Read the Official Description

ב FutureLearnאנו רוצים לעורר השראה למידה לכל החיים. לכן אנו מציעים מבחר מגוון של קורסים מקוונים בחינם, באיכות גבוהה ותכנים מכמה האוניברסיטאות המובילות בעולם ומוסדות תרבות מצטיינים אחרים.

המטרה שלנו היא לחבר לומדים מכל רחבי הגלובוס עם אנשי חינוך באיכות גבוהה אחד עם השני. אנו מאמינים למידה צריכה להיות חוויה מהנה, חברתית, עם שפע של הזדמנויות לדון ולהרהר על מה אתה כבר למדת, על מנת לגלות תגליות טריות ויוצרים רעיונות חדשים.

קורסים מועברים צעד אחד בכל פעם והם נגישים בנייד, בטאבלט ושולחניים, כך שתוכל להתאים למידה סביב החיים שלך, ולא את החיים שלך סביב למידה.

אנחנו חברה פרטית בבעלות מלאה של האוניברסיטה הפתוחה, עם יתרון של למעלה מ -40 שנות ניסיון שלהם בלמידה מרחוק וחינוך באינטרנט. השותפים שלנו כוללים למעלה מ -80 האוניברסיטות בבריטניה והבינלאומיות הטובות ביותר, כמו גם המוסדות עם ארכיון ענק של חומר תרבותי וחינוכי, כולל המועצה הבריטית, הספרייה הבריטית, והמוזיאון הבריטי.

למה זה עובד

FutureLearn מציע לך דרך חדשה וחזקה כדי ללמוד באינטרנט. כל קורס תוכנן על פי עקרונות של למידה אפקטיבית, באמצעות סיפור, דיון, לימוד גלוי, ושימוש תמיכת קהילה לחגוג התקדמות.

למידה באמצעות סיפור

באונ' כל שותף מתכננת חוויה לימודית מלאה, שהוצגה על ידי אנשי אקדמיה מובילים בתחומם. במקום הרצאות בבית ספר ארוכות לשדר, רעיונות מוצגים דרך קטעי וידאו ומאמרים באיכות גבוהים. לאחר מכן תוכל לחזור על מה שלמד, בדיקת הידע החדש שלך עם חידונים אינטראקטיביים המציעים תגובות מסייעות את ההזדמנות לנסות שוב אם תשובה היא לא נכון. כל קורס מספר סיפור, צעד אחר צעד, עם אתגרי עצות מועילות לאורך הדרך, כדי לבדוק ולבנות הבנתך.

דיון ללמידה

אנחנו לומדים בצורה הטובה ביותר כאשר אנו חולקים ודיון רעיונות עם ולומדים אחרים, להבין חוויות ונקודות המבט השונות שלהם כדי למלא את הפערים בידע שלנו. אבל לא כולם אוהבים להיות חברתית, כך במקום לשלוח הלומדים שלנו בצד פורומי דיון נפרד, תוכל להוסיף את ההערות שלך לצד תוכן.

אתה יכול להתחיל על ידי קריאת מה אנשים אחרים שיש לי לומר על הנושא, ולאחר מכן להצטרף כשתהיה מוכן. אם אתה אוהב במיוחד תגובה, אתה יכול לבחור לעקוב אחר מחברו, כך שאתה יכול בקלות למצוא את האנשים והערות שאינם הריבית ביותר עבורך.

אנחנו נבנה המושגים האלה של 'דיון בהקשר' ו 'הבאים' במהלך החודשים הקרובים, כך למידה חברתית מרגישה פחות כמו שיחה נאלצת ויותר כמו צ'אט עם חברים על הרעיונות שלך מה שלמדת.

למידה גלויה

אחת הדרכים לשפר את הלמידה היא להפוך את תהליך גלוי, כך שאתה יודע בדיוק מהו השלב הבא, שבו אתה נמצא הקורס כמה רחוק אתה חייב לבוא. לרשימת המשימות נותנת לכם סקירה של הקורס, מראה את הפעילויות לכל שבוע, ושמירה על תיעוד של מה שתשלים.

דף הפרופיל מספק סיכום פעילות משלך, כולל קורסים ואת כל הערות שבצעתם. אנחנו נהיה הארכה אלה עם שלטים נוספים לקורס ואינדיקציות ההתקדמות שלך.

למידת קהילה נתמכת

מודל שיעורים אינטנסיבי לא יכול לעבוד עבור קורסים בחינם מסיבי מידה, כך שאנחנו צריכים להציע תמיכה מקוונת ללא רשת גדולה של מורים. הפתרון הוא לרתום את כוחו של הקהילה, שבו לומד יכול לעשות שימוש מיידי של כישוריהם חדשים שנרכשו על ידי שיתוף הידע שלהם עם בני גילם.

בעקבות לומדים אחרים הוא חלק ממערכת רבת עצמה שאנחנו בונים שייאפשרו לך להכיר תרומות טובות ולקדם אנשים להציע עצות מועילות, וכדי לפתח מוניטין משלך. בדרך זו, ההצלחה מגיעה לא רק מלעבור משימה והשלמת קורס, אלא גם מלעשות תרומה FutureLearn קהילה.

למידה חברתית בקנה מידה מסיבי

כל הגישות הללו צריכות לעבוד עם מספרים עצומים של לומדים, כך שתגובות לא רק הבזק אחרון, ואת המוניטין ניתן לבנות לאורך זמן. לכן החלטנו ליצור פלטפורמה ללמידה חברתית חדשה ענקית בקנה מידה, ציור על המומחיות מן האוניברסיטה הפתוחה, BBC, מעצבי מדיה חברתית, כמו גם שלנו FutureLearn שותפים. זוהי דרך חדשה של למידה.

הערות

למידה גלויה היא בהשראת עבודתו של ג'ון הטי, כדי לברר פרטים נוספים, בקר visible-learning.org.

העקרונות שלנו

עשרה עקרונות שמנחים איך אנחנו לתכנן ולבנות FutureLearn.

פתוח

במידת האפשר, אנו מעודדים את שותפינו העסקיים לעשות כמובן תוכן פתוח לגילוי, לקשר אל המקסימום מהאינטרנט ולקחת חלק בדיון מקוון. אנו שואפים להפוך את התוכן כמובן הגישה במכשירים רבים ככל האפשר לכל המבקרים. אנו חולקים תהליך הפיתוח שלנו ואת ההיגיון מאחורי ההחלטות העסקיות שלנו דרך ערוצים כגון הבלוג שלנו.

תקשיב ללומדים שלנו

משוב ללומדים שלנו נמצא בליבה של תהליך הפיתוח שלנו: הן מבחינת תוכן הקורס ותכונות של הרציף. אנחנו כל הזמן לחזר ולשפר מבוסס על משוב התבוננות כיצד אנשים לומדים. אנחנו לשחרר תכונות כמה שיותר מהר וללמוד איך אנשים אמיתיים להשתמש בהם. ואז אנחנו עושים אותם טובים יותר.

לספר סיפורים

הנרטיב חשוב. אנו רוצים לעורר השראה הלומדת שלנו ללכת למסע ולדעת היכן הם נמצאים ולאן ללכת הבאים. הנרטיב כוללת פעמים לצפות, להקשיב ולקרוא, מקום שיחה, רגעים של הרהורי שיאים שקטים של הערכה. אנו משתמשים סיפורים לתקשר רעיונות דרכים מהנות ומרתקות. ואנחנו תמיד לתת ללומדים להתעדכן.

לעורר שיחה

שיחה קורית בהקשר והוא חלק בלתי נפרד מחוויית הלמידה. אינטראקציות חברתיות פתוחות כברירת מחדל כדי לעודד למידה שילוחית ולאפשר לכל ליהנות מן הדיון. אנו מעודדים את כולם להיות חברותי כי אחת הדרכים הטובות ביותר ללמוד היא באמצעות מדבר עם אחרים.

לחבק מסיבי

אנו לנצל את ההזדמנויות, כי מספר גדול של אנשים שלומדים יחד מקנה: ידע מומחה שקיים בקבוצה; מספר האנשים באינטרנט יחד בבת אחת; הרעיונות דרך לזרום ברחבי הרשת; ואיך הקהל יכול לעזור להבליט את התוכן הטוב ביותר. ואנחנו לומדים מצפייה כיצד קבוצה גדולה מאוד של תלמידים מתנהגת.

צור קשרים

אנו מעודדים את הלומדים ליצור קשרים לספק תמיכה הדדית, לאתגר את הרעיונות שלהם ולהסיר את הבדידות של למידה מרחוק. אנו יוצרים מקומות לקבוצות קטנות לחבור זו לזו ולהגיע להבנות משותפות.

תשאיר את זה פשוט

אנחנו מנסים להימנע מורכבות בכל מקום אפשרי. אנו משתמשים עם הרגליים על האדמה שפה להפוך את החוויה כפי ידידותי ומסביר פנים כמו שאנחנו יכולים, מעודדים את שותפינו העסקיים זהה. אנו מעצבים עבור שימושים נפוצים. אם תכונה שימושית אבל רק למעטים, נוכל לעמוד בפיתוי לכלול אותו, כדי לשמור על הפלטפורמה קלה לשימוש על ידי כל.

למד מניסיונם של אחרים

אנחנו ללוות ממיטב השידור, משחקים ומדיה חברתית ליצור חוויה לימודית מרתקת ומהנה. אנו מפנים על הידע והניסיון הרב שקיים האוניברסיטה הפתוחה ובקרב קונסורציום של שותפינו, שגם יחלקו ניסיון עשיר כמחנכים אחד עם השני, כדי ליצור את המוצר הסופי הטוב ביותר האפשרי.

לחגוג את ההתקדמות

אנחנו להניע הלומדים שלנו על ידי שבירת המסע לצעדים קטנים. כל צעד הוא בגודל נגיסה לעשות הנראה למידה, לעזור ללומדים לראות התקדמות במהירות לשקף באופן קבוע על מה שהם למדו. אנו חוגגים כל צעד של התקדמות, קטן וגדול כאחד. אין דבר כזה נשירה: אנו מעודדים את לומדים לקחת מהניסיון הקטן כמו או כמו שהם רוצים.

לחבק FutureLearners

אנחנו רוצים ליצור קהילה של עזרה ותלמידים חיים, ולספק אבני דרך מהמסע אחד למשנהו. המבקרים שלנו הם FutureLearners, לא סטודנטים של אוניברסיטה מסוימת.

Programs taught in:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

קורס

FutureLearn

למה להצטרף לקורס? הגדלת אוכלוסין ושינויים חברתיים לוחצים על יחסינו עם הסביבה. ... [+]

למה להצטרף לקורס?

הגדלת אוכלוסין ושינויים חברתיים לוחצים על יחסינו עם הסביבה.

[-]
הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

רוב האנשים יודעים שלמוסיקה יש תסריט משלה - הסימון. אך לעתים רחוקות הם מודעים למסורת הארוכה של שיטת הסימון. ונדון באתגרים ובעקרונות של סימון המוזיקה, בהתייחסות לגישות ס ... [+]

רוב האנשים יודעים שלמוסיקה יש תסריט משלה - הסימון. אך לעתים רחוקות הם מודעים למסורת הארוכה של שיטת הסימון.

ונדון באתגרים ובעקרונות של סימון המוזיקה, בהתייחסות לגישות סמיוטיות ולתאוריה חזותית.

אילו נושאים תכסה?

כתבי יד ורישומים, והאבולוציה שלהם דרך ההיסטוריה.

פענוח ותעתיק של מערכות לא רציונליות מוקדמות.

האתגרים והעקרונות של סימון המוזיקה, המתייחסים לגישות סמיוטיות ותיאוריה חזותית.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

למד על המיומנויות שאתה צריך עבור IELTS אקדמי על קורס זה חינם מ קיימברידג 'אנגלית, המפיקים של המבחן. ... [+]

האם אתה תוהה מה הכישורים הדרושים לך להצלחה במבחן IELTS אקדמי? אולי אתה רוצה לדעת איך בוחנים IELTS להעריך את הרמה שלך, או איך לשפר את הציון הלהקה שלך? קורס זה יעזור לך למצוא את התשובות, להבין איך ללמוד למבחן, ולפתח את כישורי אנגלית אקדמית.

תוכל לקיים אינטראקציה עם מומחים ולומדים ברחבי העולם. תהיה לך גם הזדמנות לנסות תרגילי IELTS אותנטיים וללמוד אילו מיומנויות הם בודקים וכיצד הם מסומנים.

... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
January 2020
תכנית חלקית
5 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

לבצע ניתוח הליבה ניתוח טכניקות כריית, ולפרש נכונה את התוצאות; לקבל בטון תובנה תהליך תובנות מנתוני האירוע שלהם (שלהם). מה תוכל להשיג? בסוף הקורס, תוכל ... זיהוי נתוני ... [+]

לבצע ניתוח הליבה ניתוח טכניקות כריית, ולפרש נכונה את התוצאות; לקבל בטון תובנה תהליך תובנות מנתוני האירוע שלהם (שלהם). מה תוכל להשיג?

בסוף הקורס, תוכל ...

זיהוי נתוני האירוע המתאימים לניתוח החל טכניקות שונות כריית תהליך בכלי ProM לייט לאירועים יומנים לפרש את התוצאות של טכניקות שונות של כריית התהליך בכלי ProM לייט תאר את זרימת התהליך, בהתבסס על נתוני האירוע לשפר תהליכים המבוססים על ניתוח כריית התהליך של נתוני האירוע מי הוא כמובן ל? ... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
January 2020
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

פרספקטיבות אינטרדיסציפלינאריות על אידיאולוגיה מפוליטיקה, היסטוריה, סוציולוגיה, קלאסיקה, פסיכולוגיה ומדיה הקשר בין פעילויות יומיומיות כגון צריכה, בישול וחיים במרחב עיר ... [+]

פרספקטיבות אינטרדיסציפלינאריות על אידיאולוגיה מפוליטיקה, היסטוריה, סוציולוגיה, קלאסיקה, פסיכולוגיה ומדיה הקשר בין פעילויות יומיומיות כגון צריכה, בישול וחיים במרחב עירוני עם אמונות פוליטיות מה תוכל להשיג?

בסוף הקורס, תוכל ...

להעריך את התועלת של מתודולוגיות אקדמיות שונות להבנת האידיאולוגיות השווה תעמולה המיוצרת על ידי משטרים מכל הקשת הפוליטית דון כיצד אידיאלים וערכים פ... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית חלקית
5 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

קורס מקוון חינם מ- UCAS כדי לסייע לתלמידים להבין את העושר של הזדמנויות להשכלה גבוהה בבריטניה הפתוחות בפניהם. ... [+]

קורס זה תוכנן על ידי UCAS כדי לעזור לך להבין טוב יותר את הזדמנויות המחקר וההדרכה הפתוחות בפניך. מגוון רחב של נושאים, אוניברסיטאות, ואפשרויות זמין יכול להיות מכריע. היכרות עם הבחירות שלך קבלת ההחלטות יכול להיות מרתיע למדי. אז אנחנו צריכים להרכיב קבוצה של חומרים כדי לעזור לעצב את החשיבה שלך.

בחר את הנושא הנכון ואת המסלול בשבילך

על ידי ההרשמה, תוכל לגלות יותר על האפשרויות שלך ולשפר את היכולת שלך לבצע בחירות המתאימות לך. אנו נספק לך תובנה בבחירת נושאים ובמסלולים השונים שניתן לקחת אחרי הלימודים, דרך ההשכלה הגבוהה או במסלולי הכשרה אחרים, לנתיב הקריירה שבחרת.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

בסוף הקורס, תוכל ... לזהות את ההיבטים העיקריים של החינוך בבריטניה ובטיחות איכות לשתף פעולה עם עמיתים וללמוד מהם על ידי עיסוק בקהילות של תרגול חקור משאבים מרכזיים ... [+]

בסוף הקורס, תוכל ...

לזהות את ההיבטים העיקריים של החינוך בבריטניה ובטיחות איכות לשתף פעולה עם עמיתים וללמוד מהם על ידי עיסוק בקהילות של תרגול חקור משאבים מרכזיים לייעוץ לסטודנטים לזהות היבטים של הפרקטיקה המקצועית שלך לפתח חקור תחומי מפתח של התנהגות אתית עבור סוכנים, יועצים ויועצים להפגין הבנה של יישומים כניסה מומחה מי הוא כמובן ל?

קורס זה נועד בעיקר עבור אלה ייעוץ לסטודנטים מחפשים לבוא לבריטניה ללמוד, כולל יועצים בבית הספר, סוכני חינוך המעוניינים להפוך סוכני חינוך. סטודנטים פוטנציאליים ולומדים המעוניינים להגיע לבריטניה ללמוד גם למצוא את הקורס אינפורמטיבי ושימושי. אנגלית ברמה B1 ב CEFR נדרש.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית חלקית
3 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

זה קורס מקוון שאל: מה עושה כמה מאפיינים יותר יקר מאחרים? בקורס הזה, פתחנו כמה מן המסתורין של ערכי הנכסים; המשתקף אם מחירי הדירות תמיד עולים; חקר אפשרויות הקשורות הקריירה ... [+]

זה קורס מקוון שאל: מה עושה כמה מאפיינים יותר יקר מאחרים?

בקורס הזה, פתחנו כמה מן המסתורין של ערכי הנכסים; המשתקף אם מחירי הדירות תמיד עולים; חקר אפשרויות הקשורות הקריירה רכוש; נחשב את השפעת הריבית ואת האינפלציה על מחירי הבתים; בחנו את השפעת הקרבה למוצרים שונים ולדמוגרפיה על הביקוש לנכס; וכן גישה ופרשנות כמה נתונים על מחירי הנדל"ן.

מה תוכל להשיג?

בסוף הקורס, תוכל ...

להכיר את שפת הנכס חקור מגוון רחב של הזדמנויות קריירה והזדמנות בתחום הנדל"ן חקור מאפיינים שונים של קרקעות המשפיעים על ערכו גישה ופרשנות נתונים מסוימים על מחירי הנכסים מי הוא כמובן ל? ... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית חלקית
2 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

... [+]

קורס זה יאפשר לך:

מה תוכל להשיג? מי הוא כמובן ל? [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית חלקית
8 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

מנקודת מבט גיאופוליטיים, דרום קוריאה ממוקמת בצפון מזרח אסיה, אזור שממנו כמעט כל המתח הביטחוני במזרח אסיה עולה. קחו, למשל, את היריבות Sino-יפנית ארוכת שנים לבין סכסוכים טר ... [+]

דרום קוריאה היא בצומת קריטית, במיוחד מנקודות מבט הגלובלי.

להבין גיאופוליטיקה וביטחון

מנקודת מבט גיאופוליטיים, דרום קוריאה ממוקמת בצפון מזרח אסיה, אזור שממנו כמעט כל המתח הביטחוני במזרח אסיה עולה. קחו, למשל, את היריבות Sino-יפנית ארוכת שנים לבין סכסוכים טריטוריאליים פתורים בים סין המזרחי. מקובל לומר כי סכסוכים טריטוריאליים בין טוקיו ובייג'ינג הגיעו "נקודת רתיחה." כמו כן, האיומים הביטחוניים המתמשכים שמציבים הנשק הגרעיני של צפון קוריאה טילים ארוכי טווח לא ניתן להקל ראש. ויותר מכל, עליית סין ואת 'Rebalance' של ארצות הברית כלפי אסיה עשוי להניב מימד חדש של פוליטיקה של מעצמה עולמית.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית חלקית
6 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

האם אתה רוצה ללמוד טכניקות שונות להאזנה ולהבנה של מוסיקה? תלמד כיצד לחבר את הסימון שאתה רואה עם המוסיקה שאתה שומע, מתוך מנגינות מוכרות קצר כדי ציון תזמורת מלא. מתמקדים בי ... [+]

האם אתה רוצה ללמוד טכניקות שונות להאזנה ולהבנה של מוסיקה?

תלמד כיצד לחבר את הסימון שאתה רואה עם המוסיקה שאתה שומע, מתוך מנגינות מוכרות קצר כדי ציון תזמורת מלא.

מתמקדים ביצירותיהם של מוצרט, שוברט, בטהובן ומאהלר, נכיר אותך בפני פסנתרן, קבוצה קאמרית קטנה ומנצח שיסביר כיצד הם יוצרים הופעות בלתי נשכחות מהרשימות בעמוד.

מי הוא כמובן ל?

הקורס מיועד לכל מי שמעוניין במוסיקה. אתה לא צריך להיות מסוגל לקרוא תווים מוסיקליים או לשחק מכשיר.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
February 2019
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

... [+]

רוב rationalisations הנפוצה סלחה יושר אקדמי התמודדות עם אירועים בלתי צפויים העלולים לתרום לחוסר יושר אקדמי [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

... [+]

זהה את עיקרי ההערכה למידה להעריך כמה ספרות המחקר בנושא הערכה למידה חשבתי על תפקידו של דיאלוג מכוון בתמיכת הוראה בצורה מכוננת הסבר את המאפיינים העיקריים של שאלת ציר נקודות לשפר את היכולת ליצור שאלות ציר נקודות באמצעות תהליך הערכת עיצוב וביקורת עמיתים תרום למאגר מקורות-קהל של שאלות ציר נקודות שתף פעולה עם עמיתים, אנשי חינוך ומדריכים לנסות פעילויות ולשתף חשיבה כדי לעזו... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
January 2020
תכנית חלקית
6 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

השתתפות אפקטיבית בחברה שלנו דורשת יותר ויותר את היכולת שלנו לעסוק באינטרנט. זו לא רק שאלה של יכולת טכנית - בדיוק כמו בחברה הפיזית שלנו, יש התנהגויות הולמות ואחרות שאנחנו ... [+]

השתתפות אפקטיבית בחברה שלנו דורשת יותר ויותר את היכולת שלנו לעסוק באינטרנט. זו לא רק שאלה של יכולת טכנית - בדיוק כמו בחברה הפיזית שלנו, יש התנהגויות הולמות ואחרות שאנחנו צריכים לרכוש.

בקורס זה נחקור ונחקור את המושג של החברה הדיגיטלית. אנו נבחן כיצד ערכים אישיים ושיקולים אתיים מעצבים את ההשתתפות המקוונת שלנו, וכיצד ניתן ליישם טכנולוגיות חדשות לפתרון חלק מהבעיות שאנו עלולים להתמודד איתן. באמצעות כל זה, נוכל לפתח את היכולות הדיגיטליות שלך, ואת המודעות שלך את ההשלכות התרבותיות והאתיות של שימוש בטכנולוגיות דיגיטליות, ואנו נבקש להקים את המיומנויות הנדרשות כדי להיות אזרח דיגיטלי יעיל ומוצלח.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית חלקית
3 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

מה תוכנה או כלים אתה צריך? אתה תהיה להשתמש בכלים החינמיים הבאים. אנא בדוק את אתרי האינטרנט שלהלן כדי להבטיח שהמערכת שלך עומדת בדרישות המינימום: R ו- R Studio Desktop (מהד ... [+]

מה תוכנה או כלים אתה צריך?

אתה תהיה להשתמש בכלים החינמיים הבאים. אנא בדוק את אתרי האינטרנט שלהלן כדי להבטיח שהמערכת שלך עומדת בדרישות המינימום: R ו- R Studio Desktop (מהדורת קוד פתוח) תוכל להשלים תרגילים מעשיים באמצעות R Studio, כך שיהיה עליך להיות מוכר מספיק עם R כדי:

להתקין חבילה [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

קורס מקוון זה מספר את הסיפור של המהפכה הזאת, מציגה לך biomaterials נפוץ טכניקות bioprinting. אילו נושאים יהיה לך כיסוי? האופי הרב תחומי של bioprinting קליני 3D היתרונ ... [+]

קורס מקוון זה מספר את הסיפור של המהפכה הזאת, מציגה לך biomaterials נפוץ טכניקות bioprinting.

אילו נושאים יהיה לך כיסוי? האופי הרב תחומי של bioprinting קליני 3D היתרונות והמגבלות של תוכנת מודלים 3D עבור bioprinting תהליך ההדפסה בתלת-ממד (הבעיה, העיצוב, בחירת החומרים ופריטי האובייקטים) מקרה של biomaterials שיפור חייהם (למשל Robohand, טיטניום עקב, שתלים גלאוקומה) אופי וריאציה של חומרים עבור prosthetics ותמיכה מבנית ... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
June 2019
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

... [+]

שיווק יחסים אינו מוגבל רק על עסקאות ועסקים אל הצרכן. בין אם אתה במגזר הציבורי, הצבא או אפילו טכנולוגיה הזנק, תגלה כיצד רעיונות שפותחו בהקשר של לקוחות חלים גם על היחסים שיש ארגונים עם בעלי עניין, כגון משקיעים, ומחלקות אחרות ארגון גדול.

מה תוכל להשיג? להעריך ולהעריך את הסוגיות האתיות הכרוכות יחסים השיווק. מי הוא כמובן ל?

קורס זה מיועד לכל אדם המעוניין לפתח ולחזק את הקשרים עם הלקוחות שלהם או בעלי עניין אחרים ואינו דורש שום ניסיון קודם של הלומדים שיווק יחסים.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
April 2019
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

למה להצטרף לקורס? Networking היא מיומנות בסיסית, אשר יעזור לך להשתלט על הקריירה שלך. קורס מקוון חינם זה מציג את העקרונות של רשתות כמו מיומנות בסיסית כדי לעזור לפתח את המו ... [+]

למה להצטרף לקורס?

Networking היא מיומנות בסיסית, אשר יעזור לך להשתלט על הקריירה שלך. קורס מקוון חינם זה מציג את העקרונות של רשתות כמו מיומנות בסיסית כדי לעזור לפתח את המותג האישי שלך לעולם העבודה.

בניית רשת ומותג אישי באינטרנט וגם בעולם האמיתי

תוכל לעצב, ולקבל משוב על, המגרש מעלית, הצהרה קצרה על התפקיד ואת הכשרון שלך. תוכל ללמוד כיצד לנתח את הערך של חיבורים, אם אתם מחפשים עבודה חדשה או מחפשים דרכים להיות יעילים יותר המיקום הנוכחי שלך. הקורס גם יכסה אסטרטגיות עבור הצגה עצמית, לשמור על קשר עם הקשרים שלך ולהבטיח כי היחסים שלך ברשת מבוססים על תועלת הדדית ואמון.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
February 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

גדר קיימת מבחינת משאב אקולוגית ואנושית זהה את השלבים קיימים, ואת הנהגים של שינוי לקיים עסק להגדיר וליישם כלי HR ירוקים ואסטרטגיות פיתוח משאבי אנוש ירוק כמושג ... [+]

גדר קיימת מבחינת משאב אקולוגית ואנושית זהה את השלבים קיימים, ואת הנהגים של שינוי לקיים עסק להגדיר וליישם כלי HR ירוקים ואסטרטגיות פיתוח משאבי אנוש ירוק כמושג לארגונים להשיג מעבר לציות חקור את הקונספט של גישה השורה העליונה משולשת לקיימות חקור את הרכיבים של HR הירוק ואת הקשרים בין קיים האקולוגי ואנושי להעריך את יעיל של אסטרטגיות עסקיות גישות קיימות מי הוא כמובן ל?

קורס זה מיועד אנשי מקצוע וסטודנטים בתחומים של פעולות, פיננסים, שיווק, או משאבים אנושים, המעוניינים ללמוד עוד על שיטות HR ירוקות בר קיימא.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית חלקית
3 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

... [+]

תוכל לחקור חלופות שונות להשגת עולם שווה יותר לדורות הבאים.

מדריכים בקורס שלך הם ד"ר ג'רום דה Henau, מרצה בכיר לכלכלה באוניברסיטה הפתוחה, וכן ג'ונקיל לאו, מרצה האוצר אישי ב האוניברסיטה הפתוחה.

אילו נושאים יהיה לך כיסוי? למה הכוונה "שוויון" ואיך זה נמדד. השוואות של אי שוויון בין מדינות, קבוצות שונות של אנשים והדורים. למה בענייני שוויון. מחלוקות סביב אי שוויון. הסיבות, ההשלכות, ... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

... [+]

קח למשל, מחקר ולדון את ההבדלים העיקריים בין חטיבות אוהד הפאראסימפתטית של מערכת העצבים האוטונומית. [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית חלקית
3 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

טכניקות תוכניות בנייה של גודל לא טריוויאלית פיתוח כלי ניתוח מותאם אישית עם תמיכת ספרייה לפרש מבני נתונים וממשקים פונקציה באמצעות סוגים ה ... [+]

טכניקות תוכניות בנייה של גודל לא טריוויאלית פיתוח כלי ניתוח מותאם אישית עם תמיכת ספרייה לפרש מבני נתונים וממשקים פונקציה באמצעות סוגים החל שיטות פורמאליות להוכיח תכונות של תוכניות פונקציונליות לפתח, לשנות, ולחקור קוד באמצעות כלי פלטפורמת Haskell תקן לנמק מדוע תכנית משתמשת מונדות תקן נפוצות (כולל IO ואולי) חקור combinators תקן להפעלה ברשימות מי הוא כמובן ל? [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית מלאה
תכנית חלקית
6 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

... [+]

מדיניות בכל הרמות, מאנשים לעולם: נתחיל בבעיות במדיניות בקנה מידה עולמי ולאומי. איך יכול בעיות אלה הדורשות טיפול?

[-]
הממלכה המאוחדת UK Online
January 2020
תכנית חלקית
2 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

... [+]

לאסוף ולדווח על מחקר אקטואלי בנוגע הומו פלורסיינסיס לחשוב על איך ההוביט מתאים לסיפור הרחב יותר של האבולוציה האנושית ואת הצורך במחקר נוסף ובמומחיות כדי לענות על שאלות שלא נענו [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

מה תוכל להשיג? תאר את המושגים של ניהול ומנהיגות להבין ולהעריך ניהול שונה וסגנונות למידה לזהות את הצורך ואת החשיבות של נתונים כראיה בקבלת החלטה טובה לזהות ולהג ... [+]

מה תוכל להשיג? תאר את המושגים של ניהול ומנהיגות להבין ולהעריך ניהול שונה וסגנונות למידה לזהות את הצורך ואת החשיבות של נתונים כראיה בקבלת החלטה טובה לזהות ולהגדיר את המונח 'בעלי העניין' ולהשיג הבנה של למה הם חשובים בגין ולפתח את התהליך המתמשך של תכנון ופיתוח אישי [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית מלאה
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

לזהות מי הם הלקוחות שלך / הצרכנים באמצעות ניתוח המאפיינים שלהם, ולהכין את המידע הזה למחקרים נוספים השווה את רמת המעורבות וסוג הרכישה, כדי לחזות את ההשפעה אם בכלל, על ... [+]

לזהות מי הם הלקוחות שלך / הצרכנים באמצעות ניתוח המאפיינים שלהם, ולהכין את המידע הזה למחקרים נוספים השווה את רמת המעורבות וסוג הרכישה, כדי לחזות את ההשפעה אם בכלל, על התנהגות לקוחות רכישה ליישם שיטות מחקר ראשוני ומשני כדי ליצור תוכנית מחקר שוק אשר מוטב מזהה את הצרכים של הקונה, מניעים וסיבות לרכוש מוצרים או שירותים ספציפיים לתכנן ולבנות מפת מסע לקוחות לתאר את תהליך קונה לוקח כאשר מחליט על רכישה, על ידי יצירת פרסונות לקוח מי הוא כמובן ל? ... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית מלאה
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

... [+]

מה תוכל להשיג? לזהות ארגונים חברתיים לפתח הרעיון העסקי המיזם החברתי שלך לתרום לדיון על עולם המיזם החברתי מי הוא כמובן ל?

קורס זה מיועד לכל מי שמעוניין לשמוע יותר על מיזם חברתי, כולל יזמים, ארגוני צדקה, אנשי מקצוע וסטודנטים עובדים.

[-]
הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
3 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

... [+]

איך מותגים לקבל מעוצב: עיצוב מותג גדול, ארבעה הממדים של עיצוב מותג, התהליכים הנוזלים שמובילים עיצוב מותג גדול כיצד מותגים וארגונים כונן: הרעיון של העסק המותג בראשות ארבעת הרביעים של פעולה המותג, את התפקיד של המותג חדשנות ושינוי להעריך את התפקיד של עיצוב במיתוג, ארבעה רבדים שעליו הוא עובד להעריך את היתרונות וטכניקות של ניהול מותג בראשות תארו לעצמכם את העתיד של מיתוג, ולהתחיל לבנות את המותג האישי שלהם מי הוא כמובן ל? ... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
January 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
6 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

האם אתם מתכננים לבקר בהולנד? קורס מקוון חינם זה מושלם אם יש לך מעט או ללא ידע של הולנדית, אך הוא מעוניין לשלוט ביסודות. ... [+]

האם אתם מתכננים לבקר בהולנד? קורס מקוון חינם זה מושלם אם יש לך ידע מועט או ללא הולנדית, אבל רוצה לשלוט על יסודות. הקורס יעזור לך:

הצג את עצמך, לדבר על המשפחה, החברים, העבודה והלימודים שלך, חי ניסיון בהולנד. במהלך הקורס תלמד משפטים הולנדית, אוצר מילים ודקדוק.

תלמדו מילים מוכרות וביטויים על עצמך ועל משפחתך. תלמדו להשתמש במשפטים פשוטים על פעילויות היומיום. ואתה תוכל לכתוב טקסטים קצרים.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית חלקית
3 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

קורס מקוון חינם זה יכיר לך את העבודה והתפקיד של הפרלמנט בבריטניה. מתוך הגדרת הגיל שבו אנו מתחילים לימודים כדי להחליט מדיניות פנסיה, הפרלמנט בבריטניה עושה חוקים שמשפיעים ע ... [+]

קורס מקוון חינם זה יכיר לך את העבודה והתפקיד של הפרלמנט בבריטניה. מתוך הגדרת הגיל שבו אנו מתחילים לימודים כדי להחליט מדיניות פנסיה, הפרלמנט בבריטניה עושה חוקים שמשפיעים על חיינו, עבודתנו והחברה הרחבה שלנו.

למד מה הוא הפרלמנט ועושה

אתה תתחיל ע"י הסתכלות מה הוא הפרלמנט, איך זה שונה ממשלה ואיך זה השתנה התפתח לאורך מאות שנים. תוכל לברר על העבודה של בית נבחרים ובית לורדים ולגלות איך דברים עובדים בתאים ומעבר על בסיס יום-יומי.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית חלקית
3 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

החוק מסדיר כמעט את כל ההיבטים של החברה. לפעמים זה מאוד גלוי: אתה בא לבית המשפט בתיק נגד פושע גדול או בפרלמנט בדיון סוער על הצעת חוק חדשה. החוק גם מסדיר קטן - אבל חשוב - ד ... [+]

החוק מסדיר כמעט את כל ההיבטים של החברה. לפעמים זה מאוד גלוי: אתה בא לבית המשפט בתיק נגד פושע גדול או בפרלמנט בדיון סוער על הצעת חוק חדשה. החוק גם מסדיר קטן - אבל חשוב - דברים כמו שכירות הבית החדש שלך או חוזה ההעסקה שלך.

הזכות היא גם נראה במידה רבה. לדוגמה מתיישב מצרכים בקופה, אתה עצמך כנראה לא מודע באופן ישיר כי תמיד קיימת התחייבות הדדית הסכם יצירתי הוא סיכם בינך לבין בסופרמרקט. זה פותח הרבה יותר זכויות וחובות מסתם אספקת המצרכים ולשלם על זה.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית חלקית
5 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

מרכז להוראה יעילה מספק לתלמידים עם עיצוב חינוכי חזק המציע הזדמנויות עצמאיות ובזיקה לחקור ולרכוש ידע. תלמידים יכולים מכן החל מה למד בהקשרים שונים, על מנת להוכיח כי תוצרי ה ... [+]

מרכז להוראה יעילה מספק לתלמידים עם עיצוב חינוכי חזק המציע הזדמנויות עצמאיות ובזיקה לחקור ולרכוש ידע. התלמידים יכולים ליישם את מה שנלמד להקשרים שונים, כדי להוכיח שתוצאות הלמידה הושגו. הקורס יכניס אותך לתכנון חינוכי יעיל - תוך התחשבות בסביבה המתפתחת של ההשכלה הגבוהה ובמחקר הנוכחי בתכנית הלימודים, בעיצוב החינוכי, בהערכה ומשוב שתומך בלמידת התלמידים.

חקור מה שהופך עיצוב חינוכי טוב... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית חלקית
2 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

למד לדבר, לכתוב ולהבין את השפה הרשמית השנייה של הולנד עם קורס שפת היכרות ללא תשלום זה. ... [+]

למד לדבר, לכתוב ולהבין את השפה הרשמית השנייה של הולנד עם קורס שפת היכרות ללא תשלום זה.

הידעת כי, מלבד הולנדית, לשפה רשמית שנייה מדובר בהולנד? זוהי שפה אפילו יותר קרוב אנגלית מ הולנדי. שפה זו נקראת פריזית.

אילו נושאים יהיה לך כיסוי? קריאה והאזנת דיאלוגים על עבודה, לימודים, תחביבים, לאכול, חיים, מזג אוויר והזמן הבנת הדקדוק ברחבי הנטייה של פעלים, סדר מילות, כינויים אישיים רכושני, תארים, פעלים מודאליים ושאלות ביצוע כתיבה ודיבור הקצאות כולל החדרת עצמו ומדבר על עובדים וחיים מה תוכל להשיג? החל באוצר המילים פריזית בסיסי דקדוק במגוון של מצבים יומיומיים להפיק דוחות כתובים קצר פריזית על חיי היום-יום דונו מושגים פשוטים, מצבים וצרכים ב פריזית מי הוא כמובן ל? ... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית חלקית
3 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

אילו נושאים יהיה לך כיסוי? ... [+]

אילו נושאים יהיה לך כיסוי? [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
5 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

גלה כיצד ערים לפתח תרבויות ייחודיות שלהם ולחקור מושגים מרכזיים הקשורים המורשת התרבותית. ... [+]

המורשת התרבותית נידונה בדרך כלל במונחים לאומיים או דתיים: אנחנו מדברים על התרבות האיטלקית, על הציוויליזציה היוונית, על האמנות האסלאמית וכו '. אבל כיום ערים יוצרות מורשת משלהן באמצעות מוזיאונים, גלריות, שווקים של מוצרים אמנותיים ורשתות עירוניות. ערים יוצרות את עצמן כמרכזי תרבות המייצגים ומחברים בין אזורים שלמים, למשל בדוחה ובאיחוד האמירויות, בסינגפור ובדרום מזרח אסיה, בלוס אנג'לס ובצפון אמריקה.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
3 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

קבל מבוא ללימודי המוזיאון עם קורס מקוון חינם. למד על האנשים והרעיונות שעוצבו היום במוזיאונים ... [+]

איך אנחנו יכולים להבין מוזיאונים היום? מי הם מוזיאונים? כיצד אנו מגיבים רגשית לאובייקטים וחללים במוזיאון? וכיצד מוזיאונים יכולים למלא תפקיד במרדף אחר צדק חברתי, זכויות אדם או בריאות ורווחה? בקורס זה תוכלו לחקור את השאלות הללו באמצעות מגוון של מקרי מבחן מעוררי השראה רעיונות מעוררי מחשבה. גלה כיצד מוזיאונים מודרניים מבקשים להשפיע על עולמנו העכשווי, ללמוד עם המוזיאונים הלאומיים ליברפול, אחד משירותי המוזיאון המובילים בבריטניה, ואוניברסיטת לסטר, חלוצי לימודי המוזיאון במשך למעלה מ -50 שנה.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
January 2020
תכנית חלקית
6 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

לחקור את ההשפעה של הפעילות האנושית על הפלנטה שלנו, ומה אנחנו יכולים לעשות כדי להבטיח עתיד בר קיימא עבור כולם. ... [+]

כיצד נוכל ליצור עתיד בר קיימא יותר?

כמו אירועי מזג אוויר קיצוניים ממשיכים להכות את הכותרות, ברור כי נושאים סביבתיים נמצאים במגמת עלייה ברחבי העולם.

קבל מבוא לפיתוח בר קיימא, ולגלות מה אנחנו יכולים לעשות כדי לעזור לסביבה שלנו, עם קורס מקוון זה מאוניברסיטת Deakin.

תוכלו לחקור את הדרכים השונות שבהן ניתן להבין את פיתוח בר קיימא, ולבחון את ההשפעה האמיתית של הפעילות האנושית על הפלנטה שלנו.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

קורס זה נועד לסייע לפליטים ולמבקשי המקלט לקבל את המידע הדרוש להם כדי להגיש בקשה לאוניברסיטה בבריטניה. ... [+]

קורס זה נועד לסייע לפליטים ולמבקשי המקלט לקבל את המידע ואת התמיכה שהם צריכים כדי לבקש ולהיכנס לאוניברסיטה בבריטניה. עקוב אחמד Rassina כפי שהם להדריך אותך בתהליך היישום, לעזור לך להבין לאן אתה רוצה ללכת, וכיצד להגיע לשם. הקורס נתמך על ידי קבוצת מומחים בתחום ההשכלה הגבוהה, רשתות תמיכה לפליטים, ספקי הערכת שפה ופליטים הלומדים באוניברסיטאות.

מי הוא כמובן ל?

קורס זה מיועד לפליטים ולמבקשי מקלט המעוניינים להמשיך או להתחיל את לימודי ההשכלה הגבוהה שלהם בבריטניה.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
3 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

אם ניקח בחשבון איסוף נתונים והדיווח שלה כדי לפצות מחקר, אז כולנו נחשפנו המשתתפת להיות צורה כלשהי של מחקר חברתי. איסוף נתונים מן האוכלוסייה בחברה שלנו הוא כעת חלק מחיי היו ... [+]

אם ניקח בחשבון איסוף נתונים והדיווח שלה כדי לפצות מחקר, אז כולנו נחשפנו המשתתפת להיות צורה כלשהי של מחקר חברתי. איסוף נתונים מן האוכלוסייה בחברה שלנו הוא כעת חלק מחיי היומיום. מחקר אתי דורש הכבוד מוענק על זכויותיהם וכבודם של משתתפים אנושיים. מחקרים צריכים להיות מתוכננים להיות כדאי כל ניזק פוטנציאלי צפוי ו ממוזער. מחקר אתי מחייב לחשוב בזהירות על מה מהווה השתתפות במחקר אחריות של חוקרים לא רק למשתתפים, אך גם לכל אלה שנפגעו מחקר.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית חלקית
6 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

מציאת התמיכה הטכנולוגית המתאימה ביותר עבור תלמידים עם אוטיזם ו / או פיגור שכלי. ... [+]

למה להצטרף לקורס הזה?

ילדים רבים מאובחנים עם הפרעת ספקטרום האוטיזם (ASD) יש גם נכות אינטלקטואליות (ID). עם זאת, קבוצה זו מיוצגת היטב במחקר וידע בתוך התה.

בקורס זה, ראשון אתה מקבל הבנה עמוקה יותר של תה עם DI. לאחר מכן תוכלו לחקור כיצד הטכנולוגיה יכולה לשמש כדי לעזור לאנשים האלה, וגם להציג את App SMART-ASD מקל לזהות את הכישורים ואת הצרכים של הילדים הללו ולהתאים אותם עם הטכנולוגיות המתאימות ביותר עבורם.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

הפוך לצרכן קריטי של הסטטיסטיקה החברתית. למד מה מספרים לחשוף, מתי ולמה הם להטעות, וכיצד לזהות חדשות מזויפות. ... [+]

מה באמת חושפים נתונים סטטיסטיים חברתיים ונתונים כלכליים?

יותר ויותר, אנחנו מופגזים עם כל מיני נתונים על איך החברה משתנה. ממגמות סקר דעת קהל ונתוני הגירה לתוצאות כלכליות ורמות חוב ממשלתיות.

בקורס זה ממכון שפילד לשיטות באוניברסיטת שפילד, נבחן דרכים לחצות את הבלבול כדי להחליט אילו מספרים חושפים, מתי ולמה הם (לפעמים בכוונה) מטעים וקובעים מה זה 'חדשות מזוייפות'.

אילו נושאים יהיה לך כיסוי? הכרת "גודל" המספרים המדווחים בתקשורת. כיצד מדווחים על שינוי וסיכון. כיצד נוצרים נתונים סטטיסטיים חברתיים, תוך מתן תשומת לב מיוחדת לנתוני הסקר. מה אנחנו יכולים ללמוד מתוך קטגוריות המפקד. הדרכים השונות שבהן ניתן לערוך סקרים ואת ההשפעה שיש לפורמטים שונים על התוצאות. איך לצייר מדגם מייצג מאוכלוסייה. מקורות טעות המדידה בסקרים. מדידת נושאים רגישים או קשים. בדיקה אם הנתונים מהימנים על ידי סקירת המתודולוגיה. כיצד לחשב את המרווח של טעות הדגימה (MoSE). ההבדל בין קורלציה וסיבתיות. היכן למצוא מקורות נתונים קיימים. כיצד לפתח פרויקט מחקר כמותי. מה תוכל להשיג? ... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
3 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

תרשים ההיסטוריה של האוכל המלכותי בהדר של ארמונות המלכות. ... [+]

חקור את ההיסטוריה של מזון מלכותי דרך הטעם של חמישה מלכים מפתח.

מתוך שושלת טיודור ועד המאה ה -20 תצטרפו להיסטוריונים מומחים, אוצרים ומדעני מזון מאוניברסיטת רדינג וארמונות רויאל היסטוריים, ותתמכר בטעמים המשתנים של הדורות הבאים של משפחת המלוכה ותהווה את תפארת ארמונותיהם. נסתכל באינטימיות מאחורי הקלעים בכמה מן הארמונות המדהימים ביותר באנגליה; הנרי השמיני בארמון המפטון קורט, אליזבת הראשונה במגדל לונדון, ג'ורג' הראשון בארמון המפטון קורט, ג'ורג' השלישי בארמון קיו וויקטוריה בארמון קנסינגטון.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
January 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
5 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

חקור את העולם המסקרן של הפקת סרטים ולגלות על המורכבות של פיתוח, הפצה ופיננסים. ... [+]

ביצוע הסרט הוא ניצול יצירתי, אבל בדיוק כמו כל עסק אחר, המטרה היא גם להרוויח כסף.

עסקי הקולנוע נוצרו על ידי האוניברסיטה הפתוחה, בשיתוף עם אולפני פיינווד - ספקית מובילה של שירותי אולפן לתעשיות מבוססות המסך. האולפנים הם שם מלחמת הכוכבים: פרק 7 - כוח מתעורר ואת הסרט ג 'יימס בונד 24 Specter צולמו לאחרונה.

באמצעות המושג שרשרת הערך ומחקרי מקרה עצמאיים בסרט, הקורס מספק חקר מעמיק ומעמיק של החלטות עסקיות מרכזיות.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
October 2019
תכנית חלקית
6 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

למד טכניקות אנימציה, כולל תנועה להפסיק, 2D, CGI ו pixilation, עם עטורת הפרסים animators, זה כמובן NFTS חינם. ... [+]

בין אם אתה אנימטור ניצני או אוהד של אנימציה שרוצה להבין יותר על מה שקורה מאחורי הקלעים, זה קורס מקוון חינם מבית הספר לשבחים בינלאומיים קולנוע וטלוויזיה (NFTS) יהיה משהו בשבילך.

מעל ארבעה שבועות, הצוות שלנו של עטורת הפרסים אנימטורים ייקח אותך דרך הגישה שלהם לספר סיפורים demystify טכניקה האנימציה שלהם.

2 - 2D או cel אנימציה.

3 - אנימציה בקנה מידה גדול בעולם האמיתי.

4 - CGI או 3D אנימציה המחשב.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

חקור את המושגים המדעיים והפילוסופיים הרלוונטיים ביותר להבנת המוחות שלנו עם הקורס המקוון הזה ... [+]

קורס מקוון חינם זה יביא יחד הלומדים מתרגלים המעוניינים איך המוח עובד. מטרתו היא לבנות גשרים בין גישות אנטגוניסטיות מסורתיות להבנת התודעה.

מה דעתך?

שאלה זו הביכה פילוסופים, מדענים, היסטוריונים ואנשים מן השורה על פני זמן ותרבויות.

בעוד ההתקדמות בהבנה הרפואית של תפקודי המוח יכולה לשפוך אור על תפקודים נוירולוגיים ועל הפרעות, השאלה המהותית של מה שהמוח מדבר לבעיה אחרת.

בעיה זו אינה יכולה להיענות על ידי הבנה מדעית בלבד של המוח, ולא על ידי גישה פילוסופית או פסיכולוגית גרידא. דיסציפלינות רבות ניסו לענות על השאלה ", וכתוצאה מכך תשובות מרובות ולעתים אף מנוגדות.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
January 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
6 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

למד להכין מפות ולנתח דפוסים גיאוגרפיים באמצעות מערכות המידע הגיאוגרפיות העדכניות ביותר (GIS) וכלי הקרטוגרפיה. ... [+]

למד להכין מפות ולנתח תבניות גיאוגרפיות באמצעות הכלים העדכניים ביותר

בעשור האחרון חלה התפוצצות של דרכים חדשות להבנת מידע מיקום ולהשתמש בו בטכנולוגיות נרחבות. זו המהפכה הגיאו-מרחבית יצרה כלי GPS חדשים לצרכן, מפות אינטראקטיביות של אינטרנט ומכשירים ניידים מודעים למיקום. התקדמות זו מאפשרת לכל אחד להשתמש, לאסוף, ולהבין מידע מרחבי.

קורס מקוון זה מפגיש בין מושגי יסוד בקרטוגרפיה, מערכות מידע גיאוגרפיות (GIS) וחשיבה מרחבית, ומשתמש בדוגמאות של העולם האמיתי, כדי לתת לך את הכישורים הבסיסיים לעסוק בגיאוגרפיה מעבר לרמת פני השטח.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
January 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
5 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

חקור את ההשפעה של השינוי הדיגיטלי על עסקים ושירותים ולברר כיצד ליישם אותו בארגון שלך. ... [+]

הטכנולוגיה משנה כל היבט של האופן שבו עסקים ושירותים, בין אם ציבוריים או פרטיים, פועלים - תהליך המכונה טרנספורמציה דיגיטלית.

להעריך כיצד לתעד שירותים באמצעות שילוב של היבטים דיגיטליים ואנושיים מי הוא כמובן ל?

קורס זה מיועד לעובדי השירותים או החברות התעשייתיות, שמטרתם לספרת השירותים שלהם ורוצים להבין את השפעת השינוי על הארגון והתרבות.

[-]
הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

ניקח אתכם לסיור תחנה נידחת של העולם המרתק של מדעי החיים, לחקור את מערך עצום של נושאים בתוך משמעת - מ אנטומיה זואולוגיה וכל מה שביניהם, לרבות אימונולוגיה, ביולוגיה תאית ומ ... [+]

קורס מקוון קצר, בחינם זה יכיר לך ללמוד מדעי חיים ברמה אוניברסיטאית.

ניקח אתכם לסיור תחנה נידחת של העולם המרתק של מדעי החיים, לחקור את מערך עצום של נושאים בתוך משמעת - מ אנטומיה זואולוגיה וכל מה שביניהם, לרבות אימונולוגיה, ביולוגיה תאית ומולקולרית, גנטיקה, פיזיולוגיה לפרזיטולוגיה .

גלה מה זה כמו ללמוד ולעבוד בתחום מדעי החיים

כמו כן תוכל לשמוע אנשים עובדים במגוון תחומי קריירה מדע חיים שונים, לרבות בסיסי, שדה מחקר היישומי, תקשורת מדעית, הוראה וכתיבת מדע.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית חלקית
2 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

קורס זה יהיה לחקור כיצד המוח של ההורה משפיע על המוח המתפתח של הילד, מתוך תפיסה דרך הינקות כשהתבגרו. ... [+]

קורס זה יהיה לחקור כיצד המוח של ההורה משפיע על המוח המתפתח של הילד, מתוך תפיסה דרך הינקות כשהתבגרו.

ניקח אתכם למסע שמתחיל ב הריון, לחקור את החשיבות של היכולת של אמא לעתיד לחשוב על התינוק שלה בעודו ברחם, לצד ההשפעה של רגשות כגון חרדה ודיכאון.

לאחר מכן, אנו נחקור מה המחקר אומר לנו על הדרך שבה המוח הרגשי והקוגניטיביים של ההורים, יכול לעצב את ההקשר באינטראקציה של התינוק במהלך השנים הראשונות של חיים, ואת ההשפעה של אינטראקציה זו על המוח המתפתח של התינוק. זה יכלול, למשל, לחשוב על היכולת של ההורה להיות "מוח אופקים" מבחינת יכולת לטפל התינוק שלהם כפרט עם מוח משלהם.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית חלקית
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

הגילוי של השלד של ריצ'רד השלישי בחניון לסטר - והגילויים האחרונים של בגידה בתוך השושלת של משפחתו - הפכו לכותרות ברחבי העולם. ... [+]

הגילוי של השלד של ריצ'רד השלישי בחניון לסטר - והגילויים האחרונים של בגידה בתוך השושלת של משפחתו - הפכו לכותרות ברחבי העולם.

בקורס מקוון חינם זה, צוות של חוקרים מאוניברסיטת לסטר מענה למגוון רחב של נושאים על ריצ'רד מאנגליה היה מיושב במאה ה -15 ותבדוק את המפגש המחודש עצמותיו שלו.

חקור את מלחמות השושנים

הסצנה הפוליטית במאות ה -15 הייתה בשליטתה של לוחמה שושלתי פראית - מלחמות השושנים - שבו נאמנויות וכוח העבירו אותם בקרב קליקה אריסטוקרטית, עם תוצאות הרסניות.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
January 2020
תכנית חלקית
6 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

קורס מקוון חינם זה להורים ואנשי מקצוע יבחן כיצד ילדים צעירים ללמוד אנגלית ולחקור היבטים רבים יותר של למידה בגיל רכה ופיתוח. ... [+]

למה להצטרף לקורס?

איך מאוד אל ילדים צעירים טובים ביותר ללמוד אנגלית כשפה נוספת בזמן שהם עדיין לומדים את שפת אמם? איך ולמה ילדים לומדים הכי טוב באמצעות משחק? מה הורים ואנשי מקצוע יכולים לעשות כדי לאפשר לילדים להפיק את המרב של חוויה לימודית?

קורס מקוון חינם זה להורים ואנשי מקצוע יבחן כיצד ילדים צעירים ללמוד אנגלית ולחקור היבטים רבים יותר של למידה בגיל רכה ופיתוח.

צור את הסביבה הטובה ביותר עבור ילדים צעירים ללמוד אנגלית ... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית חלקית
6 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

קבל מבוא ללימודי ארכיאולוגיה, חקר תגליות מרגשות עמק Pewsey, ליד סטונהנג 'ואייוובורי. ... [+]

קבל מבוא ללימודי ארכיאולוגיה, חקר תגליות מרגשות עמק Pewsey, ליד סטונהנג 'ואייוובורי.

קח טיול וירטואלי אל עמק Pewsey

אנחנו נהיה מראים לך סביב ספר השדה שלנו - חפירת בת חודש בבית Vale של Pewsey, שהוא אתר יחסית נגע לעומת השכנים המפורסמים שלה, סטונהנג 'ואייוובורי.

בעמק Pewsey הוא תיבת אוצרות ארכאולוגית היהלום של הכתר שלה הוא מרדן. בנה בסביבות 2,400 לפני הספירה, מרדן הוא סטו- הגדול בארץ ואחד אבל החשוב ביותר של בריטניה לפחות הבין מצבות פרהיסטוריות.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית חלקית
2 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

קורס מקוון חינם זה שמטרתו להעלות את המודעות בקרב אנשי מקצוע בתחום בריאות לגבי התפקיד ביואינפורמטיקה and Genomics הקליניות בריאות היום. נדגים כיצד המשמעת של ביואינפורמטיקה ... [+]

קורס מקוון חינם זה שמטרתו להעלות את המודעות בקרב אנשי מקצוע בתחום בריאות לגבי התפקיד ביואינפורמטיקה and Genomics הקליניות בריאות היום. נדגים כיצד המשמעת של ביואינפורמטיקה קלינית מספקת גשר חשוב בין מדע חוד חנית ואת הביצוע של רפואת גנומית בפרקטיקה קלינית. על ידי הבנת התפקיד של Bioinformatician קלינית יתברר איך אינטגרלי הם להבטחת הזדמנויות שביושר רפואה גנומית ימומשו במלואן הטיפול בחולה.

גלה את הפוטנציאל של ביואינפורמטיקה קלינית ... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית חלקית
5 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

למד על התפקיד כי גזים קרינה החממה לשחק בהבנתנו הכימיה של האטמוספירה. כמו רמות של CO2 עליית האווירה, תגלה פתרונות מדענים בוחנים כדי להפחית את הרמות. ... [+]

למה להצטרף לקורס?

למד על התפקיד כי גזים קרינה החממה לשחק בהבנתנו הכימיה של האטמוספירה. כמו רמות של CO2 עליית האווירה, תגלה פתרונות מדענים בוחנים כדי להפחית את הרמות. ולגלות כיצד משלח כוכביות לכת וירחים במערכת השמש שלנו מגלים אטמוספרות מגוונות באופן יוצא מן הכלל. חקור כיצד גידול מעריכי הגילוי הכוכבי הלכת חדשה עוזר לנו ללמוד על האבולוציה של האטמוספרה שלנו.

אילו נושאים יהיה לך כיסוי? הכימיה של זיהום האטמוספירה. התפקיד שגזי קרינת חממה לשחק כימיה של אטמוספרה. תפקידו של פידבקים כימיים. מבוא מכל פייג. המחקר נערך באמצעות מכל פייג לחזות אקלים ואיכות אוויר. תמיסות כימיות להפחתת כמות הפחמן הדו חמצני באטמוספרה שלנו. השפעת האדם על שינויי אקלים בעת האחרונה. מטלה: להכין שאלות בראיון להפגין הבנה של הפחתת פליטת CO2. תפקידו של כימיה בהבנת אטמוספרות במערכת השמש. חקר החלל בתקשורת. האבולוציה של הטכנולוגיה בסיוע הידע של אטמוספירות פלנטריות. המשימה בחלל קאסיני-הויגנס. נקודות דמיון ושוני בין טיטאן של והאווירה של כדור הארץ. החיפוש אחר חיים או בעולם מיושב. מטלה: משימת ביקורת עמיתים כדי לכתוב הודעה לעיתונות על משימה בחלל. מה תוכל להשיג? חקור את הכימיה שמאחורי האקלים וזיהום באטמוספרה של כדור הארץ. להעריך את העתיד של חיים עם שינוי האקלים, בני אדם ההשפעה התורמים עושים ופתרונות אפשריים. חקור כיצד הידע של כימיה עוזר לנו להבין את כוכבי הלכת במערכת השמש. להעריך את ההשפעה של משימות חלל נוכחיות וכיצד אלה עשויים לעזור לנו למצוא חיים על כוכבים אחרים. מי הוא כמובן ל? ... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
January 2020
תכנית חלקית
2 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

קונפליקטים רבים בעולם כיום הם ממוסגרים במונחים של דת, אבל יש דיון ובלבול רבים הנוגעים מחזות דת התפקיד המדויקים בסכסוכים אלה. ... [+]

קונפליקטים רבים בעולם כיום הם ממוסגרים במונחים של דת, אבל יש דיון ובלבול רבים הנוגעים מחזות דת התפקיד המדויקים בסכסוכים אלה. על פי כמה, סכסוך ואלימות טבועים לדת. אחרים טוענים כי הדת היא רק מסווה לפיו קונפליקטים חברתיים, כלכליים או פוליטיים הם נלחמו החוצה. הצעד הראשון לפתרון קונפליקטים ממוסגרים באדיקות הוא הבנת תפקידה של דת אותם, וזה מה קורס מקוון חינם זה הוא כ.

נקודת המוצא שלנו היא כי דת אומרת דברים שונים ובנסיבות שונות כדי (קבוצות של) שונות אנשים. לכן, מטרת הקורס היא להראות כיצד סכסוך ממוסגר באדיקות ניתן ללמוד בהקשרים תרבותיים ופוליטיים רחבים של סכסוכים אלה. בשנת החומר כמובן, נוכל להתייחס להגדרות דתיות, תרבותיות ופוליטיות שונות. בנוסף, אנו מזמינים אתכם לעסוק בכמה פעילויות מחקר צנועות בסביבה שלך והשוו את הממצאים שלך עם אלה של חבריו סטודנטים.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
October 2019
תכנית חלקית
6 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

קורס מקוון חינם זה מיועד למורים בשפה אנגלים ברחבי העולם. זה יעזור לך לפתח את הכישורים ואת נהלי הדרושה לפיתוח המקצועי המתמשך שלך (CPD). ... [+]

קורס זה הוא חלק ההוראה להצלחה: Practices עבור תכנית בהוראת שפה אנגלית, אשר תאפשר לכם לפתח מקצועי כמורה לשפה אנגלית.

קורס מקוון חינם זה מיועד למורים בשפה אנגלים ברחבי העולם. זה יעזור לך לפתח את הכישורים ואת נהלי הדרושה לפיתוח המקצועי המתמשך שלך (CPD).

קורס זה הוא חלק ההוראה שלנו להצלחה: Practices עבור תכנית בהוראת השפה אנגלית. בתכנית נבחנו 12 הפרקטיקות המקצועיות CPD על מסגרת פיתוח מורה של המועצה הבריטית.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

בקורס זה נבחן בנושאים אקטואליים הנוגעים 'הונאה מזון' ולחקור דרכים בהן בכימיה אנליטית יכול לעזור בזיהוי ומניעת שלה. נשתף דוגמאות מרתקות, כגון ההיסטוריה של לחם לבן מרכיב מפ ... [+]

תעשיית המזון היא אחד המגזרים המסחריים החשובים ביותר בעולם. כולם משתמשים בו, אבל כמה אנשים יתעלל בו? כשאנו עדי הגלובליזציה הגוברת של שרשרת האספקה, אתגר גובר הוא אימות הזהות המפוקפקת של חומרי גלם בתעשיית המזון שאנו אוכלים.

בקורס זה נבחן בנושאים אקטואליים הנוגעים 'הונאה מזון' ולחקור דרכים בהן בכימיה אנליטית יכול לעזור בזיהוי ומניעת שלה. נשתף דוגמאות מרתקות, כגון ההיסטוריה של לחם לבן מרכיב מפתיע שמצא פעם בירה מרירה.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
January 2020
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

קורס זה רואה חידושים לאורך ההיסטוריה זיהוי שרעיונות חדשניים מעטים הם חדשים; הרוב המכריע לקחת משהו שכבר עובד ולשפר אותו, בין אם זה מוצר, שירות או תהליך. ... [+]

קורס זה רואה חידושים לאורך ההיסטוריה זיהוי שרעיונות חדשניים מעטים הם חדשים; הרוב המכריע לקחת משהו שכבר עובד ולשפר אותו, בין אם זה מוצר, שירות או תהליך.

שתשקול את הפיתוח של חדשנות שאתה מעוניין במיוחד, וכן, באמצעות פרויקט קצר, לייצר ולשתף עם לומדים אחרים הפרשנות שלך של ההיסטוריה שלה.

אילו נושאים יהיה לך כיסוי? מהי חדשנות? פרשנות בעסקים בהקשר רחב יותר סוגים של חדשנות קביעה: מוצרים, תהליכים, שירותים רמות של חדשנות: מצטברות, רדיקליות, משבש חדשנות בפעולה: האתגרים של חדשן עצמאי, סדר המקרר סולארית: מציאת פתרונות חדשניים לאתגרים באפריקה מה תוכל להשיג? דון חידושים גדולים מן רעיונות היסטוריה ולשתף עם ולומדים אחרים. השוואת הרעיונות שלך עם אלה של אנשי חינוך וסטודנטים מאוניברסיטת לידס. חקור מה המונח "חדשנות" פירושו ולהרהר כיצד זה מתפרש בעסקים בהקשרים רחבים יותר. לתרום לדיון לגבי הסוגים השונים של חדשנות לחשוב על דוגמאות של כל אחד. זיהוי דוגמאות של שלוש רמות של חדשנות: מצטברות, רדיקליות ומפריעות. הערכת החדשנות שבחרה לאור ההבנה של הסוגים והרמות של חדשנות. מחקר דו"ח על ההיסטוריה וההתפתחות של חדשנות על פי בחירתך. לרשום ולדווח על ההיסטוריה של החדשנות שבחרה. שתף ולדון הדוח שלך על החדשנות שבחרה עם ולומדים אחרים. מי הוא כמובן ל? ... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
January 2020
תכנית חלקית
2 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

קורס זה מציג מחקר מקרים המראה כיצד מרקס אנד ספנסר כבר חדשן מפתח אופנה, מציג בדים חדשים שהופכים את החיים לקלים ונוחים יותר. ... [+]

קורס זה מציג מחקר מקרה המראה כיצד Marks & Spencer היה חדשן מפתח באופנה, מציגה בדים חדשים שהופכים את חיינו לקלים ונוחים יותר.

תוכלו לראות כיצד M & S ממשיכה לנהוג בחדשנות כדי להביא לצרכנים מוצרים חדשים וטובים יותר. כמו כן, תוכל לשקול בגדים משלך סיפור החדשנות שלה, לחקור כיצד פריט אהוב של בגדים היא התוצאה של התפתחויות חדשניות בענף ולשתף את הממצאים עם לומדים אחרים.

אילו נושאים יהיה לך כיסוי? סקירה של חדשנות: הגדרת סוגים ורמות שונים מחקר מקרה: חדשנות מצטברת ב- M & S חדשנות בפרסום אופנה חדשנות אופנה מחוץ בענף הקמעונאות כיצד ליצור סרטון חינוכי מה תוכל להשיג? חקור את הסוגים השונים של חדשנות לדון דוגמאות של כל אחד. זהה את שלוש רמות של חדשנות: מצטבר, רדיקלית, ומפריעים. דונו סוגים שונים ורמות שונות של חדשנות בתעשיית האופנה. להעריך את האופן שבו בגדים שווקו בשנת 1950 לעומת היום. חקור כיוונים עתידיים בתחום חדשנות בד בגד ולדון טכנולוגיות אשר השפיעו על חדשנות בתעשיית האופנה. מחקר דו"ח על ההיסטוריה וההתפתחות של פריט לבוש. הקלט את ההיסטוריה וההתפתחות של פריט לבוש שבחרת. לשתף ולדון המחקר שלך עם ולומדים אחרים. מי הוא כמובן ל? ... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
January 2020
תכנית חלקית
2 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

קורס זה רואה את הדרכים שבהן תעשיית המזון התפתחה במהלך 70 השנים האחרונות יצרה תעשיית נוחות שיש לנו היום. ... [+]

קורס זה רואה את הדרכים שבהן תעשיית המזון התפתחה במהלך 70 השנים האחרונות יצרה תעשיית נוחות שיש לנו היום.

הצגתי אף מקרה מסופר, תראה איך חידושים שינו את הדרך שבה אנו קונים. כמו כן, תוכל לשקול את הנושא של פסולת מזון; בעולם שבו אלפי סובלים מתת-תזונה ורעב שתשקול את העמדות בחברה משלך לבעיה הגלובלית הזו.

אילו נושאים יהיה לך כיסוי? סוגיות מפתח לחדשנות בתחום קמעונאות המזון נהגים ואתגרים לחדשנות ספציפיים בתעשיית המזון מקרה מבחן: תהליך שרשרת הקרה ב- M & S מחפש פתרונות לבעיה הרשעה של פסולת מזון חדשנות טכנולוגית בתוך התהליך מתבשל מה תוכל להשיג? חקור את הסוגים השונים של חדשנות לחשוב על דוגמאות של כל אחד. זהה את שלוש רמות של חדשנות: מצטבר, רדיקלית, ומפריעים. דון צורכי הצרכן שמניעים חדשנות בתעשיית המזון. חשב על מקרה מראה חדשנות בתהליך שרשרת הקירור למסירת מזון. זהה את הגורמים בחדשנות קמעונאות מזון ולדון כיוונים עתידיים בזכות חדשנותה בתחום תעשיית המזון. חקור כיצד יחידים וקבוצות יכולים לסייע חדשנות. זיהוי דוגמאות של פעילויות crowdsourcing. להעריך מה הבעיה הרשעים של פסולת מזון הוא. סכם בפחות מ 250 מילות פתרון חדשני לטיפול בבעיה הרשעה של פסולת מזון. המחקר לזהות את הנהגים ואת האתגרים של חידושים טכניים בתהליך מתבשל. להעריך את הידע שלכם על ידי השלמת המבחן בהצלחה המסיים את הקורס. מי הוא כמובן ל? ... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
January 2020
תכנית חלקית
2 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

כל מוצר שאנו משתמשים היום הוא התוצאה של שרשרת אספקה ​​- סדרה מורכבת של צעדים שהופכים חומריות גלם לתוך המוצרים הסופיים נשתמש והכל קשור עם זה. ... [+]

כל מוצר שאנו משתמשים היום הוא התוצאה של שרשרת אספקה ​​- סדרה מורכבת של צעדים שהופכים חומריות גלם לתוך המוצרים הסופיים נשתמש והכל קשור עם זה. ניהול שרשראות אספקה ​​אלה הפך יותר ויותר אתגר, במיוחד עם כל הטכנולוגיות המודרניות ומגמות היום. כלכלת 24 שעות ביממה, משלוח מהיר של מוצרים לבית שלך, רוצה להיות מותאם אישית מוצרים וכמובן דגש על קיימות כמה מגמות אלה.

בקורס זה תלמדו מדוע ניהול שרשראות אספקה ​​חשוב ומאתגר. זוהי פעילות מפתח עבור שתי חברות רב-לאומיות גדולות כמו גם עבור עסקים קטנים. אנחנו נברר איך לעצב שרשרות אספקה ​​שעומדות בדרישות כלכליות, סביבתיות וחברתיות בעתיד, לשאול שאלות כגון:... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
January 2020
תכנית חלקית
6 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

קורס זה מספק מבוא לכלכלת השיתוף ובוחן את השפעתה על כלכלות, לעסקים ולצרכנים. הצמיחה של כלכלת השיתוף במגזרים רבים בתעשייה מדגישה את האתגרים והזדמנויות, תוך מתן מגוון של אפש ... [+]

קורס זה הוא חלק מתכנית העתיד העסקי, אשר תאפשר לכם לקבל תובנה על שלוש מגמות שאינם שיבוש שיטות עסקיות מסורתיות.

על הקורס

כלכלת השיתוף היא תופעה של המאה ה -21 והיא הולמת את הסטטוס קווה לינה, תחבורה, שירותים אישיים, תקשורת ומגזרי בידור.

קורס זה מספק מבוא לכלכלת השיתוף ובוחן את השפעתה על כלכלות, לעסקים ולצרכנים. הצמיחה של כלכלת השיתוף במגזרים רבים בתעשייה מדגישה את האתגרים והזדמנויות, תוך מתן מגוון של אפשרויות כדי לספק חוויות לקוח חדשניות.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית חלקית
3 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

ההתנהגויות כי הגמול מערכת החינוך - לומדים, הכנה קפדנית, טיפוס החולה מרמה אחת לאחרת - נראה לתת לנשים יתרון מבחינה אקדמית. עם זאת, בעולם העבודה, אנשים שוכרים ולקדם מבוסס על ... [+]

ההתנהגויות כי הגמול מערכת החינוך - לומדים, הכנה קפדנית, טיפוס החולה מרמה אחת לאחרת - נראה לתת לנשים יתרון מבחינה אקדמית. עם זאת, בעולם העבודה, אנשים שוכרים ולקדם מבוסס על הדמות ככל על ההכשרה הפורמלית.

באמצעות בחינה מה צריך להיות מנוסה על ידי נשים צעירות בכיתה בקורס זה שואף להתחיל שיחה בין מורים על איך הכי טוב בנות עזרה להצליח בכיתה ומחוצה לה, כמו גם להציע עצות סמכותיות, הדרכה ופתרונות מעשיים.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

בזמנים של צנע ושירותים ציבוריים מתכווצים, את המשימה של זיהוי וטיפול בילדים פגיעים מעולם לא הייתה יותר מאתגר. בקורס מקוון חינם זה, אנו נעזור לך לחקור חלק מהנושאים מעורבים ... [+]

בזמנים של צנע ושירותים ציבוריים מתכווצים, את המשימה של זיהוי וטיפול בילדים פגיעים מעולם לא הייתה יותר מאתגר. בקורס מקוון חינם זה, אנו נעזור לך לחקור חלק מהנושאים מעורבים בביצוע משימה זו.

להבין את הסיכון ואת הפגיעות, להלכה ולמעשה

נשקול מה שאנחנו מתכוונים סיכון ופגיעות, כמו גם אופן בו אנו מגדירים הורות מספיק טובה. נצטרך לחשוב על איך ילדים גדלים ומתפתחים, וכיצד אנו יכולים לספק להם בלימה וביטחון באמצעות קשרים וקבצים מצורפים משמעותיים. וזה נבחן את הכישורים המיוחדים המופיעים תקשורת עם ילדים וצעירים.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית חלקית
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

זה קורס מקוון חינם יחקור את ההשפעה של טיפול חמלה, הן עבור מתרגלים ומשתמשים של בריאות וטיפול סוציאלי. ... [+]

חשיבות הטיפול החמלה בבריאות ובשירותים חברתיים הובאה לידי ביטוי בשנים האחרונות על ידי חקירות ציבוריות חשובות בנוגע להתעללות ולעתים גם למותם של חולים, למשל, במפרץ Morecambe ובבתי החולים Mid Staffordshire.

חקור את הנושא של טיפול חמלה

קורס מקוון חינם זה יחקור את הנושא של טיפול חמלה ביחס לנקודות מפתח מחקירות אלה, ומנקודות מבט תיאורטיות אחרות. זה כולל את הצורך ליצור תרבות משותפת, ממוקדת אדם על פני ארגונים. זה מרכזיות אדם אינו מוגבל לחולים, אלא מרחיב את האופן שבו ארגונים לטפל הצוות לתרבות בתוך הארגון עצמו.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית חלקית
5 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

סכום הטכנולוגיה זמינה לילדים היום הוא יותר מאשר בכל דור קודם, והוא מיועד יותר במיוחד כדי ללכוד את דמיונם. יש ויכוח נוקב באשר לאופן הזרם הדיגיטלי בעיצוב הפיתוח והניסיון של ... [+]

למה להצטרף לקורס?

האם אתה אופטימי טכנולוגיה או פסימיסט טכנולוגיה?

סכום הטכנולוגיה זמינה לילדים היום הוא יותר מאשר בכל דור קודם, והוא מיועד יותר במיוחד כדי ללכוד את דמיונם. יש ויכוח נוקב באשר לאופן הזרם הדיגיטלי בעיצוב הפיתוח והניסיון של ילדים.

האם מדיה חברתית משנה את הדרך שבה ילדים יוצרים קשרים? כיצד הטכנולוגיה משנה את האופן שבו ילדים חושבים, ואיך זה יהיה לעצב את הכיתה של העתיד? קורס חדש מרגש זה מושך יחד הראיות האחרונות ממומחים בתחום לחקור שאלות אלה ואחרות.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית חלקית
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

חקור את התפקיד של הכדורגל בעולם כיום - כולל כספים, מועדונים, מדינות ויריבות - עם קורס מקוון חינם. ... [+]

חקור את העולם של כדורגל (כדורגל), את הכסף, את היריבות, את המגמות, את העבר, את ההווה, את המשחק של גברים, המשחק של האישה ואת הבעיות האמיתיות. בין אם אתה אוהב את זה, שונא את זה או מנסה להתעלם ממנו - להצטרף אלינו כפי שאנו הולכים מאחורי הקלעים כדי לבחון מדוע כדורגל הוא יותר מאשר רק משחק.

מכדורגל לרחוב ועד מיליוני דולרים העברות, מן המשחק של גברים לנשים, מן הגלובלי אל המקומית, מן החופים של ברזיל למאבק בעוני קורס מקוון זה נראה מעבר למגרש, לחקור את תפקידה של הכדורגל בחברה אולי קהילה לידך.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
January 2020
תכנית מלאה
תכנית חלקית
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

חשבת פעם על איך מלחין או סופר מתפרנס? או איך הם עושים את הכסף לחיות חיי היומיום שלהם, בדיוק כמו אנשים אחרים? קורס זה יסקור את תהליך יוצרי מקצוע המכובד: איך שוק ואת התעשיי ... [+]

חשבת פעם על איך מלחין או סופר מתפרנס? או איך הם עושים את הכסף לחיות חיי היומיום שלהם, בדיוק כמו אנשים אחרים? קורס זה יסקור את תהליך יוצרי מקצוע המכובד: איך שוק ואת התעשייה גדל בזכות המצאות כמו המצאת הדפוס במאה ה -15.

תלמד כי תהליך זה החל עם הרעיון כי עבודה אמנותית היא הרכוש של יוצרים ואיך הרעיון הזה בהשראת תעשייה חדשה המבוסס על זכויות יוצרים. כמו כן תוכל לחקור את ההיבטים השונים של התהליך הזה - מסתכל איך שיפור טכנולוגי, יצירתיות הממדים המשפטיים של זכויות היוצרים כל קשר הדוקים.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

במשך מאות חומרים טבעיים כבר בשימוש על ידי אנשים כדי לענות על צורכי היומיום שלהם. גלה איך מדענים משתמשים בידע שלהם על המבנה המולקולרי של תרכובות טבעיות לפתח חומרים חדשים ו ... [+]

קורס זה הוא חלק מתוכנית מדע גילוי, אשר יאפשר לכם ללמוד על העולם יוצא דופן של כימיה היומיום, ולהרוויח 10 זיכויים מאוניברסיטת לידס.

במשך מאות חומרים טבעיים כבר בשימוש על ידי אנשים כדי לענות על צורכי היומיום שלהם. גלה איך מדענים משתמשים בידע שלהם על המבנה המולקולרי של תרכובות טבעיות לפתח חומרים חדשים ומרגשים. מבגדים אמייל השן, האפשרויות הן אינסופיות. כמו כן תוכל לשקול את הכימיה מאחורי הפיתוח של הצרכן היומיום, ולשקול את האתיקה מאחורי המוצרים שאתה משתמש.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית חלקית
2 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

ללא כתיבה מדעית, המדע לא יכול באמת להתקיים. לפי הקלטת ניסויי פרסום התוצאות של מחקרים ותגליות, מדענים יכולים לשתף עבודתם החשובה, ולמצוא קהל עוסק. ... [+]

למה להצטרף לקורס?

ללא כתיבה מדעית, המדע לא יכול באמת להתקיים. לפי הקלטת ניסויי פרסום התוצאות של מחקרים ותגליות, מדענים יכולים לשתף עבודתם החשובה, ולמצוא קהל עוסק.

כתיבה מדעית באה לידי ביטוי בצורות רבות: החל הודעות לעיתונות סקריפטים וידאו. תלמדו על סוגים שונים של כתיבה מדעית, ולהסתכל על הגורמים שעליך לשקול לכתוב סיפור.

תגלה כיצד לאסוף דעות מידע ורלוונטיים מדויקות כמו גם טיפים על איך לנהל ראיון מוצלח.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית חלקית
2 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

כל עסק צריך מזומנים על מנת לגדול ולהתפתח. עסקים מסוימים מסוגלים למצוא מספיק מזומנים מפעילות משלהם כדי לנצל הזדמנויות צמיחה. אחרים אולי צריכים להשתמש במקורות מימון חיצוניי ... [+]

כל עסק צריך מזומנים על מנת לגדול ולהתפתח. עסקים מסוימים מסוגלים למצוא מספיק מזומנים מפעילות משלהם כדי לנצל הזדמנויות צמיחה. אחרים אולי צריכים להשתמש במקורות מימון חיצוניים, כמו הלוואה בנקאית. איך עסק החלטות חזקות על שאילה?

להעריך כיצד לממן השקעה בעסק שלך

בין אם אתה מנהל עסק מייקרו, חברה קטנה או בינונית, או תאגיד גדול, קורס מקוון חינם זה ידריך אותך דרך אפשרויות מימון כדי לעזור לך להעריך איזה סוג של מימון מתאים להשקעת העסק שלך ואיך לפתח אסטרטגית מימון כדי לקבל את ההחלטה הנכונה לגבי סוג ההשאלה עבור העסק שלך. אתה תשקול את התפקיד של אפשרויות מימון מסורתיות ואלטרנטיביות וללמוד להשתמש בדוחות כספיים להעריך את הבריאות הפיננסית של עסק. כמו כן, תוכל ללמוד להשתמש תחזיות תזרים מזומנים כדי לעזור לך לקבל החלטות לגבי ניהול כספי עסק.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

לא משנה כמה מתוחכמים השיווק שלך הוא, אם זה לא לגרום למשוך לקוחות, אז העסק שלך מוגדר מראש לכישלון. קורס מקוון חינם זה חל חשיבה מרעננת כיצד פעילויות שיווק ומכירה לשלב כדי ל ... [+]

לא משנה כמה מתוחכמים השיווק שלך הוא, אם זה לא לגרום למשוך לקוחות, אז העסק שלך מוגדר מראש לכישלון. קורס מקוון חינם זה חל חשיבה מרעננת כיצד פעילויות שיווק ומכירה לשלב כדי ליצור לקוחות שהזמינו לשמור חוזר.

לבנות נקודת מבט הוליסטית של הלקוחות שלך

פרספקטיבות על עצמו את התפקיד וההתנהגות של הלקוחות משתנים, עם משווקים ציור על מערכות מידע רב עוצמה יותר ויותר לבנות נקודת מבט הוליסטית של הצרכנים.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
January 2020
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

מחקרים מראים כי משקי הבית בבריטניה הם עניים ב ניהול השקעות עם הבנה מוגבלת של אפשרויות השקעה, בסיכונים ובתשואות. ה 'הפער חיסכון' כתוצאה מאיימת תרחיש שבו רבים לא יכולים להר ... [+]

מחקרים מראים כי משקי הבית בבריטניה הם עניים ב ניהול השקעות עם הבנה מוגבלת של אפשרויות השקעה, בסיכונים ובתשואות. ה 'הפער חיסכון' כתוצאה מאיימת תרחיש שבו רבים לא יכולים להרשות לעצמם לפרוש.

במקומות אחרים משקי בית לא מצליחים לתכנן כראוי, כדי לקבל החלטות ההשקעה שלהם בכושר עם תיאבון הסיכון שלהם ואת האופקים זמן גישה כספם. ניהול ההשקעות שלי נועד לתת לך את הכלים כדי למנוע סיוטי מימון האישיים אלה.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
March 2019
תכנית חלקית
6 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

קורס מקוון זה יכיר לך מחשוב עתיר ביצועים שונים (HPC) תקן ניתוח נתונים גדולים. זה כולל R - שפת תכנות הנודע לתמיכת הפשטות, אלגנטיות קהילה שלה - ו Hadoop - קוד פתוח, תכנות מ ... [+]

קורס מקוון זה יכיר לך מחשוב עתיר ביצועים שונים (HPC) תקן ניתוח נתונים גדולים. זה כולל R - שפת תכנות הנודע לתמיכת הפשטות, אלגנטיות קהילה שלה - ו Hadoop - קוד פתוח, תכנות מסגרת מבוססת ג'אווה עבור ערכות נתונים גדולות.

תוכלו לגלות כיצד להשתמש בהם, הימנעות ממכשולים נפוצים חוסך לך זמן וכסף.

אילו נושאים יהיה לך כיסוי? צעדים ראשונים ב R ו rstudio עבודה עם Apache Hadoop 1 - יסודות עבודה עם Apache Hadoop 2 - RHadoop למידה סטטיסטית באמצעות RHadoop מה תוכל להשיג? ... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית חלקית
5 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

חקור את השימוש ואת ההשלכות של ננוטכנולוגיה ננוטכנולוגיה יישומים רפואיים חדשים משמש לשליטה ולטפל בעניין בגודל ננומטרי עם דיוק ננומטר. ... [+]

חקור את השימוש ואת ההשלכות של ננוטכנולוגיה ביישומים רפואיים חדשים ננוטכנולוגיה משמש לשלוט ולטפל חומר בגודל ננומטר עם דיוק ננומטר. זה יכול להיות אטומים, מולקולות, או מבנים ביולוגיים גדולים כגון DNA או תאים חיים. קורס מקוון זה בוחן את הפוטנציאל של ננוטכנולוגיה ביישומים רפואיים, כדי ליצור התקנים חדשים שיכול לשמש כדי לאבחן מחלה או לעקוב אחר טיפול רפואי.

אילו נושאים יהיה לך כיסוי? מבוא הטכנולוגיה והמדע של ננוטכנולוגיה. הקשר בין ננוטכנולוגיה ויישומים רפואיים. ההשפעה ואת ההשלכות האפשריות של טכניקות חדשות עבור שאלות אתיות והתנהגות חברתית. מבוא למדע והטכנולוגיה הבסיסיים של התפתחויות ננוטכנולוגיה ושל הטכניקות משמשות לייצור התקנים המשתמשים ננוטכנולוגיה. ננו נשימה: אף אלקטרוני; ננו ודם: Lab-על-שבב; ננו ושתן: איתור סרטן. דוגמא במקרים בם טכנולוגיה חדשה אינה פיתוח עצמאי אלא נובעת שאלות חברתיות, ו בתורו יוצרת גם שאלות חברתיות ואתיות חדשות. מה תוכל להשיג? תאר טכנולוגיה ואת המדע של ננוטכנולוגיה לחקור את הקשר בין ננוטכנולוגיה ואת היישום הרפואי לעסוק במדע וטכנולוגיה וטכניקות שבבסיס נהגו לפברק התקנים ננו דון שאלות חברתיות ומוסריות העולות מן התפתחויות טכנולוגיות חדשות בתחום הבריאות מי הוא כמובן ל? ... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

ארגונים ברחבי העולם אוספים נתונים יותר מאשר אי פעם. הם מדברים על נתונים גדולים, מדע נתונים, בינה עסקית, ניתוח, כריית נתונים ונתונים visualisation.They רוצים לחלץ תובנות מ ... [+]

קבל מיומנויות מעשיות וחשיבה שימושיות לניתוח נתונים באופן יעיל

ארגונים ברחבי העולם אוספים נתונים יותר מאשר אי פעם. הם מדברים על נתונים גדולים, מדע נתונים, בינה עסקית, ניתוח, כריית נתונים ונתונים visualisation.They רוצים לחלץ תובנות מנתונים על עולמם ולבצע תחזיות ליידע את החלטותיהם.

זהו מבוא לניתוח נתונים סטטיסטי נתונים להדמיה עבור אלה חדשות לנושא, כמו גם לאלה שרוצים נקודת מבט רענן. אנו מתמקדים בחקר נתונים וגילוי, המגבלות של נתונים, הימנעות להיות מרומה, ולמידה לחשוב כמו סטטיסטיקאי.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית חלקית
8 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

אנחנו כל נגע התמכרות - באופן אישי, בתוך המעגל שלנו של בני משפחה וחברים, ובתוך הקהילה שלנו. התמכרות והנזקים הקשורים אליה יכול להיות משתק לאלו שסבלו ועל הסובבים אותם. ... [+]

אנחנו כל נגע התמכרות - באופן אישי, בתוך המעגל שלנו של בני משפחה וחברים, ובתוך הקהילה שלנו. התמכרות והנזקים הקשורים אליה יכול להיות משתק לאלו שסבלו ועל הסובבים אותם.

אבל איך התמכרות מתפתחת? מה אנחנו יכולים לעשות כדי לטפל בו? ומה אפשר לעשות כדי למנוע זאת?

חקור כיצד התמכרות מפתחת

בקורס מקוון חינם זה, נצטרך לחקור כיצד התמכרות מפתחת, מסתכלת על הסיכונים הסביבתיים, גנטיים אישיים המעורבים.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית חלקית
6 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

קורס מקוון חינם זה מטפל שאלות מפתח אלה כפי שהוא מציג לך במגוון דרכים לפרש טקסטים ספרותיים. אנו נבדוק את השיטות הארומתרפיה כגון קריאה צמודה. כמו כן, אנו רואים לנכון להתייח ... [+]

ככל שאנו הגיוניים של מה שאנחנו קוראים, אנו לפרש כלומר באמצעות טכניקת התרבות העתיקה של פרשנות. רק לעתים נדירות אנחנו בעצם משקפים את התהליך הזה: מה הם האמצעים שעוזרים לנו להבין טקסטים ספרותיים? איך פרשנות עובדת? ואיך יש שימוש הגובר שלנו של ספרים אלקטרוניים טבליות שינה את הדרך בה אנו קוראים ומפרשים ספרות?

קורס מקוון חינם זה מטפל שאלות מפתח אלה כפי שהוא מציג לך במגוון דרכים לפרש טקסטים ספרותיים. אנו נבדוק את השיטות הארומתרפיה כגון קריאה צמודה. כמו כן, אנו רואים לנכון להתייחס אחרונות יותר, שיטות בעזרת מחשב כמו קריאה מרוחקת.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
April 2019
תכנית חלקית
6 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

הוקמה כמקצוע למן האלף השלישי, התרגום הוא אחד הכי בסיסית של פעילות אנושית, מאפשר לנו לתקשר אחד עם השני בתוך ובין תרבויות. כולנו נתקלים תרגום בחיי היומיום שלנו, אם אנחנו מד ... [+]

מבריאות ועד מערכת המשפט, מהמגזר מרצון לספורט ואמנויות, כולנו חיים יותר ויותר עבודה בהקשרים שבהם אנשים מדברים יותר משפה אחת.

הוקמה כמקצוע למן האלף השלישי, התרגום הוא אחד הכי בסיסית של פעילות אנושית, מאפשר לנו לתקשר אחד עם השני בתוך ובין תרבויות. כולנו נתקלים תרגום בחיי היומיום שלנו, אם אנחנו מדברים בשפות רבות או רק אחד.

בין אם אתה עובד באופן קבוע עם מתרגמים ומתורגמנים בעבודה שלך, למצוא את עצמך מתנהג לפעמים כמו מתרגם או מתווך, שוקלים תרגום כנתיב אפשרי של התפתחות מקצועית, או פשוט להרהר על הגומלין התמידי של שפות ותרבויות סביבך, אתה יהנה הקורס הזה.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

קורס מקוון חינם זה מתמקד בשלב התכנון של הקמת עסק באינטרנט קטן יציג את מה שאתה צריך לעשות למען בהירות ופעולה. ... [+]

קורס מקוון חינם זה מתמקד בשלב התכנון של הקמת עסק באינטרנט קטן יציג את מה שאתה צריך לעשות למען בהירות ופעולה.

להבין את עסק ומסחר אלקטרוני באינטרנט

עם כל כך הרבה דרכים לפעול באינטרנט, חשוב שתבינו מה העסק שלך ומאיפה זה משתלב. ניקח אותך דרך ההבדלים בין צורות שונות של מודלים עסקיים באינטרנט, כדי לעזור לך להחליט על הכיוון הטוב ביותר.

אנחנו נעזור לך לפתח תכנית עסקית או בד מודל עסקי להתמקד בחשיבה שלך על ההזדמנויות הטובות ביותר עבור העסק שלך באינטרנט. תוכלו להבין כיצד להשתמש מחקר יסודי ותיכון לזהות לקוחות בעלי הערך הרב ביותר שלך.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

מי מנהל את העיר שלך? מה הופך את העיר שלך liveable? באמצעות סיפורי מערים ברחבי העולם, וכמובן זה יכיר לך את החשיבות של אתיקת מנהיגות אזרחית, תכנון, ועסקי, ומעורבות אזרחית. ... [+]

מי מנהל את העיר שלך? מה הופך את העיר שלך liveable? באמצעות סיפורי מערים ברחבי העולם, וכמובן זה יכיר לך את החשיבות של אתיקת מנהיגות אזרחית, תכנון, ועסקי, ומעורבות אזרחית.

חקור את בעיות ערים להתמודד, ולהבין את המושג של עיר "אתית"

על הקורס תחפש מעמיק על האתגרים שעומדים בפני ערים - בהתחשב העיר שלכם, או את הסניף הקרוב אליך. אנחנו נבקש ממך לחלוק סיפורים שלך, כך שאתה יכול להתחבר עם לומדים אחרים ולהשוות את החוויות שלך כדי להכיר ולהבין את בעיות ערים פנים. תוכל לחקור את הכח של גופים שונים בעיר שלך ולבחון איך הם עוזרים לפתור או להחריף בעיות מקומיות.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית חלקית
5 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

בקורס זה בן שלושת השבועות, סר וינס כבלים צוות של כלכלנים בכירים באוניברסיטת נוטינגהם יסביר את הקשר בין פוליטיקה וכלכלה. תוכלו לחקור את הקישורים הללו על ידי הסתכלות על העב ... [+]

איך השפעה כלכלית על פוליטיקאים? ואיך לעשות השפעת פוליטיקאים על כלכלה?

בקורס זה בן שלושת השבועות, סר וינס כבלים צוות של כלכלנים בכירים באוניברסיטת נוטינגהם יסביר את הקשר בין פוליטיקה וכלכלה.

תוכלו לחקור את הקישורים הללו על ידי הסתכלות על העבודה של אישים פוליטיים מרכזיים ואת הרעיונות הכלכליים המרכזיים הם אימצו.

גלה על הקשרים בין הפוליטיקאים וכלכלה

תוכל ללמוד הן בכלכלה עכשווית - לתגובות לחקור למשל למשבר הפיננסי של 2008 - וכמה מן המנהיגים הפוליטיים שהזמינו את התיאוריות כלכליות מרכזיות לפועל לאורך ההיסטוריה.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית חלקית
3 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

הקורס מיועד לכל מי נוקט כיום או מתכננים לבצע פיסת המחקר אקדמי, להיות כי הכשרת הפרויקט המורחב (EPQ), הארגון IB Extended מסה, פרויקט פרט וולשית בגרות, אקדמיות או פיסת המלגה ... [+]

הקורס מיועד לכל מי נוקט כיום או מתכננים לבצע פיסת המחקר אקדמי, להיות כי הכשרת הפרויקט המורחב (EPQ), הארגון IB Extended מסה, פרויקט פרט וולשית בגרות, אקדמיות או פיסת המלגה עצמאית. הקורס פועל מרץ, יוני, ספטמבר ואוקטובר 2017, כך שאתה יכול לבחור את תאריך ההתחלה שמתאים לך.

סקרנות היא אחד המאפיינים החשובים ביותר של האנושות. זה איפשר לנו לבצע הלא נודע הידוע, לשבור מחסומים כדי לשפוך אור על כל תחומי החיים, החל היום שלנו תחביבים יום למסעות המחקר של הכוכבים. הרצון הפנימי שלנו לחקור אחראי רב של ההישגים הגאים שלנו. קורס זה יעזור לך לאמן לרתום את הסקרנות שלך ולהשתמש בו כדי לבצע פרויקטי מחקר משלך באופן מלומד.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
January 2020
תכנית חלקית
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

חקור כיצד המוח שלך עובד, ולגלות כיצד המגבלות של המוח האנושי יכולות להוביל הפלות גדולות של צדק. ... [+]

חקור כיצד המוח שלך עובד, ולגלות כיצד המגבלות של המוח האנושי יכולות להוביל הפלות גדולות של צדק.

למרות התקדמות במדע זיהוי פלילי, עדות ראייה נשארה מרכיב קריטי של חקירות פליליות. מחקר פסיכולוגי חשף את הסכנות של הסתמכות על ראיות שנצברו עד ראייה וגם כמה זהיר המשטרה צריכה להיות בעת חקירת עדים.

באמצעות קטעי וידאו של עדים אמיתיים ממצלמות שהולכות מאחורי הקלעים של חקירה משטרתית, קורס זה בוחן את הפסיכולוגיה של עדות ראייה. אתם תקבלו את ההזדמנות כדי לבדוק את היכולות הקוגניטיביות משלך כדי לראות אם סמכויות החקירה שלך טובות כמו כיתת סדק של שוטרים, כפי שאתה מנסה לפתור פשע משתמש אך ורק עדויות מעדי הראייה.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית חלקית
8 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

קרקעות הן חלק חיוני של התפקוד של כוכב הלכת שלנו, אבל לעתים קרובות מדי אנחנו לוקחים קרקעות כמובן מאליו. בקורס מקוון חינם זה, אנחנו מציגים לכם קרקעות לחקור את העולם מתחת לר ... [+]

קרקעות הן חלק חיוני של התפקוד של כוכב הלכת שלנו, אבל לעתים קרובות מדי אנחנו לוקחים קרקעות כמובן מאליו. בקורס מקוון חינם זה, אנחנו מציגים לכם קרקעות לחקור את העולם מתחת לרגלינו.

קבל מבוא למדעי הקרקע

קרקעות הם בסביבה מורכבת להפליא, שוקק החיים תומכים בתהליכים הסביבתיים הבסיסיים ביותר שלנו. עם זאת, הם יותר ויותר תחת איום משאב אדמתנו הוא אחת סופי.

החל ממה האדמה ואיך קרקעות יוצרים ננקוט מסע דרך הקרקע, לא רק לומד על היסודות של מדעי האדמה אלא גם על החיים בקרקע.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

צא לסיור מודרך ברחבי רומא העתיקה עם אוניברסיטת מומחה קריאה, ד"ר מתיו ניקולס, באמצעות מודל מפורט שלו, מדויק מבחינה היסטורית עטורת הפרסים, דיגיטלי 3D של העיר יראת כבוד זה. ... [+]

צא לסיור מודרך ברחבי רומא העתיקה עם אוניברסיטת מומחה קריאה, ד"ר מתיו ניקולס, באמצעות מודל מפורט שלו, מדויק מבחינה היסטורית עטורת הפרסים, דיגיטלי 3D של העיר יראת כבוד זה.

לטבול את עצמך את הארכיטקטורה וההיסטוריה של רומא העתיקה

הצטרף מתיו לטיול ברחבי העיר רומא, ולשאול את עצמך: למה זה העיר העתיקה נבנתה איפה זה היה? האם כל הדרכים מובילות לרומא באמת? איך שתה מים המסופקים לתושבי המיליון של העיר? מאיפה הרומאים לסגוד לאלים שלהם ולפגוש מנהיגיהם הפוליטיים? ואיזה בניינים ספקו רקע על האירועים המרהיבים שהשני חגג קיסרים אבטחו את נאמנותם של ההמונים?... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית חלקית
5 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

קורס מקוון חינם זה יעזור לך להשתמש במדע נתונים כדי לספק תוצאות טובות יותר אצל התלמידים שלך. בכל שבוע יתמקד בהיבט של נתונים שונים. תוכלו לזהות מקורות ולפרש אותם, לקבוע והש ... [+]

קורס מקוון חינם זה יעזור לך להשתמש במדע נתונים כדי לספק תוצאות טובות יותר אצל התלמידים שלך.

בכל שבוע יתמקד בהיבט של נתונים שונים. תוכלו לזהות מקורות ולפרש אותם, לקבוע והשלכותיהם ולהקים פעולות לשיפור.

שבוע 1 - מדע שיפור

אנו נשקול: מקורות וסוגים שונים של נתונים; דרכים לשפר את תוצאות תלמיד; תהליכי שיפור בהקשר משלך ניסיון מקצועי; בעולם האמיתי דוגמאות של שיפור תוצאות תלמיד.

זיהוי מקורות וסוגים שונים של נתונים דרכים לשיפור תוצאות תלמיד תהליכי שיפור בהקשר משלך וניסיון מקצועי דוגמאות מהעולם האמיתי לשפר את התוצאות תלמיד שבוע 2 - ממצאים ... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית חלקית
3 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

קורס מקוון חינם זה נועד לסייע למורים PE להשיג ולקיים רמות אלה. היא מגדירה שיעור חינוך גופני "מצטיין" כאחד אשר עונה על הצרכים למידה המגוון של כל התלמידים שלה בנקודת זמן בה ... [+]

אונסק"ו הדגיש את הצורך הדחוף בתי ספר בניסיון לפתור חוסר פעילות גופנית, על ידי שיפור החוויות של צעירים לחינוך גופני. כמה זה עם הבדיקות חיצוניות הרגילות שבתי ספר במדינות רבות לקבל, ויש לחצים גוברים על כל מורי PE להגיע לרמות הגבוהות ביותר של ביצועים.

קורס מקוון חינם זה נועד לסייע למורים PE להשיג ולקיים רמות אלה. היא מגדירה שיעור חינוך גופני "מצטיין" כאחד אשר עונה על הצרכים למידה המגוון של כל התלמידים שלה בנקודת זמן בהקשר מסוים.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית חלקית
3 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

קורס זה מציג לך טכניקה של ביומכניקה של הבמאי מאיירהולד רוסית בעל שם עולמי. זה מזמין אתכם ללמוד ולחוות-ממקור ראשון אטיוד ביומכנית המהפכני שלו, "הסטירה". ... [+]

קורס זה מציג לך טכניקה של ביומכניקה של הבמאי מאיירהולד רוסית בעל שם עולמי. זה מזמין אתכם ללמוד ולחוות-ממקור ראשון אטיוד ביומכנית המהפכני שלו, "הסטירה".

באמצעות תערובת של וידאו, אנימציה, פורומי דיונים ותרגילים מעשיים תתחיל להבין טכניקת כשרת שחקן הרוסיה של מאיירהולד - תרגיל דיר שתי דקות המשמש לפתח איזון, מודעות וביטוי. אתה הוזמנת לחקור התגובה שלכם בגישה ייחודית זו הכשרה יחלוק התגובות האלה עם לומדי הבחור שלך.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
January 2020
תכנית חלקית
2 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

למד את הערך של מידע לעסקים וכיצד הוא יכול לתת את העסק יתרון תחרותי ... [+]

להתחיל ללמוד כיצד להשתמש במידע כפי יתרון תחרותי.

אפל, פייסבוק וגוגל הן שלוש מהחברות התוססות ביותר כיום. ויש להם משהו במשותף: הם מבינים כי הערך של העסק שלהם בנוי על מה שהם יודעים על העסק שלהם ואת הלקוחות שלהם, וזה נותן להם יתרון התחרותי שלהם. מידע הוא המפתח להצלחה עסקית עכשווית.

ללמוד מן המומחים העסק

דיקין הספר לעסקים של האוניברסיטה היא מובילה עולמית בתחום חינוך עסקים וניהול. MBA המקוון שלה מדורגת העליון 20 בעולם, ובית הספר הוא מוכר על ידי האגודה כדי לקדם קולגייט בתי ספר של עסקים (AACSB). סימן ההיכר של מצוינות, הסמכה AACSB מוענק לבתי ספר עסקיים העומדים בסטנדרטים מחמירים של מצוינות איכות, אקדמי ומקצועי, ואת הצורה המוכרת ביותר בעולם של הסמכה מקצועית מוסד ותוכניות העסק שלה יכול להרוויח.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

רוב האנשים לשנות את מקום עבודתם מספר פעמים במהלך שנות העבודה שלהם. רבים עושים משמרות קריירה דרמטיות. זיהוי מיומנויות גנריות להעברה שלך הוא המפתח עושה את המירב בשוק התעסוק ... [+]

רוב האנשים לשנות את מקום עבודתם מספר פעמים במהלך שנות העבודה שלהם. רבים עושים משמרות קריירה דרמטיות. זיהוי מיומנויות גנריות להעברה שלך הוא המפתח עושה את המירב בשוק התעסוקה זריז זה.

להבין את נקודות החוזק שלך ואיך למכור אותם

קורס זה בוחן את סביבת הקריירה הנוכחית. באמצעות מקרי מבחן שורה של כלי ביקורת ייחודיים, הקורס יהיה אתגר לך:

לחקור ההצלחות שלך ומה הצלחה מבחינתך לפתח את היכולת שלך לחשוב על החוזקות והחולשות שלכם לזהות מיומנויות והיכולות המקצועיות המפתח שלך. תעודות ותיקים ... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית חלקית
2 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

קורס מקוון חינם זה יהיה להסתכל על החיים ועל יצירות של ויליאם שייקספיר ולקחת ממך הולדתו סטרטפורד אפון-אבון לתיאטרון גלוב בלונדון, מאיפה הוא השיג מקום מרכזי בספרות אנגלית. ... [+]

קורס מקוון חינם זה יהיה להסתכל על החיים ועל יצירות של ויליאם שייקספיר ולקחת ממך הולדתו סטרטפורד אפון-אבון לתיאטרון גלוב בלונדון, מאיפה הוא השיג מקום מרכזי בספרות אנגלית.

אנו בחנו את חמש ממחזותיו של שייקספיר בעזרת שחקנים ומומחים מרחבי העולם. הם יסבירו ולחקור נושאים אוניברסליים שייקספיר התייחס בעבודתו.

ההצגות הן: רומיאו ויוליה, המלט, מהומה על לא מאומה, הסערה ואת מקבת.

מורה וידאו שלנו ידריך אותך לאורך הקורס להסתכל כמה מילים וביטויים כי שייקספיר הציג בשפה האנגלית.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית חלקית
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

חקור את חצי העולם שלנו מכוסה על ידי האוקיינוס ​​עמוק, ואיך החיים שלנו משפיעים על הפנים הנסתרות של הפלנטה שלנו. ... [+]

האסטרונאוטים הראשונים לעזוב את מסלול כדור הארץ ראו את "כוכב הלכת הכחול" שלנו בפעם הראשונה. אבל מה טמון במחצית של העולם שלנו מכוסה על ידי מים יותר מעומק של שני קילומטרים? איך חיי היומיום שלנו קשורים למעמקי האוקיינוס, ומה האתגרים וההזדמנויות שעושה התחום הנסתר הזה לפנינו?

בקורס זה תצטרפו למדענים המחקים את האוקיינוס ​​מן פתחי האוורור העמוקים ביותר אל המים הקרים של הפולנים, הולכים עמוק יותר, ארוך יותר, ולעתים קרובות יותר מאי פעם - ולמצוא מה שאנחנו יודעים על מעמקי האוקיינוס ​​הוא מדהים כמו הבלתי ידוע שנותר. על ידי לקיחת קורס זה, תראה כיצד האוקיינוס ​​העמוק כבר לא מחוץ להישגים, ולהצטרף לדיון עולמי על עתיד "כוכב הלכת הכחול" שלנו.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

בקורס זה תוכל לבנות מגוון של כלי מוסיקה אלקטרוניים באמצעות שפת Javascript ואת API של Web Audio. תוכלו לראות שורה אחר שורה איך לתכנת סינתיסייזרים אינטראקטיבי, מכונות תופים ... [+]

בקורס זה תוכל לבנות מגוון של כלי מוסיקה אלקטרוניים באמצעות שפת Javascript ואת API של Web Audio. תוכלו לראות שורה אחר שורה איך לתכנת סינתיסייזרים אינטראקטיבי, מכונות תופים ואפילו מערכות מוסיקה אלגוריתמית שיכולה ליצור מוזיקה באופן אוטומטי. כמו כן, תוכל לראות כיצד לפתח ממשקי משתמש עם ידיות, מחוונים ורכיבים אחרים. תוכנת המוזיקה וממשקי משתמש שתבצע יפעלו בכל דפדפן אינטרנט התומך ב- API של Web Audio, כולל ספארי על iOS ו- Chrome ב- Android.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית חלקית
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

הידיים על זה כמובן ילמד אותך איך לכתוב תוכנות מחשב משלך, שורה אחת של קוד בכל פעם. תלמד כיצד לגשת לנתונים פתוחים, לנקות אותו ולנתח אותו לייצר הדמיות. כמו כן, תוכל ללמוד כי ... [+]

למה להצטרף לקורס?

הידיים על זה כמובן ילמד אותך איך לכתוב תוכנות מחשב משלך, שורה אחת של קוד בכל פעם. תלמד כיצד לגשת לנתונים פתוחים, לנקות אותו ולנתח אותו לייצר הדמיות. כמו כן, תוכל ללמוד כיצד לכתוב עד ולשתף את הניתוח שלך, פרטי או ציבורי. אתה תתקין תוכנה חופשית (ראה דרישות בהמשך) כדי ללמוד קוד בפייתון, שפת תכנות נפוצה בכל התחומים, בשל תמיכתה בספריות מדעיות והנדסיות וכלים להדמיה, וכן מגוון רחב של כלי פיתוח. תוכל לכתוב את ניתוחים ולעשות תרגילי קידוד באמצעות הפלטפורמה Jupyter מחברת הפופולרית, אשר מאפשרת לך לראות מייד את התוצאה של הפעלת הקוד שלך ועוזרת לך לזהות - ולתקן - שגיאות ביתר קלות. אתה תסתכל על נתונים אמיתיים של ארגון הבריאות העולמי, הבנק העולמי, וארגונים אחרים. אתה תהיה עודדת לדון נתונים והניתוחים שלך עם לומדי הבחור שלך, וכדי לבנות קהילה של חוקרים ברחבי אלה מערכי נתונים אחרים.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

קורס מקוון חינם זה הוא שיתוף פעולה בין חיל האוויר המלכותי (RAF) מוזיאונים המחלקה להיסטוריה ברויאל הולווי, אוניברסיטת לונדון. זה יכיר לך כמה את צומת המרכזיים בהיסטוריה של ... [+]

קורס מקוון חינם זה הוא שיתוף פעולה בין חיל האוויר המלכותי (RAF) מוזיאונים המחלקה להיסטוריה ברויאל הולווי, אוניברסיטת לונדון. זה יכיר לך כמה את צומת המרכזיים בהיסטוריה של בריטניה בעידן הפוסט-1945.

חקור את תפקידו המשתנה של חיל האוויר המלכותי במהלך המלחמה הקרה

בהדרכת ד"ר רוס מהוני, ההיסטוריון תעופה, מוזיאון חיל האוויר המלכותי, וד"ר אמט סאליבן, מרצה בכיר להיסטוריה, Royal Holloway, הקורס יבחן:

... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית חלקית
6 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

למד לדבר, לכתוב ולהבין נורווגית בסיסית, עם זה חינם, ארבעה שבועות, מבוא קורס שפה זרה. ... [+]

האם אתם מתכננים ללכת לנורבגיה ללמוד, לנסוע או לעבוד? האם אתה מעוניין בתרבות הנורבגית? האם אתה מחפש את המפתח למודל הסקנדינבי? או טרול להתחתן?

קורס מקוון חינם זה ייתן לך את כישורי השפה הבסיסית הדרושים כדי ליצור חברים חדשים להתמודד עם מצבים יומיומיים, כמו גם להיות אבן דריכה לחקירה נוספת לתוך השפה הנורבגית, החברה והתרבות.

קבל מבוא לשפה הנורבגית

זה כמובן ארבעה שבועות ייתן לך מבוא נורווגית, שפה מדוברת על ידי כ -5 מיליון אנשים. תוכלו ללמוד שפה בסיסית ודקדוק באמצעות למידה פעילה. לאחר סיום הקורס, תוכלו להשתתף בשיחות היומיומיות.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
January 2020
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

עסק מצליח מסתמך על תהליכים ומערכות מידע; חשוב שהיזם משלם לב איך העסק שלהם עובד ואיך ניתן לשפר את הביצועים, כך שהם נמצאים בעמדה לקחת אותה קדימה ולנהל צמיחה. ... [+]

עסק מצליח מסתמך על תהליכים ומערכות מידע; חשוב שהיזם משלם לב איך העסק שלהם עובד ואיך ניתן לשפר את הביצועים, כך שהם נמצאים בעמדה לקחת אותה קדימה ולנהל צמיחה. אם יש לך רעיון למיזם בעתיד או שכבר יש לך עסק מקוון בצד תוך לימוד, כיסוי קורס תהליכים עסקיים יעילים כדי לשפר את הפרודוקטיביות.

קורס זה הוא הרביעי בסדרה של שישה על "פתיחת עסק".

אילו נושאים יהיה לך כיסוי? חשיבותה של תהליכים עסקיים: פעולות שליטה וטכנולוגיות תהליכים עסקיים יעילים: התאמת תהליכים כדי להקל צמיחה עסקית כיצד לשפר את הפרודוקטיביות כדי לענות על ביקוש מוגבר סוגי מערכת מידע בתוך עסק התוכנית העסקית: תהליכים עסקיים ומערכות מידע מה תוכל להשיג? לדון בחשיבות של שני תהליכים עסקיים ומערכות מידע על ידי תרומת ההערות כמובן. זהה את האתגרים עסק פונה בעת ניהול צמיחה. להעריך את האתגר העסקי של היזם: איך סופי יכול להגדיל את התפוקה כדי לעמוד בדרישות של מכירות? זהה את התהליכים העסקיים בתוך תכנית עסקית. חקור שם העסק שלך הוא הולך לפעול. להעריך המעורב בתהליכים. שימוש ברעיון עסק משלך או חברה על פי בחירתך, לחקור את המידע ומערכות נדרש לעקוב אחר תהליכים עסקיים. רשום את הכישורים הדרושים כדי לתכנן ולהפעיל את התהליכים העסקיים. מי הוא כמובן ל? ... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
January 2020
תכנית חלקית
2 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

רוב הילדים עם אבחנה של הפרעת ספקטרום האוטיזם (ASD) יש גם מוגבל שכלי (ID) - או קושי למידה. עם זאת, הקבוצה הזאת היא עצומה תחת הייצוג בתוך מחקר וידע לגבי קבוצה ספציפית זו יכ ... [+]

רוב הילדים עם אבחנה של הפרעת ספקטרום האוטיזם (ASD) יש גם מוגבל שכלי (ID) - או קושי למידה. עם זאת, הקבוצה הזאת היא עצומה תחת הייצוג בתוך מחקר וידע לגבי קבוצה ספציפית זו יכולה להיות קשה למצוא.

בקורס זה תוכל לקבל יותר הבנה של ASD ומזהה באופן ספציפי. ואז נבחנו כיצד טכנולוגיה יכולה לשמש תמיכה הטובה ביותר בקבוצה זו, מציגה בפניך את יישום SMART-ASD שמזהה את הכישורים ואת הצרכים של ילדים עם ASD ומזהה כך הטכנולוגיות המתאימות ביותר ניתן לזהות לתמוך בם.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
April 2019
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

קבל מתחת לעור של רומן על ידי הבנה של כמה אבני הבניין העיקרי של בדיוני מודרני. ... [+]

קבל יותר מן הקריאה שלך

מה עושה רומן גדול? איך רומן ארוג יחד? איך נוכל להעריך בצורה הטובה ביותר יצירות של בדיוני?

לענות על השאלות האלה ועוד עם קורס זה מאוניברסיטת אדינבורו ופסטיבל הספר הבינלאומי אדינבורו.

במהלך הקורס תגלו ארבעה מהבניינים העיקריים של הבדיוני המודרני: העלילה, האפיון, הדיאלוג וההגדרה, תוך שימוש בדוגמאות מתוך מגוון של טקסטים, כולל ארבעת הרומנים שציינו עבור פרס הבדיונים השחורים של ג'יימס טייט בשנה שעברה. תוכלו גם לחקור את אסטרטגיות פורמליות להשתמש בהם, איך הם הגיעו להיות, וכיצד הם משפיעים עלינו כמו הקוראים.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
January 2020
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

קורס חינם למגזר החינוך וההכשרה המקצועית לקידום תרגול יעיל ופדגוגיה בלמידה משולבת. ... [+]

קורס זה נועד לסייע לכל מי שלומד או תומך למידה בתחום החינוך המקצועי, הדרכה (VET) במגזר להבין את היתרונות של למידה מעורבב וכיצד להשתמש בטכנולוגיה יעילה לתמוך הלומדים. נתמך על ידי קבוצה של אלוף דיגיטלי, תוכלו להתחבר עם אנשי מקצוע הדרכה והדרכה שמבינים את האתגרים המעשיים של שימוש בלמידה מעורבב. אתה תהיה מודע לחשיבות של היכולת לשלב שיטות דיגיטליות לתוך ההוראה שלך. שיטות אלה יסייעו ללומדים שלך להכיר את מקומות העבודה הדיגיטליים שהם יצטרפו אליהם.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

חקור את שמי הלילה ולשפר את הידע שלך על אסטרונומיה, כל דרך הכוכב של אוריון. ... [+]

קורס מקוון זה אסטרונומיה תשנה את הדרך שבה אתה רואה את שמי הלילה.

תוכלו לבחון אחד הכוכבים המפורסמים ביותר אוריון. החל מהערפילית, שבה נוצרים כוכבים וכוכבים חדשים, תסתכל על שבעת הכוכבים הבהירים ביותר המרכיבים את אוריון באמצעות תמונות באיכות גבוהה, כולל מטלסקופ החלל האבל.

תלמדו על כוכבי לכת וסודות החיים מחוץ למערכת השמש שלנו. ותחשוב על שביל החלב, בהתחשב בהיסטוריה של היקום מהמפץ הגדול ועד ההווה.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
January 2020
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

בנה את הביטחון שלך ולקבל ייעוץ מעשי על השקת והפעלת מועדון קוד לצעירים. ... [+]

היכונו להפעיל מועדון חינוכי מהנה

קוד קלאב היא רשת עולמית של מתנדבים ואנשי חינוך שמפעילים מועדוני קידוד בחינם לילדים בני 9 עד 13.

קורס קצר זה ייתן לך את הביטחון ואת הכישורים להפעיל קוד מועדון לצעירים לעורר את הדור הבא כדי להתרגש מחשוב עשיית דיגיטלי.

תוכלו לקבל עצות מעשיות וטיפים של מתנדבים, מורים, והצוות מועדון קוד, תוכלו לחקור את המשאבים בחינם אשר קוד קלאב מספק.

אילו נושאים תכסה?שלב אחר שלב הדרכה כדי לקבל את קוד מועדון התחיל.יצירת תוכנית פעולה כדי להגדיר מועדון קוד.עיצוב והעברת הפגישה הראשונה שלך עם אנשים צעירים.רעיונות ועצות כיצד להניע את הלומדים שלך לחגוג את ההישגים שלהם.מה תשיג?... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
January 2020
תכנית חלקית
3 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

להבין מהיכן באה בריאות הציבור, מדוע היא נראית כפי שהיא עושה היום ואיפה היא יכולה ללכת. ... [+]

ההיסטוריה יכולה להציע לנו תובנה ייחודית לבעיות בריאות הציבור, למדיניות ולנוהגים של העבר, והיא בעלת חשיבות קריטית להבנתנו בתחום הבריאות בעולם המודרני.

קורס מקוון זה ייתן לך הזדמנות להעביר את העבר לשיחה עם ההווה, מה שמאפשר לך להגדיר את אופיו המשתנה של בריאות הציבור בבריטניה שלאחר המלחמה בהקשר עם השינויים שנראים היום.

אילו נושאים יהיה לך כיסוי? כיצד השתנתה המשמעות והבריאות של בריאות הציבור בבריטניה ב -70 השנים האחרונות טיבם של שירותי בריאות הציבור ומעבר היחסים שלהם עם השלטון המקומי ושירות הבריאות הלאומי אחריות אישית לבריאות הציבור כיצד מחלה כרונית הפכה אתגר מרכזי לבריאות הציבור ההתמדה של מחלות זיהומיות ואת המראה של תנאים חדשים כמו HIV / איידס מעמדה החברתי-כלכלי והשפעתה על בריאות הציבור טכניקות חינוך בריאות, טקטיקות ויעילות ניסיונות להשתמש בתקנות לשיפור בריאות הציבור גבולות בריאות הציבור, הצלחותיה וכישלונותיה לאורך זמן. מה תוכל להשיג? ... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
3 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

גלה כיצד להפיק את המרב הזמן שלך באוניברסיטה ולוודא שיש לך את הכישורים והניסיון המעסיקים המעוניינים רוצה. ... [+]

למה להצטרף לקורס?

בחירת הזכות תואר באוניברסיטה עלול להרגיש daunting מספיק, מבלי לדאוג מה אתה הולך לעשות אחרי סיום הלימודים. אבל עם שוק העבודה הבוגר הופך תחרותי יותר ויותר, זה חיוני כדי להתחיל לחשוב על הקריירה לטווח ארוך שלך ואת העסקאות עכשיו.

זה קורס מקוון חינם יראה לך איך לעשות את רוב הזמן תוכל להשקיע השכלה גבוהה, עם המטרה הסופית של שיפור הלקוחות הפוטנציאליים שלך כאשר אתה בוגר.

השתמש השכלה גבוהה כדי לפתח את הכישורים והניסיון ... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
הרשמה פתוחה
תכנית חלקית
3 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

חקרו את התרבות, השפה והזהות הלאומית של שמונה מדינות באמצעות ספרים, תמונות, סיסמאות ומונומנטים ... [+]

האם אתה מעוניין במדינות אחרות? האם אתה רוצה ללמוד ולהבין תרבויות אחרות? זה קורס מקוון חינם ייקח אתכם למסע דרך מספר תקופות מימי הביניים ועד היום המודרני, מרוסיה לאירופה כל הדרך לאמריקה הלטינית.

חקור שמונה מדינות

יחד נחקור שמונה מדינות על ידי הסתכלות על כמה מן הסיסמאות, הספרים, המונומנטים והדימויים שהגיחו מהם על פני תקופות היסטוריות שונות. תוכלו ללמוד על הנושאים הבאים:

סיסמאות: פרנסו בסגליה של לה ליברטה è terapeutica; Dolores Ibárruri של לא pasarán !; קרל מרקס ופרולטריץ אנגלס, פרולטרייר אנגלס, כולם, לא כן! ספרים: ליקויים של ויקטור הוגו; התופת של דנטה; המשרף של לדיסלב פוקס אנדרטאות: אנדרטת השואה; האובליסק של לוקסור; פרש הברונזה תמונות של בובדלה: "ריקודי בטן למרסייז: זהות צרפתית באמנות וידאו"; מפת הרועה של האימפריה ההבסבורית; ציור הבד של קווק'קולן למד עם 12 מומחים תרבותיים ... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
4 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

מה זה אומר ללמוד בעולם ברשת? גלה, ולגלות כיצד לעשות שימוש ברשת הלמידה האישית שלך. ... [+]

לפתח את המיומנויות להצליח בחינוך היום.

טכנולוגיות דיגיטליות שינו באופן בסיסי את האופן שבו אנו לומדים. האינטרנט הוא כבר לא רק משאב מידע, אלא גם מקום אינטראקציה, מלגה, ויצירתיות.

בעולם שבו הידע מופץ באופן נרחב, הנגישות נקבעת על-ידי ותלוי בחוזקה של רשת הלמידה של היחיד. קורס זה יהיה לצייד אותך עם הכישורים הדרושים כדי להצליח בחינוך, בגיל זה ברשת. תוכל לחקור את ההבדלים הדיגיטליים שלנו וכיצד לטפל בהם ולבחון דרכים לגדול ולנהל את רשת הלמידה האישית שלך.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
November 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

חקור תיאוריות על הגירה לעומק רב יותר ולמד כיצד הגירה היא תופעה מתמדת לאורך ההיסטוריה האנושית. ... [+]

עבור אל מעבר לכותרות על ההעברה

בקורס השני בסדרה בת שני החלקים, תלמדו על מודלים תיאורטיים שונים המנסים להסביר מדוע הגירה מתחילה ומדוע היא נמשכת. תוכלו לחקור את ההגירה כתכונה מבנית של החברות שלנו ולבחון את האפשרויות של הפרט להגר. תוכלו לשקול את תפקידה רשתות ומוסדות לשחק בתנועה של אנשים. כמו כן, תשמע מפי מומחים בינלאומיים כיצד תיאוריות הגירה יכולות לסייע לנו להבין מקרים של הגירת עבודה באזורים שונים בעולם.... [-]

הממלכה המאוחדת UK Online
January 2020
תכנית חלקית
3 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

חקור מה הוא מחקר ומדוע הוא כל כך חשוב לכולנו. גלה כיצד לבצע החלטות מבוססות ראיות. ... [+]

תארו לעצמכם עולם ללא מחקר, שבו ממשלות לבצע מדיניות המבוססת על תחושות היצרנים לשחרר מוצרים ללא בדיקה.

המחקר מאפשר לנו לפתור בעיות בקנה מידה עולמי ולקבל החלטות מבוססות על ראיות.

במהלך הקורס הזה, תקבל מבוא למחקר, ומדוע הוא כל כך חשוב לכולנו. תלמד מושגי מחקר בסיסיים, תפגוש חוקרים מובילים שעובדים על בעיות בעולם האמיתי, וזיהה תחום עניין למחקר שלך.

אילו נושאים תכסה?תרומת המחקר לחברהמבוא לתפיסות מחקר בסיסיות, כולל: קבלת החלטות המבוססת על ראיותפרדיגמות מחקר וגישותמה תשיג?... [-]
הממלכה המאוחדת UK Online
January 2020
תכנית חלקית
2 שבועות
מקוונים
למידע נוסף באנגלית
FutureLearn

מנהיגות היא מונח המשמש לעתים קרובות, ולעתים קרובות misunderstood. למד מה להיות מנהיג פירושו וכיצד אתה יכול לתרגל מנהיגות. ... [+]

לחקור מנהיגים ומנהיגות כדי לשפר את האפקטיביות שלך כמנהיג

בקורס זה בשבועיים הקרובים, אנחנו שואפים לענות על השאלה: 'מהי מנהיגות?' בשבוע הראשון אנו בוחנים שתי נקודות מבט בסיסיות על מנהיגות: מנהיג כאדם ומנהיגות כפרקטיקה. בשבוע השני נבחן את ההבדל בין מנהיגות וניהול כדי שתוכל לקבוע אם אתה מנהיג בתפקיד ניהול, מנהיג ללא תפקיד ניהול, או מנהל שצריך להיות מנהיג. על ידי חקירת מקורות של כוח והשפעה, וכיצד תפיסה מעצבת התנהגות, תוכל לטפל בבעיות חשובות בצורה יעילה יותר.... [-]