Elizabeth Johnson Organization

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

קורסי אנגלית לילדים, בני נוער ומבוגרים

ב EJO אנו שומרים מסורת של מצוינות בהוראת קורסי אנגלית שפה לילדים, בני נוער, ומבוגרים, עם ניסיון של מעל 50 שנה. המורים שלנו מחויבים להביא את הטוב ביותר בכל תלמיד. אנו משתמשים בספרי הלימוד והמשאבים האחרונים להוראת ילדים, בני נוער ומבוגרים, והם אוהדים את צרכיו של כל תלמיד. השיטות שלנו משלבות דקדוק, קריאה ואוצר מילים בשיחה.

בשיעורים שלנו, אנגלית מדוברת כל הזמן ודיבור היא הדרך הטובה ביותר ללמוד!


מדוע לבחור בנו?

בחירת קורס השפה המתאים ביותר הוא באמת חשוב כי זה על ביצוע השקעה לעתיד. בין אם אתם מחפשים קורס חופשה בקיץ עבור תוכנית אינטנסיבית אחד על אחד עבור עצמך, חבר של המשפחה שלך או אחד העובדים שלך, אנו בטוחים כי התשובה היא ללמוד אנגלית איתנו!

106992_106948_Smiley.jpg

אנחנו מציעים:

ניסיון של חמישים שנה בארגון תוכניות מוצלחות בשפה האנגלית

אנחנו מלמדים אנגלית לתלמידים ממדינות אחרות במשך חמישים שנה. במהלך הזמן הזה, יש לנו בברכה מעל 250,000 סטודנטים בבריטניה על קורסים שונים והם ידועים ברחבי העולם.

אנו מארגנים קורסים בינלאומיים, תוכניות לקבוצות לאום חד-פעמיות ושיעורי אנגלית ביתיים שבהם תלמידים פרטיים חיים ולומדים בביתו של מורה מארח.

כל הקורסים, למעט תוכניות למידה מקוונת, מוכרים על ידי המועצה הבריטית. אנו חברה בארגון הארצי של בתי ספר מוסמכים בשפה האנגלית וארגוני קורסי שפה, אנגלית בבריטניה, וכן במסגרת זו של קבוצת המומחים, Young Learners English UK.

בעולם המשתנה במהירות, מסירותנו לכל אחד מתלמידינו נשארת ללא שינוי.


כל הקורסים, למעט תוכניות למידה מקוונת, מוכר על ידי המועצה הבריטית

ההסמכה על ידי המועצה הבריטית היא תקן אבטחת האיכות המוכר להוראת השפה האנגלית בבריטניה. המועצה הבריטית בוחנת ארגונים המציעים קורסים באנגלית כשפה זרה במרווחי זמן קבועים. אלה העונים על הסטנדרטים הגבוהים המוסכמים של איכות מוכרים על ידי המועצה הבריטית.

ההסמכה מספקת לסטודנטים ביטחון איכותי. הקורסים שלנו כבר מוכר מאז כניסתה של תוכנית ההסמכה עבור ספקי קורסים בשפה האנגלית.


יותר מאשר רק קורס - חוויית לימוד שפה מלאה

אתה לומד אנגלית את שיעורי הלימוד שלך עם המורה שלך, אבל גם בדרכים רבות אחרות. אתה לומד לדבר עם המורים שלך עם חברים חדשים שלך מחוץ לשיעור הזמן וגם, אם אתה על תוכנית homestay, עם המארחים שלך. כמובן, אתה לומד, כמו שאתה הולך לחנויות לבקר במקומות אינטרס מקומי ולאומי.

למידה עם EJO הוא גם יעיל ומהנה!


הוראה עם דגש על תקשורת מעשית על ידי מורים מתאימים

אנחנו עושים את רוב השהות שלך באנגליה על ידי בניית הביטחון שלך באמצעות אנגלית. ההוראה שלנו מתמקדת תמיד בך ובצרכי הלמידה שלך. פעילויות הלמידה מספקות לך הזדמנויות להשתמש באנגלית מעשית, יומיומית. הכיתה מבוססת תמיד על גודל הכיתה של מקסימום שש עשרה תלמידים. אחד-שכר הלימוד הוא כמובן תוכנן על בסיס אישי.

אנו משתמשים ספרי הקורס כמשאב במהלך כמה שיעורים, כמו גם חומר אותנטי, החיים האמיתיים כגון מאמרים בעיתון, רדיו ותוכניות טלוויזיה, הקלטות, שירים וסרטים. על פי הסוג, כמובן, בחרת, מטרות יושגו באמצעות זוג ועבודה קבוצתית, משחק תפקידים, דיונים, מצגות, ראיונות וסקרים.

לימוד אנגלית באנגליה פירושו שאתה חווה את השפה האידיומטית והשיגרתית שבה משתמשים דוברי שפת אם. אנו מציעים לך הזדמנות מקסימלית להתאמן אנגלית כל יום הן במהלך הפגישות מתוכנת שלך ומחוץ להם.

אנו בוחרים את מורינו בקפידה רבה על ניסיונם, מקצועיותם, ידידותם והתלהבותם; למעשה עבור התאמתם הכוללת את סוגי הקורסים שאנו מציעים. למורים שלנו יש כישורים המתאימים לקורס שהם מלמדים.


רווחת התלמידים תמיד עדיפות מוחלטת

אנו מייחסים את החשיבות הגדולה ביותר כדי לספק את הבטיחות שלך ואת הרווחה בהתאם המתאים לגיל שלך, הרקע ואת סוג, כמובן, אתה על.

לינה שאנו מספקים יהיה מתאים, יעמוד בדרישות של המועצה הבריטית הסמכה ערכת יספק סביבה בטוחה ומאובטחת.

אם אתה שוהה בבית לעומת מגורים מגורים, אתה תחיה כחבר של משק הבית. נציג שלנו מבקר כל לינה שלנו בבית ואנחנו בודקים כל בית על פי הקריטריונים המועצה הבריטית. הבתים שלנו חמים ומסבירי פנים ואנחנו לא מציבים יותר מתלמיד אחד עם אותה שפה ראשונה בבית באותו זמן, אלא אם כן אתה במיוחד מבקש מאיתנו לעשות זאת.

הן לינה והן מגורים, אנו מציעים לך תזונה מאוזנת היטב, תוך התחשבות בכל דרישות התזונה סביר ייתכן.

בתחילת הקורס שלך, אנו נותנים לך מידע רלוונטי ושימושי על נקודות של החוק האנגלי והבטיחות, כמו גם מידע על היישוב שבו אתה נשאר.

אנחנו גם נותנים לך מספר טלפון של עשרים וארבע שעות לשימוש במקרה חירום.

מיקומים

פספילד

כתובת
Elizabeth Johnson Organisation LLP
Eagle House
Lynchborough Road

GU30 7SB פספילד, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת