קרא את התיאור הרשמי

עלינו

נוסדה בשנת 2008, Douglas Business School (DBS) הוא חלק של המכון דאגלס להשכלה גבוהה הקבוצה מתן איכות השכלה גבוהה תוכניות הכשרה מקצועית לאנשי מקצוע עסוק בהונג קונג. בשנת 2014-18 החברה שלנו הוענק החברה אכפתיות / אכפתיות לוגו הארגון על ידי המועצה של הונג קונג השירות החברתי. דאגלס שירותים עסקיים Sdn Bhd הוא נציג רשמי של DBS עבור ההרשמה של סטודנטים על בריטניה תואר ראשון ותואר שני במלזיה. בשנת 2015, מרכז הוקם על מנת לספק איכות גבוהה השכלה ותוכניות הכשרה מקצועית לאנשי מקצוע עסוקים בתוך סינגפור.

בכלכלה המשתנה במהירות, אנו מזהים את הצורך שאנשים צריכים לשפר את מיומנויות הקיימות שלהם לקידום הקריירה באופן גמיש ובמהירות. בין אם תבחר ללמוד MBA מקוון או תואר ראשון באינטרנט, אנו מציעים פלטפורמות טכנולוגיה מתוחכמות ותמיכה ההוראה באיכות גבוהה. ישנן אפשרויות למידה גמישה וניידת עבור אלה שרוצים לסיים במהירות.

אנו מספקים מגוון של כישורים אקדמיים למידה מקוונת וממוזגת בשיווק, עסקים, כספים וניהול משאבי אנוש.

אנו גם עובדים עם OTHM, EduQual, רשות השידור והונג קונג לשכת מינהל ציבורי, הענקת ארגונים בבריטניה, כדי לספק עבודה רלוונטי Pathway תעודות. תעודות אלה משמשים מסלולים Pathway לעבר השונים המוכרים הבינלאומי של תואר ראשון, מאסטר ו- MBA למעלה תוכניות למעלה כי הם הוענקו על ידי שותפים מדורגים היטב שלנו בחו"ל.

אנו נמשיך לספק איכות גבוהה השכלה ותוכניות הכשרה מקצועית כי הם מונעים בשוק כדי לענות על הצרכים המשתנים במהירות בתוך החברה.

גלה איזה קורס מתאים לך להלן:

תוכניות לתואר ראשון

המכון למינהל ציבורי - האוניברסיטה הלאומית של אירלנד

  • תואר ראשון בלימודי עסקים (Hons) - התמחות בחשבונאות
  • תואר ראשון בלימודי עסקים (Hons) - התמחות בשיווק
  • בוגר לימודי עסקים (Hons) - התמחות בניהול משאבי אנוש

תוכניות לתואר שני

אוניברסיטת צ'יצ'סטר, בריטניה

  • בעל תואר שני במינהל עסקים

מקום הזמנה

אנו מציעים שירות הזמנת מקום עבור ארגונים מסחריים ללא כוונת רווח כדי לארח פונקציות בכיתה המדינה שלנו של האמנות. עם שטח נטו של 730 מטרים רבועים, בכיתה יכול להכיל כ -30 אנשים. הוא מצויד עם השירותים הדרושים הנדרשים עבור פונקציות החברה והדרכה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Douglas Business School

תוכנית MBA (למעלה) זמינה עבור אותם תלמידים אשר עברו כבר את OTHM רמה 7 דיפלומה בניהול אסטרטגי ומנהיגות ההסמכה, ויש להם מינימום של ניסיון ניהול שנתיים של ניהול. תואר שני במ ... [+]

זו תואר MBA מקוון יכול להסתיים לפחות 12 חודשים. הוא נועד לעדכן את ערכת הניהול שלך ולתת לך בסיס חזק ממנו לבנות את הקריירה שלך.

עובדות מפתחהוענק על ידי: אוניברסיטת צ'יצ'סטר, בריטניהנמסר על ידי: OTHM כישוריםמצב לימוד: Online - למידה מרחוקPathway : 2 שלביםמשך הפעילות: שנה אחתמספר מודולים: 9שיטת הערכה: כל המטלותשפה אנגליתתאריך התחלה: כל השנהסקירת הקורס

תוכנית MBA (למעלה) זמינה עבור אותם תלמידים אשר עברו כבר את OTHM רמה 7 דיפלומה בניהול אסטרטגי ומנהיגות ההסמכה, ויש להם מינימום של ניסיון ניהול שנתיים של ניהול. תואר שני במנהל עסקים (MBA) (למעלה) הוא 60 שלאחר תואר ראשון תוכנית מאומת על ידי אוניברסיטת Chichester.... [-]

הונג קונג Hong Kong
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית חלקית
1 - 12 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית