קרא את התיאור הרשמי

מי אנחנו

העולם העסקי משתנה בקצב מהיר. אז איך אתה לא רק להתאים את עצמך, אבל להקדים את התחרות?

הפורטפוליו הרחב של Eruditus Executive Education של תוכניות מותאמות אישית ופתוחות, המוצעות בהודו, בסינגפור, בדובאי ובמקומות נוספים בעולם, מציעות את המסגרות הנחוצות כדי להתמודד עם אתגרים כיום ומחר. להוביל על ידי בוגרי INSEAD והרווארד, ונתמך על ידי מומחים התוכנית מכל רחבי העולם, תוכניות מתוכננות ונערך בברית עם בתי הספר המובילים בעולם העסקים.

אנו מעצבים תוכניות שמאפשרות לך לשלב למידה עם יישום בפועל. כאשר אתה נרשם באחת התוכניות שלנו, היית מקבל את היתרון של למידה בתוך הגדרה אינטראקטיבית, עם קבוצה מגוונת של עמיתים. התוכניות מתוכננות במגוון פורמטים, כולל סדנאות קצרות המקיפות מספר שבועות, תוכניות מקוונות או פגישות מודולריות מלאות, שכולן מתמקדות בפיתוח מנהיגים אחראיים בכל תרחיש עסקי.

גישתנו

ב Eruditus, אחד האזורים המיקוד שלנו הוא כיצד ליצור ולספק תוכניות רלוונטיות, כי לא רק לעזור לך עם "מה", אלא גם מכין אותך על "מה יכול להיות".

זה כולל מסגרת מקיפה הנדרשת כדי להתמודד עם האתגרים העסקיים הגלומים.

אנחנו יודעים

לא רק תוכן, השיטה חשובה מדי

התוכניות שלנו נוצרות תוך שימוש במגוון רחב של שיטות לימוד ומודולים, הכל יחד כדי להתאים סביב לוחות הזמנים העמוס שלך והתחייבויות העבודה. יחד עם זאת, הדגש הוא גם לשים על איך אתה לומד. למידה באמצעות אינטראקציות בכיתה בפועל, מפגשים מקוונים, מקרי מבחן, סימולציות בזמן אמת ותרגילים מעשיים לדחוף אותך הזכות להתמודד עם האתגרים. התוכניות שלנו יעודדו אותך לשאול שאלות רלוונטיות, לעורר חשיבה אסטרטגית ודיון עם עמיתים - מיומנויות שאתה יכול לשים להשתמש גם בסביבת המשרד היומיומי שלך.

איך ההוראה חשובה

Eruditus משתפת פעולה עם כמה בתי הספר העסקיים הטובים ביותר ואת הסגל המספקים חוויה שלמה של 360 מעלות למידה. הם לא רק ללמד את החידושים האחרונים הדרושים לעסקים, אלא גם עיצוב קורסים חדשניים הרלוונטיים בתרחיש המקצועי הנוכחי.

תוכניות מותאמות אישית נדרשים

הצרכים של כל חברה הם ייחודיים. כל מטרות המוסד האקדמי שונות. אנחנו לא רק מזהים את זה, אנחנו מאמצים את זה. ההוצאה הרבה זמן, מראש התוכנית, כדי להבין את הצרכים הייחודיים השותפים שלנו היא אבן הפינה לגישת Eruditus. לשם כך, אנחנו כל הזמן לעבוד על עיצוב ולהביא לך תוכניות במגוון פורמטים, כגון סדנאות לטווח קצר, שיעורים זה נמשך כמה שבועות או חודשים, הפעלות מקוונות או תוכניות מודולריות מלאה. כל התוכניות מתוכננות סביב מה המשתתפים דורשים במונחים של תוכנית הלימודים, זמן זמין affordability.

יחסים ארוכי טווח

רוב השותפים שלנו ערכו איתנו מפגשי למידה. המחויבות שלנו לשותפים שלנו היא מעבר להתערבות למידה בלבד. אנחנו לוקחים עניין רב בפגישה של החברה או מוסדות חינוך מטרות לטווח ארוך.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Certificate

Eruditus Executive Education

תוכנית ההנהלה בניהול כללי (EPGM) מציגה מנהלים באמצע הקריירה ומנהיגים מן השווקים המתעוררים עד לאחרונה ב- MIT חשב מנהיגות על חדשנות, אסטרטגיה, קבלת החלטות, ומנהיגות. ... [+]

תוכנית ניהולית בניהול כללי

תוכנית ההנהלה בניהול כללי (EPGM) מציגה מנהלים באמצע הקריירה ומנהיגים מן השווקים המתעוררים עד לאחרונה ב- MIT חשב מנהיגות על חדשנות, אסטרטגיה, קבלת החלטות, ומנהיגות.

אודות התוכנית

התוכנית חושפת את המשתתפים למערכת האקולוגית של MIT, מובילה את הסגל של MIT ומסגרות. במהלך 6-7 חודשים, המשתתפים לומדים את הכישורים הדרושים להם כדי לעבור לשלב הבא בחברות שלהם ואת השלב הבא בקריירות שלהם. זו תוכנית רב מודולרי ייחודי מיועד סביב שלושה מסלולי תעודת ההנהלה של MIT סלואן ההנהלה:... [-]

הודו הודו און ליין מלזיה קואלה לומפור ארצות הברית בוסטון  + 2 יותר
בקשת מידע
אנגלית
7 חודשים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Eruditus Executive Education

תוכנית המנהיגות העסקית הדיגיטלית של קולומביה עסקים היא תוכנית אינטנסיבית, חמישה חודשים, רב מודולרי, דיגיטלי ומנהיגות דיגיטלי המכינה מנהלים גלובליים לחדש אסטרטגיות חדשות ו ... [+]

סקירה כללית

תוכנית המנהיגות העסקית הדיגיטלית של קולומביה עסקים היא תוכנית אינטנסיבית, חמישה חודשים, רב מודולרי, דיגיטלי ומנהיגות דיגיטלי המכינה מנהלים גלובליים לחדש אסטרטגיות חדשות ומודלים עסקיים להוביל את הארגונים שלהם לשגשג בעידן הדיגיטלי.

יתרונות עיקרייםלפתח יכולות מנהיגות להוביל טרנספורמציה דיגיטלית בחברות שלךבחן מודלים עסקיים מפריעים במודול אימריסיבי בעמק הסיליקון ולמד ממובילי התעשייה המובילים בעיר ניו יורקגישה לפקולטה המומחה של קולומביה, שהם מומחים בעלי שם עולמי בתחומם.מבנה גמיש אשר ממזער זמן רחוק מהעבודה, מעל חמישה חודשים הליגה אייבי הליגה ללמודהחל את הלמידה שלך במקום העבודה שלך באמצעות עבודה בפרויקט, בהדרכת סגל מומחיםבוגר עם בוגרי בית הספר עסקים קולומביה היתרונות, עם הזדמנויות רשת גלובליתתוכנית הלימודים... [-]
הודו הודו און ליין ארצות הברית מנהטן סן פרנסיסקו  + 1 יותר
בקשת מידע
אנגלית
5 חודשים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית