קרא את התיאור הרשמי

אם אתה פונה למישהו בשפת האם שלהם, הם 10 פעמים סביר יותר לקנות ממך - מה הכשרון שלהם באנגלית.

- גארי מודימן , פייננשל טיימס, 23 בספטמבר 2015

למה ללמוד ערבית?

הערבית היא שפת עולם חשובה והסיבות ללמוד את השפה הן אינספור.

  • ערבית היא אחת משש שפות העבודה הרשמיות של האו"ם.
  • זוהי שפת האם של כ 325 מיליון אנשים.
  • העולם הדובר ערבית, ובמיוחד מדינות המפרץ, הן שותפות הסחר החמישית הגדולה ביותר לאיחוד האירופי.
  • הערבית היא שפה הנחשבת ל'חשיבות קריטית 'על ידי סוכנויות ממשלתיות שונות ברחבי העולם.

גישור תרבויות עם שפות

העולם הערבי נחשב לתרבות של "הקשר גבוה" (ET Hall). יחסים אישיים חשובים מאוד. השותפים העסקיים הערבים יעריכו ויכבדו את כל מי שטרח ללמוד קצת ערבית בסיסית. ובכל זאת, רבים מהאנשים בתוך עסקים - על הקרקע - לעתים קרובות אין את הכישורים הלשוניים הנדרשים והבנה תרבותית להתמודד עם האתגר של לעשות עסקים בעולם הערבי.

ArabicOnline מספק ייעוץ עסקי יקר, הערות על נימוסים עסקיים ומידע תרבותי על לעשות עסקים בעולם הערבי. ArabicOnline מסייע ללומדים להימנע מלעשות טעויות בסיסיות ומיותרות.

לימוד השפה הערבית - המצב הנוכחי

בשנים האחרונות התעצמה ההתעניינות בלמידה ערבית באופן דרמטי. עם זאת, אנשים רבים המבקשים ללמוד ערבית וכי יש מחסור חמור באיכות גבוהה, קורסים מהימן סמכותי אשר מלמדים ערבית כשפה זרה אשר נועדו ללומדים אירופיים או מערביים.

קורסים קיימים רבים של ערבית נוטים לצרף חשיבות בראש ובראשונה לאוצר מילים, מבנים ודקדוק. במילים אחרות, הם דבקים במושגים מסורתיים ומשתמשים במתודולוגיות למידה מיושנות. לעתים קרובות הם מתייחסים לערבית כשפה מתה, כמו לטינית. הם גם מזניחים לעתים קרובות את ההיבט החשוב ביותר של המודעות התרבותית ואינם מכירים בכך שלומד צריך להיות בעל יכולת תרבותית כדי להבין שפה ולפעול בצורה הולמת.

זה דורש סוג אחר של הקורס לאלה על ההצעה.

קורסים מקוונים רבים eLearning רק לעתים רחוקות להתקדם מעבר "ספרים על המסך". קורסים אלה הם לעתים קרובות מצגת. על הלומד להביא מיומנויות קוגניטיביות ואנליטיות רבות לתפקיד של לימוד שפה. מעטים האנשים יש את הזמן או מיומנויות אקדמיות כדי ללמוד בהצלחה עם מוצרים כאלה.

יתר על כן, קורסים אלה, בין אם בדפוס או באינטרנט, הם לעתים רחוקות מבוסס על מסגרת משותפת האירופי הפניה, ואת סילבוס הקורס הוא לעתים קרובות מכוונת כלפי רמות כלליות כגון "מתחילים"
ArabicOnline מתייחס לערבית כשפה דינמית, חיה. הדגש הוא על תקשורת במצבים יומיומיים.

הגישה שלנו ללמידה ערבית

הגישה הפדגוגית של ArabicOnline יכולה להיות מתוארת כגישה קונסטרוקטיביסטית קוגניטיביסטית ללמידה, בפרט ללמידה בשפה, המשולבת עם הטכנולוגיה הקיימת כיום של מחשבים שולחניים / ניידים, מחשבי לוח וטלפונים חכמים. גישה זו רואה למידה, כמו גם מסגרת הפניה האירופית המשותפת, כתהליך פעיל וללומדים כמקבלי משמעות פעילים.

הלומדים מונחים על ידי גישה מבוססת משימות באמצעות סדרה של יחידות, מודולים ומדרגות לרכישת ערבית ומודעות לתרבות הערבית.

גישת ה - ArabicOnline מתאימה במיוחד ללומדים לא אקדמאים וללומדים מקצועיים שאינם לומדים במשרה מלאה. לומדים יכולים ללמוד עם סקריפט ערבי או עם התסריט המערבי (תעתיק). ArabicOnline מבוסס על רמות A1 / A2 של מסגרת הפניה האירופית המשותפת לשפות מודרניות: הסמן הבינלאומי להגדרת רמות מיומנות השפה ואשר מוכר בכל רחבי אירופה.

סה"כ טבילה - e-ImmersionPlus

על ידי אספקת הקורס הערבי על פלטפורמות והתקנים מרובים, צוות ArabicOnline יצרו מצב השואף לחקות מצב טבילה מלאה של לימוד השפה. מצב זה מוגדר e-immersionplus ® , מושג שפותחה מונח שטבע על ידי צוות הפרויקט.

סביבת e-immersionplus מבטיחה שהתוכן של הקורס מותאם אישית כך שהקורס המלא, או חלקי הקורס בהתאמה, יהיה נגיש במחשבים שולחניים / ניידים, במחשבי לוח וגם בטלפונים חכמים, התקנים המשלימים את האחרים. זה יאפשר ללומדים לקבל את הזמן מגע עם ערבית כי יש צורך ללמידה בר קיימא להתקיים.

הקבוצה

ArabicOnline פותחה על ידי צוות של מומחים אקדמיים, מאמנים למורים, מתכנתים ומוציאים לאור מארבע מדינות אירופאיות.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

Pendragon Educational Publishers

ArabicOnline.Eu הוא הקורס הבינלאומי מוכר של ערבית כמו שפה זרה. נתמך על ידי הנציבות האירופית ומעוצבת ללומדים אירופיים ומערביים. הקורסים המקוונים שלנו למתחילים לרמות בינוני ... [+]

ArabicOnline.Eu הוא הקורס הבינלאומי מוכר של ערבית כמו שפה זרה . נתמך על ידי הנציבות האירופית ומעוצבת ללומדים אירופיים ומערביים.

הקורסים המקוונים שלנו למתחילים לרמות ביניים תוכננו ללימוד עצמי באמצעות האינטרנט. הם פותחו עם אקדמאים מובילים ומומחים בתחום השפה הערבית כשפה זרה והם מתאימים לכל מיני לומדים, ללא הבדל גיל או רקע אקדמי.

תכונות עיקריותמנוי לשנה אחת - מציע תמורה רבה לכסףקורסים אינטראקטיביים לחלוטין זמין באינטרנט בכל עת באמצעות האינטרנטהקורסים משתמשים בשפה הערבית המודרניתמיועד ללימוד עצמי עם דגש על תקשורת בערבית במצבים יומיומייםחומרי תמיכה מקיפים והורדותיתרונות נוספים כגון תוכניות לימוד, מדריך לכתיבה ערבית, גליונות עבודה... [-]
הממלכה המאוחדת Torquay
הרשמה פתוחה
אנגלית
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Pendragon Educational Publishers

תוכנית פרמיום ערבית היא קורס מקוון ייעודי של המחקר. התכנית מיועדת ללומדים בודדים המעוניינים לאמת את לימודיהם במבחנים ובאישורים. התלמידים יכולים להתחיל בכל עת וללמוד בקצב ... [+]

תוכנית פרמיום ערבית היא קורס מקוון ייעודי של המחקר . התכנית מיועדת ללומדים בודדים המעוניינים לאמת את לימודיהם במבחנים ובאישורים . התלמידים יכולים להתחיל בכל עת וללמוד בקצב שלהם ועל פי לוח הזמנים שלהם. אין צורך בחומרים נוספים.

תכונות עיקריותגישה לכל הקורסים המקוונים שלנו ומשאבים מקווניםבדיקות הערכה עצמית באבני דרך מרכזיותבדיקות הישגים (A1, A1, B1 וכו ')אישורים ותגים דיגיטליים

ArabicOnline.Eu הוא הקורס הבינלאומי מוכר של ערבית כמו שפה זרה . נתמך על ידי הנציבות האירופית ומעוצבת ללומדים אירופיים ומערביים.... [-]

הממלכה המאוחדת Torquay
הרשמה פתוחה
אנגלית,עֲרָבִית
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Pendragon Educational Publishers

האם יש לך כבר בסיס טוב בערבית? תוכנית פרמייר ערבית מתקדמת היא קורס מקוון ייעודי של המחקר. התכנית מיועדת ללומדים בודדים שלמדו ערבית במשך שנתיים לפחות. התלמידים יכולים להתח ... [+]

האם יש לך כבר בסיס טוב בערבית?

תוכנית פרמייר ערבית מתקדמת היא קורס מקוון ייעודי של המחקר . התכנית מיועדת ללומדים בודדים שלמדו ערבית במשך שנתיים לפחות. התלמידים יכולים להתחיל בכל עת וללמוד בקצב שלהם ועל פי לוח הזמנים שלהם. אין צורך בחומרים נוספים.

ArabicOnline.Eu הוא הקורס הבינלאומי מוכר של ערבית כמו שפה זרה . נתמך על ידי הנציבות האירופית ומעוצבת ללומדים אירופיים ומערביים.

Arabic Online פורסם על ידי Pendragon Educational Publishers , חברה מבוססת בריטניה המתמחה בפיתוח קורסים מקוונים באיכות גבוהה.... [-]

הממלכה המאוחדת Torquay
הרשמה פתוחה
אנגלית,עֲרָבִית
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Pendragon Educational Publishers

גישה לשפה חדשה, תרבות ושוק! עבור אנשי מקצוע, סטודנטים וכל מי שרוצה לעסוק בשפה ותרבות מרתקים אלה. ... [+]

הישאר לפני העקומה. למד שפה בעלת חשיבות קריטית.

הקורס הטורקי המקוון שלנו מיועד למתחילים להשלים. זה אידיאלי ללימוד עצמי. זה יכול גם להיות משולב לתוך הלמידה הקיימת תוכניות שפה (סביבות למידה מעורבב) עם המורים באינטרנט או בכיתה.

הקורס הוא לגמרי עצמאי. אין צורך בתוכנה או במשאבים אחרים.

מי שמתכוון להיכנס לעולם העסקים ימצא בסיס מוצק לאנשי קשר עתידיים בטורקיה.

בתי ספר, מכללות מקצועי ואוניברסיטאות המבקשים להכין את תלמידיהם לקריירה בעסקים יהיה שווה באותה מידה מן הקורס.... [-]

הממלכה המאוחדת Torquay
הרשמה פתוחה
אנגלית,טורקי
מקוון
למידע נוסף באנגלית