAP) 1999, בית הספר נקרא ESCP-EAP במשך כעשור. לבסוף, בשנת 2009, שמו של בית הספר הפך ESCP Europe , תוך התייחסות מפורשת המורשת האירופית שלה ואת המיקום.

היקף בינלאומי של ESCP Europe כבר גלוי מאז גיל מוקדם. כבר בכיתה של 1824 נמנו 30% מהתלמידים הבינלאומיים עם 15 לאומים שונים, ביניהם שבעה ספרדית, חמישה ברזילאים, חמישה הולנדים, ארבעה גרמנים ושני אמריקאים.

חינוך השפה היה חלק מהותי מתוכנית הלימודים הראשונה שלו, שכללה, בנוסף לדקדוק הצרפתי, גם קורסים באנגלית, גרמנית וספרדית. החל בשנת 1825, סך של עשר שפות נלמדו ב ESCP Europe והתלמידים היו צריכים ללמוד לפחות שלושה מהם.
בסביבות מאה וחצי שנים מאוחר יותר, ESCP Europe שוב היה חלוץ דרך הקמתו של בית הספר העסקית רב הקמפוס. כדי לענות על הקריאה האירופאית של בית הספר, הקמפוסים בגרמניה ובבריטניה נפתחו ב -1973, ואחריה ספרד ב -1988, איטליה ב -2004 וורשה ב -2015. בהקשר של עולם גלובלי יותר, השאיפה של ESCP Europe היום היא להכשיר מנהלים אירופיים באמת על ידי טיפוח הקשר בין ערכים הומניסטיים וחינוך ניהול. ESCP Europe הופך לבית הספר האירופי האמיתי פתוח לעולם.

המאה ה -21 הבהרה

 • 2001: תוכנית ניהול מאסטר של ESCP Europe מאומתת על ידי אוניברסיטת סיטי לונדון אשר נותן לסטודנטים את האפשרות לקבל MSC האירופי בניהול.
 • 2002: ESCP Europe מוסמכת על ידי האגודה כדי לקדם את קולגייט בתי הספר של עסקים (AACSB), מה שהופך אותו לאחד בתי הספר העסקיים הראשונים עם טריפל הכתר הסמכה: AACSB, EQUIS, ו- AMBA.
 • 2004: קמפוס חמישי בטורינו, איטליה. מאסטר בניהול סטודנטים יכולים לקבל את התואר האיטלקי Laurea Magistrale, מאומת על ידי אוניברסיטת טורינו.
 • 2005: בית הספר חונך את הקמפוס בלונדון לאחר שעבר מאוקספורד. ESCP Europe עכשיו יש קמפוסים עירוניים בחמש ערים מרכזיות באירופה: פריז, לונדון, ברלין, מדריד ו טורינו.
 • 2007: תוכנית ניהול מאסטר מוכר על ידי אוניברסיטת קרלוס השלישי של מדריד והתלמידים יכולים להשיג את התואר הספרדי של יחידת אירופה באירופה. ESCP Europe הוא מסוגל להעניק תואר לאומי בכל אחת מחמש המדינות שלה השתלה.
 • 2015: בית הספר הקים את הקמפוס האירופי השישי שלו באמצעות ברית אסטרטגית עם אוניברסיטת קוזמינסקי שבאוניברסיטת ורשה, בית הספר העסקי היחיד במרכז ומזרח אירופה עם הסמכה משולשת (AACSB, EQUIS, AMBA).
 • 2016: קמפוס פריז משתרע על מחוז מונפרנס (פריז השמאלית הבנק), לפתח פעילות החינוך המבצעי ולתמוך בפיתוח בית הספר וצמיחה.
 • 2018: ESCP Europe עסקים הספר הופך אוטונומי מן לשכת האזורית של המסחר והתעשייה פריז Île-de-France, המהווה כעת את רוב בעלי המניות של בית הספר.

משימה

"המשימה של ESCP Europe היא לעורר ולחנך את המנהיגים העסקיים של מחר".

ההרשעה שלנו היא שמנהיגי העסקים של מחר יצטרכו להיות בינלאומיים, דיגיטליים ויעילים מבחינה תרבותית. הגישה שלנו לחינוך ולמבנה הארגוני משקפת זאת, עם תוכניות בינלאומיות חזקות המועברות על ידי פקולטה משולבת (פאן אירופית) בקמפוסים בכל אחד מהשווקים העיקריים באירופה.

אנו מקדמים את המשימה באמצעות הגישה הייחודית שלנו לחינוך וניהול בינלאומי, המקדמים חוויה בין-לאומית, שיתוף פעולה ולמידה במסגרת פאן-אירופית.

בשנת 2015, בית הספר רשמית גישה ייחודית נקודת מבט תחת ראשי תיבות C4B: תרבויות עבור (4) עסקים . זה ממשיך להנחות את העבודה שלנו והוא עכשיו מוטבע לתוך תוכנית אסטרטגית חדשה לתקופה 2018-2022.

החזון שלנו

(מה ואיפה אנחנו רוצים להיות על ידי 2022)

"בשנת 2022, ESCP אירופה יוכר ברחבי העולם כמו בית הספר האירופי המוביל עסקים עבור ניהול ממוקד בינלאומי ניהול.
החזון שלנו מרמז
 • ייצור והפצה של מחקר ברמה עולמית בניהול בינלאומי / השוואתי, המעצב את האופן שבו ארגונים ומנהיגים חושבים ומתנהגים;
 • הפקת בוגרי חכמים תרבותיים דיגיטליים המצוידים לעצב ולחבר את עולמות העסקים של מחר;
 • התמודדות משמעותית עם עסקים, בוגרים וממשלות כדי לטפח התקדמות בפרקטיקה הניהולית הבין-לאומית וביחסים הבין-תרבותיים;
 • לרתום את הגיוון בכל צורותיו כמקור לחדשנות, כוח ומנהיגות

מיקומים

ספרד און ליין

כתובת
ספרד און ליין, ספרד

מדריד

כתובת
c/ Arroyofresno, 1
28035 - Madrid
Spain

מדריד, קהילת מדריד, ספרד

אקרדיטציות

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited