קרא את התיאור הרשמי

אודות

מייסד ונשיא האוניברסיטה: ד"ר בילאל פיליפס

סטודנטים: האסלאמית 284,877 אוניברסיטת באינטרנט (שטר חוב) הוא פרי יוזמתם של ד"ר בילאל פיליפס, שחזה מוסד שייתן באינטרנט, אינטנסיבית, לתואר ראשון ושני תוכניות לחלוטין לימוד חינם.

משימה

"הפיכת ידע איסלמי אותנטי זמין לעולם דרך האינטרנט אך ורק לשם ההנאה של אלוהים היא מטרת חיים אצילה משימה בהחלט שווה להקריב את כל האנרגיות של אחד ואמצעים" (ד"ר בילאל פיליפס, מייסד ונשיא האוניברסיטה, אוניברסיטת באינטרנט האסלאמית).

האוניברסיטה באינטרנט האסלאמית (שטר חוב) שואפת להעניק גישה גלובלית ראשון באיכות, בוגר ותוכניות חינוך ברמה לתואר שני לתלמידי כמעט ללא תמורה. המשימה שלה היא ". שנה את האומה המוסלמית ומצב בעולם באמצעות חינוך מתאים" העקרונות שעליו שטר החוב מתבסס הם:

ידע: קוראן סונה

אלוהים אמר, "אכן זה הוא רק ידע בקרב משרתיו מי באמת חוששים אללה." (35:28) שלום הנביא האחרון וברכות של אללה עליו אמר, "שוחרי ידע חובה על כל מוסלמי."

נגישות

האוניברסיטה באינטרנט האסלאמית מספק הזדמנות פז לגשת איכות לתואר ראשון, לתואר וקורסים ברמה לתואר שני, בכל מקום אנשים עשויים להיות ואת כל אימת שירצו, מבלי לנסוע לחו"ל או אפילו לעזוב את גבולות מבתיהם. מטרתו היא לאפשר חינוך לכל אחד, מכל מקום, בכל עת.

הנביא האחרון אמר, "אם מישהו נוסע על כביש בחיפוש אחר הידע, אללה יגרום לו לנסוע על אחד הכבישים לגן עדן."

Affordability

שטר החוב ממחיש את המחויבות המתמשכות שלה בהפצת הידע המועיל על ידי התקדמות מתוך קורסי הסמכה חופשיים לחלוטין ו דיפלומת רמה על של מעלות מוכרות ראשון חינם לימוד בתחומים שונים של לימוד לתואר שני. ובכך, מה שהופך את ההשכלה הגבוהה בקלות הסבירה ברחבי עולם לטובת האנשים, קהילותיהם והאנושות בכלל. שכר לימוד חינם לכל התלמידים מספק גישה שווה לחינוך כי מעטים יכלו להרשות לעצמם אם הם היו להשתתף המוסדות המסורתיים להשכלה גבוהה ברחבי העולם.

אלוהים אמר, "Say: האם אלה שיודעים שווה למי שלא יודע?" (39: 9)

COMMUNITY

אף לא תלמיד יהיו מנועים מללמוד באוניברסיטה באינטרנט האסלאמית ללא קשר לרקע שלו או שלה דתי, אתני או חברתי. שטר החוב מאשר כי שעריו יישארו פתוחים לכל, ללא קשר לגבולות הקיימים בעולם האמיתי. זה כבר הוליד קהילה גלובלית של למעלה מ -180,000 תלמידים המבקשים ידע איסלמי מלהסתיים 224 מדינות.

אלוהים אמר, "פעולה אחד עם השני בצדקה וצדקה ... "(5: 2)

האסלאמית אתיקה

זוהי האמונה היסודית של האוניברסיטה באינטרנט האיסלמית כי המורה המוסלמי שונה במהותה מורה שרק קורית להיות מוסלמי. כמו כן, התלמיד המוסלמי צריך להיות שונה במובהק מסטודנט אשר קורה כל כך להיות מוסלמי. שטר החוב מצפה מכל תלמידיה, אנשי סגל מנהלי ומתנדבים לתפקד בתפקידים שלהם ושדות בראש ובראשונה כמוסלמים. במידה ויעשה זאת תהיה כרוך באופן טבעי שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של יושרה, כנות ואחריות אישית.

The Last הנביא אמר, "ואכן, אללה אוהב מכל אחד מכם שבכל פעם שהוא עושה עבודה כי נעשתה על פי מיטב היכולת שלו או שלה."

איכות יישומים

האוניברסיטה באינטרנט האיסלמית מחויבת לספק חוויית והאקדמיים איכותיים, מתאים בהיקפה ועומקו, להעביר את הידע האיסלמי האותנטי ומעשי, ובאותו הזמן לאפשר לתלמידים שלה כדי להתמודד עם האתגרים העכשוויים של המאה ה -21 על ידי מתן לימודים אחרים כגון פסיכולוגיה, חינוך או אוצר. שטר חוב יעריך מחדש להעריך כל היבט של המודל האקדמי שלה על בסיס קבוע ולא רק לעודד את תלמידיה ללמוד בחריצות, אלא גם להדגיש כי הם חייבים לשאוף כמיטב יכולתם לשים את הידע שנצבר לפועל.

הנביא האחרון אמר, "הכי טוב מכם הוא אחד שלומד את הקוראן ומלמד אותה לאחרים." הוא גם אמר, "הכי טוב מכם הוא אחד הכי מועיל לאנשים." התלמיד של הנביא האחרון, אבן Mas "ואוד אמר," נהגנו ללמוד ידע ושימוש בו יחד. "הקשורים האימאם Sufyaan ATH-Thawree כי כנער, כשהחל להשתתף בשיעורים, אמו יעץ לו," אם אתה כותב את 10 המילים שלך אמונה לא השתפרה, לבדוק את עצמך. "

היסטוריה

האוניברסיטה באינטרנט האסלאמית (שטר חוב) הוא פרי יוזמתם של ד"ר בילאל פיליפס, שחזה מוסד גבוה-learning המציעה תוכניות לתואר ראשון באינטרנט אינטנסיבי בוגר כי הם לחלוטין ללא שכר הלימוד.

המסע של שטר החוב שהחל בשנת 2007 עם השקת קורסי תעודה מקוונת ללא שכר לימוד בקמפוס הפתוח שלה. בשנת 2010, לאחר רק 3 שנים, רווק הלימוד ללא הראשון של תכנית לאמנויות (BA) הושק גם. האוניברסיטה עכשיו יש שבע מכללות מציעות תוכניות תואר מוסמכות מקוונות: מכללה אקדמית לחינוך, מכללה האיסלמית הכלכלה, מכללת הבנקאות ומימון, המכללה לפסיכולוגיה, המכללה ללימודי האיסלאם, המכללה למנהל עסקים, המכללה טכנולוגיית מידע, ואת המכללה שפה ערבית ובלשנות. במחצית השנייה של אשר מציע קורסים מחוברים על ידי גמביט, סומלילנד והוסיף גינאה Bissau.In, המרכז לשינון הקוראן הגלובלי של שטר החוב מציע הזדמנות ייחודית לסטודנטים על פני הגלובוס כדי ללמוד את הקוראן באינטרנט.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • רוּסִי
  • עֲרָבִית

מוסד לימודים זה גם מציע:

BBA

Islamic Online University

הרווק של תכנית למנהל עסקים הוא תכנית 4 שנים שנפתחה דלת לתחום המרתק של מנהל העסקים. ... [+]

תואר ראשון במנהל עסקים (BBA)

הרווק של תכנית למנהל עסקים הוא תכנית 4 שנים שנפתחה דלת לתחום המרתק של מנהל העסקים. הדגש מושם על הפיתוח של מיומנויות התקשורת של התלמידים ואת יכולת קבלת החלטות עסקים עם חשיבה אתית. סטודנטים המסיימים תוכנית זו ילמדו לעבוד באופן עצמאי עם סטנדרט גבוה של מיומנות בסביבה העסקית. תואר זה מציע הזדמנויות קריירה רווחיות בשפע במגוון רחב של תעשיות; בוחרים במצב של מחקר זה הפך למגמה מאוד פופולרי בקרב מוסלמים ולא מוסלמים כאחד. ... [-]

גמביה Banjul
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
4 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית

BSc

Islamic Online University

האוניברסיטה באינטרנט האיסלמית מציגה את תכנית התואר הראשון הראשונה בעולם הלימוד-חופשי בנקאות האיסלמית וכלכלה. ... [+]

B.Sc. ב האסלאמית כלכלה, בנקאות ופיננסים (B.Sc. IBE)

האוניברסיטה באינטרנט האיסלמית מציגה את תכנית התואר הראשון הראשונה בעולם הלימוד-חופשי בנקאות האיסלמית וכלכלה. תואר זה מפותח את הדלת לקריירה אפשרית תחום מלהיב, הרחבה ומועילה, ומהווה קרש קפיצה למחקרים נוספים.

"אללה התיר מסחר אסר עניין." (קוראן, 2: 275) בעולם של היום מוצף עסקות המבוססות על תחומי עניין, חוזי בנק שלא כדין והשקעות צורך הבנקאות אסלאמית גובר. מדינות רבות לאחרונה חלו עלייה בביקוש לשירותי בנקאות איסלמיות. אנליסטים צופים כי בקצב הנוכחי של התרחבות, של 8 עד 10 שנים הקרובות במסגרת הבנקאות האיסלמית באיחוד האמירויות תהיה לעקוף את המערכת הבנקאית הקונבנציונלית.... [-]

גמביה Banjul
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
4 - 12 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Islamic Online University

עזרה לאחרים היא עודדה מאוד באיסלאם והעבודה של מטפל או יועץ היא מאוד מועילה לחברה כולה. ... [+]

"... והוא אשר הקלה מוסלמית מפני מצוקת אללה יפטור אותו מן הקשיים שאליהם הוא יהיה לשים על יום תחיית המתים ..." (מוסלמי Sahih, 32/6250) על מנת המטפל או יועץ כדי להצליח עם מוסלמים לקוחות, זה קריטי, כי יש לו ידע אותנטי והבנה של משנתו האיסלמית, כי זה מה שהוא יהיה עוד יותר להעביר ללקוח על מנת לשנות את דרך החשיבה שלו ולעזור לו לצאת ממצב קשה. BSc של שטר החוב בפסיכולוגיה הוא שילוב נפלא של משנתו האיסלמית וטיפולים עכשוויים שיהפוך יום אחד סטודנטים מטפל יעיל מאוד. אינשאללה.... [-]

גמביה Banjul
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
3 - 12 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית

Bachelor

Islamic Online University

התואר הראשון בחינוך מהאוניברסיטה באינטרנט האיסלמי יהיה מועיל לתלמידים בחיים זה בעולם הבא. ... [+]

ראשון בחינוך (B.Ed)

"הכי טוב של אנשים כאלה מועילים ביותר לאנשים." (Hadeeth אל-Mujam אל-אוסט, 5787) להיות מורה מאוד עמדה מכובדת ויוצאת דופן. זו עמדה כי עשויה להיות השפעה גדולה על העתיד של האדם. האיסלאם הקדיש תשומת לב רבה מורים שכן הם לבנים הראשונים במבנה של התפתחות חברתית. הם הגורם המנחה ופיתוח התנהגויות ומוחותיהם של יחידים וקהילות. הם בעם המועיל ביותר בחברה ובכך מהטובים של אנשים.

כתוצאה מכך, חשוב כי המורה יעבור משנתו האיסלמית נכון ולהבין אותם כראוי.... [-]

גמביה Banjul
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
4 - 12 חפש תואר דוקטור במשפטים
מקוון
למידע נוסף באנגלית

MA

Islamic Online University

האוניברסיטה באינטרנט האיסלמית (שטר החוב) השיקה את התואר השני הראשונה בעולם הלימוד ללא בתכנית ללימודי האיסלאם, אשר מוצעת לחלוטין מקוון באנגלית כמדיום של הוראות. ... [+]

תואר שני בלימודי האסלאם (עוד)

האוניברסיטה באינטרנט האיסלמית (שטר החוב) השיקה את התואר השני הראשונה בעולם הלימוד ללא בתכנית ללימודי האיסלאם, אשר מוצעת לחלוטין מקוון באנגלית כמדיום של הוראות. זוהי הזדמנות מצוינת עבור תלמידי תואר ראשון כדי להמשיך, עוד יותר, לשפר את ההבנה ואת הידע שלהם על הדת.

תכנית לתואר שני זה מונה 18 קורסים, שלושה סמסטרים של שישה נושאים כל אחד, ואת עבודת המאסטר בסמסטר הרביעי. המשך הקבוע של התכנית הוא שנתיים. אף על פי כן, תלמידים יכולים להשלים אותו בתוך מינימום אחד וחצי שנים. אפשר לקחת לכל היותר שש שנים כדי להשלים את התוכנית.... [-]

גמביה Banjul
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 6 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית

Dr. Bilal Philips, founder of IOU, shares his story on finding Islam