קרא את התיאור הרשמי

אנו אחת האוניברסיטאות הגדולות והמגוונות ביותר בבריטניה עם למעלה מ- 120,000 סטודנטים בלונדון, ועוד 50,000 לומדים ברחבי 180 מדינות ללימודי University of London .

University of London , משנת 1836, היא האוניברסיטה השלישית הוותיקה באנגליה. זוהי פדרציה המונה 17 מוסדות חברים ותשעה מכוני מחקר המספקים 120,000 סטודנטים בלונדון, כמו גם פעולה עולמית המשרתת למעלה מ 51,000 סטודנטים בלמעלה מ -180 מדינות ולומדים של 1.3 מיליון דולר נרשמים ל- MOOC שלה דרך פלטפורמת הקורסרה המקוונת. זה הופך את University of London ל"כיתה הגדולה בעולם ".

אז לא משנה איפה אתה נמצא בעולם, אתה יכול לקבל תואר מוכר בינלאומי University of London , או בקמפוס או דרך לימוד גמיש ומרחק. האוניברסיטה מציעה יותר ממאה תארים, תעודות, תעודות ומודולים קצרים ברחבי העולם הן ברמה התואר הראשון והן בתואר הראשון והיא מסוגלת לתמוך בכל דרישות הלמידה שלך.121408_pexels-photo-1153213.jpeg rawpixel.com / Pexels

אוניברסיטת העם

University of London הוקמה על ידי רויאל צ'רטר בשנת 1836 לטובת הציבור והיא מוכרת ברחבי העולם. לאורך ההיסטוריה הארוכה שלנו, האוניברסיטה הציעה גישה למגוון רחב של הזדמנויות אקדמיות. כמובילה עולמית בתחום ההשכלה הגבוהה, האוניברסיטה חלוצה בשינוי במגזר. היינו האוניברסיטה הראשונה שקיבלה סטודנטים ללא קשר למין, גזע או דתם, הראשונה שהגישה נשים ללימודי תארים, ובשנת 1865, הראשונה שהעניקה לסטודנטים את האפשרות ללמוד באשר הם, והעניקה גישה להשכלה גבוהה ברחבי הארץ כדור הארץ. במשך כמעט 200 שנה שיפרנו את חייהם של מיליוני אנשים ברחבי העולם באמצעות הגישה הייחודית שלנו לחינוך, מה שגרם לצ'רלס דיקנס למנות אותנו 'אוניברסיטת העם'.

רמה עולמית; ברחבי העולם

בין אם תרצו להצטרף לקהילה האקדמית התוססת שלנו שבלב לונדון או פריז, תלמדו באופן עצמאי או בתמיכת מרכז הוראה מוכר, תהפכו לסטודנט University of London ותצטרפו לכיתה העולמית.

לימודים University of London

אנו פדרציה של 17 מוסדות חברים עצמאיים בעלי מוניטין עולמי יוצא מן הכלל, החל מאוניברסיטאות גדולות יותר כמו UCL או קינגס קולג 'לונדון למוסדות מיוחדים קטנים יותר כמו האקדמיה המלכותית למוזיקה או מכון Courtauld לאמנות.

ישנם גם מכוני מחקר המאוחדים באמצעות בית הספר ללימודים מתקדמים, המציעים לימודים ומחקר לתארים מתקדמים במדעי הרוח כמו גם מכון University of London בפריס ותוכניות הלימוד הגמישות והמרחוק שלנו.

סטודנטים במוסדות החברים הם גם סטודנטים University of London , ונותנים להם גישה למגוון השירותים הרחב שלנו במרכז לונדון. האיכות האקדמית של ההסמכה שלך היא ברמה הגבוהה ביותר בכל מקום בו אתה לומד.

שירותי סטודנט

בנוסף להענקת חינוך ברמה העולמית, אנו מציעים מגוון שירותים אחרים כולל ייעוץ בקריירה וגישה למרכז הסטודנטים ולספריית בית הסנאט היוקרתית. האוניברסיטה מנהלת גם מגוון אירוח סטודנטים איכותי במרכז לונדון, בו סטודנטים יכולים להתערבב עם אחרים מכל מגוון מוסדות החברים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

University of London

אם אתה איש מקצוע חינוכי המעוניין להתקדם לניהול או לתפקיד חינוכי או פיתוח חינוכי, זהו התואר האידיאלי. ... [+]

אם אתה איש מקצוע חינוכי המעוניין להתקדם בניהול או בייעוץ, או בתפקיד תכנון ופיתוח חינוכי, זהו התואר האידיאלי עבורך.

תוכנית ה- MA הניתנת על ידי מכון UCL לחינוך, זמינה על ידי למידה מרחוק, ומאפשרת ללמוד גמישות תוך איזון בין עבודה למחויבויות אישיות.

על ידי לימוד תכנית זו, תוכלו:

לשפר את ההבנה שלך במנהיגות חינוכית;להיות מסוגל ליישם תיאוריה ומחקר בתפקידך הנוכחי;לטפח את ההתפתחות המקצועית המתמשכת שלך באמצעות התבוננות בתרגול;לתרום לשיפור מערכות החינוך והמוסדות ולהרהר באיכות הלמידה וההוראה.איך אתה לומד... [-]
הממלכה המאוחדת לונדון
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
3 - 5 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית

Postgraduate Certificate

University of London

תעודת התואר הראשון (PGCert) בניהול ספורט בינלאומי היא הכשרה עולמית, מוכרת מבחינה אקדמית וממוקדת בתעשייה, אשר פותחה בשיתוף פעולה של University of London והאקדמיה העולמית ל ... [+]

תעודת התואר הראשון (PGCert) בניהול ספורט בינלאומי היא הכשרה עולמית, מוכרת מבחינה אקדמית וממוקדת בתעשייה, אשר פותחה בשיתוף פעולה של University of London והאקדמיה העולמית לספורט (WAoS).

ה- PGCert בניהול ספורט בינלאומי שואף לספק לתלמידים הבנה מעמיקה של האסטרטגיות האחרונות לניהול הספורט ולפתח את המיומנויות הדרושות לניהול מקצועי של ארגונים ופרויקטים בענף הספורט הדינמי.

כבוגרת תכנית זו, תוכלו:

לעסוק באופן קריטי במגוון של פונקציות ניהול הכוללות תכנון אסטרטגי, שיווק, מימון וניהול אירועים ומתקנים.תכנן וביצע מחקר שיטתי בנושאים עסקיים וניהוליים הקשורים לספורט, תוך שימוש סלקטיבי וביקורתי במגוון נתונים עסקיים, מקורות מחקר ומתודולוגיות מתאימות.קח נקודת מבט בינלאומית ומקצועית ביקורתית המועברת להפגנה על ידי ידע ומומחיות בנושאים הכוללים את היחסים בין ספורט לעסקים, חברות וסביבה.איך אתה לומד... [-]
הממלכה המאוחדת לונדון
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 5 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית

Welcome to the University of London