קרא את התיאור הרשמי

המכללה לניהול חוזים בבריטניה היא המכללה המובילה נוכחות באינטרנט עבור הנדסה, בנייה, ניהול, אנגלית, הדרכה קורסים CPD.

כארגון גלובלי, הוא מספק קורסים מקוונים נוכחות (Live Online) לסטודנטים בכל רחבי העולם. הוא מציע קורסים מתקדמים ברמה דיפלומה, קורסים בפועל מקצועי, CPD וקורסי הדרכה לתעשיית הבנייה לאנשי העתיד אשר ימשיכו על מנת להשיג קריירה בהירה, ועלולה להפוך למנהיגים עולמיים נמרצים של ענף הבנייה. בנוסף, הוא מציע תוכנית אפקטיבית בשפה האנגלית הנקראת NESOL המספקת אנגלית מקורית לדוברי שפות אחרות.

קורס נוכחות באינטרנט אומר שאתה לא בהכרח צריך לעזוב את מקום העבודה שלך, אתה לא בהכרח צריך לעזוב את הבית והמשפחה. תוכלו להשתתף בשידור חי הרצאות מקוונות הדרכות מהבית או במרכזי הלמידה שלנו בחו"ל. המכללה מביא הזדמנות מצוינת ללמוד חינוך בריטי רגיל במחיר סביר. אתה תרגיש כאילו אתה בסביבה בכיתה עם קורסי נוכחות באינטרנט.

המכללה גאה בהקמת החוזה והניהול המסחרי קורסים ומהישגיה באמצעות קורסים בעלי ערך מוסף וסטנדרטים. האיכות והערך של הקורסים באים לידי ביטוי בהצלחתם של בוגריו אשר מובילים את שוק העבודה.

ייתכן שיהיה קושי בבחירת הקורס הנכון העונה על הצרכים שלך ואת האינטרסים ואת המכללה יש יועצים מקומיים או מרכזים בדרום ומזרח אסיה והמזרח התיכון כדי לסייע. המכללה מתכננת להרחיב את שירותי ייעוץ הקריירה שלה לרוסיה והדרום אמריקה בעתיד גם כן. הקריירה היועצים נמצאים כאן כדי להדריך אותך ולעזור לך לבחור את המסלול המתאים ביותר לאינטרסים שלך ושאיפות קריירה.

המכללה למנהל החוזה מציע הסמכה וסט מוכרים של כישורים, ואלה יכולים לפתוח את הדלת להזדמנויות קריירה עתידיות והתקדמות.

הוראה ולמידה

אסטרטגיות ההוראה והלמידה של כל נושא נגזרות מתוצאות הקורס. שיטות למידה מקוונות משותפות משמשות להשגת מטרות התוכנית, כולל הרצאות מקוונות חיות, הערות קורס, הדרכות, תרגילים, דיונים קבוצתיים, משוב על הגשות של תלמידים ומצגות מקוונות.

מודל הנוכחות המקוונת, המעודד שיתוף פעולה בסביבת למידה אינטראקטיבית, מתמקד באופן מסורתי באספקת תוכן ותקשורת, יחד עם דגש על עולם הטכנולוגיה.

פותחו מקורות למידה מקוונים שונים לתמיכה בלמידה עצמאית. רשימות הרצאות, קריאת רשימות, הקצאות ותדריכים להדרכה מעידים על למידה מקוונת עצמאית. התלמידים צפויים לקרוא בהרחבה. הקריאה עשויה לשמש כדי לחקור נושאים ספציפיים לעומק, לחקור מגוון של נקודות מבט, לפתח שאלות ולזהות תשובות אפשריות. עבודה קבוצתית מתוכננת כך שהתלמידים לומדים לארגן ולבנות תהליכים קיבוציים או שיתופיים.

כמו כן, מעודדים סטודנטים להשתתף בהרצאות חיות מקוונות, המקלות על אינטראקציית אודיו ווידאו בין מרצים לסטודנטים. המכללה הציגה את האסטרטגיה היעילה ביותר של נוכחות מקוונת ומרכזי למידה כדי להקל על הרצאות מקוונות, הדרכות ודיונים שיתקיימו עם המרצים והמדריך כדי להגדיל את כמות האינטראקציה בין הלומדים והמרצים האחרים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Advanced Diploma

The College of Contract Management (Online)

מתקדם דיפלומה מקצועי עיסוק בניהול החוזה ייתן לך מיומנויות מוכשר להתחיל את הקריירה שלך בתור מנהל חוזה / מנהל פרויקט / חוזה מנהל / תביעה יועץ / מהנדס פרויקט שליטה. הקורס מי ... [+]

קורס ניהול מקצועני סך כל דמי הקורס £ 1,490 סה"כ אשראי 50 תחת ECTS (אשראי אשראי אירופי הצטברות) מס 'מודולים 8 אתה יכול ללמוד בזמן שאתה עובד

מוכר על ידי מכון Chartered של מהנדסי הנדסה אזרחית, מכון מוסמך של בוררים, המוסד לניהול מוסמך ואת כמות מודד הבינלאומי

מבוא

מתקדם דיפלומה מקצועי עיסוק בניהול החוזה ייתן לך מיומנויות מוכשר להתחיל את הקריירה שלך בתור מנהל חוזה / מנהל פרויקט / חוזה מנהל / תביעה יועץ / מהנדס פרויקט שליטה. הקורס מיועד לאנשי מקצוע שעובדים כמנהל אתר / מנהל בניה / מנהל פרויקטים / מהנדס אזרחי / כורך כמות / עורך דין בענפי הבינוי, נפט וגז. אם סיימת תוכנית רווקים בהנדסה, או סקר כמות, או חוק, או ניהול או כל מחקר בנייה רלוונטיים, זה יכול להוביל לקריירה מקצועית מתגמלת בענף הבנייה, הנפט והגז.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
6 - 9 חודשים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
The College of Contract Management (Online)

בקורסים אתה לומד את הדרכים הפשוטות ביותר לעבור את הבחינות, מה הבוחן יחפש בכתיבה שלך ומדבר בדיקות, למה יש לך נכשלו בדיקות ', שבו יש לך טעויות נפוצות צריך לשפר ואתה מתכונן ... [+]

IELTS הבחינה היא אתגר

IELTS (מערכת אנגלית לבחינת אנגלית) היא הבחינה הפופולרית ביותר להערכת רמת האנגלית של המבקש לכניסה לקורס אוניברסיטאי בארצות דוברות אנגלית, הגירה ויזות.

נכון לעכשיו, מבחן ה- IELTS זמין ביותר מ -130 מדינות וניתן לקחת עד 48 פעמים בשנה. אז בכל מקום שאתה נמצא, לגשת כדי לעקוב אחר ההכנה IELTS הבחינה קורס מקוון.

זה חיוני עבור:

כניסה לאוניברסיטאות בבריטניה, אוסטרליה, קנדה, ניו זילנד וארצות הברית יישומי הגירה לאוסטרליה, קנדה וניו זילנד תלויים באשרת תושב קבע לאנגליה ... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
276 - 900 שעות
מקוון
למידע נוסף באנגלית