Harley Oxford

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

ללמוד קורס לא ייאמן עם בית הספר לאמנות

אנו נותנים את גבולות הידע. גש לפלטפורמת העיצוב שלנו בכל מקום ובכל מקום, 24/7, אנו תמיד שם בשבילך.

800 קורסים מקוונים זמינים

תעזו לעולם ידע חדש לחלוטין.

ידע בהישג ידך

למדו קורס בכל מקום מהנייד, הטאבלט, המחשב או הנייד.

כי מגיע לך הכי טוב

הרוויח עמלה על הפניית משפחתך וחבריך לבית הספר שלנו.

היה חלק מהקסם עם Harley Oxford

"המשימה שלנו היא לעודד אותך לחיות את חיי החלום שלך"

בין אם אתם מחפשים ללמוד מיומנויות חדשות, להשיג הסמכה או לפתוח עסק, Harley Oxford יכולה לעזור לכם. המוניטין של בית הספר שלנו שגשג מפה לאוזן; לנו, לא יכולנו לבקש דרך טובה יותר ליידע את כל אחד היתרונות הרבים שהכשרה מקוונת יכולה להביא.

"חלום, האמין, השג"

Harley Oxford | מנהל בית ספר

ברוך הבא Harley Oxford

המשימה שלנו היא שמציעה לנו לעשות הכל כדי לפתח פוטנציאל אנושי. אנו משיגים זאת על ידי בניית סביבת אימונים דיגיטלית פורצת דרך, על ידי הפיכת קורס לגמיש יותר, על ידי בניית צוות דמיוני ומגוון ועל ידי השפעה חיובית על קהילות בהן אנו עובדים וחיים.

עם למעלה מ- 40,000 סטודנטים ברחבי העולם ומעל 1000 קורסים, Harley Oxford היא אחת מקהילות הלמידה המקוונות הגדולות ביותר עד כה.

מעוניינים ללמוד קורס חדש, לצבור מיומנות או תחביב, הקורסים שלנו נגישים מכל מקום בעולם ותואמים מחשבים, טאבלטים וסמארטפונים.

כל קורס כולל תמיכה בחונכים, גישה לתמיכה חופשית בסרטוני טלוויזיה וטיפים לעבודה.

למדו קורס בקצב שלכם, מהנוחות של ביתכם, ועבדו לעבר פרסי תעשיה שיוסיפו כוח לקורות החיים שלכם. Harley Oxford יש את הכלים הדרושים לך כדי להתקדם כמומחה במקצוע שבחרת.

בהדרכת ההתמדה שלנו אנו שואפים ללא הרף ליישם את היוזמות הקריטיות הנדרשות כדי להשיג את החזון שלנו. בכך, בית הספר שלנו יעביר מצוינות מבצעית בכל פינה בארגון ויעמוד או יעלה על התחייבויותינו לתלמידים הרבים שאנו משרתים. כל האסטרטגיות ארוכת השנים והפעולות לטווח הקצר שלנו יעוצבו על ידי מבחר של ערכי ליבה המשותפים לצוות הלומד והצוות שלנו.

לשנות את דעתך. שנה את חייך.

מגוון רחב של בחירות הוא רק ההתחלה, אנחנו חולמים על כל כך הרבה יותר עבור התלמידים שלנו עם תמיכה בחינם של קורות חיים וכל הכלים הדרושים כדי לעזור לכם להתקדם במקצוע שבחרתם. אנו נהנים להציע לתלמידים את הגמישות ללמוד קורס בכל זמן ובכל מקום.

שני המכשולים הגדולים ביותר בעת לימוד קורס והסמכה יכולים לעיתים להיות הזמן והעלות. מסיבה זו, Harley Oxford מספקת לסטודנטים את הגמישות לגישה לקורסים מקוונים מכל מקום ובכל זאת בעבודה ובעלות משתלמת. ניתן לגשת לקורסים שלנו ממחשבים אישיים, טלפונים ניידים וטאבלטים; פירוש הדבר שתוכל ללמוד בכל מקום שאתה נמצא בדרכים.

ברגע שאתה ניגש לקורס איתנו, מוצעים לך הטבות מרובות מתמיכה בחינם של קורות חיים לתמיכה של מורים מומחים ועוד ועוד.

137724_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

הסמכות ופרסים

המוניטין של הסטודנטים שלנו נחשב, מסיבה זו, הקורסים שלנו הוערכו ואושרו על ידי ארגונים שותפים עם אנשי מקצוע מוסמכים בתעשייה.

מספר מהקורסים שלנו אושרו על ידי CPD, ICQAS ו- CMA. אנו מעריכים את השותפויות הללו ואת תשומת ליבם לפרטים כאשר אנו מאמינים בתשוקות, ברצונותיו של התלמיד וביכולתם להמשיך וללמוד כל קורס חדש, כישורים שהם מוצאים שהם נחוצים.

המלצות סטודנטים

"השלמתי לאחרונה את קורס רייקי ברמה 1 ו -2. דאגתי כיצד אשתלב בזה כשעבדתי במשרה מלאה, עם משפחה, אך תמכתי היטב במודולים שתוכלו להתאים להם במהלך חייך. כל השאלות נענו במהירות על ידי צוות מנוסה. אם רייקי הוא משהו שחשבת ללמוד עליו ויש לך זמן מוגבל, זה בהחלט הקורס בשבילך! "

-ליסה - סטודנטית רייקי

"בזכות Harley Oxford עברתי כעת את דרכי הרייקי 1 ו -2. הקורס היה קל להבנה וקל למעקב. ברגע שהעברתי למישהו הייתה תקשורת טובה עם המורים אני עכשיו מצפה לעשות רמת רייקי 3. "

ג'יימי - סטודנט רייקי

"מצאתי את הקורס Reiki 1 & 2 ממש מעניין ומקיף ומכסה את כל ההיבטים שחיפשתי ללמוד. האתר היה מאוד ידידותי למשתמש וקל לניווט ומצאתי את האפשרויות לסמן כמושלמות די מועילות כמו שלפעמים הייתי מתקשרת. הילדים ביליתי בתקופת הלימודים. המשימות המעשיות היו ממש מועילות גם לחוות את רייקי בתרגול לאורך כל הקורס, והרגשתי שהמוטיבציה הושגה. תמיכה רבה מצוות העזרה והייתי ממליץ בחום על קורס עם Harley Oxford . "

סמנתה - סטודנטית רייקי

מיקומים

לונדון

כתובת
Harley Oxford.
158 City Rd

לונדון, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך