קרא את התיאור הרשמי

דרכים חדשות ללמוד, דרכים חדשות לשינוי

נוסדה בשנת 1961, אוניברסיטת סאסקס יש מוניטין רב שנים של מתן חינוך ברמה עולמית לכל. קורסי הלמידה מרחוק שלנו מעניקים לך הזדמנות ללמוד ב- Sussex, מכל מקום שבו אתה נמצא בעולם.

אנחנו אוניברסיטת מחקר אינטנסיבי, מושך אקדמאים מובילים וסטודנטים מ -100 מדינות ברחבי העולם. אנו מאתגרים את האמנה, מטפחים רעיונות רדיקליים ומתקדמים כדי לספק לתלמידים ניסיון חינוכי ייחודי.

מטרתנו היא לשפר את חיי התלמידים שלנו ולספק להם את הכלים כדי לתרום את תרומתם ולשנותם לעולם.

"המוטיבציה העיקרית שלי ללמוד מאסטרס שיווק בינלאומי היה להשיג יותר מיומנויות מקצועיות לפתח את הידע שלי. הנוחות והגמישות של למידה מקוונת באמת ערער לי. על ידי לימוד מקוון אני יכול ללמוד ולעבוד לנוחות שלי. "

קתרין הואנג - שיווק דיגיטלי ושיווק בינלאומי MSC (מקוון) סטודנט, ונקובר, קנדה.

 • להניע את הקריירה שלך
  להתעמק עמוק לתוך הנושא מרתק אותך, וכן להמשיך את הקריירה שלך עם כישורים הרצוי על ידי המעסיקים ברחבי העולם.
 • למידה מקוונת
  לימד 100% באינטרנט עם שישה תאריכי התחלה בשנה, הקורסים שלנו נותנים לך את ההזדמנות להתחיל את הקורס שלך כאשר אתה אוהב ללמוד בזמן שלנו מהבית שלך.
 • תמיכה בלימודים שלך
  ליהנות מהצוות הייעודי המקוון שלנו שיסייע לך במסע שלך מהרשמה לסיום הלימודים.
  learn, student, laptopgeralt / Pixabay

לומד באינטרנט עם Sussex

אנו מבינים רבים מהתלמידים שלנו בוחרים ללמוד קורס לתואר שני כדי לשפר את הקריירה שלהם. קורסי המאסטר המקוון שלנו מתוכננים עם דגש על יכולת העסקה. אנו מבטיחים כי ההוראה והלמידה מעשית, תוך התמקדות במקרי מקרה אמיתיים ולספק מיומנויות אתה יכול לקחת ישירות למקום העבודה.

נלמד 100% באינטרנט, הקורסים שלנו למידה מרחוק לספק את הגמישות כדי להתאים את המחקר שלך סביב החיים שלך ואת הקריירה. מודולים מועברים באמצעות מודל קרוסלה, כלומר אם אתה צריך לקחת הפסקה מן הלימודים שלך בכל עת, אתה יכול פשוט "צעד את הקורס" ואת להצטרף מחדש ברגע שיש לך את הזמן להקדיש את הלימודים שוב * .

ההוראה מועברת על ידי אקדמאים ואנשי מקצוע המובילים מחקר פורץ דרך ופיתוח דרכים חדשות לחשיבה על העולם. כמו בקורסים שלנו בקמפוס, סגנון ססקס מובהק של למידה עובר כל קורס מאסטרס. אתה תהיה מעודדת לחשוב מעבר לאתגר את הנורמה.

על ידי למידה בתוך הסביבה בכיתה וירטואלית תוכל להרוויח מיומנויות נוספות רבות מוערך על ידי מעסיקים בעולם הדיגיטלי של היום. תוכלו לעבוד עם פרויקטים וירטואליים בתוך צוותים וירטואליים, עם תלמידים אחרים הממוקם באזורי זמן שונים בכל רחבי העולם. אתה תהיה בטוח לעבוד בתוך פלטפורמות דיגיטליות להיות אלוף דיגיטלי בארגון שלך.

עם נגישות מקוונת בנחישות, הקורסים שלנו בנויים לתלמידים מכל היכולות הפיזיות והקוגניטיביות בכל הגיאוגרפיות.

ועם חוויה אנושית המחליפה את הצד הלא-אישי של למידה מרחוק, הקורסים המקוונים שלנו מפגשים רשת עולמית של תלמידים באמצעות למידה לקבוצות דיון וקבוצות דיון.

המאסטרים המקוון שלנו נמצאים כאן לסטודנטים בכל מקום שרוצים לעשות שינוי משלהם.

* זמן הפסקה מקסימלי חל על קורסים.117651_notes-macbook-study-conference.jpgתמונות סטוקופ / Pexels

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

University of Sussex Online

מתן גישה בין-תחומית מובהקת לחקר השחיתות, מאסטר זה שואל שלוש שאלות בסיסיות; מה היא שחיתות, כמה היא קיימת, ומה צריך לעשות כדי להילחם בה? חקירת שחיתות ואנטי-שחיתות מנקודת מב ... [+]

מתן גישה בין-תחומית מובהקת לחקר השחיתות, מאסטר זה שואל שלוש שאלות בסיסיות; מה היא שחיתות, כמה היא קיימת, ומה צריך לעשות כדי להילחם בה?

חקירת שחיתות ואנטי-שחיתות מנקודת מבט של חוק, אנתרופולוגיה, כלכלה, לימודי פיתוח, סוציולוגיה ומדעי המדינה; אתה תרוויח את הידע התיאורטי ואת ההכשרה המעשית הדרושים כדי להבין את המורכבות של הגדרת, מדידה ומלחמה בשחיתות.

עם תאריכים בשנה (ינואר, מרץ, מאי, יולי ונובמבר) אתה יכול להתחיל את הקורס הזה כשאתה אוהב וללמוד בזמן שלך, מהבית שלך.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון
יולי 2020
אנגלית
תכנית חלקית
2 - 4 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית

MSc

University of Sussex Online

נבנה עבור אנשי מקצוע עסוקים, מאסטרים של Sussex בשיווק בינלאומי ייתן לך את הכישורים כדי לספק אסטרטגיות שיווק גלובלי ועיצוב מסעות פרסום רב ערוצי עם השפעה. התמקדות בניהול שי ... [+]

נבנה עבור אנשי מקצוע עסוקים, מאסטרים של Sussex בשיווק בינלאומי ייתן לך את הכישורים כדי לספק אסטרטגיות שיווק גלובלי ועיצוב מסעות פרסום רב ערוצי עם השפעה.

התמקדות בניהול שיווק גלובלי, התנהגות הצרכנים, מחקר שוק וניתוח, אתה מוכן לסיים את הקריירה המוצלחת במגזר המהיר והמרגש הזה.

עם שישה תאריכי התחלה בשנה (ינואר, מרץ, מאי, יולי, ספטמבר ונובמבר) אתה יכול להתחיל את הקורס הזה כאשר אתה רוצה ללמוד בזמן שלך, מהבית שלך.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון
יולי 2020
אנגלית
תכנית חלקית
2 - 4 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
University of Sussex Online

מדיניות האנרגיה שלנו מאסטרס מציעה הכשרה מדעית רחבה ומקיפה בין תחומי מדעי האנרגיה, המתמקדת באתגר של שינויי האקלים ותפקיד החדשנות. למד מאקדמאים בעלי שם עולמי מחברת המחקר למ ... [+]

מדיניות האנרגיה שלנו מאסטרס מציעה הכשרה מדעית רחבה ומקיפה בין תחומי מדעי האנרגיה, המתמקדת באתגר של שינויי האקלים ותפקיד החדשנות.

למד מאקדמאים בעלי שם עולמי מחברת המחקר למדיניות מדעית של Sussex, אשר מבצעים השפעה גלובלית ומעצבים ומספקים פתרונות לעתיד בר-קיימא.

לימד 100% באינטרנט, תוכל להצטרף סטודנטים, אקדמאים וחוקרים מרחבי העולם, אשר מביאים את המומחיות והניסיון שלהם בכיתה וירטואלית. עם שישה תאריכי התחלה בשנה (ינואר, מרץ, מאי, יולי, ספטמבר ונובמבר), אתה יכול להתחיל את הקורס הזה כאשר אתה אוהב ללמוד בזמן שלך, מהבית שלך.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון
ינואר 2020
אנגלית
תכנית חלקית
2 - 4 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
University of Sussex Online

אוניברסיטת סאסקס מדורגת במקום הראשון בעולם ללימודי פיתוח (דירוג האוניברסיטה העולמית של QS לפי נושא 2019), מוכרת כאחת האוניברסיטאות המובילות בעולם למחקר בנושא קיימות וחדשנ ... [+]

אוניברסיטת סאסקס מדורגת במקום הראשון בעולם ללימודי פיתוח (דירוג האוניברסיטה העולמית של QS לפי נושא 2019), מוכרת כאחת האוניברסיטאות המובילות בעולם למחקר בנושא קיימות וחדשנות.

שילוב ייחודי של שלוש יחידות המחקר באוניברסיטאות, יחידת המחקר למדיניות מדעית, בית הספר ללימודים גלובליים ומכון למחקר ופיתוח, מציע קורס בין-תחומי לחקר הקיימות.

עם שישה תאריכי התחלה בשנה (ינואר, מרץ, מאי, יולי, ספטמבר ונובמבר), אתה יכול להתחיל את הקורס הזה כאשר אתה אוהב ללמוד בזמן שלך, מהבית שלך.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון
יולי 2020
אנגלית
תכנית חלקית
2 - 4 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית