קרא את התיאור הרשמי

למה המלך של Online?

אותה איכות. אותו קריטריון אקדמי. נמסר בצורה גמישה.

King's College בלונדון מדורגת בין האוניברסיטאות היוקרתיות בעולם.

המחקר המוביל בעולם הוא בלב הגישה שלנו להוראה, וזה נכון גם לגבי הקורסים המקוונים שלנו.

הקורסים המקוונים שלנו נלמדים על ידי אותם אקדמאים מצטיינים כמו הקורסים שלנו בקמפוס - ההבדל היחיד הוא מצב גמיש של המשלוח. הלמידה מתרחשת בזמן ובמקום הנוחים ביותר לתלמידים שלנו.

הקורסים מתוכננים במיוחד לקהל מקוון, תוך שימוש במגוון פעילויות, כולל קטעי וידאו, חידונים מקוונים, פורומים לדיון, קריאות מקוונות של אמד.

הסטודנטים המקוונים של המלך נהנים מאותם משאבי סטודנטים ותמיכה לאורך כל לימודיהם, כולל גישה לשירותי ספריה, מיומנויות כתיבה אקדמיות, ייעוץ וייעוץ לקריירה.

סטודנטים מקוונים של המלך יש גם את ההזדמנות לשתף פעולה עם רשת של סטודנטים אחרים של המלך באינטרנט מכל רחבי העולם. עם סיום לימודיו, סטודנטים מקוונת של המלך להצטרף לרשת הבוגרים שלנו מחובר היטב ברחבי העולם.

המלך של דרגות מאוד workability בוגר יש שירות קריירה ייעודי כדי לעזור לתלמידים למצוא את נתיב הקריירה הנכון עבורם. בנוסף, השלמת קורס מקוון מדגים מיומנויות מעסיק מפתח כי הם ביקוש גבוה על ידי ארגונים ברחבי העולם.

על בית הספר למשפטים של דיקסון פון

בית הספר דיקסון פון למשפטים, קינג קולג 'בלונדון הוא אחד מבתי הספר למשפטים העתיקים ביותר באנגליה והכיר בעולם כאחד מעשרת בתי הספר המובילים בבריטניה למשפטים בעולם. בית הספר הוקם בשנת 1831 ויש לו תפקיד אינטגרלי בחייו של המלך מאז האוניברסיטה הוקמה לפני כמעט 200 שנה.

המלך כבר בשירות לחברה מאז הקמתה ואנחנו גאים להמשיך את המסורת עד עצם היום הזה. המחקר וההוראה שלנו עוסקים בכמה מהשאלות הדוחקות ביותר של זמננו הנוגעות לשוויון ולזכויות האדם, ההשלכות המשפטיות של שינויי האקלים, הגלובליזציה, היחסים הבינלאומיים, הסחר, התחרות והמימון הגלובאלי, עד כמה שם. חברי בית הספר למשפטים של דיקסון פון מייעצים לממשלות, משרתות עמלות וגופים ציבוריים ומועמדות לארגונים לאומיים ובינלאומיים, ומסייעות לעצב מדיניות ותרגול ארצית ובינלאומית.

הקורסים שלנו לתואר ראשון, לתואר שני ולמנהלים מתקיימים על ידי מומחיות המחקר שלנו. יש לנו קהילת סטודנטים תוססת העוסקת בפיתוח פרו-בונו, בפיתוח מקצועי ובפעילויות, לצד לימודי הליבה.

דיקן ההנהלה הנוכחי הוא פרופסור ג'יליאן דאגלס.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MA

King's College London Online

העניינים הבינלאומיים שלנו MA / PG Dip / PG Cert, עם התמחות ב Cyber Security and Spionage ... [+]

המערכת הפוליטית הבינלאומית חווה בימים אלה את המהפך הגדול ביותר שלה מאז תום המלחמה הקרה. העניינים הבינלאומיים שלנו MA / PG Dip / PG Cert, עם התמחות ב Cyber Security and Spionage

עם המומחיות של MA Pathways , תוכל לקדם את הקורס תוצאות אשר להקל על המסע לעבר נתיבי הקריירה ספציפיים. המודולים של הקורס שלנו תוארו כ"טרנספורמטיביים "ו"מובילים במגזר"; לשנות באופן יסודי את הדרך בה התלמידים מבינים את הנוף הביטחוני והביטחוני העולמי. חמושים בתוצאות מחקר ותוצאות מחקר אלה, אנו צופים כי הבוגרים שלנו ייקחו על עצמם תפקידים בכירים בתחומי הביטחון.... [-]

הממלכה המאוחדת London
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית חלקית
2 - 6 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית

MSc

King's College London Online

100% באינטרנט MSC, PG Dip ... [+]

100% באינטרנט MSC, PG Dip

בית הספר למנהל עסקים של המלך הוא המרכז החדש בלונדון לעיסוק בעסקים, כספים וממשל; שבו המחקר שינוי המשחק מודיע גישה עכשווית לחינוך העסקי, יצירת מנהיגים אחראים חברתית של העתיד. למד מאנשי אקדמיה מובילים ואנשי מקצוע בכירים בכירים שיספקו לך את הידע והכלים הנכונים כדי להתמודד ביעילות עם אתגרים עסקיים ולתמוך בשאיפות הקריירה שלך.

יהיה להתמקד חזק על מיומנויות מעשיות, נותן לך את הידע הנכון וכלים כדי להתמודד ביעילות עם האתגרים הפיננסיים הפיננסיים והבנקאות העולמית, ותמיכה השאיפות הקריירה שלך.... [-]

הממלכה המאוחדת London
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית חלקית
2 - 4 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
King's College London Online

למד מיומנות כי הוא חיוני לארגונים ברחבי העולם, לא משנה את התעשייה או השוק. שיווק MSC שלנו (באינטרנט) נותן לך את הידע האסטרטגי והמעשי שאתה צריך כדי להצליח בתחום זה קריטי ה ... [+]

למד מיומנות כי הוא חיוני לארגונים ברחבי העולם, לא משנה את התעשייה או השוק. שיווק MSC שלנו (באינטרנט) נותן לך את הידע האסטרטגי והמעשי שאתה צריך כדי להצליח בתחום זה קריטי העסק.

הקורס פותח על ידי בית הספר למנהל עסקים של קינג, מרכז בריטניה 10 ללימודי עסקים וניהול. הם פועלים בשיתוף פעולה עם מגוון רחב של ארגונים במגזר הפרטי והציבורי, כולל מחלקות ממשלתיות, תאגידים, גופים מקצועיים וארגונים לא ממשלתיים. יחסים מזויפים בקהילה של למידה זמן רב לאחר הקורס נעשה, נותן לסטודנטים ובוגרי רשת מוכנות של אנשי מקצוע כמו שאפתני, שאפתני ברחבי העולם.... [-]

הממלכה המאוחדת London
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית חלקית
2 - 6 שנים
מקוון
למידע נוסף באנגלית
כתובת מיקום
Strand
London, England, WC2R 2LS GB
מדיה חברתית