קרא את התיאור הרשמי

Trading College כבר מלמד סטודנטים בבריטניה ובחו"ל כמעט עשר שנים כיצד לממש את החלומות של המסחר בשווקים הפיננסיים בהצלחה מהבית. מציע מגוון של קורסים גמישים ומנחות, הן באינטרנט והן בכיתה, למתחילים ממש עד סוחרים מתקדמים.

Trading College המורים Trading College הם סוחרים מקצועיים מוצלחים אשר זכו בחינוך המסחר מוצק והם מלא STA אנליסטים טכניים. הם שינו את חייהם דרך Trading College ומדריכים תלמידים בכל שלב של הדרך.

Trading College נוסדה על ידי לי Sandford. לאחר 18 שנה בקריירה מקצועית, לי עצמו התחייב להשתלט על השווקים. בדומה למתחילים רבים, בשנים הראשונות ראו אותו לומד כמה קורסים - אבל זה יצר קצת יותר מתסכול. אז לי קרא בשקיקה והביט רחוק יותר. לאחר תקופה מאירת עיניים בבורות המסחר של גרגרים במועצת המסחר של שיקגו, הוא חזר לאנגליה במרץ חדש. לי נסחרת מאז 2003 ומרוויחה את חייו כסוחר. המסר שלו לתלמידיו: "להיות הורים של הכלים שלך ואז יש לך סיכוי להיות סוחר מוצלח מאוד. אם אני יכול לעשות את זה, אתה יכול לעשות את זה ".

חָזוֹן

כדי להיות החברה הטובה ביותר בבריטניה בשוק מקום איכות, מחיר ושירות לקוחות.

משימה

הלקוחות שלנו נמצאים בלב העסק שלנו. המשימה שלנו היא לפקח ולשפר באופן קבוע את השירותים שלנו - וליצור חוויה דינמית מתגמלת לכל התלמידים שלנו.

אנחנו מעריכים:

 • האזנה ללקוחות
 • חדשנות
 • נֶאֱמָנוּת
 • יושרה
 • יוֹשֶׁר
 • הגינות לכל
 • מוביל את הדרך
 • למידה מהטעויות שלנו
 • מאתגר את הנורמות
 • לעשות רווח

לסיכום, אנחנו במחיר תחרותי, וחשוב, כל הקורסים נלמדים על ידי סוחרים מנוסים מקצועיים. Trading College תומך סוחרים מכל הרמות, מציע קורסים קבוצתיים, תמיכה webinars ותמיכה IT. אנו גם לפתח אינדיקטורים משלנו יש חבילת התרשים שלנו. כמו המאמנים לסחור לפרנסתם עצמם, הם מבינים את האתגרים היומיומיים האמיתיים כי התלמידים שלנו בפנים - והוא יכול לטפל בהם. מסחר שמח!

התוכניות מועברות ב:
 • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Trading College

יש גישה מיידית אסטרטגיות הליבה שלנו רווחי מסחר מסוחרים המקצועית שלנו מוסמך עם שנים של ניסיון. אנו נראה לך כיצד לסחור ולעשות הכנסה המסחר שאתה יכול לעשות לנצח. אנו נעשה את ... [+]

יתרונות

למד כיצד לסחור רווחי

יש גישה מיידית אסטרטגיות הליבה שלנו רווחי מסחר מסוחרים המקצועית שלנו מוסמך עם שנים של ניסיון. אנו נראה לך כיצד לסחור ולעשות הכנסה המסחר שאתה יכול לעשות לנצח. אנו נעשה את זה חי מולך בתוך שלנו 24 שעות ביממה המסחר בצ 'אט חי. בין אם אתה עובד במשרה מלאה או יש זמן המסחר היום, המסחר שלנו לחיות חדר הצ 'אט תמיד יהיה פתוח עבור רעיונות המסחר.

קורס מובנה עבור מט"ח, מניות, Cryptocurrencies... [-]

הממלכה המאוחדת City of Westminster
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית חלקית
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Trading College

אם אתה חדש למסחר ומחפשים קורס מקוון אינטראקטיבי ילמד אותך את הכלים שאתה צריך להיות סוחר מוצלח - לא נראה עוד. ... [+]

אם אתה חדש למסחר ומחפשים קורס מקוון אינטראקטיבי ילמד אותך את הכלים שאתה צריך להיות סוחר מוצלח - לא נראה עוד.

סקירת הקורס

מאפיינים:

תמיכה בדוא"ל תמיכה בכלגישה לכל החיים בקורסמסוגל להשלים את הזמן שלך על כל מחשב נייד, Tablet או נייד

הקורס החדש שלנו למתחילים, שנכתב על ידי המאמן הראשי שלנו Federico Bustos, תוכנן להביא לתלמיד את חווית הלמידה הטובה ביותר. כל אחד מוביל חיים עסוקים מאוד בימים אלה, כך גמישות הלמידה שלך הוא חיוני להצלחה שלך. הקורס סוחר החניך הוא קורס מקוון אשר ניתן להשלים את הזמן שלך בקצב שלך. לאחר שרכשת את הקורס, תהיה לך גישה לכל החיים כלומר אתה יכול לחזור שוב ושוב פעם אם אתה צריך.... [-]

הממלכה המאוחדת City of Westminster
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
מקוון
למידע נוסף באנגלית