קרא את התיאור הרשמי

המטרה שלנו

אנשים רבים לעתים קרובות יש ספקות לגבי שוק המט"ח ולקשר אותו עם להיות מסובך מדי וגם לפעמים "הונאה". אנחנו כאן כדי להקל על דעתם של הספקנים ולמלא את חלומותיהם של המאמינים. לאחר שבילה שנים המסחר בשוק המט"ח, עכשיו זה הזמן לתת בחזרה. המטרה שלנו היא לגדל קהילה של אנשים בעלי דעות דומות באמצעות המסחר כדי להגיע למטרות ריאליסטיות שלנו ואת היעדים של להיות חופשי מבחינה כלכלית.

אנחנו רוצים לעזור לפתח את המסחר שלך ולתת לך את ההזדמנות הטובה ביותר להיות סוחר היטב, מוצלח רווחי. כל אחד מהתלמידים הנוכחיים שלנו לקח כל ערך מדהים של יסודות שלנו קורס פורקס לומדים יותר ויותר בכל יום עם הגישה הפשוטה שלנו לצפייה בשוק.

שאל את עצמך את זה - כמה אנשים עשו את מזלם באמצעות חשבון חיסכון? התשובה היא לא.

על המייסד שלנו

שמי הוא מתיו Todd ואני סוחר במשרה מלאה קמעונאי הבעלים של Todd Capital Group . יש לי מעל 4 שנות ניסיון בשוק המט"ח ויש לי עכשיו החליט להתחיל לעזור לאנשים אחרים לפתוח את מלוא הפוטנציאל שלהם.

התחלתי במסע המסחר שלי כשהייתי בן 18 כשהתחלתי לקרוא על ההשקעה ממגזין פיננסי. השתתפתי בסמינר משאבים הצלחה שבו יזמים עשירים רבים הסביר לנו איך הם הפכו כל כך מוצלח בתחומם. זה כולל מחבר "אבא עשיר אבא עני" רוברט קיוסאקי. אחרי האירוע, הייתי מכור על מט"ח וזה המקום שבו שלי נתיב חופש כלכלי החלה. לקחתי קורס כמובן, ללמוד מ- YouTube כמו סוחרים שונים ופורומים רבים ככל שיכולתי למצוא. תוך זיקוק הטכניקה שלי אני רואה רווחים משמעותיים בתיק שלי והחליט כי יום אחד אני יכול לחיות המסחר במט"ח שלי במט"ח. המשכתי להשתלט על כלי השיט שלי ויום אחד הכול פשוט לחץ. הייתי עושה יותר מסחר מאשר הייתי מ 9-5 העבודה שלי והחלטתי להפסיק ולעולם לא להסתכל אחורה. היתה לי הזדמנות לטייל בעולם ולפגוש כמה אנשים גדולים לעשות מה שאני עושה וזה עכשיו התשוקה שלי הרצון לעזור לשנות את התפיסה של מט"ח כי אנשים רבים יש להתחיל לבעוט צמיחה הקהילה שלי למסחר ואת החופש הפיננסי. היו לי הרבה נסיגות במסע המסחר האישי שלי ואני מקווה שהתלמידים הנוכחיים שלי ותלמידי העתיד ילמדו מהם וימצאו את עצמם במצב טוב יותר ממני, הרבה יותר מהר. עכשיו הגיע הזמן להחזיר.

למה ללמוד מקבוצת Todd Capital Group ?

כאן ב TCG, אנו גאווה על שקיפות מלאה בכל עת. יש לנו קבוצה דומה של תלמידים מכל רחבי העולם, אשר לכולם יש את אותו הכונן ואת הנחישות להגיע המטרה הסופית שלנו, חופש כלכלי. במקום להשתמש במסחר אינדיקטורים שיכולים לעתים קרובות לסבך אסטרטגיות מסחר, אנו משתמשים בפעולה מחיר כדי לקבוע את התנועה של השוק עם שמירה על דברים פשוטים, זה מוביל לתוצאות טובות יותר. אנו מלמדים אותך כיצד לזהות עסקאות וכיצד לנהל את הסיכון שלך בצורה הולמת, כך שההסתברות היא תמיד בצד שלך.

הצטרף לתנועה היום. זה בחינם!

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Todd Capital Group

היסודות שלנו של קורס פורקס מיועד לסוחרים מתחילים וסוחרים בינוניים שמחפשים הדרכה כוללת בשווקים. הוא בנוי על בסיס שנים של תרגול מתייחס בעיקר טיפים, טריקים, ואסטרטגיות בשימו ... [+]

אנחנו פועלים לקראת להיות אחד של החברה הבריטית המפורסמת ביותר לחינוך במט"ח. אנחנו מחפשים לספק את זה על ידי מתן ערך פנטסטי לכסף ושקיפות מלאה לאורך המסע שלך איתנו. המטרה שלנו היא לתת לך את הביטחון לגשת לשוק ולהיות סוחר עקבית כולנו שואפים להיות. אנחנו מחפשים אנשים מוטיבציה שמוכנים לשים את העבודה הקשה על מנת להשיג את החופש כי המסחר במט"ח יכול לספק.

היסודות שלנו קורס פורקס מיועד לסוחרים מתחילים ו ביניים. הוא בנוי על סמך שנים של תרגול מתייחס בעיקר טיפים, טריקים ואסטרטגיות המשמש את הבמאי שלנו עצמו.... [-]

הממלכה המאוחדת Dumbarton
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
מקוון
למידע נוסף באנגלית