Immerse Education

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

110930_Social_Media-8.jpg

סקירה כללית

ניסיון חינוכי שאין דומה לו שנערך בעיר האוניברסיטה ההיסטורית של קיימברידג '

 • מפגש 1: 28 ביוני - 11 ביולי
 • מושב 2: 5 ביולי - 18 ביולי
 • מפגש 3: 12 ביולי - 25 ביולי
 • מושב 4: 19 ביולי - 1 באוגוסט
 • מפגש 5: 26 ביולי - 8 באוגוסט
 • מושב 6: 2 באוגוסט - 15 באוגוסט
 • מפגש 7: 9 באוגוסט - 22 באוגוסט

Immerse Education היא תכנית אקדמית למגורים של שבועיים עם תכנית לימודים מגוונת ומעשירה, המיועדת לתלמידים בגילאי 13-18 - ומספקת טעם טוב יותר של איך ללמוד נושא ברמה גבוהה יותר.

הדרכות וימי עיון מעוצבים ומועברים על ידי מורים מומחים בסביבת למידה אופטימלית המעוררת חקר אקדמי. ולוח הזמנים המתוכנן בקפידה מבטיח שהתכנית לא רק תענה על הצרכים האקדמיים של המשתתפים, אלא גם מספקת חוויה ייחודית של עיר האוניברסיטה באמצעות שפע פעילויות חוץ-לימודיות.

סטודנטים מתגוררים באחת המכללות האוניברסיטאיות הגדולות והיפות בקיימברידג '. בתוך הקירות ההיסטוריים של המכללה אנו גאים במתן חוויות ייחודיות של מנהיגות ומצוינות אקדמית באמצעות תוכנית השראה למשתתפים.

עם תכנית הלימודים המגוונת והמעשירה שלה, התוכנית מאפשרת לסטודנטים לחקור ולהרחיב את הידע שלהם בנושא נבחר בסביבה אקדמית שאין כמוה.

התלמידים מגיחים בטוחים יותר ומוכנים לנסח את מה שלמדו, עם ידע בתחומיהם הנבחרים המספק תובנות אקדמיות שאין שני לה - וכמובן, הרבה זיכרונות בלתי נשכחים לאורך הדרך.

הוראה יוצאת דופן

Cambridge Immerse teaching

אנו מציעים למשתתפים מבחר של מגוון נושאים, החל באמנויות ועד למדעים. כל הנושאים הנלמדים ב- Immerse נלמדים על ידי המורים הנוכחיים או בעבר של אוניברסיטת קיימברידג 'או אוניברסיטת אוקספורד. תהליך ההבחנה הקפדני שלנו מבטיח שכל התלמידים ילמדו על ידי מורים העוסקים ותומכים - ויותר מכול, נלהבים לשתף את המומחיות שלהם.

הפילוסופיה שלנו היא שיש לאתגר את המשתתפים שלנו במושגים אקדמיים מעניינים; ואילו המורים שלנו יוצרים סביבה מסבירת פנים ותומכת בה המשתתפים שלנו מרגישים בנוח ומשגשגים.

תעודדו אותך להתעמק ולחקור את הדיונים והסוגיות הקיימים בתחום הדיסציפלינה שבחרת בהדרכות מתוכננות בקפידה המדמות את מערכת אוקסברידג 'הייחודית של מעורבות ודיון של מורים-סטודנטים. זו גישה החורגת מהשטחית ומספקת תובנות ייחודיות המרעננות ומעוררות אינטלקטואלית כאחד.

מה שבטוח הוא שאתה תצא ללא ספק הרבה יותר בטוח וידע בתחום הדיסציפלינה שבחרת, בהתמודדות עם נושאים מאתגרים אך מעניינים, שאנו מקווים כי ימשיכו בתשוקותיהם האקדמיות. התלמידים יכולים כעת לבחור ללמוד עד שני נושאים במהלך התוכנית. הנושאים שאנו מציעים כוללים:

 • תרופה
 • חוֹק
 • הַנדָסָה
 • פיזיקה
 • מָתֵימָטִיקָה
 • כִּימִיָה

Cambridge Assessments

הערכות משתתפים

במהלך התכנית, המורים שלנו עוקבים אחר מעורבות התלמידים בנושאים אותם לימדו. לאחר התוכנית, הערכה משתתף נכתב על ידי המורה, הערכת התקדמות המשתתף וגם ביצוע המלצות כיצד באופן יעיל ביותר לקדם את ההבנה של המשתתפים ואת העניין בנושאים שנחקרו.

סדנאות מיומנויות ראיון (אופציונלי)

Cambridge interviews

במסגרת סדנאות מיומנויות הראיון שתוכננו בקפידה, התלמידים יקבלו תובנה לגבי מיומנויות הליבה הנדרשות כדי לבטא את נקודות המבט שלהם בסביבה בלחץ. סדנאות אלה מתמקדות בפיתוח ביטחון ונחישות אינטלקטואלית הנדרשות כדי להתמודד עם חלק משאלות המפתח שעשויות להתבקש במהלך הראיון, בנוסף לדיון בוויכוחים סביב כמה מהנושאים הרלוונטיים ביותר במשמעת כרגע. סדנאות מיומנויות ראיון כלולים בעמלת התוכנית, אם כי נוכחות היא אופציונלית.

התייעצויות אישיות (אופציונלי)

במהלך תקופת תכנית Immers, תהיה לתלמידים הזדמנות לפתח טיוטות של הצהרותיהם האישיות הנדרשות לגישה לאוניברסיטאות ברחבי העולם, בעזרת המומחיות והסיוע של המורים הנכבדים. התלמידים לומדים טכניקות כדי לבטא את העניין שלהם בדיסציפלינה מסוימת, תוך יצירת הצהרה אישית משכנעת המציגה הישגים ועניין בנושא. התייעצויות הצהרת הפרטיות כלולות בעמלת התוכנית, למרות שהנוכחות היא אופציונלית.

גיוון מחוץ לבית

Cambridge extracurricular

Immerse מספק חוויה immersive באמת של החיים באוניברסיטה. לא רק אתה תגלה את האינטרסים האקדמיים שלך, אתה גם להתעמק בספקטרום מרגש ולעתים מרתק של פעילויות תרבותיות זמין קיימברידג '. ההזדמנות לחוות טיולים מאורגנים מדי יום גם מאפשר את ההזדמנות לתקשר עם עמיתים כמו אופקים ממגוון רחב של רקעים להכיר במהירות את העיר.

הפעילויות המאורגנות במסגרת התכנית כוללות:

 • אחר-צהריים של אחר-צהריים צולל במורד הנהר קאם, פרשת קיימברידג' מובהקת.
 • טיול יום לאוקספורד, ביתו של "יריבו" של אוניברסיטת קיימברידג '.
 • במסעדת קיימברידג ', המסעדה המפורסמת של ימי הביניים.
 • בקר בדף הפעילויות שלנו כדי להציג את מגוון הנושאים שאנו מציעים.

לוח זמנים

את לוח הזמנים Immers הוא ארוז עם מגוון רחב של פעילויות אקדמיות ייחודיות מחוץ לבית.

המשתתפים מתחילים את היום בארוחת הבוקר בחדר האוכל הראשי במכללה, עם מגוון אפשרויות ארוחת בוקר קונטיננטליות וחמות. אחריו מגיע המפגש האקדמי הראשון של היום, שמתקיים במתכונת סמינריון או הרצאה.

לאחר מכן מודרכים המשתתפים לארוחת צהריים בכמה מהברים הטובים ביותר בקיימברידג 'ובבתי הקפה, והם מוזמנים לחקור את העיר בקבוצות קטנות. לאחר ארוחת הצהריים, המפגשים האקדמיים ממשיכים במתכונת של קבוצות הדרכה או סדנאות קטנות.

לאחר סיום כל המפגשים הלימודיים האקדמיים, הסטודנטים מתייחסים לאחת ממגוון רחב של טיולים ופעילויות תרבות, כולל משחקי ביקור, ביקורי מוזיאונים ופעילויות ספורט. לאחר מכן ארוחה בת שלוש מנות בחדר האוכל של המכללה ואחריה מתקיים אירוע חברתי בערב כדי לעזור למשתתפים להירגע ולהתרועע אחרי יום עמוס.

לוח הזמנים המוצג בצד מספק תובנה בלוח הזמנים היומי טיפוסי, אם כי זה עשוי להשתנות בהתאם האירועים המתוכננים ביום נתון.

יום טיפוסי...

התחילו את היום עם ארוחת בוקר קונטיננטלית או מבושלת בחדר האוכל של הקולג '. מגוון רחב של פריטי ארוחת בוקר מסייע למשתתפים להתכונן ליום המאתגר הבא.

Cambridge a typical day

מערכת תמיכה ללא תחרות

Cambridge Immerse

אנו שמים דגש עצום על יצירת סביבה תומכת ונגישה ב- Immerse. המנטורים שלנו הם צוות של בוגרים וחניכים בוגרים ידידותיים ומיוחדים במיוחד מאוניברסיטת קיימברידג ', שעוזרים למשתתפים שלנו להשתלב במהירות בתוכנית.

המנטורים הם בעלי ניסיון ממקור ראשון עם מגוון סוגיות אקדמיות ולא אקדמיות ולכן הם במצב הטוב ביותר להציע עצות ידידותיות וסודיות אחד על אחד. זוהי רשת תמיכה ללא תחרות שאנו גאים בה בצורה מדהימה.

Mentors למדו מגוון של דיסציפלינות, ומאפשר להם לשתף את התובנות שלהם ואת החוויות של הקריירה האקדמית שלהם. לכל משתתף מוקצה גם מורה, בשיעור של שישה תלמידים למורה אחד, כולם נלהבים לעזור למשתתפים לסייע ביצירת "בית הרחק מהבית".

דִיוּר

Cambridge Mentors

Immers מתרחש במכללות המדהימות והמרכזיות ביותר של אוניברסיטת קיימברידג '. כדי לגלות אילו מכללה אתה תהיה מאוכלס, פנה אלינו.

כל המשתתפים יוכנסו לחדר השינה הפרטי שלהם, ומצוידים בגישה לאינטרנט במהירות גבוהה. מסדרונות או מדרגות נפרדים תלמידי ותלמידות נפרדים, וחדרי אמבטיה צמודים או משותפים בין כמה משתתפים בלבד. אתר המכללה מאובטח ומעקב בכל עת. בקר בדף 'קמפוס' שלנו לקבלת מידע נוסף.

מידע פרקטי

מידע על נסיעות:

תשלום עבור Immerse אינו כולל נסיעות לקיימברידג '. ישנן מספר אפשרויות תחבורה זמין, כולל להגיע קיימברידג 'ברכבת, מאמן או טיסה. אנא צור איתנו קשר אם אתה צריך סיוע בתכנון המסע שלך אל קיימברידג '.

עבור המשתתפים הבינלאומיים, אנו מארגנים שירות העברות משותפות מנמל התעופה הית'רו בלונדון לקיימברידג '. צוות העובדים המסורתי פוגש את המשתתפים בתחנת ההגעה של נמל התעופה. המשתתפים יכולים להזמין שירות זה ברגע שיש להם מאובטחת המקום שלהם בתוכנית.

דרישות רפואיות ודיאטות:

אנו מסוגלים לספק את הדרישות התזונתיים ביותר (צמחונית, טבעונית, אלרגיות אגוזים, חלאל, כשר); אנא אל תהססו לפנות אלינו אם אינך בטוח אם אנחנו יכולים לספק את דרישות התזונה שלך. ארוחות בוקר וערב כלולים ב Immerse, והמשתתפים צפויים לבצע את הוראותיהם לארוחת צהריים במסעדות טעימות שונות ברחבי קיימברידג '.

מידע אחר:

התלמידים חייבים להיות בגילאי 13-18 בזמן נוכחות בשנת 2019. התלמידים צפויים להיות שוטפת / רהוטה ליד באנגלית.

השתתף ב -2019

לטבול הוא קורס קיץ למגורים המורכב של שיעורים אקדמיים מצטיינים, סדנאות מיומנות מעולה פעילויות מרגש מרגש בעיר האוניברסיטה ההיסטורית של קיימברידג '. לטבול פועל בשבועיים הבאים:

 • מושב 1: 7 יולי - 20 יולי 2019
 • מושב 2: 21 יולי - 3 אוגוסט 2019
 • מושב 3: 28 יולי - 10 אוגוסט 2019
 • מושב 4: 4 אוגוסט - 17 אוגוסט 2019
 • מושב 5: 11 אוגוסט - 24 אוגוסט 2019

נשמח לסייע לכם אם יש לכם שאלות לפני הזמנת המקום שלכם.

מיקומים

קיימברידג '

Cambridge Immerse

כתובת
Cambridge Immerse
23 King Street
Cambridge
CB1 1AH

United Kingdom

קיימברידג ', אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

לונדון

כתובת
Royal Hospital School, Suffolk
IP9 2RX לונדון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך