Aucal Business School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מי אנחנו

Aucal, מומחים להכשרה מקוונת

כצורך שאין לערער עליו , לפני 18 שנה בשוק הספרדי, החליט מנואל גונזלס פולגאדו , איש מקצוע מומחה בתחום הביטחון הפרטי ותמיד מקושר לעולם החינוכי, ליצור מערכת הכשרה חדשנית ויזמית, שתפתור את בעיית הגישה ל האוניברסיטאות של כל הצעירים והעובדים אשר מסיבות מקצועיות, מרחוק או שלא יכלו להשתתף בשיעורים פנים אל פנים, תסכלו את האפשרויות להעסקה עתידית מוצלחת.

מערכת הכשרה אקדמית זו תתבסס על המתודולוגיה של לימודים מרחוק, בקצב של כל סטודנט, מהבית וללא נסיעות רצופות, מערכת דרך פלטפורמה מקוונת משלה שתקשר בין התקדמות ותקשורת בין התלמידים לבין אנשי המקצוע מורים האחראים על כל תוכנית ובאופן אישי לחלוטין.

כך נולדה אוקל.

Aucal הוא בית ספר לעסקים בינלאומי להשכלה גבוהה, שנולד בשנת 1999 כאחד החלוצים בתחום ההכשרה המקוונת בספרד, המניח בהתחייבות ובייעוד מצוינות את הכשרת האנשים ותרומה להתפתחות המקצועית של כל אחד סטודנט, שהופך כעת למשימתו העיקרית ורוח הלחימה.

עם הצטיינות אקדמית המוכרת מזה שנים, ואנשי מקצוע מתחומים שונים עם ניסיון מקצועי נרחב ואחריות חברתית, Aucal Business School ממקד את כל מרצו במתן הזדמנויות אמיתיות ללמידה והתפתחות מקצועית לכל מי שרוצה להשתפר ולהתפתח בשוק זה. כוח עבודה מאוד מיומן ולעיתים קרובות לא הוגן.

התבססותה של Aucal באה לידי ביטוי בלמעלה מ- 35,000 סטודנטים שהסתמכו על המתודולוגיה ואיכות התוכניות שלה לאורך זמן, כאשר רמת שביעות רצון גבוהה יותר מ -98% מכלל אלו שסיימו קורסים שונים או מאסטרים שונים. ואשר מוכנסים כעת לעולם העבודה.

Aucal ממוקמת בעיר מדריד וזמורה, ומאשרת בשוק זה כי ניתן להתקדם באופן מקצועי מבלי לשנות מאוד את קצב החיים הנוכחי, שכבר קשה ומקריב את עצמו.

Aucal Business School , אלטרנטיבה אמיתית Aucal Business School .

Businessman working and writing notes in office

המשימה

המשימה שלנו היא להכשיר אנשי מקצוע של העתיד, להיענות לצרכי ההדרכה או ההתמחות שדורש השוק בכל עת כדי להרחיב את הפרופיל הטכני של אנשי המקצוע ואת יכולת התחרות שלהם בעבודה.

ערכים

אנו מבססים את פעילותנו על חדשנות , מטפחים את רוח היזמות . אנו לא רק מעבירים ידע, אלא אנו רוצים להקנות כישורים מקצועיים לתלמידים שלנו בכדי שיוכלו להפיק מהם את המרב כמומחים.

איכות

ב- Aucal אנו מאמינים שחשוב ללמד מושגים אך על אחת כמה וכמה כיצד הם לומדים. לכן אנו מציעים מידע איכותי המבוסס על יישום מעשי והיותו דינמי ככל האפשר כך שיהיה למידה יעילה ומבדרת .

המתודולוגיה שלנו

האפשרות המקוונת מאפשרת מסירות ולמידה גמישות המותאמות לצרכיו של כל תלמיד, בנוסף להיות תואמות לפעילויות אחרות באמצעות מודל 24/7, איתו תוכלו לגשת לפלטפורמה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע .

139032_startup-photos.jpg

בחברת Aucal אנו מייחסים חשיבות רבה להכשרה מעשית , לכן לא יהיה לך רק ידע תיאורטי, אלא גם הערות של המנחה כמו בשיעור מסורתי, אלא שאתה מותאם לטכנולוגיות חדשות עם מקורות מולטימדיה עדכניים כדי להמריץ את המחקר: קטעי וידאו, קולי-קול , ועידות וידיאו, פורומים, בנוסף לתרגילים והתרגולים שתבצע במהלך הקורס ליישום הידע שנלמד.

תמיד תהיה לך עזרתו של מורה דרך לפתור את כל השאלות הטכניות שיש לך, וכן תעקוב אחר ההתקדמות האקדמית שלך.

המורים שלנו הם בעלי הוראה וניסיון מקצועי נרחב כדי להתעדכן בדרישות השוק וההתקדמות הטכנולוגית.

למה לבחור בנו?

  • מיטוב למידה.
  • ערוצי צ'אט, פורומים ושירותי העברת הודעות.
  • תוכן מולטימדיה בפורמט אינטרנטי.
  • מורים בעלי ניסיון מקצועי והוראה נרחב.
  • מותאם לזמן ולקצב הלמידה שלך.
  • עצות בהתאמה אישית.
  • גישה 7x24 לפלטפורמת הלמידה האלקטרונית שלנו.
  • אינטראקציה של מורה-מורה ומשתתף זה עם זה.
  • תוכן מעודכן.
  • חומרי לימוד כלולים.

מיקומים

Getafe

כתובת
C/ Emilia Pardo Bazán 1, 28903
Getafe, קהילת מדריד, ספרד

זמורה

כתובת
C/ Postigo de Nuestra Señora 2, 49800
זמורה, קסטיליה ולאון, ספרד

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך