University of Bath Online

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת באת 'הוקמה על ידי רויאל אמנת בשנת 1966. הקמפוס שלנו משקיף על אונסקו מורשת עולמית של העיר באת' ומציע סביבה מסבירת פנים, תומכת ומעוררת השראה למחקר או ללמוד.

החיוניות של קהילת הקמפוס שלנו נובעת מתרבות של שאיפה גבוהה, ארגון, יצירתיות וגיוון. פעילויות המחקר וההוראה שלנו מתמקדות בחוזק האקדמי שלנו במדע, טכנולוגיה, הנדסה, ניהול ומדעי החברה. בתוך אזורים אלה, יצרנו מעגל מוסרי של מצוינות במחקר ובהוראה, וגישתנו הזריזה והמעורבת קשורה לאג'נדה הגלובלית המתפתחת במהירות.

למחקר שלנו יש יישומים מעשיים בעלי תועלת חברתית וכלכלית, ומתנהל ברוח אמיתית של שיתוף פעולה בין-לאומי ובינתחומי.

אנו מנהיגים במגזר לתרגם גילוי לתוך בפועל משופרת, מדיניות, עיצוב, יעילות ויעילות.

אנחנו האוניברסיטה הראשונה הבחירה לתלמידים ברחבי העולם. אנו מציעים שילוב ייחודי של מוניטין אקדמי, הבוגר מצטיין שיא התעסוקה, מתקני ספורט ברמה עולמית, וכן תוכנית מלאה של חברתי, תרבותי, פנאי ופיתוח הזדמנויות אישיות.

האתוס של השותפות שלנו מעגן את המחקר שלנו, את רשתות ההשמה שלנו ואת יכולת ההעסקה שלנו לתואר שני / לתואר שני. מתן הזדמנויות השמה על בסיס המשמעת שלנו הוא ייחודי בקרב מובילות בבריטניה אוניברסיטאות מחקר.

אנו תורמים תרומה חיובית למרץ של כלכלת האזור שלנו, תומכים בכל אחת מ -17 משרות ומייצרים כ -300 מיליון ליש"ט לתמ"ג באמבט וצפון מזרח סומרסט. מרכז החדשנות שלנו מסייע לגוון את הפרופיל הכלכלי של העיר על ידי דוגרים עסקים בעלי תשואה גבוהה ומתאם מספר רשתות אזוריות עבור מגזרי הטכנולוגיה המתקדמים.


המשימה שלנו

המשימה שלנו היא לספק מחקר ברמה עולמית והוראה, לחנך את התלמידים שלנו להפוך למנהיגים עתידיים וחדשנים, ולהועיל לאוכלוסיה הרחבה באמצעות המחקר, הארגון והשפעה שלנו.


החזון שלנו

החזון שלנו הוא להיות מוכר כמרכז בינלאומי של מצוינות במחקר והוראה, בהשגת השפעה עולמית באמצעות הבוגרים שלנו, מחקר שותפויות אסטרטגיות.


הערכים שלנו

הערכים שלנו ניתן לראות במחויבות שלנו:

 • מתן איכות ומצוינות;
 • טיפוח שאיפות גבוהות;
 • תמיכה בחופש לאתגר את החכמה שקיבלה;
 • השואף לסטנדרטים הגבוהים ביותר של שלמות מדעית ומקצועית;
 • עבודה באחריות ובכבוד לאחרים;
 • טיפוח שוויון, גיוון, הכללה ונגישות;
 • אימוץ הנוהג הסביבתי הטוב ביותר.

אוניברסיטת באת '- סיור של מבנים ומתקנים מאוניברסיטת באת' בוימאו.


העתיד שלנו

במהלך חמש השנים הקרובות, אנו נבנה על המורשת העשירה הזו של המצאה, מפעל ומעורבות בינלאומית ל:

 • להרחיב את כוח המחקר שלנו על ידי גיוס חוקרים דינמיים, טיפוח הכישרון שלהם תדלוק השאיפה שלהם;
 • מאששות את השפעתנו הבינלאומית באמצעות שותפויות עולמיות המספקות תגובות יצירתיות למחקר והזדמנויות חינוכיות;
 • להיות מנהיג בינלאומי בוגר השכלה, למשוך מספר גדל והולך של postgraduates על ידי שיפור תיק היוקרה הקיים שלנו עם מצבים חדשניים גלובליים של משלוח;
 • להעשיר את התואר הראשון לתואר ראשון ותואר ראשון על ידי התמקדות בכוונה עם הצוות שלנו, סטודנט, המעסיק, השותפים קהילות הבוגרים;
 • להרחיב את היכולת שלנו ואת היכולת על ידי השקעה בתשתיות, מתקנים וטכנולוגיות חדשות. בעשותנו כן, נוכל גם לשפר את המאפיינים הייחודיים של המחקר שלנו ומצוינות ההוראה.


האסטרטגיות שלנו

לספק מצוינות מחקרית

חיזוק יכולת המחקר שלנו באמצעות מינויים אקדמיים חדשים והשקעות הון יגדיל את השפעתנו והשפעתנו. הרחבת האוכלוסייה שלנו דוקטורט ותמיכה חוקרים בתחילת הקריירה ישפר את החיוניות של התרבות המחקר שלנו ליצור צינור של כישרון. הרחבת שיתוף הפעולה שלנו במחקר תגדיל את הפרופיל שלנו, תספק פרספקטיבות חדשות ותיצור הזדמנויות חדשות.

ההתחייבות האזורית, הארצית והבינלאומית תבטיח כי המשאבים האינטלקטואליים שלנו יש השפעה מיטבית על האצה כלכלית וחדשנות חברתית.


לספק מצוינות ההוראה

עיצוב חדשני של תוכניות לימוד ולמידה משופרת בטכנולוגיה ישמור על האיכות המוכרת של המסירה שלנו. מעורבות משמעותית עם תלמידינו ותלמידינו תודיע על המשך ההתמדה של ההוראה והלמידה שלנו. שיתוף פעולה עם מעסיקים וגופים מקצועיים יקל על יכולתנו להגיב על הכישורים המשתנים הנדרשים במקום העבודה. הכרה ופיתוח מצוינות בהוראת ההוראה תגביר את רמת שביעות הרצון של התלמידים ותתמוך בשאיפות הקריירה של האחראים על מסירתה. ניתוח של היעדים הקריירה של בוגרי ו postgraduates יבטיח לנו להוסיף ערך ללקוחות פוטנציאליים. השקעה בטכנולוגיות דיגיטליות ובתשתיות חדשות תעזור לנו לעמוד בביקוש הגבוה לאספקה ​​ולאמץ גישות פדגוגיות חדשות.


לקדם מעורבות בינלאומית ושותפויות

העמקת השותפויות הפורמליות שלנו עם אוניברסיטאות בינלאומיות וקובעי מדיניות בינלאומיים יחזקו את הרשתות הבינלאומיות שלנו ויעמיקו את השפעתנו. הגברת הניידות והתרבות הבין-תרבותית עבור חוקרי הקריירה המוקדמים והוותיקים תעזורנה להעלות את הפרופיל הבינלאומי ולהרחיב את רשתות המחקר שלהם. תמיכה בשיתופי פעולה דו-צדדיים ורב-צדדיים, סימפוזיונים וקולוקיה יחזקו את הרשתות הבינלאומיות שלנו. הרחבת ההזדמנויות לסטודנטים לתואר ראשון ולסטודנטים לתואר שני תעזור לתלמידים שלנו לשפר את יכולת ההעסקה שלהם בשוק הגיוס העולמי וליצור את הרשתות של העתיד.


למשוך ולתמוך את התלמידים הטובים ביותר מרקע חברתי ותרבותי מגוון

מתן סביבה מקיפה אשר צופה את דרישות התמיכה המגוונות של אוכלוסיית התלמידים המגוונת שלנו יעזור לתלמידים בודדים להשיג את הפוטנציאל שלהם. עבודה עם בתי ספר ומכללות שותפים כדי להעלות את השאיפות של צעירים מוכשרים ולוודא שיש להם את הידע והכישורים הדרושים כדי ליהנות מהוראה שלנו יעזור לנו להשיג את מטרות ההרחבה המתרחבות שלנו. שיפור רשתות התמיכה הממוקדות והמטופלות שלנו עבור תלמידים מרקע שאינו מיוצג יסייע לנו לשמור על השיא המרשים שלנו לשימור ולהצלחה של התלמידים.


לשפר את חווית התלמיד בשותפות עם גוף סטודנט מעורב

עבודה בשותפות עם אגודת הסטודנטים תבטיח שקול התלמיד יודיע על קבלת החלטות וכל התלמידים, התואר הראשון והתואר השני, יקבלו תמיכה סוציאלית, פסטורלית ותמיכה אקדמית ברמה גבוהה. כמו כן, יתמכו בהעברת הזדמנויות לפיתוח אישי, מקצועי ואקדמי ופיתוח קשרים עם פעילויות חברתיות, פנאי והתנדבות. שיפור פעילויות האינדוקציה שלנו יתמוך במעבר הסטודנטים לחיי האוניברסיטה ויחליף את הלימודים לתואר שני. השקעה בתמיכת השמה תחזק היבט בולט וייחודי של ההפרשה שלנו.


לפתח את היכולת של התשתית הפיזית שלנו ואת ה- IT כדי להגיב לשינויים בהיקף ואופי הפעילות שלנו

בשיתוף פעולה הדוק עם מגוון של הרשויות המקומיות ושותפויות הארגון המקומי, נבקש לפתח את התשתית הפיזית שלנו כדי לתמוך בצמיחה של כוח המחקר שלנו ולעמוד בביקוש של סטודנטים לתואר ראשון וסטודנטים לתואר שני. אימוץ טכנולוגיות דיגיטליות חדשות והגברת החוסן של תשתית ה- IT שלנו יגיבו לחשיבותו הבסיסית של ה- IT לכל תחומי הפעילות שלנו, וכן לתמוך בהרחבת אספקת הלימוד המקוונת והמוזגת שלנו.


לפתח את היכולת של העם שלנו כדי לספק את המטרות שלנו להגיב בצורה גמישה לצרכים המשתנים

גיוס האנשים הטובים ביותר ותמיכה בהם כדי לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם יעזור לנו לספק מצוינות. השקעה ביכולת המנהיגות והניהול שלנו תעזור לנו לתמוך בעמיתים להגיב בצורה גמישה לצרכים המשתנים של תלמידינו ובעלי עניין אחרים.


לספק את היכולת הפיננסית למצוינות משאבים במחקר ובחינוך

מתן עודפים כספיים יאפשר לנו להשקיע בעתיד, לחזק את יכולת המחקר שלנו, להרחיב את ההשפעה הבינלאומית שלנו, גדל האוכלוסייה שלנו לתואר ראשון ושמירה על איכות החוויה התלמיד. השקעה סלקטיבית והקצאת משאבים תייעל את השפעת הפעילות שלנו. השגת יעד גיוס הכספים ל -66 מיליון ליש"ט יאפשר לנו להאיץ את אספקת ההשקעה בכוח מחקר ומתקנים חדשים כדי לשפר את חוויית התלמידים.


התכונות שלנו

התכונות שהפרסים שלנו הם:

הנחישות להצטיין :

מיקומים

מֶרחָץ

כתובת
Claverton Down
BA2 7AY מֶרחָץ, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אקרדיטציות

EFMD Equis Accredited