קרא את התיאור הרשמי

עבודה חכם יותר עם הקורס האדום של האקדמיה הקצרה, קורסים מקוונים

בין אם אתה מחפש upskill, לבנות את הביטחון העצמי שלך, לקבל קידום, או להתחיל את העסק שלך, הקורסים המקוון שלנו קצר יהיה לוודא שיש לך את הכישורים ואת הידע שאתה צריך להתבלט מן הקהל.

פותח באמצעות שותפות בין המגזין האדום ואחת האוניברסיטאות היצירתיות המובילות בבריטניה, אוניברסיטת Falmouth, הקורסים משלבים את הטוב שבשני העולמות, עוסקים בהוראת תכנים ומובילים בתעשייה יחד עם גישה מטה-ארצית ועדכנית מגמות ותובנות.


קורסים קצרים כדי לעזור לך להתבלט מתוך הקהל

הצטרף לאחד הקורסים שלנו ונהנה מ:

איכות
חווית למידה מאתגרת ומרגשת

גמישות
ללמוד באינטרנט, היכן ומתי זה מתאים לך

יוקרה
תעודה מאוניברסיטה בעלת שם עולמי


התכונן ללמוד ולצמוח

הקורסים המקוונים שלנו מקנים לך חוויית לימוד מרתקת ומיוחדת, באמצעות שילוב של הדרכה מקצועית ומשוב קבוע מהמורה שלך, וכן הזדמנות לשתף פעולה ולשתף רעיונות עם עמיתים מרחבי הארץ, ואפילו ברחבי העולם .

תוכן הקורס כולל מצגות, ראיונות ומקרים לדוגמה כדי לוודא שאתה מבין ויכול ליישם את מה שאתה לומד בהגדרת החיים האמיתיים עם נושאים מחולקים לתוך חתיכות לניהול וניתן זמין לך על בסיס שבועי.

תלמד, תשתף פעולה ותשתף פעולה עם בני כיתתך כדי לפתוח את הידע והמיומנויות שלך לטווח של נקודות מבט והזדמנויות חדשות.

אתה יכול לצפות שעה אחת המוצגת, תוכן מקוון עם כ 4 שעות של לימוד עצמי בכל שבוע נדרש כדי להשלים את התוכן.


במבט ראשון

בכיתה שלך באינטרנט

ממשק קל לשימוש, אינטואיטיבי, יהפוך לכיתה המקוונת שלך. כאן, תהיה לך גישה למגוון רחב של חומרים שיתמכו ויספקו את הלמידה שלך; כל אשר אתה תהיה מודרך על ידי המורה שלך מומחה.

לעולם לא תרגיש לבד בכיתה שלך באינטרנט. אתה תהיה אינטראקציה, תחקור ומרתק באופן קבוע עם עמיתים שלך על הקורס, כמו גם עם המורה שלך.

שאל את השאלות שאתה צריך כאשר אתה רוצה, ולהשיג תובנות ערך ופרספקטיבות של עמיתים שלך כפי שאתה משתף חוויות, רעיונות ומחשבות.


להתחיל

להיות חלק חוויית למידה ייחודית באינטרנט ולפתוח הזדמנויות חדשות עבורך ועסק שלך.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Red Smart Academy With Falmouth University

האם אתה חושב על הפעלת העסק שלך, או אולי אתה כבר לקח את הצעד ופשוט צריך יד לעזור כדי לעזור לך לקחת את העסק החדש שלך עוד יותר? זה קורס בן שמונה שבועות באינטרנט יעזור לך לפע ... [+]

למד כיצד לנהל עסק מצליח

האם אתה חושב על הפעלת העסק שלך, או אולי אתה כבר לקח את הצעד ופשוט צריך יד לעזור כדי לעזור לך לקחת את העסק החדש שלך עוד יותר?

יש הרבה דברים לשקול בעת הפעלת העסק שלך, החל להבין את הלקוחות שלך דרך תקציבים, תוכניות עסקיות וחקיקה.

למה זה כמובן

זה קורס בן שמונה שבועות באינטרנט יעזור לך לפענח ולנווט את דרכך באמצעות כל האלמנטים החיוניים של הפעלת העסק שלך.

תוכלו להרוויח את הכישורים החיוניים ואת הידע העסקי שאתה צריך לנהל עסק מצליח, ולהתמקד עלות נמוכה, מהיר ליישם אסטרטגיות כדי לאפשר לך לנצל מגמות טכנולוגיות מתפתחות וללמוד באמצעות עושה.... [-]

הממלכה המאוחדת Falmouth
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
8 שבועות
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Red Smart Academy With Falmouth University

בימים אלה, יצירת תוכן כולל בלוגים ו vlogging היא לא רק תחביב, זה עסק גדול, אפילו מאתגר את אוהבת של הטלוויזיה במונחים של ערך בידור. זה שישה שבועות קורס מקוון יענה על כל הש ... [+]

איך להיות יוצר תוכן

בימים אלה, יצירת תוכן כולל בלוגים ו vlogging היא לא רק תחביב, זה עסק גדול, אפילו מאתגר את אוהבת של הטלוויזיה במונחים של ערך בידור.

כוכבים של יצירת תוכן מפקדים על אלפי מאמינים נאמנים ובעקבותיהם עסקאות חסות גדולות, הודות לתעשייה חדשה יחסית שתומכת בתיאבון של קהלים לתוכן איכותי; בין אם זה מוצג באמצעות בלוגים, דפי אינטרנט, הודעות מדיה חברתית, ידיעונים או אכן, בלוגים וידאו.... [-]

הממלכה המאוחדת Falmouth
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
6 שבועות
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Red Smart Academy With Falmouth University

בין אם אתה מנהל את הנוכחות האישית שלך או את המותג המקוון, השימוש בתמונות הנכונות הוא חלק חיוני בסיפור הסיפור שלך באמצעות מדיה חברתית. זה ארבעה שבועות קורס מקוון הוא המדרי ... [+]

הגדל את המותג שלך באינטרנט

בין אם אתה מנהל את הנוכחות האישית שלך או את המותג המקוון, השימוש בתמונות הנכונות הוא חלק חיוני בסיפור הסיפור שלך באמצעות מדיה חברתית.

בעוד רבים מאיתנו בימים אלה לשאת סביב המצלמה, הטלפונים שלנו, בכיסים שלנו כל יום, כמה מאיתנו באמת יודעים איך להשתמש בו כדי ליצור ולשתף תמונות המשפיעות עם קהלי מדיה חברתית?

למה זה כמובן

זה ארבעה שבועות קורס מקוון הוא המדריך החיוני שלך סיפורים חזותיים, ללמד אותך כיצד לייעל את כלי התמונה הזמינים לך וליישם אותם בצורה נכונה כדי ליצור סיפורים מרתקים על פני פלטפורמות מדיה חברתית.... [-]

הממלכה המאוחדת Falmouth
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שבועות
מקוון
למידע נוסף באנגלית