The London School of Economics and Political Science

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

The London School of Economics and Political Science בלונדון (LSE) הוא אחד האוניברסיטאות המובילות בעולם למדעי החברה.

LSE, שנוסדה בשנת 1895, הייתה פריהו של סידני ווב (1859-1947) שנתמך על ידי אשתו, החוקר החברתי ביאטריס ווב (1858-1943), המדען הפוליטי גרהאם וואלאס (1858-1932) והסופר G ברנרד שו (1856 -1950), כל הארבעה היו חברים באגודת פביאן. וויליאם היינס (1865-1931), היסטוריון כלכלי, מונה למנהל הראשון.

מלכתחילה בית הספר היה פתוח לגברים ונשים, ובירך תלמידים מחו"ל. בית הספר היה מחויב להעניק לתלמידיו "הכשרה מדעית בשיטות חקירה ומחקר" ומשאבים למחקר, ובשנת 1896 הקים את הספרייה, הידועה משנת 1928 כספרייה הבריטית למדע המדינה וכלכלה.

כיום LSE הפכה לאחת האוניברסיטאות המובילות בעולם למדעי החברה, לצד הרווארד, UC ברקלי וסטנפורד. עם 23 מחלקות אקדמיות, 22 מרכזי מחקר ויותר מ -4 מיליון פריטי ספריה מודפסים, LSE דורגה במקום השני בעולם למדעי החברה (QS World University Ranking 2017-2018). 50 אחוז מהמחקר של LSE, שיעור גבוה יותר מכל אוניברסיטה אחרת בבריטניה, זכה בעקביות לדירוג 4 * הגבוה ביותר, המסווג 'מוביל עולמי'.

בלמעלה מ -300 הרצאות ושיחות פומביות, לוח השנה של האירועים הציבוריים שלנו כלל דוברים כמו נלסון מנדלה, הדלאי לאמה, שריל סנדברג, אנג'לה מרקל, ביל קלינטון, חואן מנואל סנטוס, ראש עיריית לונדון סאדיק חאן, ויויאן ווסטווד ודמויות בולטות נוספות. של החברה והפוליטיקה.

חווית ה- LSE היא עירונית ומטרופולינית ללא בושה; אנו נמצאים בלב ליבם של הדברים, הן מבחינה אינטלקטואלית והן מבחינה פיזית. הקמפוס המרכזי בלונדון נמצא בשכנות לבניין המלכותי לצדק, בעוד שהמחוז הפיננסי, ווסטמינסטר ובתי הפרלמנט וקובנט גרדן נמצאים בהישג יד.

טווח ההפעלה של LSE הוא אוניברסיטה מומחית עם צריכה בינלאומית, והיא נמשכת ממרכז קמפוס לונדון שלה ברחבי העולם. בבית הספר גוף סטודנטים קוסמופוליטי, עם כ- 11,800 סטודנטים במשרה מלאה מ -133 מדינות ויותר ממאה שפות המדוברות בקמפוס. קהילת הבוגרים העולמית שלנו מונה 148,000 בוגרים פעילים ב -200 מדינות ברחבי העולם ו -100 קבוצות אינטרסים במדינה ומספקות הזדמנויות נטוורקינג ופיתוח מקצועי. בנוסף, כ 46 אחוז מצוות העובדים שלנו, של למעלה מ -3,300, נשאבים ממדינות מחוץ לבריטניה.

העקרונות המנחים שלנו

החזון שלנו ברור, אך יש אתגרים להתגבר עליהם: העולם שלנו עומד בפני אי וודאות כלכלית, חילוקי דעות פוליטיים, טרנספורמציות חברתיות וגאות של רגשות אנטי-אינטלקטואליים. בהקשר זה, העקרונות המנחים שלנו הם מכריעים והם יעצבו את קבלת ההחלטות שלנו בשנים הבאות.

לשמור על מצוינות באמצעות קהילה מכילה ומגוונת

אנו נרכיב כישרונות מכל המקומות והרקעים, נרחיב את סגל ההוראה שלנו ונרחיב את הגישה עבור הסטודנטים בכדי להבטיח ש- LSE הוא מקום עבודה ומחקר מעודד ומעורר, בו נקודות מבט שונות משגשגות דרך דיון חזק אך מכבד.

הרחב את ההשפעה וההגעה שלנו

אנו נשתמש בכוחנו המפנה בכדי להפגיש מנהיגים עולמיים, מחדשים ומעצבי שינוי כדי להתמודד עם סוגיות קשות ולהעניק תועלת משמעותית ליחידים ולקהילות בכל חלקי העולם. אנו נשתף פעולה עם שותפים מקומיים, לאומיים ובינלאומיים כדי ליצור קשרים חדשים ולאתגר דרכי חשיבה ישנות בהן מעורבים בוגרינו, חברינו ושותפינו לדיון.

להבטיח עתיד בר-קיימא

אנו נוביל את הדרך בבניית עתיד בר-קיימא למדעי החברה, על ידי שמירה על סטנדרטים נוקשים של חקירה, הבטחת מימון למחקר ומלגות, גיוון הכנסותינו וניצול מיטב המשאבים שלנו.

LSE 2030

האסטרטגיה שלנו מפרטת את העקרונות וההתחייבויות המנחות שיעזרו לנו לעצב את עתידו של העולם ולהשיג את השאיפה שלנו להיות המוסד המוביל במדעי החברה עם ההשפעה הגלובלית הגדולה ביותר.

LSE פתחה את שעריה בשנת 1895 עם שלושה חדרים ו -200 סטודנטים. כיום לומדים יותר מ- 11,000 סטודנטים לתארים בקמפוס מרכז לונדון שלנו, בעוד שיותר מ 40,000 סטודנטים לומדים בקמפוס או מרחוק. אך בעוד שהרבה השתנה, דבר אחד נותר קבוע: המחויבות שלנו לחזון המקורי של LSE, כ"קהילה של אנשים ורעיונות, שנוסדה לדעת את הגורמים לדברים, לשיפור החברה ".

כשאנו מסתכלים לעתיד, אנו עושים זאת כמוסד בעל שם בינלאומי, בעל מוניטין של מצוינות בהוראה, במחקר ובמעורבות ציבורית במדעי החברה. למתרחש בבית הספר יש פוטנציאל להשתנות עולמי - ובזמנים סוערים אלו, יש צורך במדעי החברה יותר מתמיד.

בתור בוגרת LSE גאה, אני מכובד מאוד על האחריות להוביל את בית הספר ולעזור לעצב את עתידו. אני מתענג על ההזדמנות של LSE להוביל כדוגמה לאורך השנים הבאות, ולהשתמש בחוזקות הייחודיות שלנו כדי לתרום באופן פעיל לשינוי חיובי בעולם.
מינוש שאפיק
מנהל LSE

חיי הקמפוס

ל- LSE קמפוס אחד במרכז לונדון בסמוך לנהר התמזה, קובנט גרדן ותאטרלנד, בתי המשפט המלכותיים וצעדים רבים אחרים בלונדון. כל הבניינים שלנו ממוקמים באותם רחובות מעטים, כלומר לקמפוס יש תחושה קהילתית אמיתית. ישנם גם שירותי תמיכה רבים שיאפשרו לכם להבטיח שתפיקו את המרב מחוויית ה- LSE.

מיקומים

הולבורן

כתובת
Houghton Street
WC2A 2AE הולבורן, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת