קרא את התיאור הרשמי

נוסדה בשנת 2010, London Academy of Trading (LAT) סיפקה הכשרה לאלפי אנשים המעוניינים לשפר את הידע שלהם על השווקים הפיננסיים לפתח את כישוריהם במסחר. האקדמיה מוסמכת על ידי מועצת ההסמכה הבריטית (BAC), המאפשרת לסטודנטים בינלאומיים ללמוד באוניברסיטת LAT בלונדון על אשרות לימוד לטווח קצר (STSV). כתוצאה מכך, לימדנו תלמידים מ -60 מדינות ב -12 החודשים האחרונים.

110572_A7CC6FE8-FF07-4AD5-8C6A-D55C506EBC8F.jpeg

התלמידים שלנו נעים בין תלמידי בית ספר ואוניברסיטה, לאנשים עובדים, לבעלי חברות, ליזמים ואפילו לפנסיונרים. חלקם מחפשים לפתח את הקריירה שלהם במסחר, בעוד אחרים מחפשים ללמוד את הידע ואת מיומנויות מעשיות להשקיע את הכסף שלהם בשווקים.

אנו מספקים מגוון של קורסים, מאירועים של יום אחד שלנו הדגל 12 שבועות בשבוע רמה 5 דיפלומה מסחר פיננסי יישומי, מוכר על ידי ABE ו מוסדר על ידי אופקל. חבילת הקורסים הקצרים שלנו היא CPD-Certified, המאפשרת לתלמידים ליצור זיכויים יקרי ערך למחיר.

סגל ההוראה שלנו מורכב מסוחרים מנוסים ומאנליסטים ממוסדות פיננסיים מרכזיים, ביניהם HSBC, מריל לינץ ', קרדיט סוויס ובלומברג, ולכל התלמידים יש גישה ישירה לצוות המדריכים שלנו במשך עשר שעות בכל יום לקבלת ייעוץ והדרכה, לפתח אסטרטגיות מסחר חזקות ומובנות המשלבות ידע תיאורטי ומיומנויות מעשיות.

אחד USPs העיקרי שלנו הוא גמישות קיצונית שלנו. אנו יודעים שלרבים יש מחויבויות אחרות, לכן אנו מאפשרים לכם להפסיק / להתחיל את הקורס לפי הצורך, אך ניתן גם לבחור ללמוד על רצפת המסחר שלנו בלונדון, באינטרנט או באמצעות האופציה המשולבת שלנו, שילוב של מחקר מקוון עם בחירתכם מספר ימים בקמפוס.

110573_ThinkstockPhotos-522796884.jpg

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

London Academy of Trading

Cryptocurrency הוא לוקח תפקיד חשוב יותר ויותר בשווקים הפיננסיים ברחבי העולם. הקורס המקוון שלנו Cryptocurrency ייתן לך הבנה טובה יותר של איך לסחור במטבעות דיגיטליים כגון B ... [+]

קורס Cryptocurrency

Cryptocurrency לוקח תפקיד חשוב יותר ויותר בשווקים הפיננסיים ברחבי העולם. הקורס המקוון שלנו Cryptocurrency ייתן לך הבנה טובה יותר של איך לסחור במטבעות דיגיטליים כגון Bitcoin, Ethereum ו Litecoin, עם דגש על ניהול סיכונים ושימור הון. אנו מציעים לך הדרכה צעד אחר צעד על תהליך המסחר במטבע דיגיטלי, מ פתיחת ארנק לתהליכי קבלת ההחלטות מאחורי המסחר, כמו גם ניהול וניטור תיק ההשקעות שלך. תוכנית זו מועברת באופן מקוון באמצעות פורטל הלמידה שלנו עם הפגישה בסמינר המקוון שלנו, שבו תוכל לתקשר עם הצוות האקדמי שלנו ולקבל את דעתנו על כל הנושאים הקשורים לנושא.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
1 שבוע
מקוון
למידע נוסף באנגלית

Student Testimony

London Academy of Trading

כתובת
Level 2, 30 Holborn, Buchanan House
EC1N 2HR לונדון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת
כתובת
לונדון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת