קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת מחקר ברמה עולמית

מונע על ידי יצירתיות אינטלקטואלית וחשיבה ביקורתית מאז 1479, חוקרים וסטודנטים University of Copenhagen הרחיבו אופקים ותרמו להזיז את העולם קדימה. עם 5,000 החוקרים ו -39,000 הסטודנטים שלה, האוניברסיטה מתפארת בסביבת מחקר ולימודים בינלאומית ומדורגת בדירוג המוביל של האוניברסיטאות הטובות בעולם.

האוניברסיטה מציעה לחוקרים ולסטודנטים את ההזדמנות לפתח את כשרונם ומפעילה יוזמות בינתחומיות שאפתניות לתמיכה בקהילות האקדמיות החזקות שלה. באמצעות הוראה המבוססת על מחקר - והשתלבותם במחקר - התלמידים מצוידים במטרה להתמודד עם האתגרים והצרכים של החברה.

University of Copenhagen פועלת לקראת הפיכתה לאחד האזורים הירוק ביותר בקמפוס בעולם, משאיר טביעת רגל קטנה סביבתי האקלים ככל האפשר. האוניברסיטה מקדמת שיתוף פעולה בין-ארגוני, מקיימת קשרים עם הקהילה העסקית ומסייעת לסטודנטים למצוא תוכניות ופרוייקטים רלוונטיים בתחום הקיימות.

האוניברסיטה מתמקדת גם בשוויון בין המינים ורואה בגיוון כוח.

109623_clinic-doctor-health-hospital.jpg

בקיצור

University of Copenhagen נוסדה בשנת 1479 על ידי המלך הדני כריסטיאן 1, והיום יש כ. 39,000 סטודנטים ו -9,000 עובדים - מתוכם כ -5,000 חוקרים - והכנסות של 8.6 מיליארד דולר קנדי.

תשעה פרסי נובל הוענקו לחוקרים באוניברסיטה.

בריתות

University of Copenhagen היא חברה בשתי בריתות בינלאומיות של אוניברסיטאות בכירות:

  • הברית הבינלאומית של אוניברסיטאות מחקר (IARU)

ו

  • הליגה של אירופה אוניברסיטאות מחקר (LERU)

בוגרים

האוניברסיטה מעוניינת לתמוך ביחסים לאורך החיים עם בוגריה. אם סיימתם University of Copenhagen , אתם מוזמנים להצטרף לרשת הבוגרים. החברות הינה ללא תשלום.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

University of Copenhagen

תוכנית LabVet Europe מסמיכה אותך לעבוד כטיפוליית מעבדה ייעודית בהתאם להוראת האיחוד האירופי לשנת 2010 על ייצור בעלי חיים המשמשים למטרות מדעיות, הידועה בעבר בשם FELASA בקטג ... [+]

להיות רופא מוסמך FELASA מוסמך

תוכנית LabVet Europe מסמיכה אותך לעבוד כמטפל ייעודי לענייני בעלי חיים בהתאם להנחיה של האיחוד האירופי לשנת 2010 על ייצור בעלי חיים המשמשים למטרות מדעיות, הידועה בעבר בשם FELASA category D.

התוכנית LabVet היא תוכנית מקוונת 100% שנועדה לתת וטרינרית בעלי חיים הידע והמיומנויות הדרושים בעבודה היומיומית שלך בתור רופא וטרינר ייעודי.

"המטרה שלנו היא להציע תוכנית ברמה גבוהה, באיכות גבוהה וגישה קלה עבור וטרינרים ייעודיים בכל רחבי העולם"... [-]

דנמרק Copenhagen
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
6 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית